Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikis ir papildomi skysčiai

QUOTE(zibambukas @ 2006 03 25, 18:33)
Tyrelių neduodu, tik pačios sutarkuotą obuolį ar bananą.  Kiek pažiūriu žinomų firmų tyreles ar košeles, tai ten arba su cukrum, arba su druska,  arba visokiais E. Tai ką dabar žinoti? Juk dabar daktarai sako, kad iki metų nerekomenduojama nei druskos, nei cukraus dėti į ruošiamą maistą.        blink.gif          O sultys parduodamaos tik su cukrumi.              blink.gif


Taigi tyreles puikiausiai namuose gali pasigaminti be nieko. Virk morka, bulve paskui dadek ar buroko, ar cukinijos, ar brokolio. Pradzioj duok kiekvieno produkto atskirai paragauti, kad isitikintum, jog nabus alergijos, nors dazniausiai nebuna nuo pacios virtu kosyciu biggrin.gif
Jei nori gali pagardinti savo pienuku ax.gif

Sultytes pati puikiausiai pasigaminti gali ax.gif Nusipirk morku, sutarkuok su bulviatarke ir issunk. Ir tas sultytes duok, jose pakankamai saldumo mirksiukas.gif
Gali taip pat daryti ir su obuoliuku mirksiukas.gif
O del to kad vaikiukas gaus siek tiek cukraus tikrai nereiketu jaudintis bigsmile.gif Nuo to niekur nepabegsi ax.gif vistiek i vienokius ar i kitokius produktus cukrus yra dedamas biggrin.gif tik zinoma juo piknaudziauti negalima ax.gif

O del maistuko tikrai patarciau pradeti duoti koseles, ir vaikiukas bus sotesnis ir vitaminu dar paildomai gaus ax.gif
Neatideliok labai papildomo primaitinimo ir viskas bus ciki bigsmile.gif
Atsakyti
Ačiū, Vaivoriuk, už tokį išsamų atsakymą. Bet mano vaikis jau nuo 6 mėnesių kapoja ir kruopų košes ir daržovių košes su mėsa, t.y. sutrintas mikseriu tyreles, galima sakyti. thumbup.gif Man tik rūpi vaisių tyrelės ir sultys, o jos yra su cukrumi, dėl jų aš ir abejoju. g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina r. @ 2006 03 16, 14:11)
dekui uz patarimus.daugiau nebesiterliosiu-ar taip ar taip negeria.o jei ir nebutina,tai tuo geriau smile.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


mano vaikelis gime Ispanijoje.ten vasara karsta,bet gydytoja net nustebo,kai paklausiau,ar duot ko atsigert.sako,pasiulyk vandenuko,bet siaip nebutina.kai maziukui buvo 10 men.,su mociute pripratinom prie arbateliu,dabar jis vel ju nenori.
taip kad augame beveik be skysciu,isskyrus skystas darzovienes.kam pasakau,stebisi.bet jei nenori,as jam negrudu per prievarta.
Atsakyti
geria misinuka,sultis,arbata,kefyra,sultini nuo darzovienes su mesa(ji labiausiai megsta),o vandeniuko tai nelabai megsta schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurutia: 26 kovo 2006 - 12:06
o, zibambuk, musu berniukai ta pacia diena gime thumbup.gif /

kazkur skaiciau, kad tokio amziaus vaikuciai, kad butu patenkintas reikalingu medziagu kiekis, turi jau valgyti kasdien darzovienes, dadedant mesytes ir kruopienes. as darzovienes irgi gaminu tik pati, labai megsta kai idedu dar ir versienos. o su kruopu kosem tai vargstam... valgymo metu ir po valgymo duodu uzsigerti ramuneliu arbatos. nedaug jis isgeria, nes pakankamai skysciu gauna su pienuku, obuoliukais ar vaisinem tyrelem. kartais isverdu ir kompotuko is naminiu obuoliu ar dziovintu vaisiu.

tokio amziaus vaikutis jau gali gerti daug ka- sultytes(skirtas vaikams ar namines, jokiu budu ne is pakeliu. jos skirtos suaugusiems), arbatas, darzoviu sultini (jokiu budu ne pirktini is kubeliu), kompotuka, kisieliuka. viskas verdama su svariu, kudikiams skirtu vandeniu.
Atsakyti
QUOTE(zibambukas @ 2006 03 25, 23:55)
Ačiū, Vaivoriuk, už tokį išsamų atsakymą. Bet mano vaikis jau nuo 6 mėnesių kapoja ir kruopų košes ir daržovių košes su mėsa, t.y. sutrintas mikseriu tyreles, galima sakyti.                  thumbup.gif                Man tik rūpi vaisių tyrelės ir sultys, o jos yra su cukrumi, dėl jų aš ir abejoju.              g.gif


Ner uz ka biggrin.gif As tik kazkaip pagalvojau, kad tu nieko nesi davus vaikiukui be savo pienuko. blush2.gif Buna ir tokiu mamyciu blush2.gif Dziaugiuosi, kad tu ne is tokiu ir nekankini savo leliuko drinks_cheers.gif
labai gerai zave parase apie visu skysciu davima thumbup.gif

Manau tikrai gali duoti visko paragauti ir pamatysi, kas leliukui labiausiai patiks biggrin.gif
O cukraus nebijok, tik paprasciausiai nereikia jo deti kur pauole mirksiukas.gif Juk ir mes su cukrum uzaugom ir atrodo lyg ir nieko baisaus nenutiko ax.gif
O pirmieji dantukai vistiek kaip bebutu isbyra anksciau ar veliau patys ax.gif
Atsakyti
Mielos mamytės,

Mano sūnelis sulčių nemėgsta, arbatyčių irgi. Duodu virinto vandenuko. Valgom vaisių tyreles. Mišinuko negeria. Dar vis mano pienu mėgaujasi. Aš irgi pergyvenu, kad netrūktų skysčių. Bet neįsiūlau. Kaip tuos kompotukus darote? Niekada nebandžiau. Gal ,,Milupa" arbatytes bandėt?
Atsakyti
Mums greit 10 mėn., bet apart mišinuko nieko nenori gert, jeiper dieną pusė stiklinės sulčių išgeria tai labai gerai
Atsakyti
o aš pastebėjau, kad mano vaikis kartais nori būtent vandenuko. Mišinuką pasiūlai - nė už ką schmoll.gif schmoll.gif bet jei pasiūlau tada vandenuko - mielu noru atsigeria blink.gif g.gif
Atsakyti
o nuo keliu menesiuku galima duoti sulciu ir nuo kokiu reikia pradeti,kokias sveikiausia duoti ir ar pirkti parduotuvej?
Atsakyti
dar girdejau kai kurios mamkos i virinta vandenuka namines uogienes sauksta ideda. as kiek pamenu vaikystej tik tokia arbatele ir gerdavom. jei is savu uogyciu virta, tai ir ekologiska ir sveika. gal ir vitaminas vienas kitas dar likes...
Atsakyti
Mano mazius taip pat neima jokiu kitu gerimu kaip tik mamos piena ir beto jis isvis neima buteliuko doh.gif o kai bandau duot su sauksteliu pvz kai zagsi tai viska atgal spauna doh.gif Tai man kantrybe truksta ir nieko nebeduodu! Ir nekankinu vaikiuko mirksiukas.gif
Atsakyti