Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikis ir papildomi skysčiai

Maniskiui taip pat labai sunku isiulyti ko kito isskyrus MP. Bent jau geria vandenuka, bet tik su sauksteliu, vis duodu puodeli su snapeliu, bet negeria , o, zaidzia doh.gif
Atsakyti
Mano vaikuj dabar metai ir dar iki siol negere vandens,sulciu ir t.tIs buteliuku isvis nekados negere,is isnapelio irgi lotuliukas.gif o is sauktelio tik paragauja.As vistiek kisu kisu gal kada atsigers smile.gif,kolkas maitinu MP,del to ir viduriukai pas mus buna kieti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JulijaP @ 2008 03 21, 11:48)
Mano vaikuj dabar metai ir dar iki siol negere vandens,sulciu ir t.tIs buteliuku isvis nekados negere,is isnapelio irgi  lotuliukas.gif o is sauktelio tik paragauja.As vistiek kisu kisu gal kada atsigers smile.gif,kolkas maitinu MP,del to ir viduriukai pas mus buna kieti doh.gif

zinok nebutinai cia del tu viduriu kietu...mano daruges mergyte pliumpina arbatas istisai o viduriai pas ja kieti o maniske pagrinde tik mp geria..arbatos vos kelis gurksnius, sulciu i burna neima, kai kada vandenio ir tfiu tfiu neturejom problemu su kakojimu ax.gif
Atsakyti
mano vaikui beveik du menesiai, esame gere be MP ir misnuku arbatytes, daviau pankoliu, tai ja gerdavo is buteliuko su siek tiek cukraus, o kai daviau kmynu gere net labai pasigardziuodamas
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif Kai tik pradejome 6men.papildomai valgyti,tai pradejome gerti vandenuka,po truputi sultys,arbateles.Iki 6men. tik MP thumbup.gif
Atsakyti
mums du men.ir kai zagsi dukryte duodu atsigerti pankolio arbatytes,geria su m,alonumu..dar pyksta kai istraukiu,kad per daug nebutu lotuliukas.gif
Atsakyti
Manoji iki 7men. visai beveik skysciu negerdavo.O dabar jau pamego ir sultis ir arbatyte
Atsakyti
dukryte irgi visiskai nenori gerti papildomu skysciu. Per diena isgeria gal 30 gr vandens, nakti apie 160 ml MP( valgo vis dar nutraukta MP) ir viskas. daugiau ne laso. Turbut uztenka tiek. Pasiziuriu - liezuvis nesausas - tai rodo, kad skysciu pakanka. Tik kai sukarsciuoja beda - teko ir lasiniu malonuma apturet...
Atsakyti
Maniske iki 7 men negerdavo nieko,isskyrus MP nei is buteliuko,nei is puodelio.Bet dabar ji mielai geria sultis,arbatas,vandenuka ir is puodelio,ir is buteliuko.As nuo 7 mn is puodelio girdziau ja per prievarta,nes liepe gydytoja,kadangi gulejom ligonineje,nes buvo praradus daug skysciu karsciuodama.Tai tada lasino skyscius per laseline.O nuo tada mes pradejom gerti viska.
Atsakyti
QUOTE(*Pieva* @ 2008 01 03, 12:53)
Mielos mamos,
gal kam taip buvo, gal galėtumėt kas nors patarti... Mano dukrai jau 8 menesiai, o ji negeria jokių papildomų skysčių šalia mp. Nei vandens, nei sultyčių, nei arbatėlės. Nei iš puoduko, nei iš šaukštuko, nei iš buteliuko.
Ką daryti?
O gal jai užtenka skysčių, kuriuos gauna su mp?


Mano vyresnioji dukryte irgi tokia buvo - niekaip neikisdavau papildomu skysciu - net vasara, kai karsciai buvo - ir is buteliuko bandziau, ir is puodelio, ir is saukstelio - niekaip doh.gif Paskui jau pati pradejo dometis (apie 11 men.) ir bandyti is mano puodelio gerti - taip ir ismoko smile.gif Skysciu, vadinasi, pakako su MP kur gaudavo thumbup.gif
O va maze geria ir is saukstelio, ir is puodelio - tik buteliuko nepripazista nono.gif
Atsakyti
mano dukryte 3,5 men, bet vandenuko ir rabatyciu labai nemegsta, jei isiulau, tai vos 10 ml per diena. Bet ziuriu, kad reiks daugiau duot del nekakojimo, jei sakot, kad padeda.
Atsakyti
labai gerai ,kad radau cia sita skyreli ,nes va mano suneliui 6 savaites ir mama siulo duoti arbateliu ,o as net nezinau ka daryti,nes savo dukrele maitinau savo pieneliu ir jo turejau laaaaabai daug ! O sitam maziui neturiu ir vis mazeja po truputi ,tai duodu siek tiek savo pienelio ir siek tiek enfamil misinuko ,tai manau ,kad gal ir vandenuko ar arbatelesa reiks duoti pabandyti,tik kaip manote ar 6 savaiciu ne per anksti ?
Atsakyti