Įkraunama...
Įkraunama...

Zumba latino fitness

Tai Kaune kaip suprantu, nėra kur lankyt? g.gif
Atsakyti
Aš rytoj eisiu pabandymui į pirmą užsiėmimą zumbos smile.gif Labai noriu sutvirtint kūną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ferrero @ 2011 11 21, 15:15)
Aš rytoj eisiu pabandymui į pirmą užsiėmimą zumbos smile.gif Labai noriu sutvirtint kūną smile.gif

Išduokit paslaptį, kur eisite ir ar patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ferrero @ 2011 11 21, 17:15)
Aš rytoj eisiu pabandymui į pirmą užsiėmimą zumbos smile.gif Labai noriu sutvirtint kūną smile.gif


Aha, ir man labai įdomu kur eisite? blush2.gif Labai faina būtų, kad pasidalintume įspūdžiais ax.gif .
Atsakyti
Na ką, jau po pirmos treniruotės bigsmile.gif Super, labai patiko thumbup.gif Trenerė - Karina - fantastiška, tikrai užveda thumbup.gif Aišku, žingsniukai painiojosi, nes niekad nieko panašaus nelankiau smile.gif Bet labai smagu, o ir kilogramai turėtų gražiai pabėgti ax.gif Išėjau šlapia po 45 min smile.gif
O buvau Vilniuje Butkaus sporto klube Šiaurės miestelyje smile.gif
Anksčiau lankiau jogą, bet zumba nepalyginant geriau smile.gif Ir judesys pastovus, ir muzika faina wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ferrero @ 2011 11 22, 20:50)
  Trenerė - Karina - fantastiška, tikrai užveda  thumbup.gif 


Jeigu mąstome apie tą pačią, Kariną Paulauskaitę, tai ši trenerė NUOSTABI, žodžiais neapsakoma thumbup.gif thumbup.gif Jau rašiau apie ją, vienintelė tokia profesionalė šitaip įvaldžiusi judesius, o kaip ji jaučia muziką bei judesius.. SUUUUPER thumbup.gif
Atsakyti
Labutis, as esu lankius Londone, man nerealiai patiko thumbup.gif iseidavom su drauge slapios kiaurai biggrin.gif as kainos nepaliginsi su LT vienas kartas 4 svarai ..
o ir man patiko sviesiaplaukes apibudinimas zumbos smile.gif ir ko gi cia kabinetis prie zodziu, zumba man visai nepanasu kad isejo is krasto, tai labai uzvedantis stilius, jei yra geras treneris..
ziuredama flash moba vilniuje, nusivyliau man nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(DianaS @ 2011 11 22, 21:24)
Labutis, as esu lankius Londone, man nerealiai patiko  thumbup.gif  iseidavom su drauge slapios kiaurai  biggrin.gif  as kainos nepaliginsi su LT vienas kartas 4 svarai ..
o ir man patiko sviesiaplaukes apibudinimas zumbos smile.gif ir ko gi cia kabinetis prie zodziu, zumba man visai nepanasu kad isejo is krasto, tai labai uzvedantis stilius, jei yra geras treneris..
ziuredama flash moba vilniuje, nusivyliau man nepatiko  schmoll.gif

4u.gif
man tas flashmobas pasirode per ilgas ir per painus g.gif na bet esme zmones pamate thumbup.gif
Atsakyti
pritariu kad esme yra, bet tikrai painu ir man smagiai neatrode.. schmoll.gif
Papildyta:
http://akcijatau.lt/...lieknek-smagiai
gal kam pravers mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DianaS @ 2011 11 23, 11:52)
pritariu kad esme yra, bet tikrai painu ir man smagiai neatrode.. schmoll.gif
Papildyta:
http://akcijatau.lt/...lieknek-smagiai
gal kam pravers  mirksiukas.gif


Šitas pasiūlymas lankyti zumba Žvaigždžių take. Man ten nepatiko schmoll.gif . Viskas labai jau monotoniškai ir nuobodžiai.

O flashmob'e aš pati dalyvavau. Man super patiko. Karina moka užvesti, energinga thumbup.gif , 100 balų jai thumbup.gif . Čia tiesiog taip nufilmuota neįdomiai ir iš visų šokių po mažą judėsiuką. Aš dabar pažiūrėjau filmuota flashmob'ą, tai, žinokite, dalyvavimas nepalyginamas būtent su šita filmuota medžiaga. Kokia ten nuotaika, atmosfera, energija, emocija tvyrojo. thumb_yello.gif

_dalyvė_ Taip čia kalbame apie tą pačią Karina, nes jinai dabar veda savo užsiėmimus ir R.Židonytės ir A.Butkaus šokių studijoje "Elegant dance".
Atsakyti
QUOTE(kliaksaa @ 2011 11 23, 12:00)
Šitas pasiūlymas lankyti zumba Žvaigždžių take. Man ten nepatiko schmoll.gif . Viskas labai jau monotoniškai ir nuobodžiai.



Sutinku, mano nuomonė lygiai tokia pati ..
Atsakyti
Sveikos, norejau paklausti, ar ten, kur lankote Zumba yra dusai? smile.gif
Atsakyti