Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios

Sveikos 4u.gif
kiek pamenu, tai drumzliu atsiradimas hidrolate tai tikrai nieko blogo, o kazka gero reiskia smile.gif jei jau ir kvapas pasikeite-tada reiktu sunerimt 4u.gif Palomina ir kitos zinoves(as tik paprasta vartotoja biggrin.gif ), ar as teisi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2011 10 10, 14:41)
apsvieskite mane prasau-kiek ml bus 100 g. sviestmedzio?  ax.gif

Turėtų būti apie 109,89 ml, reikia dalinti iš 0,8-0,9 jei bet koks aliejus verčiant gramus į ml, sviestmedžio sviestas AZ DENS=0,91, tai 100:0,91, aliejus irgi turėtų būt panašiai. 4u.gif
Na, ar gerai drumzlės hidrolate - nežinau, žiūrint iš ko tos drumzlės. Paviršiuj aliejaus lašeliai-tai EA, o baltos plaukiojančios kažkaip dideliu gėriu nemanau kad turėtų būti, man regis greičiau gedimo pradžia. Nėra hidrolate ištirpusių ypatingų gėrių, kurie drumzlėm turėtų iškristi. Kol kas nė vienam neaptikau, nei pirktiniam nei pasigamintam, nežinau kaip atrodo... g.gif Jei aš klystu, pataisykit, kurios žinot kitokią informaciją 4u.gif
Atsakyti
stai, radau Etamos pasisakyma apie hidroliatu drumzles 4u.gif pas mane tikrai ir hmameliu, ir rugiageliu, ir ramuneliu, ir juoduju serbentu hidroliatuose yra ju...

QUOTE(Etama @ 2011 03 02, 13:32)
Sakoma, kad drumzlės laikomos hidrolatų kokybiškumo požymiu, bet tai aišku žiūrint kokios jos. o kur pirktas hidrolatas, kvapas nepakitęs?



man labai patiko mintis apie glicerina grindu ploviklyje bigsmile.gif kadangi man nepasiteisino muilo riesutai skalbimui, tai is ju verdu "universalu" valymo skysti...labiausiai naudoju indu plovimui...tai gal sakau ir cia tiktu glicerinas ir koks EA kvapo pagerinimui? bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabražolė @ 2011 10 09, 10:05)
Dviejuose iš mano AZ pirktų hidrolatų atsirado  tokių plaukiojančių baltų drumzlių, greičiausiai pelėsinių, nors turėjo galioti dar metus, o laikiau šaldytuve. Reikia pažiūrėti prieš šviesą, gal ir jūsų užsiteršę.


kartais laikant saldytuve hidrolatuose atsiranda drumzliu, ir jei vandenys nesugede, kambario temperaturoje drumzles turetu isnykti
Atsakyti
QUOTE(Sidabražolė @ 2011 10 09, 12:05)
Dviejuose iš mano AZ pirktų hidrolatų atsirado  tokių plaukiojančių baltų drumzlių, greičiausiai pelėsinių, nors turėjo galioti dar metus, o laikiau šaldytuve. Reikia pažiūrėti prieš šviesą, gal ir jūsų užsiteršę.

Pas mane irgi atsirado pipirmeciu hidrolate ir AZ g.gif Bet tos baltos drumzles sulipe i du gumuliukus, tai irgi nezinau, sugedimo cia pozymis ar ne g.gif Nes kvapas lyg ir nepakito, o veliau pirktas pipirmeciu hidrolatas ir dar nenaudotas tokiu drumzliu neturi. Visus hidrolatus irgi laikau saldytuve unsure.gif

Pasigaminau ir isbandziau pagal Alioniuko recepta veido krema:
http://naturaltouch....arjera/1-1-0-71
Lazdynu al. keiciau i nakvisu, o rozmarinu EA i roziu ir jasminu absoliutus. Na dar saltalankiu al. ilasinau, kad veido spalva pagyvintu, tik gaila, kad jo kvapas "uzmuse" rozes ir jasminus, nes pries tai atrodydavo, kad veidas pakvepintas wub.gif
Alioniuk, tu genijus thumbup.gif 4u.gif 4u.gif Kremukas superinis ir dar karta aciu, kad daliniesi savo receptais, nes turbut daug brangaus laiko sugaisti atradimu ieskodama 4u.gif
Galiu tik prisideti prie Alioniuko pagyru sitam kremui thumbup.gif Jis neturi to balto "mozojimo" jausmo ant veido. Atrodo, kad veida dengi kazkuo dregnu, o ne riebiu. Tiesa, blizgesio kazkiek lieka, bet jei tepuosi po duso, tai man gerai susigeria. Jis man taip patinka, kad tepuosi ir ryte ir vakare thumbup.gif
Alioniuk, rasei, kad su lecitinu kremai greit genda. Gal uzfiksavai, kiek laiko jis tau issilaiko? Nes as gaminau puse porcijos pagal tavo nurodytus kiekius, nes ilgai man kremai naudojasi, nes ne viena bunu pasidariusi.

T.p. pasigaminau "micelini vandeni" , bet labiau i AZ recepta orientavausi, nes ten i sudeti dar aliejaus ieina. http://naturaltouch....vanduo/1-1-0-76
Tai irgi labai patiko, nes as nemegstu nuplaunamu prausikliu. Man labiau patinka su kuriais uztenka veida nusivalyti. O makiaza jis puikiai nuvalo thumbup.gif Ant veido riebumo jausmo nelieka ir odos netraukia. Tik nesuprantu kodel, kai purskiu ji ant vatos tamponelio man tarsi kazkas kvepavimo takus pradeda dirginti unsure.gif Del ko taip galetu buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2011 10 10, 10:00)
Merginos, ozkos pieno miltelius gaminant krema deti pacioje pradzioje i hidrolata ar dist.vandeni ji sildant...?? taip? smile.gif

negi nieks nezinote? bijau panaudoti ne taip kaip reikia....
Atsakyti
biggrin.gif Bijau atsakyti kad nesuklaidinčiau, Lapuaite. Apie šituos miltelius klausi?
http://www.aromanatu...-milteliai.html
Neturiu tokių, o AZ kumelių pieno galima pridėt pabaigoje, kaip kitus pagerinimus. Bet jei ištirpinsi hidrolate, irgi nemanau kad kas blogo nutiks, jie vis tiek kaitinti, išgarinti kažkaip buvo... Tik kad priedai paskui kokie rūgštūs sūrio nepadarytų, atsargiai manyčiau reikia elgtis... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2011 10 10, 19:37)
biggrin.gif  Bijau atsakyti kad nesuklaidinčiau, Lapuaite. Apie šituos miltelius klausi?
http://www.aromanatu...-milteliai.html
Neturiu tokių, o AZ kumelių pieno galima pridėt pabaigoje, kaip kitus pagerinimus. Bet jei ištirpinsi hidrolate, irgi nemanau kad kas blogo nutiks, jie vis tiek kaitinti, išgarinti kažkaip buvo... Tik kad priedai paskui kokie rūgštūs sūrio nepadarytų, atsargiai manyčiau reikia elgtis... 4u.gif

taip sitie smile.gif na dekuj 4u.gif nusprendziau juos ismeginti, bet ziuriu ko gero nera jie labai populiarus, nes niekas nezino... smile.gif
Atsakyti
Aš kumelių pieno miltelius dedu į hidrolatą, pašildau, kai ištirpsta, gaunasi kaip skystas pienelis, taip perskaičiau AZ rekomendacijose. Manau, ir ožkų pieno miltelius galima ir taip, ir taip naudoti. Bet su Olivem 1000 ar emulsiniu Nr.2 kremai, į kuriuos dedu kumelės pieno, visada išsisluoksniuoja. Sunaudoju vis tiek, pamaišau prieš tepant. Riebiai odai gali būti per riebu.
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2011 10 10, 19:25)
negi nieks nezinote? bijau panaudoti ne taip kaip reikia....

As tik i molio kauke esu ju dejusi, nes truko ir man informacijos apie ju panaudojima AN psl. unsure.gif
Atsakyti
sveikos, gal galite parasyti duso kreminio gelio receptuka, aciu.
Atsakyti
ir gal dar kremo konsistencijos dezodoranto receptuka zinot su aluno milteliais?
Atsakyti