Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios

QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2011 10 20, 12:36)
Man pirktiniai nepatikdavo irgi kad pernelyg greitai džiūsta, glicerinas turbūt skirtas kad ilgiau drėkintų, o silikonas bus tikrai tinkamas tam reikalui. 4u.gif Alioniuko recepte viskas labai gerai, bet pieno rūgšties kiekis įtartinas, reiktų PH pamatuoti kad būtų lengvai rūgštinis, apie 5, mažiau nebelabai gerai, kad paskui negriaužtų.  4u.gif


tam recepte kiek atsimenu buvo naudojama 40procentine pieno rugtis, tai 1% manau kaip tik rolleyes.gif , nebus labai zemas PH.
Man jau seniai idomu kokia pieno rugstis AZ? arba nerandu arba neraso doh.gif

Papildyta:
QUOTE(bella272 @ 2011 10 20, 12:40)
Mano draugei vyras parveze iš kvapų namų alieju mišinį, kuris taip ir vadinasi "nuo erkučių" bandysiu vadovautis ta sudėtimi  4u.gif


parasykite jei galite sudeti? tikrai idomu ir naudinga ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alioniukas: 20 spalio 2011 - 14:55
Gal patartumete ka naudoti linkusiai raudonuoti odai, su issipletusiais kapiliarais, ir dar mano dalis kaktos, nosis, oda prie nosies ir smakras paraude, nu atrodo tai ne kaip doh.gif Pagelbekit patarimais 4u.gif Aciu labai smile.gif
Atsakyti
Kvapu namu alieju misinys nuo erkuciu veidui.
Sudetis: nerafinuoti ersketroziu ir puiklapiu aliejai.
EA imbieriniu citrinzoliu, gelsvuju sekluciu, paciuliu, himalajiniu kedru, vetiveriju ir ciberzoliu. naudojimas: tepti ryte ir vakare 3 savaites.
Stai tokia sudetis mirksiukas.gif
Drauge pirko naikinti aplink akis esancias erkutes, ir jai netiko, nes labai grauze, o veliau eme labai asaroti akys.
Atsakyti
biggrin.gif Nenoriu ant Kvapų namų "varyti", bet įlindau į erkučių temą, yra tokia atskira, ne vien jūsų draugei tas mišinukas netiko, tai vargu ar labai teisinga juo vadovautis. Perkasi kažkokią kinišką priemonę merginos, iš rusijos arba tiesiai siunčiasi, reiktų jo sudėties paieškot. Ir dar reiktų labai gerai apie odos valymą pagalvoti, be jo nebus veiksmingas gydymas. Gasulo molis gerai, bet jei per daug nusausins, o kremukai negalima, bus odelei labai nemalonu. Čia aš tik svarstau, gal būtų neblogai pagamint prausimosi kremą-kondicionierių, su BTMS ir putokliu kokiu nors, su aliejais, moliu, priedais, kad išvalytų, nuramintų ir pamaitintų kartu truputį g.gif
AZ pieno rūgštis, jei gerai suprantu, 100proc. koncentracijos. Parašyta ant buteliuko taip: INCI: lactic acid. 100% d'origine vegetale. Tai ar čia 100proc. augalinis, ar 100proc. grynumas, bet turbūt vis dėlto koncentracija, nes aprašymuose siūlo naudot jei mažai reikia atskiestą, arba matuot PH po kiekvieno lašo. 4u.gif Kai pas mane tokia, tai ir suabejojau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 20 spalio 2011 - 16:44
QUOTE(zylute_ @ 2011 10 20, 17:01)
Gal patartumete ka naudoti linkusiai raudonuoti odai, su issipletusiais kapiliarais, ir dar mano dalis kaktos, nosis, oda prie nosies ir smakras paraude, nu atrodo tai ne kaip  doh.gif  Pagelbekit patarimais  4u.gif  Aciu labai smile.gif

Iš hidrolatų tiktų šlamučio, aš taip pat vasarą buvau šlamučių ir išmeceravus (čia ateičiai), taip pat nuo paraudimo veikia laukinių morkų hidr+ švitrūno (cistus) hidr., iš aliejų tam reikalui labai tinka tamanai, taip pat neblogai erškėtrožių aliejus, medetkos,kai dariau kremuką dėjau little holly extrakto iš AZ (bugienio), pačiulių, kiparisų ea, citrinų ea irgi tinka, tik gali šviesinti odą.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
jusu bloge radau receptuka vaikiska ir ten paklausiau, bet nesulaukiu atsakymo...
~20 g kremo:
sviestmedis - 10 g
migdolų al. - 1,5 g
medetkų fitolis - 4,5 g
vanduo - 4 g
alantoinas - 0,05 g
klausimas- kiek ml yra 1g aliejaus? vanduo tai 1prie1 ane?

Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
o kokie yra pozymiai, kad pvz turi erkute? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 10 20, 20:52)
o kokie yra pozymiai, kad pvz turi erkute?  blush2.gif

Mano vienai pažįstamai gydytojai buvo nustatę veido erkutę, ilgą laiką ji turėjo spuogų, nepadėdavo net kažkurio dermatologo išrašyti stiprūs hormoniniai vaistai doh.gif tai galiausiai atrado, kad erkutė. Veido oda būdavo suerzinta, parausdavo, turėjo spuogų, oda riebi atrodydavo. Tai ta proga dermatologas išrašė vėl kažkokių stiprių vaistų, nuo to laiko ji labai pradėjo žiūrėti ką valgo, liepė išmesti visą kosmetiką ir uždraudė kasdien dažytis visai kurį laiką, va gal tada ir pastebėjau ant jos (be kasdienio špakliaus, kurio ji negailėdavo), kad kažkaip oda baisiau nei šiaip spuogai atrodo, o šiaip, nežinau, ar galėtum "plika akim" pažvelgus pasakyt, kad erkutė, o ne šiaip spuogai
Atsakyti
Jai yra seniau buvusi nustatyta, o dabar kaip ir spejimas del tos erkutes, visos tos vietos isvardintos smakras, prie nosies, palei lupas matosi tokie paraudimai pakile. Kiek as jai kremuku esu darius vis jai blogedavo odos bukle, o kaip cia merginos nupasakojo tai reiskia mes tik dar tas rupkes primaitindavom doh.gif , perdaviau visa info kuria man suteiket, dar siektiek pieskojau, reiks ir forumo temele perskaityti.
Atsakyti
biggrin.gif Į Poison temą, šiek tiek pilnesnis natų aprašymas. Gal savaitgalį jei spėsiu kažką ta tema papilstysiu 4u.gif
Poison (Christian Dior) Perfume Notes
Floral-Ambery
Top Notes: Coriander, plum, pimento, anise, rosewood
Heart Notes: Rose, tuberose, orange blossom, honey, cinnamon, wild berries, cistus, labdanum, carnation, jasmine
Base Notes: Sandalwood, cedarwood, vetiver, musk, vanilla, heliotrope, opopanax
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2011 10 20, 14:37)
Čia aš tik svarstau, gal būtų neblogai pagamint prausimosi kremą-kondicionierių, su BTMS ir putokliu kokiu nors, su aliejais, moliu, priedais, kad išvalytų, nuramintų ir pamaitintų kartu truputį g.gif


esu gaminusi krema veidui ir prausikli su BTMS, pojuciai ir svelnumo efektas man patiko, bet daugiau niekada BTMS nanaudosiu veido odai schmoll.gif schmoll.gif (gal tik kunui), bet cia as sau nusprendziau...kiti naudoja
Niekada negali visko zinoti...Bet kai pasidomejau stai : BTMS yra katijoninis emulsiklis turintis "+" kruvi, o oda turi "-" kruvi, todel emulsiklis labai greitai isiverzia i oda, sunkiai nusiplauna, trugdo naturaliam vystymuisi. Ispradziu gali jaustis svelnumas, bet pomazu BTMS naikins epidermi..Zinoma daugelis emulsikliu prasiverzia i oda, bet katijoniniai ypatingai.
P.S. Su plaukais cia siek tiek kita situacija
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alioniukas: 20 spalio 2011 - 22:49
Nuo įvairių gyvų parazitų, tame tarpe ir erkių, siūlomas nimbamedžio aliejus. Augalines voratinklines erkes jis tikrai naikina. Kažin, kaip odos erkutes?
Atsakyti