Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikis ir papildomi skysčiai

Mano vaikai vandens negere,neisiulydavau,tik arbateles 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rainstone: 27 liepos 2009 - 16:45
mes gerdavom nuo menesiuko pankoliu arbatele 4u.gif valgem misinuka taip pat ax.gif
Atsakyti
aš daviau
Atsakyti
Norint, kad pienuko nemazetu, vandenuko kudikiui duoti neverta - MP turetu karstomis vasaros dienomis malsinti troskuli. Zinoma, ir maitinti kai karsta reikia ne kas 3 valandas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(claudija @ 2009 07 28, 12:20)
Norint, kad pienuko nemazetu, vandenuko kudikiui duoti neverta - MP turetu karstomis vasaros dienomis malsinti troskuli. Zinoma, ir maitinti kai karsta reikia ne kas 3 valandas  mirksiukas.gif


Na cia kalbama apie kudikius, kurie valgo misinuka wink.gif
Atsakyti
A.. tai vadinasi reikia duoti... radau pagaliau atsakymus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 07 27, 13:58)
maniske labai zagsedavo tai mes nuo pat pirmu dienu duodavome virinta vandenuka

N aas ir maniau kad butina duot net su svirkstu purskiau, nes negeri ir viskas, tai kai pasakiau savo pediatrei sake tokiu nesamoniu nedaryt jei nenori tegul ir negeria
Atsakyti
Sveikutes. noreciau paklausti mamyciu kurios maitina misinuku. Kiek skaiciau reikia butinaj duoti atsigrti vaikeliui. manoji vandens negeria, tai duodu arbaytes, bet ir tai labai mazai ji kada ja ima blink.gif ar duodate jus ir kaip daznai? beja mano maziukei 4 men. ir dar vienas klausimukas. Ar butina arbatyte sildyt? Mano pussesere sako kad galima duoti ir kambario temperaturis, juk ne saldytuve buna, bet as visada pasildau man kazkip atrodo bus per salta... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistutia21 @ 2009 08 10, 14:56)
Sveikutes. noreciau paklausti mamyciu kurios maitina misinuku. Kiek skaiciau reikia butinaj duoti atsigrti vaikeliui. manoji vandens negeria, tai duodu arbaytes, bet ir tai labai mazai ji kada ja ima  blink.gif  ar duodate jus ir kaip daznai? beja mano maziukei 4 men. ir dar vienas klausimukas. Ar butina arbatyte sildyt? Mano pussesere sako kad galima duoti ir kambario temperaturis, juk ne saldytuve buna, bet as visada pasildau man kazkip atrodo bus per salta... doh.gif

Labas.Jeigu vaikutis negeria,reiksia jis neori,pasiulyt atsigerti,aisku gali. mirksiukas.gif O del arbatytes sildymo manau,kad nereikia,juk ne is saldytuvo tikrai duodi.nebus per salta.tik daryk arbatyte nestipria,kad vos vos nusispalvintu vandenukas.
Atsakyti
QUOTE(sigita salkauske @ 2009 08 11, 09:54)
Labas.Jeigu vaikutis negeria,reiksia jis neori,pasiulyt atsigerti,aisku gali. mirksiukas.gif O del arbatytes sildymo manau,kad nereikia,juk ne is saldytuvo tikrai duodi.nebus per salta.tik daryk arbatyte nestipria,kad vos vos nusispalvintu vandenukas.

as duodu hipp arbatele, tai parasyta duoti arbatini sauksteli wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistutia21 @ 2009 08 11, 13:32)
as duodu hipp arbatele, tai parasyta duoti arbatini sauksteli wink.gif

O kas ant arbatos parasyta,nuo kiek menesiu?
Atsakyti
duodu ir vandenuko , ir pankolio hipp arbatytes.neparasyta,jog tik sauksteli duoti.bet retai duodu.arbata nuo pirmos savaites skirta
Atsakyti