Įkraunama...
Įkraunama...

Work & Travel USA 2012

QUOTE(Ema21 @ 2011 12 10, 19:12)
Aciu uz patarima. Tikiuos atsiras bendrakeleiviu, nes upas dabar tikrai krites sad.gif



Vaziuok viena, nieko ten baisaus;)
Atsakyti
aš žadu vienas važiuot ir kas man? biggrin.gif dar idomiau thumbup.gif:
Atsakyti
QUOTE(tbag1992 @ 2011 12 10, 19:00)
aš žadu vienas važiuot ir kas man?  biggrin.gif  dar idomiau  thumbup.gif:


Kodel idomiau? biggrin.gif
Atsakyti
to paties galiu paklaust taves.
nezinau, vienam vaziuot skamba kaip didesnis issukis smile.gif
Atsakyti
kai vaziuoji vienas, manau, daugiau nuotykiu patiri, nes esi priverstas integruotis i visuomene labiau nei kad vaziuotum dviese. bet kartais gali jaustis vienisas/-a. ir siaip labai didelis issukis ir, manau, po to pradedi zymiai labiau savo jegom tiketi/pasitiketi. bet cia jau nuo zmogaus priklauso, ar nori vienas vaziuoti.
Atsakyti
QUOTE(tbag1992 @ 2011 12 10, 21:08)
to paties galiu paklaust taves.
nezinau, vienam vaziuot skamba kaip didesnis issukis  smile.gif

100% pritariu! As norejau viena vaziuot, bet... unsure.gif
Atsakyti
jus cia ziuriu kuo didesniu issukiu ieskot ,tai tada isvis neieskokit darbo ,nuvaziuokit i usa ir ten ziurekit smile.gif dar didesnis issukis bus lotuliukas.gif

mano galva bendrakeleivi tureti beveik visais atzvilgiais pranasumas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nemnemnem: 10 gruodžio 2011 - 20:39
Sorry uz durna klausima, bet... "to chat online", tai...? Cia kaip per fcb su draugu susirasineji online? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nemnemnem @ 2011 12 10, 21:38)
jus cia ziuriu kuo didesniu issukiu ieskot ,tai tada isvis neieskokit darbo ,nuvaziuokit i usa ir ten ziurekit smile.gif dar didesnis issukis bus  lotuliukas.gif

mano galva bendrakeleivi tureti beveik visais atzvilgiais pranasumas

pranasumas piniguose, bet mano galva keliaut vienam tikrai rimtas budas ismegint save ir paziuret ko vertas esi. jei turi zmogu draugu tarpe kuris vaziuoja viskas gerai...bet jei ne.....nezinau, as asmeniskai tikrai neieskosiu nepazystamo pakeleivio. sorry schmoll.gif
Atsakyti
Na as ir manau, kad gerai isejo, jog viena keliausiu. Nes dazniausiai, kai su kazkuo kitu, tai nepadarai, ko nori, kitas zmogus labai gali itakot ir net sugadint viska. Kazkaip visai norisi nuvaziuot i Amerika vienai, manau, kad tai pades tapt stipresne asmenybe, nes igysiu dar daugiau savarankiskumo.
Atsakyti
QUOTE(nastep @ 2011 12 10, 20:40)
Sorry uz durna klausima, bet... "to chat online", tai...? Cia kaip per fcb su draugu susirasineji online?  lotuliukas.gif


taip, pasirasineti per skype ar per fb online biggrin.gif yra galimybes, kad siuo pasakymu nori pasakyti, kad nori pakalbeti online, bet mazai, man cia labiau skamba, kad nori pasichatint.
Atsakyti
kiek pinigeliu isvaziuoti i Amerika reik? pati paskaiciavau apie 4000? jamsit paskola gal kas?
as kazkaip pasiskaiciavau tik puse sumos pavyks susitaupyt iki vasaros geriausiu atveju g.gif
Atsakyti