Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Natūralią kosmetiką gaminame pačios
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Ekologiškas gyvenimo būdas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Dovis
Sveikos mergaites,
Gal kas gaminat kremus pardavimui? Lauksiu info i AZ.
verux
QUOTE(MaGre @ 2011 10 12, 09:10)
pasidalinkite prasau, kas balintu pigmentines demes ant veido  4u.gif
*

ka tik studijuodama AZ puslapi radau, kad leliju maceratas ir salieru ea tam tinkamas. smile.gif http://translate.google.com/translate?hl=l...eHVLysblanc.asp
BlueFire
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2011 10 07, 22:20)
Vit. E daug turi kviečių gemalų aliejus, (AZ duomenys)1300mg/kg, tiek pat erškėtrožės, opuncijos (opuntia ficus india, kur 5ml. buteliukas AZ, jis brangus) 1000mg/kg, daugiausia kiek radau aviečių sėklos, jei nesuklysta rašant skaičiukus(o kartais AZ akivaizdžiai pasipainioja) net 5600mg/kg, dar argano aliejuje daug.
Glicerinas grindų ploviklyje tirpina nešvarumus ir blizgina, minkština vandenį, skudurą, rankų nesausina, jei plauni be pirštinių, EA jame tirpsta jei lašini... Daug ką daro, pabandykit jei turit trupučiuką įpilt ir matysis ar rezultatas patinka.  4u.gif
Nusipirkau varpotųjų santalų KN, jis švelnesnis negu baltasis santalas. Kaip sakiau - visi skirtingi, man patinka visi, tik ne visus iškart sudėsi, nes bus per daug... Ir vetiverijos nesmirda, kvepia, savotiškai, bet kompozicijoj labai bus gerai. O vetiverijų ir čampos absoliutas(du viename) - išvis fantastiškas, ir vyriškus kvepalus pagardinti, ir moteriškus galima, juo ir vienu galėčiau kvėpintis, tik neįdomu... Prasimuša "šlapias šuo" trupučiuką, bet manęs ta animistinė nata nenervina... Vėl pavariau reklamos, blush2.gif  bet kad kvapai patinka, nieko sau negaliu padaryti... Nesusilaikau. 4u.gif
*

sveikos mergaites,

as tik gryzus is atostogu, einu skaityt ka priraset smile.gif

kvieciu gemalu aliejus man visai netiko, naudojau 10% kreme (kapsulem), nuserpetojo oda (bet cia pas mane gal tik taip jautru) nors apie ji labai jau gerai prirasyta.

o glicerino pora saukstu as dar pilu i koki 5 l vandens su trupuciu ploviklio valydama odine sofa - liuks isvalo ir sofkutes odai gerai. glicerina perku litrais nes vaikams muilo burbulams naudoju biggrin.gif

einu darytis naujo kremo, atsalo orai ir mano visa vasara naudotas 30% riebumo kremas nebe(pa)tinka.
Dziurgita:)
QUOTE(verux @ 2011 10 12, 18:54)
ka tik studijuodama AZ puslapi radau, kad leliju maceratas ir salieru ea tam tinkamas.  smile.gif  http://translate.google.com/translate?hl=l...eHVLysblanc.asp
*

o as kazkada dar skaiciau kad gerai emu aliejus+ricinos aliejus+ersketuogiu aliejus 4u.gif
Gladiola
QUOTE(BlueFire @ 2011 10 13, 14:43)
o glicerino pora saukstu as dar pilu i koki 5 l vandens su trupuciu ploviklio valydama odine sofa - liuks isvalo ir sofkutes odai gerai. glicerina perku litrais nes vaikams muilo burbulams naudoju  biggrin.gif 
*

o kas dar ieina i sudeti? bigsmile.gif
zylute_
gal patarsite kur galima isigyti glicerino? Taip pat gal pasidalinsite patirtimi koki muila naudojate. Nejaugi naturalius galima pasigaminti tik su sarmu, kazkaip mane gasdina jo kenksmingumas, ta prasme garai ir pan, bijociau ji namie laikyti blush2.gif Nejaugi nera kazko panasaus i skysta muila, i kuri galima isilasinti patinkanciu e.a ar prisideti kitu priedu? Dekui uz atsakyma 4u.gif
asta_pasta_prakasta
QUOTE(zylute_ @ 2011 10 13, 16:16)
gal patarsite kur galima isigyti glicerino? Taip pat gal pasidalinsite patirtimi koki muila naudojate. Nejaugi naturalius galima pasigaminti tik su sarmu, kazkaip mane gasdina jo kenksmingumas, ta prasme garai ir pan, bijociau ji namie laikyti  blush2.gif  Nejaugi nera kazko panasaus i skysta muila, i kuri galima isilasinti patinkanciu e.a ar prisideti kitu priedu? Dekui uz atsakyma  4u.gif
*

Jei jums nedaug reikia, tai galiu pasidalinti, nes nusipirkau visą litrą, bet jaučiu, kad man tiek daug nereikės.
O šiaip bent jau aš viską perku AZ:)

o dėl skysto muilo, tai AZ turi bazę, iš kurios daromi šampūnai, dušo želės ar muilai, priklauso nuo dedamų priedų.
Buvau pasidariusi iš jos skystą muilą, bet man nelabai g.gif
dabar esu nusipirkusi alepo muilą, tai vienas iš geriausių, kurį turėjau:)
Etama
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 09 29, 13:09)
mano oda taisosi, bet aš labai daug ką dėl jos darau, tai ar konkrečiai dėl šito mišinuko man taisosi, negaliu pasakyt.
*

ką gero darai odai?smile.gif man padaugėjo poodinių baltų inkštiriukų, kaip jie vadinasi. neišmanau kaip greičiau sudoroti, ant kaklo iš abiejų pusių irgi yra doh.gif

QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 09 30, 09:12)
Oooo...čia jau įdomu:) jei ir nepatiks, vis tiek lauksiu komentarųsmile.gif
nes aš paskutiniu metu naudoju Beyu pudrą..man ji žiauriai gera, bet kai perskaičiau sudėtį, tai vos nenualpau sad.gif  o man su pudrom tragedija - beveik nieks netinka sad.gif
*

nebandei mineralinių pudrų? lily lolo pvz

Dėl to mišinio su pelargonijom krūtinės didinimui-visai realu, jei veikia hormoninę sistemą. kaip ir kontraceptikus vartojant, sako, pasipučia krūtinė. Bet jei viskas tinkamai funkcionuoja, kad ir su tais nekaltais EA nebūčiau linkusi lįsti, kur nereikia ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Tendre @ 2011 10 01, 20:22)
Kaip tik dabar esu didelėse paieškose krempudros smile.gif Gal dėl to ir nerandu,kad pačiai reikia pačiai ją meistrautis  biggrin.gif Ačiū už receptuką 4u.gif
*

Patarsiu tik dėl spalvos-jei nesinori žaisti su micom, oksidais, galima naudotis mineralinės pudros milteliais-EM, LL ir t.t. mėginukų yra, puikiai pasitarnauti gali mirksiukas.gif

QUOTE(MaGre @ 2011 10 12, 09:10)
pasidalinkite prasau, kas balintu pigmentines demes ant veido  4u.gif
*

erškėtrožių al., citrinų EA, petražolės, salierai, bazilikas

QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2011 10 12, 09:58)
Mergaitės, nepamirškit pranešti kada bus laida, kad nepražiopsotumėm, laaabai įdomu bus thumbup.gif
*

kažką praleidau bigsmile.gif
jonike
QUOTE(Etama @ 2011 10 13, 16:07)
ką gero darai odai?smile.gif man padaugėjo poodinių baltų inkštiriukų, kaip jie vadinasi. neišmanau kaip greičiau sudoroti, ant kaklo iš abiejų pusių irgi yra doh.gif

*

Ir pas mane tas pats, kaklas išvis tragiškas doh.gif , nebeišmanau, ką daryti. verysad.gif Jei atrasi kokį "stebuklą" brūkštelėk 4u.gif
donatiki
Aciu Agnei/Ramutei uz atsakymus smile.gif
visgi uzsisakiau glicerina, taukmedzio sviesta, alantoina, vit. C. surizikuosiu.. o gal but ir tiks patiks smile.gif
tai dabar atkeliavau vel su klausimais 4u.gif
noriu pasitikslinti del kremo gamybos eigos smile.gif
pirmiausia susiskaiciavau viska... :

aliejine faze 30 proc., vandens - 70 proc.
30 ml kremui

7ml lazd.r. aliejus
2ml taukmedzio sviesto (kaip pasiversti i gramus)
12 levandu hidrolato
9 arbatmedzio hidrolato
2.1 ml olivem1000 (kaip paversti i gramus)
0.3 ml alantoino (kaip pasiversti i gramus)
0.3 ml glicerino (kaip apskaiciuoti, kad ipilti butent tiek)
0.6 ml vit. C (kaip paversti i gramus)
2 lasai GSE
4 lasai vit. E.
3 lasai kedru EA.

Ar as viska teisingai skaiciuoju?
Sviesta kaip suprantu deti i aliejaus faze kartu su emulsikliu, o i vandens faze alantoina, bet jo negalima kaitinti daugiau nei iki 40 laipsniu. tai jei man viska bekaitinant, emulsiklis dar nebus istirpes, o temperatura jau bus virs 40, ka tada? kaip tiksliai naudoti alantoina? kur ir kaip deti glicerina ir vit. C?
GSE, EA ir vit. E reikia lasinti tik visiskai atvesus kremui?

Nepykit uz tiek klausimu, supraskit kad dar menkas ziogelis cia esu blush2.gif 4u.gif smile.gif
is anksto aciu smile.gif
asta_pasta_prakasta
QUOTE(Etama @ 2011 10 13, 17:07)

nebandei mineralinių pudrų? lily lolo pvz

Dėl to mišinio su pelargonijom krūtinės didinimui-visai realu, jei veikia hormoninę sistemą. kaip ir kontraceptikus vartojant, sako, pasipučia krūtinė. Bet jei viskas tinkamai funkcionuoja, kad ir su tais nekaltais EA nebūčiau linkusi lįsti, kur nereikia ax.gif
Papildyta:
Patarsiu tik dėl spalvos-jei nesinori žaisti su micom, oksidais, galima naudotis mineralinės pudros milteliais-EM, LL ir t.t. mėginukų yra, puikiai pasitarnauti gali mirksiukas.gif

erškėtrožių al., citrinų EA, petražolės, salierai, bazilikas
kažką praleidau bigsmile.gif
*

Sveika:)
na praktiškai nebevalgau kepto maisto, arba bent jau kuo rečiau stengiuosi. Ir stengiuosi vakarais mažiau valgyt, bet tas sunkiai išeina, nes aš vėlai einu gultis, tai kartais neiškenčiu. Apskritai neįsivaizduoju, kaip galima nevalgyt nuo 18h, kai aš 1-2h einu miegot doh.gif
Tada visiškai atsisakiau vynuogių, nes jos man tikras peilis. Nuo saujos paskui savaitę vargdavau. Šokoladų ir saldainių minimaliai vartot pradėjau.
Tada darausi įvairias kaukes ir man savi kremai tikrai padeda:)
vandens kibirais tai visada išgerdavau. Tada geriu chromo, cinko ir silicio papildus, gal dar jie šiek tiek padeda. Na kas ten žino:)

O dėl mineralinių, tai joa..LL man labai patiko, kol kas naudoju Benecos, tai irgi visai nieko:) Dabar norisi Lakshmi išbandyti.

O dėl krūtinės padidėjimo, tai man deja net kontraceptikai jos nedidina biggrin.gif jaučiu, kad nelemta man biggrin.gif

donatiki
QUOTE(donatiki @ 2011 10 13, 21:26)
Aciu Agnei/Ramutei uz atsakymus smile.gif
visgi uzsisakiau glicerina, taukmedzio sviesta, alantoina, vit. C. surizikuosiu.. o gal but ir tiks patiks smile.gif
tai dabar atkeliavau vel su klausimais  4u.gif
noriu pasitikslinti del kremo gamybos eigos smile.gif
pirmiausia susiskaiciavau viska... :

aliejine faze 30 proc., vandens - 70 proc.
30 ml kremui

7ml lazd.r. aliejus
2ml taukmedzio sviesto (kaip pasiversti i gramus)
12 levandu hidrolato
9 arbatmedzio hidrolato
2.1 ml olivem1000 (kaip paversti i gramus)
0.3 ml alantoino (kaip pasiversti i gramus)
0.3 ml glicerino (kaip apskaiciuoti, kad ipilti butent tiek)
0.6 ml vit. C (kaip paversti i gramus)
2 lasai GSE
4 lasai vit. E.
3 lasai kedru EA.
Ar as viska teisingai skaiciuoju?
Sviesta kaip suprantu deti  i aliejaus faze kartu su emulsikliu, o i vandens faze alantoina, bet jo negalima kaitinti daugiau nei iki 40 laipsniu. tai jei man viska bekaitinant, emulsiklis dar nebus istirpes, o temperatura jau bus virs 40, ka tada? kaip tiksliai naudoti alantoina? kur ir kaip deti glicerina ir vit. C?
GSE, EA ir vit. E reikia lasinti tik visiskai atvesus kremui?

Nepykit uz tiek klausimu, supraskit kad dar menkas ziogelis cia esu  blush2.gif  4u.gif  smile.gif
is anksto aciu  smile.gif
*

prasau pagelbekit 4u.gif
BlueFire
QUOTE(Gladiola @ 2011 10 13, 13:38)
o kas dar ieina i sudeti? bigsmile.gif
*

koks puse litro vandens puode uzvirt, prideti puodeli fairio, saukstuka cukraus, saukstuka sodos, glicerino pora geru saukstu. palikt per nakti, ryte ziuret kaip puciasi, jei per silpnas pridedu glicerino. cia receptas dideliem burbulam, dar kai kur galima rast kad reik aliejaus saukstuka pilt
Agnė/Ramutė
Šiandien neturėsiu kada atsakyti, išvažiuoju. Tik dėl vitamino C papildysiu, geras jis daiktas, padeda odai gaminti kolageną, bet reikia kad būtų tas stabilios formos, ir kolageno gamybą veikia kai naudojamas pakankamai didelis procentas ( apie 5). Bet (čia mano nuiomonė) net ir su tuo stabiliu reiktų gamintis priemonės nedaug, kaip pas pramoninius gamintojus, veiksmingi vit. C serumukai dažniausiai būna ampulėmis, kapsulėmis, kad atidarius max per savaitę susinaudotų.
Aš C naudoju neteisingai ir po mažiau, nes - turiu jautrią odą, veiksmingas jo kiekis man kaip ir daugeliui kitų sukelia perštėjimą, deginimą, ora rausta ir sudirgsta. Taip pat tokias odas veikia AHA, pieno rūgštis, benzoino rūgštis, ir radau tokį dermatologų pastebėjimą - jei perštėjimą sukelia viena kuri iš jų, didelė tikimybė, kad panašiai oda reaguos ir į kitas...
Visoms sėkmės kūryboje ir gamybinėj veikloj... 4u.gif
Donatiki, pasimatuok vienkartiniu švirkštu, ir Olivem gali į jį subarstyt 4u.gif
Sidabražolė
Pastebėjau Donatiki pagalbos šauksmą smile.gif . Atsakyčiau taip: proporcijas kremo geriau skaičiuok gramais, gausi 30 g kremo. Tūris jo gali būti ir didesnis kaip 30 ml, tai priklausys nuo purumo. Skaičiuojant gramais, į ml beliks paversti hidrolato ir aliejų kiekį. Jei priimti, kad hidrolato tankis kaip vandens, tuomet 1 ml=1g. Skystų aliejų tankis gali būti 0,8-0,9 g (gal galima atrasti ir tikslų dydį savo pasirinktas aliejui), taigi skaičiuoti taip: 1g aliejaus =1/0,8(arba 0,9)=1,1-1,25ml.

Alantoiną AZ rekomenduoja dėti į kremą pabaigoje ir gerai išsukti. Vit. C aš nenaudoju, bet jei naudočiau, bandyčiau ištirpinti keliuose lašuose hidrolato ir įmaišyti į pravėsusį kremą.

Komponentų tankius, lydymosi temperatūras, naudojimo rekomendacijas labai išsamiai pateikia AZ, jei kyla neaiškumų ir reikia skubaus atsakymo - galima paskaityti ten. smile.gif
Papildyta:
Ir dėl emulsiklio: aš mėgstu lengvus kremus, tai į tokį kiekį dedu žymiai mažiau Olivem 1000 (dedu 0,7-0,8 g). Rekomenduočiau dėti mažiau, gal 1,5 g, nebent mėgtum labai standžius kremus.
donatiki
QUOTE(Sidabražolė @ 2011 10 14, 12:33)
Pastebėjau Donatiki pagalbos šauksmą  smile.gif . Atsakyčiau taip: proporcijas kremo geriau skaičiuok gramais, gausi 30 g kremo. Tūris jo gali būti ir didesnis kaip 30 ml, tai priklausys nuo purumo. Skaičiuojant gramais, į ml beliks paversti hidrolato ir aliejų kiekį. Jei priimti, kad hidrolato tankis kaip vandens, tuomet 1 ml=1g. Skystų aliejų tankis gali būti 0,8-0,9 g (gal galima atrasti ir tikslų dydį savo pasirinktas aliejui), taigi skaičiuoti taip: 1g aliejaus =1/0,8(arba 0,9)=1,1-1,25ml.

Alantoiną AZ rekomenduoja dėti į kremą pabaigoje ir gerai išsukti. Vit. C aš nenaudoju, bet jei naudočiau, bandyčiau ištirpinti keliuose lašuose hidrolato ir įmaišyti į pravėsusį kremą.

Komponentų tankius, lydymosi temperatūras, naudojimo rekomendacijas labai išsamiai pateikia AZ, jei kyla neaiškumų ir reikia skubaus atsakymo - galima paskaityti ten.  smile.gif
Papildyta:
Ir dėl emulsiklio: aš mėgstu lengvus kremus, tai į tokį kiekį dedu žymiai mažiau Olivem 1000 (dedu 0,7-0,8 g). Rekomenduočiau dėti mažiau, gal 1,5 g, nebent mėgtum labai standžius kremus.
*

labai aciu, kas pasisaket, tikrai pagelbejot thumbup.gif
zylute_
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 10 13, 15:21)
Jei jums nedaug reikia, tai galiu pasidalinti, nes nusipirkau visą litrą, bet jaučiu, kad man tiek daug nereikės.
O šiaip bent jau aš viską perku AZ:)

o dėl skysto muilo, tai AZ turi bazę, iš kurios daromi šampūnai, dušo želės ar muilai, priklauso nuo dedamų priedų.
Buvau pasidariusi iš jos skystą muilą, bet man nelabai  g.gif 
dabar esu nusipirkusi alepo muilą, tai vienas iš geriausių, kurį turėjau:)
*

aciu uz atsakyma 4u.gif as irgi galvoju isigyti alepo muila.
gal kas zinote apie svetaines www.ekogija.lt siulomu produktu kokybe? Kainos tikrai sakyciau nesikandzioja smile.gif Gal esate kuri moteryte isbandziusi kazka is ju produkcijos? Gal kas bandete vietoj plauku sampuno naudoti gasulo moli? Kokie atsiliepimai? Aciu labai uz atsakymus drinks_cheers.gif
zuikute24
Turiu klausimeli: kas yra citrinu rugsties esteris? blush2.gif
ausriness
gal kas zinote apie svetaines www.ekogija.lt siulomu produktu ...
*

[/quote]

zylute, o Jūs nenorėtumėte pasižiūrėti www.akomaskincare.lt, man atrodo ten tikrai gera kokybė, o kainų daug tikrai pigesnių
Etama
QUOTE(jonike @ 2011 10 13, 17:13)
Ir pas mane tas pats, kaklas išvis tragiškas doh.gif , nebeišmanau, ką daryti.  verysad.gif Jei atrasi kokį "stebuklą" brūkštelėk 4u.gif
*

Iš vidaus kažkas veikiausiai, hormonai ar pan. bet jau taip nusibodo doh.gif būtinai apsiskelbsiu, jei kažkokį apčiuopamą sprendimą atrasiu mirksiukas.gif kol kas mintyse tik vizitas pas kosmetologę, spaudinėjimas ir dideli kiekiai vandens g.gif

QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 10 14, 09:38)
Sveika:)
na praktiškai nebevalgau kepto maisto, arba  bent jau kuo rečiau stengiuosi. Ir stengiuosi vakarais mažiau valgyt, bet tas sunkiai išeina, nes aš vėlai einu gultis, tai kartais neiškenčiu. Apskritai neįsivaizduoju, kaip galima nevalgyt nuo 18h, kai aš 1-2h einu miegot  doh.gif
Tada visiškai atsisakiau vynuogių, nes jos man tikras peilis. Nuo saujos paskui savaitę vargdavau. Šokoladų ir saldainių minimaliai vartot pradėjau.
Tada darausi įvairias kaukes ir man savi kremai tikrai padeda:)
vandens kibirais tai visada išgerdavau. Tada geriu chromo, cinko ir silicio papildus, gal dar jie šiek tiek padeda. Na kas ten žino:)

O dėl mineralinių, tai joa..LL man labai patiko, kol kas naudoju Benecos, tai irgi visai nieko:) Dabar norisi Lakshmi išbandyti.
O dėl krūtinės padidėjimo, tai man deja net kontraceptikai jos nedidina biggrin.gif jaučiu, kad nelemta man biggrin.gif
*

Na ir šaunuolė, aš be vištienos kepsniukų bent 3k./sav. neįsivaizduoju savęs biggrin.gif gamini garuose? Dėl to nevalgymo, tai mano susiformavusia nuomone, reikia nevalgyti ~4val. iki miego. Tai jei guliesi 1val. (kas irgi yra negerai biggrin.gif ) turėtum nebevalgyti po 21val. Aišku, visokių teorijų yra-kuo vėliau, tuo sunkiau virškinama ir t.t. Bet realiai svarbu neprikimšti prieš miegą, kad spėtum išsivaikščioti, susivirškinti. O miegui (bent jau iš sportuojančių pusės) taip pat reikia maistinių medžiagų. Jei dieną turiu didesnį fizinį krūvį, nueinu miegoti ne visai alkana, bet kukliau pavalgiusi-atsikeliu išbadėjusi. Naktį vyksta visi atsistatymo procesai ir organizmui vis dėlto reikia energijos smile.gif tik su protu ir tam tikrų medžiagų. Pasiplėčiau biggrin.gif
O kokius papildus geri, ir ar savo nuožiūra ar gyd. išrašė? mirksiukas.gif
Aš tai susimaičiau benecos riešutą su LL blondie, nes vien benecos per tamsi, vien blondie užknisusiai balta biggrin.gif
Aš nebesistengiu irnesakyk.gif norėtųsi, bet realiai pagalvoji-wow efekto nebus nuo teplionių, viltis durnių motina, o padėtų tik silikonas. Taip ir pasisotini tam kartui iki sekančios pilnaties proto užtemimo biggrin.gif Kol "varikliukas" veikia gerai, neverta kištis į hormonų sistemą, ypač su KT. Tam kartui padeda daug kam, bet tik pasvarstyti galima kiek atneša negerovių po to g.gif
Akviliuks
QUOTE(BlueFire @ 2011 10 14, 12:18)

norejau paklaust, o koki jus cia glicerina litrais perkat ir kur? juk ner jis jau toks pigus g.gif
Murka*
[quote=ausriness,2011 10 14, 19:47]
gal kas zinote apie svetaines www.ekogija.lt siulomu produktu ...
*

[/quote]

zylute, o Jūs nenorėtumėte pasižiūrėti www.akomaskincare.lt, man atrodo ten tikrai gera kokybė, o kainų daug tikrai pigesnių
*

[/quote]
o, net nemaciau , kad yra toks lietuviskas puslapis.. kainos tikrai palyginus nedideles, o ypac EA blink.gif (Lyginant su lietuviskomis eko internetinemis parduotuvemis g.gif ) kad ir pvz siaip ipratusi as kad ylang'u EA kainuoja 5ml apie 17lt, o cia 10ml apie 11lt g.gif idomu kaip kokybe....? g.gif nes niekada neesu uzsisakinejusi nieko ten.. g.gif
BlueFire
QUOTE(Akviliuks @ 2011 10 14, 22:12)

norejau paklaust, o koki jus cia glicerina litrais perkat ir kur? juk ner jis jau toks pigus g.gif
*

is ebay, 1 litras su atsiuntimu £10-12, iki LT atsiuntimas kiek brangiau bus. man glicerinas sueina ir plauku prieziuros priemonem, nors kremuose nei veidui, nei kunui nepatinka
asssandra
QUOTE(Akviliuks @ 2011 10 15, 00:12)

*

AZ 1 ltr augalinio glicerino 7,5 euro smile.gif
asta_pasta_prakasta
QUOTE(Etama @ 2011 10 14, 23:54)
Iš vidaus kažkas veikiausiai, hormonai ar pan. bet jau taip nusibodo doh.gif būtinai apsiskelbsiu, jei kažkokį apčiuopamą sprendimą atrasiu mirksiukas.gif kol kas mintyse tik vizitas pas kosmetologę, spaudinėjimas ir dideli kiekiai vandens g.gif

Na ir šaunuolė, aš be vištienos kepsniukų bent 3k./sav. neįsivaizduoju savęs  biggrin.gif  gamini garuose? Dėl to nevalgymo, tai mano susiformavusia nuomone, reikia nevalgyti ~4val. iki miego. Tai jei guliesi 1val. (kas irgi yra negerai biggrin.gif ) turėtum nebevalgyti po 21val. Aišku, visokių teorijų yra-kuo vėliau, tuo sunkiau virškinama ir t.t. Bet realiai svarbu neprikimšti prieš miegą, kad spėtum išsivaikščioti, susivirškinti. O miegui (bent jau iš sportuojančių pusės) taip pat reikia maistinių medžiagų. Jei dieną turiu didesnį fizinį krūvį, nueinu miegoti ne visai alkana, bet kukliau pavalgiusi-atsikeliu išbadėjusi. Naktį vyksta visi atsistatymo procesai ir organizmui vis dėlto reikia energijos smile.gif tik su protu ir tam tikrų medžiagų. Pasiplėčiau biggrin.gif
O kokius papildus geri, ir ar savo nuožiūra ar gyd. išrašė? mirksiukas.gif
Aš tai susimaičiau benecos riešutą su LL blondie, nes vien benecos per tamsi, vien blondie užknisusiai balta biggrin.gif
Aš nebesistengiu irnesakyk.gif norėtųsi, bet realiai pagalvoji-wow efekto nebus nuo teplionių, viltis durnių motina, o padėtų tik silikonas. Taip ir pasisotini tam kartui iki sekančios pilnaties proto užtemimo biggrin.gif Kol "varikliukas" veikia gerai, neverta kištis į hormonų sistemą, ypač su KT. Tam kartui padeda daug kam, bet tik pasvarstyti galima kiek atneša negerovių po to g.gif
*

Na vištienos kepsniukai man gyvent netrukdo..aš iš vis nevalgau:) o garuose tai žinok nieko nedarau. Aš šiaip daugiausiai virtą maistą valgau, nes negaliu nei dienos be sriubos, mėgstu košes, salotas. Nors kai priepuoliai užeina, tai ir keptų bulvių su kefyru toną suvalgau biggrin.gif

Man šiandien gaminimo diena bus..reik šampūno, balzamo plaukams, kremo ir paakiams kremo:) taip kad, į darbąsmile.gif
zylute_
*

[/quote]

aciu labai, tikrai neblogas puslapiukas, tik gaila cia gasulo molio nera, taip norisi rasti viena gera patikima puslapi, kur viskas butu vienoje vietoje smile.gif
`lina
sveikos visos grozio kurejos, pagaliau ir as sekmadieni pagaminau savo pirmaji kurini-veido krema, puikiai pavyko. noriu pasigaminti veido prausikli ir kremine duso zele, gal galit patari kokia eiga deti visas priemones prausiklio, kada ka sildyti ar sildyti nereikai?
stai is ko noriu gaminti
hidrolatas
dist vandui
glicerinas
Aha rugstsis
ateriniai aliejai
gal dar reikai solubolo kad istirpinti ea, ar gerai ir glicerine tirpinti?

o kremine duso zele galasciausiai pagaminus krema ipilti i krema putoklio ar bazes?

aciu uz pagalba.

zylute_
Dar norejau paklausti gal kuriai mamytei teko susidurti su panasia beda. mano berniukui ant vienos kojytes, keliuko vidines puses pastoviai sausa oda, jam niezti ir pleiskanoja. Kraujo tyrimai jokios alergijos nerado, nors aisku nedarem issamaus tyrimo. Rubelius dabar jau plaunu su zaluoju muilu, aliejus esu isbandziusi siuos: alyvuogiu, kokoso, taukmedzio, ricinu, jojobos, bandziau ir vienus aliejus ir ivairius ju misinius. Atrodo jau pageredavo ir vel is naujo, aisku dabar dar saltis prisideda. Gal kuri parekomenduotumete pati paciausia tinkamiausia alieju tokiam reikalui? smile.gif Aciu labai!
adusia
QUOTE(zylute_ @ 2011 10 17, 13:11)
Dar norejau paklausti gal kuriai mamytei teko susidurti su panasia beda. mano berniukui ant vienos kojytes, keliuko vidines puses pastoviai sausa oda, jam niezti ir pleiskanoja. Kraujo tyrimai jokios alergijos nerado, nors aisku nedarem issamaus tyrimo. Rubelius dabar jau plaunu su zaluoju muilu, aliejus esu isbandziusi siuos: alyvuogiu, kokoso, taukmedzio, ricinu, jojobos, bandziau ir vienus aliejus ir ivairius ju misinius. Atrodo jau pageredavo ir vel is naujo, aisku dabar dar saltis prisideda. Gal kuri parekomenduotumete pati paciausia tinkamiausia alieju tokiam reikalui? smile.gif Aciu labai!
*

Migdolų aliejus, sviestmedis, mango sviestas -viskas ligiom dalim( aš dedu po 10 gr) -gaunasi 30 gr ir iki 70 mg distiliuoto vandens( kiek kremukas priims). Vandeni pilti po truputi ir maišyti, maišyti, maišyti... Paskutini karta maišiau su AZ plaktuvu tai išejo labai-labai purus kremas. Naudojam visais givenimo atvejais: nuo iššutimu, paraudimu, tempimu, po saules nudegimu , prieš einant į lauką, kai vejas arba šalta:D biggrin.gif
zylute_
QUOTE(adusia @ 2011 10 17, 11:21)
Migdolų aliejus, sviestmedis, mango sviestas -viskas ligiom dalim( aš dedu po 10 gr) -gaunasi 30 gr ir iki 70 mg distiliuoto vandens( kiek kremukas priims). Vandeni pilti po truputi ir maišyti, maišyti, maišyti... Paskutini karta maišiau su AZ plaktuvu tai išejo labai-labai purus kremas. Naudojam visais givenimo atvejais: nuo iššutimu, paraudimu, tempimu, po saules nudegimu , prieš einant į lauką, kai vejas arba šalta:D  biggrin.gif
*

O jei dar prideciau glicerino, jis islaiko dregme berods? Jei jis tiktu kiek tureciau jo deti? Ir labai aciu uz atsakyma, bandysiu pasidaryt
BlueFire
QUOTE(zylute_ @ 2011 10 17, 10:11)
*

pas maniskius irgi kartais tokiu neaiskiu sausu demeliu ant koju atsiranda, padarau kremuka su cinko oksidu (kokie 2-3%) ir saltalankiu aliejum (tik neperdaug, nes jis labai tepa) ir kamparo ea. o kad koks tai aliejus ar sviestas butu ypac tokiems reikalams tai nepastebejau.
Gladiola
QUOTE(zylute_ @ 2011 10 17, 12:11)
*

mums tas dalykas praejo savaime, kai atsilo orai ir nustojom nesioti pedkelnytes rolleyes.gif
alioniukas
QUOTE(zylute_ @ 2011 10 17, 09:11)
*

o kuo plaunate suneli vonioje? jei jis jau nebe kudikelis, tai rekomenduociau gaminti kremuka. Jei vieni aliejai nepadeda, tai nesvarbu kokius imsite... Mums buvo panasiai. Tik tam kartui aliejaus uztekdavo. Vaiku odeleje daugiau vandens, negu lipidu. Tai reiktu ir vandenines dalies. Gaminau krema su d-pantenoliu 1%, alantoinu 0,5%. Glicerina vaikui nelabai patartina tokiu atveju naudoti (del osmoso slegio).
zylute_
QUOTE(alioniukas @ 2011 10 17, 14:01)
o kuo plaunate suneli vonioje? jei jis jau nebe kudikelis, tai rekomenduociau gaminti kremuka. Jei vieni aliejai nepadeda, tai nesvarbu kokius imsite... Mums buvo panasiai. Tik tam kartui aliejaus uztekdavo. Vaiku odeleje daugiau vandens, negu lipidu. Tai reiktu ir vandenines dalies. Gaminau krema su d-pantenoliu 1%, alantoinu 0,5%. Glicerina vaikui nelabai patartina tokiu atveju naudoti (del osmoso slegio).
*

Aciu visoms mamytems, kurios atsake. As dar tik pradedu dometis ekologiskais produktais ir labai daug ko neismanau, tiksliau mazai ka zinau smile.gif Berniukui jau beveik 4 metai, seniau irgi praeidavo vasara, bet sia vasara nepraejo, nors buvo silpnesnis paraudimas. O prausiu dabar su margaritos ale "ekologisku" prausikliu, zinau kad nieko gero is jo, bet dar po biski viska keiciu, taip greit visko finansiskai nepajegciau susipirkti blush2.gif o gal patartumete koki prausikli, galvoju pirkti alepo muila? Manau kad cia pas ji bus ir mityba kalta, sureliai ir pan doh.gif Dar karta visoms labai aciu kad taip sauniai ir draugiskai patariate 4u.gif
Etama
Gal kuri parekomenduotumete pati paciausia tinkamiausia alieju tokiam reikalui? smile.gif Aciu labai!
*

Pati vaikų neturiu, nežinau kam kas galima-kitos pataisys. bet arganas labai gerai su oda susitvarko, manau ir čia būtų ne išimtis
neringa.jn
*

Turėjo ir mano sūnus panašių bėdų, išsigydėme kremuku be emulsiklių. Tikslių proporcijų neprisimenu, bet dėjau: sviestmedį, mango sviestą, kakavos sviestą, kokosų, kanapių, avokadų aliejus, maksimalų pantenolio kiekį, bisabololą, alantoiną, ryžių proteinus, nardų hidrolatą, levandų ea. Gal dar ką nors- neprisimenu, bet jei ko nors ir neturėsi- tiks.
adusia
QUOTE(zylute_ @ 2011 10 17, 15:20)
O jei dar prideciau glicerino, jis islaiko dregme berods? Jei jis tiktu kiek tureciau jo deti? Ir labai aciu uz atsakyma, bandysiu pasidaryt
*

Vaikam ne dedu jokiu priedu ir konservantu, todel, kad pati dar ne labai ką išmanau , irgi ne seniai pradejau pati gaminti kosmetiką ax.gif ax.gif blush2.gif Bet mums pakanka pilnai tik sviestukų-aliejukų, kadangi vandens kremukas priima iki 70 %, tai ir dregmes pakanka 4u.gif 4u.gif
zydrem
mergaites 4u.gif
reikia patarimo sis alavijo gelis ir sis alavijo gelis pagal aprasymus tai jie kazkuo skiresi g.gif kur dar galeciau tokio pat kaip AN nusipirkti gal zinot blush2.gif aromojgreitu laiku nezada gauti o labai reikia doh.gif
BlueFire
QUOTE(zydrem @ 2011 10 18, 07:57)
mergaites  4u.gif
reikia patarimo sis alavijo gelis ir sis alavijo gelis  pagal aprasymus tai jie kazkuo skiresi g.gif  kur dar galeciau tokio pat kaip AN nusipirkti gal zinot  blush2.gif aromojgreitu laiku nezada gauti o labai reikia doh.gif
*

susirandi drauge - gelininke, is jos paprasai alavijo lapo, namie issispaudi, greitam naudojimui efektyviausia biggrin.gif
Agnė/Ramutė
smile.gif Alaviją gelinį iš AZ naudojau, dabar miltukais laukiu, tai negaliu patart kur pirkt, kuris geresnis...
Kvepalais sergu. Vakar bandžiau įgyvendint seniai suregztą mintį, naudojau šieno ir žalio konjako absoliutus. Ir dar daug ko, bet stengiaus šieno "neužmušti". Mintį tai igyvendinau, bet kvapas hmmm - man nelabai patinka. Gal pernelyg greit noriu rezultato... Šiandien "prognoze" pasikvėpinau ir vis uostau, uostau. Po keletos valandų pradeda patikt, bet taip lėtai skleidžiasi, kaip svogūnas vis po lukštelį kažko kito išlenda. Skaičiau, skaičiavau, galvojau, derinau, vargau daug - ir nesu patenkinta... Kvapas įdomus, bet pirmasis ekspromtas vistiek labiau patinka. Na tikiuos bręsdamas pagerės, nes kai vyrišką dariau, iškart nelabai patiko, po savaitės "prognozė" jau visai atrodo nebloga...
Dar sauso šampūno pasidariau, irgi nelabai, nes riebalinio sluoksnio atstatytojo padauginau, greit riebaluotis pradeda. Buvo skirtas sūnuii bet ir aš išbandžiau... Geriausiai tiks vyro galvos odai, gerai kai visų trijų skirtingos. mirksiukas.gif Dariau iš kokosų sulfato su 25 procentais SCI, norėjau pažiūrėt gal mažesnis to daikto kiekis bus gerai. Gaminsiu naują su dar mažiau, kokiais 10, kad jau nusipirkau, reikia sunaudot. Na ir sau gal nedėsiu tamanų ir neem aliejų, kokius lengvesnius. Kvapą derinau į vyriškus, irgi labai stengiaus, bet nelabai yra prasmės, nes šampūne jį "suvalgo" aliejai ir putojimo medžiagos, tiek gerai kad neemas neblogai užsimaskavo.
Kemuko dariau su Olive Douceur emulsikliu ir trupučiu lecitino, tai toks lyg gelinis įdomus gavosi. Aliejų 25 procentai, vasarą naudojau su 20, irgi riebinu, bet man tokie kūdesni geriau. Reikės kada su cukraus esteriu lecitiną išbandyti, kaip Alioniukas daro, bet vis eilė neprieina. Ačiū Alioniuk, po truputį atrandu lecitiną ir naudoju, net veidui visai gerai, žiemai labai tinka, puikiai drėkina, ypač jei ant dar šlapios užtepi. thumbup.gif 4u.gif
zydrem
QUOTE(BlueFire @ 2011 10 18, 15:42)
susirandi drauge - gelininke, is jos paprasai alavijo lapo, namie issispaudi, greitam naudojimui efektyviausia  biggrin.gif
*

lotuliukas.gif as pati jo turiu ir pati prie gelininkiu bent pries dvynius buvau dabar jie pareigas pereme lotuliukas.gif
bet man cia jo reikia i kremuka ir paakiams pagal alioniuko receptus blush2.gif jau ne karta dariausi labai patiko 4u.gif tai noriu dovanojimams padaryti ax.gif bet klausimas ar is kitus ne AN jis bus kaip zele g.gif o gal jie visi yra zele pavidalo g.gif is AZ neturiu dar tai net neisivaizduoju doh.gif
Flos
QUOTE(zydrem @ 2011 10 18, 16:43)
o gal jie visi yra zele pavidalo g.gif is AZ neturiu dar tai net neisivaizduoju doh.gif
*

Žydre, iš AZ tai tikrai bus žele pavidalo, labai smagus geliukas. Tik bėdelė - buvau nusipyus jo į tikrai išdezinfekuotą indelį su pompa, kurio neatidarinėjau ir šią savaitę pamačiau pelėsį plaukiojant blink.gif įdomu kad didžiajam darosi..
alioniukas
Sveikos, merginos 4u.gif , bekurdama apsaugini ziemini kremuka, ieskojau kai kurios informacijos temose, ir aptikau savo aprasyma apie tiesiogines ir griztamasias emulsijas, o gi pamaciau klaida doh.gif , tik neprisimenu ar kas pataise paskui blush2.gif . - "Griztamoji emulsija viskas tiesiog atvarksciai (Water in Oil, vanduo aliejuje) gaunasi pvz. su vasku, kvieciu emulsikliu is AZ." Atsiprasau, ne kvieciu, o alyvuogiu vaskas is AZ
Agnė/Ramutė
biggrin.gif Klaidos turbūt nė viena nepastebėjom... Aš iki dabar turiu užsirašius, kad reikia nusipirkt kviečių emulsiklio, tik niekur neradau dar tokio... O tą riebų alyvuogių kažkada apkalbėjom, kad gamint panašiai kaip su vašku, riebiems kremams. Žiemos sezonui jo užsipirkau... 4u.gif Bet dar nebandžiau blush2.gif
nikofija
Merginos, gal kuri gaminote lubrikantą? Kažin ko reiktų dėti? Galvoju, kad silikonas slydimą duotų. O kame jis tirpsta neparašyta AN. Kitur neskaičiau dar. ax.gif
bella272
As buvau is AZ alavijo geli uzsisakius. Viskas buvo ok, tiko, patiko visur naudojau. Tik atsitkiko toks dalykas, puse buteliuko ispyliau laukan nes sugedo schmoll.gif nors galiojimas iki 2013m. Jis toks su paspaudimu, nereikia jo atidarineti, taigi negalejau jo kazkaip uztersti. Kai eme nebeissispausti atsisukau paziuret kame reikalas, nusterau kai pamaciau, tai viskas buvo sugede, iskraciau laukan ant serveteles tai vaizdelis doh.gif . Buvo mintis reiksti pretenzija i AZ, fotografuoti, siusti laiska, pirkimo kopija ir t.t bet taip ir nepadariau.
Amadeja
QUOTE(ausriness @ 2011 10 14, 20:47)

*

Nevisi aliejai šiame puslapyje nerafinuoti ir ekologiški. Dėl kokybės... Kai nėra su kuo lyginti, gal ir nieko mirksiukas.gif O šiaip spalva, konsistencija ir poveikiu tikrai skiriasi nuo kitų gamintojų
witulee
QUOTE(alioniukas @ 2011 10 18, 16:36)
Sveikos, merginos  4u.gif , bekurdama apsaugini ziemini kremuka, ieskojau kai kurios informacijos temose, ir aptikau savo aprasyma apie tiesiogines ir griztamasias emulsijas, o gi pamaciau klaida doh.gif , tik neprisimenu ar kas pataise paskui  blush2.gif . - "Griztamoji emulsija viskas tiesiog atvarksciai (Water in Oil, vanduo aliejuje) gaunasi pvz. su vasku, kvieciu emulsikliu is AZ." Atsiprasau, ne kvieciu, o alyvuogiu vaskas is AZ
*

Tai Jusu bloge sitas ranku kremukas irgi su alyvuogiu vasku? Gaminausi ranku krema pagal Jus kur saldyti reikia, labai fainas gavosi thumbup.gif
zydrem
QUOTE(bella272 @ 2011 10 18, 22:24)
As buvau is AZ alavijo geli uzsisakius. Viskas buvo ok, tiko, patiko visur naudojau. Tik atsitkiko toks dalykas, puse buteliuko ispyliau laukan nes sugedo schmoll.gif  nors galiojimas iki 2013m. Jis toks su paspaudimu, nereikia jo atidarineti, taigi negalejau jo kazkaip uztersti. Kai eme nebeissispausti atsisukau paziuret kame reikalas, nusterau kai pamaciau, tai viskas buvo sugede, iskraciau laukan ant serveteles tai vaizdelis doh.gif . Buvo mintis reiksti pretenzija i AZ, fotografuoti, siusti laiska, pirkimo kopija ir t.t bet taip ir nepadariau.
*

o jus ji laikete saldytuve g.gif nes AZ lygtais taip raso kad saldytuve laikyti g.gif
alioniukas
QUOTE(witulee @ 2011 10 18, 21:05)
Tai Jusu bloge sitas ranku kremukas irgi su alyvuogiu vasku?  Gaminausi ranku krema pagal Jus kur saldyti reikia, labai fainas gavosi  thumbup.gif
*

ten kaip recepte ir nurodytas, Nr2 is AZ rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.