Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios

QUOTE(SaDa @ 2011 11 18, 10:28)
Aciu labai, reiks imti, kaip tik planuoju uzsakyma daryt.


Tik gaminius su juo būtina parūgštinti iki 4,5-5 PH ( pieno rūgštimi arba citrinos rūgštimi,
AZ puslapyje apie CE yra smulkiau parašyta
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2011 11 18, 16:14)
Tik gaminius su juo būtina parūgštinti iki  4,5-5 PH ( pieno rūgštimi arba citrinos rūgštimi,
AZ puslapyje apie CE yra smulkiau parašyta



aciu uz pagalba
Atsakyti
QUOTE(asssandra @ 2011 11 18, 10:24)
Mergaitės, kaip manot, ar verta įsigyti atarų iš šiandieninės kiaulėstaupyklės akcijų? g.gif  Gal kas bandėt juos, ar geri? Neramina, kad kiekis 5 ml už tokią kainą, kai KN už 1 ml daugiau ima smile.gif

Jie gal klaidina savo produkciją vadindami ataru, iš jų puslapio radau, kad:
Tai ypač koncentruotas produktas, distiliuotas iš aromatingų augalų į santalo aliejų ir pasižymintis intensyviu aromatu.
ir pvz. aprašydami čampakų ataras, rašo, kad Aukštos kokybės atare yra apie 3 - 4 proc. čampos esencijos.
Tai va, nežinau ar čia verta, verta ar ne, reiktų klausti labiau nusimanančių mergaičių ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2011 11 19, 00:39)
Jie gal klaidina savo produkciją vadindami ataru, iš jų puslapio radau, kad:
Tai ypač koncentruotas produktas, distiliuotas iš aromatingų augalų į santalo aliejų ir pasižymintis intensyviu aromatu.
ir pvz. aprašydami čampakų ataras, rašo, kad Aukštos kokybės atare yra apie 3 - 4 proc. čampos esencijos.
Tai va, nežinau ar čia verta, verta ar ne, reiktų klausti labiau nusimanančių mergaičių  ax.gif  4u.gif

Iš Kvapų namų aprašymo apie rožių produktus: "Rožių ataras – rožių eterinis aliejus,
tradiciškai distiliuotas į santalo aliejų", tai ir visi atarai yra toks produktas - EA distiliuotas į santalo aliejų, o koks % - reikia atskirai literatūroje paieškoti
Atsakyti
Labai gražiai ir plačiai kvapų namų apie atarus čia yra aprašyta.
http://aromata.lt/kv...saulio-kvepalai
Gali būti distiliatas į santalo aliejų, gali būti ne. Kainos taip pat įvairios, vieni labai brangūs, kiti dar pusė bėdos. Gana nebrangiai buvau pirkus AN, kokybė buvo be priekaištų. Ne visada kaina pats svarbiausias rodiklis. Užsisakiau, kai gausiu parašysiu ar tiko-patiko, nebandytas pardavėjas (bent man), nieko negali žinot. Juk jie taip save reklamuoja, tai manau (tikiuos)neteks nusivilti. KN neradau kad būtų parašyta, koks procentas to augalo yra, kai kurie atarai - net kelių kvapių augalų tradiciniai mišiniai.
Ačiū kad pasakėt apie akciją, būčiau nemačius... 4u.gif
Braskel, gal supainiojai su absoliutu. Aš irgi tik prieš kelis mėnesius sužinojau, kas tai per daiktai ir kuo skiriasi... Absoliutai irgi būna gryni, o būna 10proc. jojobos aliejuje, tie žinoma pigesni, bet kartais visai praverčia, kvapas lengviau prognozuojamas, nes grynas dažnai toks intensyvus, kad sunku net įsivaizduot kaip kvepės mažas lašelytis ar tik lašo dalis kreme, mišinyje su kitais kvapais. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 19 lapkričio 2011 - 12:20
[quote=Agnė/Ramutė,2011 11 19, 13:07]
Labai gražiai ir plačiai kvapų namų apie atarus čia yra aprašyta.
http://aromata.lt/kv...saulio-kvepalai
Gali būti distiliatas į santalo aliejų, gali būti ne. Kainos taip pat įvairios, vieni labai brangūs, kiti dar pusė bėdos. Gana nebrangiai buvau pirkus AN, kokybė buvo be priekaištų. Ne visada kaina pats svarbiausias rodiklis. Užsisakiau, kai gausiu parašysiu ar tiko-patiko, nebandytas pardavėjas (bent man), nieko negali žinot. Juk jie taip save reklamuoja, tai manau (tikiuos)neteks nusivilti. KN neradau kad būtų parašyta, koks procentas to augalo yra, kai kurie atarai - net kelių kvapių augalų tradiciniai mišiniai.
Ačiū kad pasakėt apie akciją, būčiau nemačius... 4u.gif

O kaip sekais su kvepalais? Gal jau išbandėt?
Atsakyti
Kaip tik vakar paskutinį kartą sumaišiau pirmą bandymą, supyliau bazinę, trečią natą į viršutinės ir vidurinės, širdies mišinį. Kvapas man tikrai labai labai patinka thumbup.gif Kur vyrišką darau, irgi nieko, o trečias labai išmąstytas - ne prie širdies, nelimpa. Jei nepatiks kaip kvepalai, pamaišydama kremams, muilams sunaudosiu, nepergyvenu, išmest nereikia... Dabar vėl apie mėnesį pastovėt turi, tada tik spiritu skiesiu. Kremais apsikroviau, naujų kvepalų daug "neužraugiau", nors ir galiu laiko pomėgiams skirti, bet ir aš visko ko norisi nespėju... Paskaityt daug ką rūpi, knygų prisipirkau ir internete pažvejoju. Ieškojau kur nusipirkt dermatologijos vadovėlį, kad geriau suprasčiau kas kaip odoje vyksta, tai va radau elektroninį nemokamą. Tame puslapyje yra ir daugiau medicininės informacijos, ne tik apie odą. Dedu nuorodą verstą, jei kam reikės originalo, žinosit kur rast 4u.gif
http://translate.goo...rg/stamfor1.htm
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2011 11 19, 12:07)
Labai gražiai ir plačiai kvapų namų apie atarus čia yra aprašyta.

Braskel, gal supainiojai su absoliutu

Kvapų namai jau tikrai moka gražiai raides delioti rolleyes.gif
Gyveni žmogus ir mokaisi, vis dėlto tikras patyrimas ateina ne skaitant, o realiai bandant ax.gif Pasinaudosiu ir aš akcija...
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2011 11 19, 14:28)
Kaip tik vakar paskutinį kartą sumaišiau pirmą bandymą, supyliau bazinę, trečią natą į viršutinės ir vidurinės, širdies mišinį. Kvapas man tikrai labai labai patinka  thumbup.gif  Kur vyrišką darau, irgi nieko, o trečias labai išmąstytas - ne prie širdies, nelimpa. Jei nepatiks kaip kvepalai, pamaišydama kremams, muilams sunaudosiu, nepergyvenu, išmest nereikia... Dabar vėl apie mėnesį pastovėt turi, tada tik spiritu skiesiu.


Tai šaunu,sekmės 4u.gif
man irgi labai knieti kvepalus "raugti", bet dar absoliutų nedidelė kolekcija.
Ypač kai gavus užsakymus sužinojau, kokie skirtingi kvapai to paties daikto iš skirtingų firmų...
Bet jau bandysiu
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2011 11 19, 13:07)
Labai gražiai ir plačiai kvapų namų apie atarus čia yra aprašyta.
http://aromata.lt/kv...saulio-kvepalai
Gali būti distiliatas į santalo aliejų, gali būti ne. Kainos taip pat įvairios, vieni labai brangūs, kiti dar pusė bėdos. Gana nebrangiai buvau pirkus AN, kokybė buvo be priekaištų. Ne visada kaina pats svarbiausias rodiklis. Užsisakiau, kai gausiu parašysiu ar tiko-patiko, nebandytas pardavėjas (bent man), nieko negali žinot. Juk jie taip save reklamuoja, tai manau (tikiuos)neteks nusivilti. KN neradau kad būtų parašyta, koks procentas to augalo yra, kai kurie atarai - net kelių kvapių augalų tradiciniai mišiniai.
Ačiū kad pasakėt apie akciją, būčiau nemačius... 4u.gif
Braskel, gal supainiojai su absoliutu. Aš irgi tik prieš kelis mėnesius sužinojau, kas tai per daiktai ir kuo skiriasi... Absoliutai irgi būna gryni, o būna 10proc. jojobos aliejuje, tie žinoma pigesni, bet kartais visai praverčia, kvapas lengviau prognozuojamas, nes grynas dažnai toks intensyvus, kad sunku net įsivaizduot kaip kvepės mažas lašelytis ar tik lašo dalis kreme, mišinyje su kitais kvapais. 4u.gif


Ačiū už atsakymą. Aš irgi užsisakiau bent du : rožių ir jazminų. Gal nenuvils kvapas, neturėjau iki šiol nei vieno ataro smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kokius eterinius ir kitokius priedus naudojate šampūnams nuo pleiskanų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jonike @ 2011 11 19, 22:37)
Sveikos 4u.gif
Kokius eterinius ir kitokius priedus naudojate šampūnams nuo pleiskanų? ax.gif



AZ nurodyta : eteriniai nuo pleiskanų eukaliptas radia (Eucalyptus radiata), pelargonija (Geranium), kilnusis lauras (Laurier, Palmarosa), arbatmedis (Tea-tree), kadagys (Cade), iš retesnių - Bay st thomas (Pimenta racemosa M.), 2-3lašus į šampūną vienam plovimui;
Dar naudoja bijūnų miltelius, varnalėšų ir ajerų šaknis, apynių spurgas, kraujažoles ir gyslotį (nuovirus)

Gal merginos dar papildys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 20 lapkričio 2011 - 09:12