Įkraunama...
Įkraunama...

Zumba latino fitness

as siuo metu lankau DDance klube. Jau dvi treniruotes apturejau. patiko thumbup.gif . kadangi neturiu su kuo lyginti, tai man gerai. Tikrai lankysiu.
Visai smagu visa valanda sokti pagal smagia muzika. Tai man tinkanti sporto rusis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bučkis:) @ 2012 12 10, 23:37)
Aš tai rekomenduoju tik Šiaurės arba Dainavos sporto klubus. Tikrai liksit patenkintos. Bent jau esu laabai patenkinta.  4u.gif


Buvau aš Dainavos sporto klube, tai trenerė tikrai puiki. Bet pati treniruotė, tai - šokio koks 30, na max 40 minučių, o tada kilimėlis, pilvo presas...
kažkaip labiau priminė tiesiog aerobiką, o ne šokius.. ax.gif
Atsakyti
Iš tiesų Zumbos Fitness treniruotėse neturėtų būti pratimų ant kilimėlio. Čia jau trenerė pati prigalvojo. Žinoma, gal kažkam ir tinka. Tačiau Zumbos esmė ir yra, kad šokant, per daug savęs "nekankinant", būtų rezultatas. Yra labai daug judesių, kur stiprinamas pilvo presas ;-)
Beje, ar žinot, kad galima pasitikrinti ar jūsų treneris yra sertifikuotas Zumba Fitness treneris? Tai galima padaryti čia: http://www.zumba.com...amp;classTypes=
Atsakyti
Jo, dėl nesirtifikuotų instruktorių taip nervas ima, tie visi apsišaukėliai pasiima ZUmbos prekinį ženklą ir jo populiarumą, be jokių kursų, be žinių, ima dėstyti Zumbą, nors dažnas ir visai ne Zumbą o kokį savo briedą daro Zumbos vardu prisidengdamas.. Kad ir tie kilimėliai - wtf?? Jokia čia Zumba... Todėl ir visoms sportuojančioms patariu eiti pas sertifikuotą trenerį, nes pas apsišaukėlį nežinia ką gausit..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 27 vasario 2013 - 11:03
Ar tikrai geriausia dailinti kūno linijas zumbos ritmu? g.gif o dabar kai pavasaris beldžiasi ne tik į širdis, bet ir į duris norisi turėti kuo grakštesnį kūną bigsmile.gif
merginos, ar padėjo jums zumbą numesti svorio????
Atsakyti
QUOTE(azartas @ 2013 03 27, 15:42)
Ar tikrai geriausia dailinti kūno linijas zumbos ritmu?  g.gif  o dabar kai pavasaris beldžiasi ne tik į širdis, bet ir į duris norisi turėti kuo grakštesnį kūną bigsmile.gif
merginos, ar padėjo jums zumbą numesti svorio????

as zumbinuosi namie jau 2 savt , tai man tikrai padeda svorio metimo klausimu , bet reikia ir mityba derinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki! Noreciau suzinoti gal kas is Jusu lanko zumba D dance akademija? Jusu atsiliepimai
Atsakyti
QUOTE(Ausriausias @ 2013 02 24, 18:18)
Buvau aš Dainavos sporto klube, tai trenerė tikrai puiki. Bet pati treniruotė, tai -  šokio koks 30, na max 40 minučių, o tada kilimėlis, pilvo presas...
kažkaip labiau priminė tiesiog aerobiką, o ne šokius..  ax.gif

Labas. Ar Dainavos sporto klube yra Zumba? Aš nerandu info jų psl...
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdute27 @ 2013 03 27, 23:20)
Sveiki! Noreciau suzinoti gal kas is Jusu lanko zumba D dance akademija? Jusu atsiliepimai



as lankiau, ir planuoju toliau ta daryti, kai tik is ligu issikapstysiu. As neturiu su kuom palyginti, tai man patinka. Cia daug sokio zingsneliu, nera tik aerobika. Judesio daug, suoliuku. zodziu, iseinu visada slapia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(azartas @ 2013 03 27, 15:42)
Ar tikrai geriausia dailinti kūno linijas zumbos ritmu?  g.gif  o dabar kai pavasaris beldžiasi ne tik į širdis, bet ir į duris norisi turėti kuo grakštesnį kūną bigsmile.gif
merginos, ar padėjo jums zumbą numesti svorio????


Jei nežiūrėsi mitybos, jokie sportai nepadės. Bent jau man taip. Lankau zumbą nuo rugsėjo, bet po žiemos vis tiek pora kg pasunkėjau blush2.gif Reikia susiimti.... blush2.gif
Atsakyti
o kiek patartina eiti i savaite kartu norint atsikratyti svorio,esu po gimdymo bet ar ne per mazai 2 kartu? smile.gif
Atsakyti
Kas siandien i zumbos maratona gedo prospekte? biggrin.gif
Atsakyti