Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikis ir papildomi skysčiai

Sveikos 4u.gif
Man labai įdomu-kiek 9 -10 mėnesių mažylis turi savartoti į parą skysčių.? g.gif Maniškis nelabai ką ir geria....-bandau duoti vaikams skirtas sultis ir arbetėles įvairias.Pageria kelis gramus ir stumia nuo savęs unsure.gif
Ką jūsų mažyliai mėgsta gerti ir po kiek gramų suvartoja skysčių į parą.??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eveneir: 05 gegužės 2006 - 19:39
QUOTE(eveneir @ 2006 05 05, 20:33)
Sveikos 4u.gif
Man labai įdomu-kiek 9 -10 mėnesių mažylis turi savartoti  į parą skysčių.? g.gif Maniškis nelabai ką ir geria....-bandau duoti vaikams skirtas sultis ir arbetėles įvairias.Pageria kelis gramus ir stumia nuo savęs unsure.gif
Ką jūsų mažyliai mėgsta gerti ir po kiek gramų suvartoja skysčių į parą.??


Gerą temą pradėjai thumbup.gif Man irgi labai įdomu, tik mano mažylis tik 7 mėn.
Geria tik mamos pieną ir tą pagrinde tik naktį, dar prieš miegą ir dieną vos kokį kartą. Iš buteliuko nieko - nei per kur schmoll.gif Pries savaitę buvo daryti tyrimai (kraujas, šlapimas, kakutis), nieko blogo nerado, bet aš žioplė doh.gif pamiršau dėl šito gėrimo paklausti.
Būt labai malonu, jeigu mamos pasidalintumėt, kaip ir kiek jūsų mažyliai geria smile.gif
Atsakyti
Maniškis ir dar geria MP dieną. Per parą gaunasi 3 kartai.Nu bet vistiek sakyčiau,kad mažokai..... g.gif
Atsakyti
Mano mažei 9 ir 1 savaitė, nakčiai geriam MP, o dieną duodu vandenuko iš puoduko, kartai įlašinu citrinos. Nežinau, kiek ji išgeria per parą, bet po kiekvieno valgymo ar barankos pakramtymo noriai atsigeria gurgšnį ar du. Anksčiau duodavau sultis, bet jos dar labiau troškina.
Atsakyti
QUOTE(zolyte @ 2006 05 08, 22:13)
Mano mažei 9 ir 1 savaitė, nakčiai geriam MP, o dieną duodu vandenuko iš puoduko, kartai įlašinu citrinos. Nežinau, kiek ji išgeria per parą, bet po kiekvieno valgymo ar barankos pakramtymo noriai atsigeria gurgšnį ar du. Anksčiau duodavau sultis, bet jos dar labiau troškina.



O kam tos citrinų sultys blush2.gif - čia dėl vitamino C?
Atsakyti
Klausiau mūsų gydytojos, kiek reikia 9 mėn mažyliui skysčių. Kadangi vaikas 2 kartus dienoje gauna mišinėlio po 200 ml, tai sakė, kad dar 100 ml skysčio būtų gerai, kad gautų. Bet mums taip nesigauna - vandens negeria, arbatėlės kokių 20 g tik išgeria. Niekaip neįpratinu gerti vandenį g.gif Todėl dažniausiai padarau silpnesnį mišinėlį (mažiau šaukštelių įdedu) ir duodu atsigerti.
Nežinau, kaip vasara bus, juk tada skysčių dar daugiau reiks. Ber gal ir pats labiau norės gerti ir įpras prie vandens g.gif
Atsakyti
QUOTE(zolyte @ 2006 05 08, 22:13)
o dieną duodu vandenuko iš puoduko, kartai įlašinu citrinos.

ir man labai jau įdomu g.gif

QUOTE(Mama123 @ 2006 05 09, 12:59)
Klausiau mūsų gydytojos, kiek reikia 9 mėn mažyliui skysčių. Kadangi vaikas 2 kartus dienoje gauna mišinėlio po 200 ml, tai sakė, kad dar 100 ml skysčio būtų gerai,

tai vadinas,kad užtenka-apie 500 ml -nu mes nuo tos ribos gal daug ir neatsiliekam.
Atsakyti
QUOTE(ausriuxa @ 2006 03 22, 13:18)
Idomu ka duodate atsigerti leliukui 7men,.kokiu sulciu ar arbateliu,pirktiniu ar pacios pasidarot  g.gif  ir kiek toks  2.gif  turi isgerti per para?
Dabar kaip pradejom valgyti kieta maista pienuko geriam tik nakti taigi skysciu trukumas,o ka duoti  ax.gif

Mums jau aštuoni mėn., bet geriam tik MP. Okam dar papildomi skysčiai?
Atsakyti
QUOTE(Maxima @ 2006 05 11, 19:26)
Mums jau aštuoni mėn., bet geriam tik MP. Okam dar papildomi skysčiai?


Kai įvedamas papildomas kietas maistas, turi būti įvesti ir papildomi skysčiai, kad nepritrūktų jų organizmui, kad nekietėtų viduriai, tam kad gautųsi kieto-skysto maisto balansas.
Atsakyti
patarkit, kaip sugirdyti skysčių, kai lialia karščiuoja? Mum irgi 8 mėn. Košes valgo prastai. Geria tik pienelį. Ar jis gali kompensuoti skysčių trūkumą, ar reikia drastiškom priemonėm girdyti vandenuką ir arbatytes? g.gif
Atsakyti
Maniškis taip pat nėra skysčių mėgėjas. Tai dėl to vis dar sėkmingai ir "džiaugsmingai" maitinu MP (1 m. 8 mėn.) Nes tai turbūt bene vienintelis būdas pagirdyti vaiką. Kadangi turim problemą ir su tuštinimusi - skysčių oi kaip reikia. Kasdien duodam sriubytės. O girdyt bandėm viską - arbatų ir sulčių atsisako, vanduo dar dar kartais tinka. Pastoviai keičiam gėrimo būdus tongue.gif tai iš puodelio, tai tiesiai iš butelio. Dar patinka vandens buteliukai su tokiais spec. galiukais. Kai buvo mažesnis - duodavau ir su švirkštu. Čia mums kaip atrakcija būdavo tongue.gif
Atsakyti
DAR VIENAS DALYKELIS KAIP PATIKRINT,KAD MAZYLIUI TRUKSTA SKYSCIU,OGI PAZIURET AR NEIDUBES MOMENELIS,JEI TAIP,VADINAS JU TRUKSTA ax.gif
Atsakyti