Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios

QUOTE(zylute_ @ 2011 10 17, 10:11)
Dar norejau paklausti gal kuriai mamytei teko susidurti su panasia beda. mano berniukui ant vienos kojytes, keliuko vidines puses pastoviai sausa oda, jam niezti ir pleiskanoja. Kraujo tyrimai jokios alergijos nerado, nors aisku nedarem issamaus tyrimo. Rubelius dabar jau plaunu su zaluoju muilu, aliejus esu isbandziusi siuos: alyvuogiu, kokoso, taukmedzio, ricinu, jojobos, bandziau ir vienus aliejus ir ivairius ju misinius. Atrodo jau pageredavo ir vel is naujo, aisku dabar dar saltis prisideda. Gal kuri parekomenduotumete pati paciausia tinkamiausia alieju tokiam reikalui? smile.gif Aciu labai!


pas maniskius irgi kartais tokiu neaiskiu sausu demeliu ant koju atsiranda, padarau kremuka su cinko oksidu (kokie 2-3%) ir saltalankiu aliejum (tik neperdaug, nes jis labai tepa) ir kamparo ea. o kad koks tai aliejus ar sviestas butu ypac tokiems reikalams tai nepastebejau.
Atsakyti
QUOTE(zylute_ @ 2011 10 17, 12:11)
Dar norejau paklausti gal kuriai mamytei teko susidurti su panasia beda. mano berniukui ant vienos kojytes, keliuko vidines puses pastoviai sausa oda, jam niezti ir pleiskanoja. Kraujo tyrimai jokios alergijos nerado, nors aisku nedarem issamaus tyrimo. Rubelius dabar jau plaunu su zaluoju muilu, aliejus esu isbandziusi siuos: alyvuogiu, kokoso, taukmedzio, ricinu, jojobos, bandziau ir vienus aliejus ir ivairius ju misinius. Atrodo jau pageredavo ir vel is naujo, aisku dabar dar saltis prisideda. Gal kuri parekomenduotumete pati paciausia tinkamiausia alieju tokiam reikalui? smile.gif Aciu labai!

mums tas dalykas praejo savaime, kai atsilo orai ir nustojom nesioti pedkelnytes rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zylute_ @ 2011 10 17, 09:11)
Dar norejau paklausti gal kuriai mamytei teko susidurti su panasia beda. mano berniukui ant vienos kojytes, keliuko vidines puses pastoviai sausa oda, jam niezti ir pleiskanoja. Kraujo tyrimai jokios alergijos nerado, nors aisku nedarem issamaus tyrimo. Rubelius dabar jau plaunu su zaluoju muilu, aliejus esu isbandziusi siuos: alyvuogiu, kokoso, taukmedzio, ricinu, jojobos, bandziau ir vienus aliejus ir ivairius ju misinius. Atrodo jau pageredavo ir vel is naujo, aisku dabar dar saltis prisideda. Gal kuri parekomenduotumete pati paciausia tinkamiausia alieju tokiam reikalui? smile.gif Aciu labai!

o kuo plaunate suneli vonioje? jei jis jau nebe kudikelis, tai rekomenduociau gaminti kremuka. Jei vieni aliejai nepadeda, tai nesvarbu kokius imsite... Mums buvo panasiai. Tik tam kartui aliejaus uztekdavo. Vaiku odeleje daugiau vandens, negu lipidu. Tai reiktu ir vandenines dalies. Gaminau krema su d-pantenoliu 1%, alantoinu 0,5%. Glicerina vaikui nelabai patartina tokiu atveju naudoti (del osmoso slegio).
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2011 10 17, 14:01)
o kuo plaunate suneli vonioje? jei jis jau nebe kudikelis, tai rekomenduociau gaminti kremuka. Jei vieni aliejai nepadeda, tai nesvarbu kokius imsite... Mums buvo panasiai. Tik tam kartui aliejaus uztekdavo. Vaiku odeleje daugiau vandens, negu lipidu. Tai reiktu ir vandenines dalies. Gaminau krema su d-pantenoliu 1%, alantoinu 0,5%. Glicerina vaikui nelabai patartina tokiu atveju naudoti (del osmoso slegio).


Aciu visoms mamytems, kurios atsake. As dar tik pradedu dometis ekologiskais produktais ir labai daug ko neismanau, tiksliau mazai ka zinau smile.gif Berniukui jau beveik 4 metai, seniau irgi praeidavo vasara, bet sia vasara nepraejo, nors buvo silpnesnis paraudimas. O prausiu dabar su margaritos ale "ekologisku" prausikliu, zinau kad nieko gero is jo, bet dar po biski viska keiciu, taip greit visko finansiskai nepajegciau susipirkti blush2.gif o gal patartumete koki prausikli, galvoju pirkti alepo muila? Manau kad cia pas ji bus ir mityba kalta, sureliai ir pan doh.gif Dar karta visoms labai aciu kad taip sauniai ir draugiskai patariate 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zylute_ @ 2011 10 17, 12:11)
Gal kuri parekomenduotumete pati paciausia tinkamiausia alieju tokiam reikalui? smile.gif Aciu labai!

Pati vaikų neturiu, nežinau kam kas galima-kitos pataisys. bet arganas labai gerai su oda susitvarko, manau ir čia būtų ne išimtis
Atsakyti
QUOTE(zylute_ @ 2011 10 17, 12:11)
Dar norejau paklausti gal kuriai mamytei teko susidurti su panasia beda. mano berniukui ant vienos kojytes, keliuko vidines puses pastoviai sausa oda, jam niezti ir pleiskanoja. Kraujo tyrimai jokios alergijos nerado, nors aisku nedarem issamaus tyrimo. Rubelius dabar jau plaunu su zaluoju muilu, aliejus esu isbandziusi siuos: alyvuogiu, kokoso, taukmedzio, ricinu, jojobos, bandziau ir vienus aliejus ir ivairius ju misinius. Atrodo jau pageredavo ir vel is naujo, aisku dabar dar saltis prisideda. Gal kuri parekomenduotumete pati paciausia tinkamiausia alieju tokiam reikalui? smile.gif Aciu labai!

Turėjo ir mano sūnus panašių bėdų, išsigydėme kremuku be emulsiklių. Tikslių proporcijų neprisimenu, bet dėjau: sviestmedį, mango sviestą, kakavos sviestą, kokosų, kanapių, avokadų aliejus, maksimalų pantenolio kiekį, bisabololą, alantoiną, ryžių proteinus, nardų hidrolatą, levandų ea. Gal dar ką nors- neprisimenu, bet jei ko nors ir neturėsi- tiks.
Atsakyti
QUOTE(zylute_ @ 2011 10 17, 15:20)
O jei dar prideciau glicerino, jis islaiko dregme berods? Jei jis tiktu kiek tureciau jo deti? Ir labai aciu uz atsakyma, bandysiu pasidaryt

Vaikam ne dedu jokiu priedu ir konservantu, todel, kad pati dar ne labai ką išmanau , irgi ne seniai pradejau pati gaminti kosmetiką ax.gif ax.gif blush2.gif Bet mums pakanka pilnai tik sviestukų-aliejukų, kadangi vandens kremukas priima iki 70 %, tai ir dregmes pakanka 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
mergaites 4u.gif
reikia patarimo sis alavijo gelis ir sis alavijo gelis pagal aprasymus tai jie kazkuo skiresi g.gif kur dar galeciau tokio pat kaip AN nusipirkti gal zinot blush2.gif aromojgreitu laiku nezada gauti o labai reikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 10 18, 07:57)
mergaites  4u.gif
reikia patarimo sis alavijo gelis ir sis alavijo gelis  pagal aprasymus tai jie kazkuo skiresi g.gif  kur dar galeciau tokio pat kaip AN nusipirkti gal zinot  blush2.gif aromojgreitu laiku nezada gauti o labai reikia doh.gif


susirandi drauge - gelininke, is jos paprasai alavijo lapo, namie issispaudi, greitam naudojimui efektyviausia biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif Alaviją gelinį iš AZ naudojau, dabar miltukais laukiu, tai negaliu patart kur pirkt, kuris geresnis...
Kvepalais sergu. Vakar bandžiau įgyvendint seniai suregztą mintį, naudojau šieno ir žalio konjako absoliutus. Ir dar daug ko, bet stengiaus šieno "neužmušti". Mintį tai igyvendinau, bet kvapas hmmm - man nelabai patinka. Gal pernelyg greit noriu rezultato... Šiandien "prognoze" pasikvėpinau ir vis uostau, uostau. Po keletos valandų pradeda patikt, bet taip lėtai skleidžiasi, kaip svogūnas vis po lukštelį kažko kito išlenda. Skaičiau, skaičiavau, galvojau, derinau, vargau daug - ir nesu patenkinta... Kvapas įdomus, bet pirmasis ekspromtas vistiek labiau patinka. Na tikiuos bręsdamas pagerės, nes kai vyrišką dariau, iškart nelabai patiko, po savaitės "prognozė" jau visai atrodo nebloga...
Dar sauso šampūno pasidariau, irgi nelabai, nes riebalinio sluoksnio atstatytojo padauginau, greit riebaluotis pradeda. Buvo skirtas sūnuii bet ir aš išbandžiau... Geriausiai tiks vyro galvos odai, gerai kai visų trijų skirtingos. mirksiukas.gif Dariau iš kokosų sulfato su 25 procentais SCI, norėjau pažiūrėt gal mažesnis to daikto kiekis bus gerai. Gaminsiu naują su dar mažiau, kokiais 10, kad jau nusipirkau, reikia sunaudot. Na ir sau gal nedėsiu tamanų ir neem aliejų, kokius lengvesnius. Kvapą derinau į vyriškus, irgi labai stengiaus, bet nelabai yra prasmės, nes šampūne jį "suvalgo" aliejai ir putojimo medžiagos, tiek gerai kad neemas neblogai užsimaskavo.
Kemuko dariau su Olive Douceur emulsikliu ir trupučiu lecitino, tai toks lyg gelinis įdomus gavosi. Aliejų 25 procentai, vasarą naudojau su 20, irgi riebinu, bet man tokie kūdesni geriau. Reikės kada su cukraus esteriu lecitiną išbandyti, kaip Alioniukas daro, bet vis eilė neprieina. Ačiū Alioniuk, po truputį atrandu lecitiną ir naudoju, net veidui visai gerai, žiemai labai tinka, puikiai drėkina, ypač jei ant dar šlapios užtepi. thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BlueFire @ 2011 10 18, 15:42)
susirandi drauge - gelininke, is jos paprasai alavijo lapo, namie issispaudi, greitam naudojimui efektyviausia  biggrin.gif

lotuliukas.gif as pati jo turiu ir pati prie gelininkiu bent pries dvynius buvau dabar jie pareigas pereme lotuliukas.gif
bet man cia jo reikia i kremuka ir paakiams pagal alioniuko receptus blush2.gif jau ne karta dariausi labai patiko 4u.gif tai noriu dovanojimams padaryti ax.gif bet klausimas ar is kitus ne AN jis bus kaip zele g.gif o gal jie visi yra zele pavidalo g.gif is AZ neturiu dar tai net neisivaizduoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 10 18, 16:43)
o gal jie visi yra zele pavidalo g.gif is AZ neturiu dar tai net neisivaizduoju doh.gif

Žydre, iš AZ tai tikrai bus žele pavidalo, labai smagus geliukas. Tik bėdelė - buvau nusipyus jo į tikrai išdezinfekuotą indelį su pompa, kurio neatidarinėjau ir šią savaitę pamačiau pelėsį plaukiojant blink.gif įdomu kad didžiajam darosi..
Atsakyti