Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikis ir papildomi skysčiai

QUOTE(BurbulasKT @ 2010 06 30, 20:47)
Sveikos mamyte,turiu toki klausimeli, nuo kokio amziaus kudikiui galima (ir reiketu) pradet duoti arbateles? Mano mazyliui dar tik menuo, bet kadangi pradejau maitinti misinuku, susirupinau ar jam nereiketu papildomu skysciu... sad.gif


Ar kūdikiui pakanka skysčių parodo momenėlis. Jei jis įdubęs, vadinasi savo mažyliui turite pasiūlyti arbatėlės arba tiesiog virinto vandenuko. O dar kai tokie karščiai..., aš būtinai pasiūlyčiau.
Atsakyti
o as (.) dazniau pasiulau atsigert 4u.gif neduodu papildomu skysciu.nebent kur nors iseinam tai isimetu arbateles. Maniskiui 5 menesiai
Papildyta:
QUOTE(Nikolia @ 2010 04 26, 15:53)
as tau patarchiau ramiai ir toliau maitinti MP, TIEK KIEK VAIKIS PATS NORI..ir neduoti jam jokiu skysciu..nes ju jam kol kas tikrai nereikia...ir tau cia prirasys dabar mamos, kad reikia..galima..bet siulau pasitelkti blaivu prota..susirasti apie zindyma medziagos internete, arba uzklausti zindymo forume, tu mamu, kurios duoda zindymo klausimais patarimu ir tikrai rasi pagristas nuomones kodel nereikia..

o jei siaip bus smalsu...parasyk A.Z pacituosiu viena nebloga knyga, Vitkausko parasyta, apie zindyma..ten labai graziai viska issaiskinta, apie pieno sudeti ir tt

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Pienas virs 90 proc vanduo mirksiukas.gif
Nors mano mama su anyta kaip susitatarusiuos kvarsina man galva kad reik vaikui ir maista siulyti ir skysciu duot biggrin.gif Suspesim,niekur nedingsim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Be_penkiu_pavasaris: 17 liepos 2010 - 12:04
Gerai butu, ka jis gertu, dar kuris laikas jau pradejo biskuti gerti, laukiu, ksada galesim pasiulyt skanesnes arbateles, nes gryn vanduo mums fui, purskiam atgal sad.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės. Mūsų mažei 9 mėn. valgo jau košes, barankytes pagriaužiame ir tyreles. Nieko nenori gerti išskyrus MP. Nebežinau kaip jai beįsiūlyti. Gal kas susidūrėte su tokia problema. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(urte116 @ 2010 08 20, 09:53)
Sveikos mamytės. Mūsų mažei 9 mėn. valgo jau košes, barankytes pagriaužiame ir tyreles. Nieko nenori gerti išskyrus MP. Nebežinau kaip jai beįsiūlyti. Gal kas susidūrėte su tokia problema.  doh.gif

O kodėl tai vadinate problema? smile.gif Reiškia, Jūsų mergaitei visiškai užtenka MP atsigėrimui.
Atsakyti
Kai pradejo valgyt koses - tada ir pradejau siulyti papildomu skysciu. Ir pradziu vandenuko - po to obuoliu sulciu (50x50 skiestu), dar veliau hipp arbatytes atradom. gerti papildomus skyscius daviau is avent magic buteliuko su snapeliu. ilgai mokinosi, bet ismoko. tik nakti duodu is buteliuko gert.
Atsakyti
kadangi valgom mišinuką, vandenuko karts nuo karto pasiūlau po gurkšnelį, kadangi skaniau už paprastą vandenį (apart mišinio) jam neteko ragaut tai geria smile.gif
Atsakyti
QUOTE(urte116 @ 2010 08 20, 09:53)
Sveikos mamytės. Mūsų mažei 9 mėn. valgo jau košes, barankytes pagriaužiame ir tyreles. Nieko nenori gerti išskyrus MP. Nebežinau kaip jai beįsiūlyti. Gal kas susidūrėte su tokia problema.  doh.gif


Mano suneliui jau 8menesiukai ir taip pat valgio metu laaabai mazai geria papildomu skysciu, vien uztenka mano pienelio smile.gif karts nuo karto(tarp maitinimu) duodu vandenuko,(nors geria labai nenoriai) zoleliu arbateliu, bet jei matau kad nenori niekada prievarta nekisu.Pagrindinis gerimas iki siol lieka MP.Manau ir jus bereikalo pergyvenate mirksiukas.gif
Atsakyti
mes nuo 6 men geriame arbatytes g.gif
Atsakyti
As tai duodu atsigerti su sauksteliu vandens virinto, kai valgome kosytes mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniskis paprasto vandenuko negerdavo, virdavau arbatytes, labiausiai patikdavo ramuneliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VAKARIOmama @ 2010 07 17, 08:51)
Ar kūdikiui pakanka skysčių parodo momenėlis. Jei jis įdubęs, vadinasi savo mažyliui turite pasiūlyti arbatėlės arba tiesiog virinto vandenuko. O dar kai tokie karščiai..., aš būtinai pasiūlyčiau.


kai buvo taip karsta, daviau papildomai vandenuko. Gere. Dabar nebegeria, matyt uztenka atsigerimui ir to, ka gauna is pieniuko smile.gif
Atsakyti