Įkraunama...
Įkraunama...

Liepkalnis: Vėtrungė

Tęsiam temą apie Vėtrungės darželį.

user posted image
Atsakyti
noriu pasakyt,kad Meskiuku grupes aukles labai geros ir rupestingos,rusakalbes ten nera,stambios irgi lotuliukas.gif vasara jos keite kitos aukles mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pelite: 27 rugsėjo 2011 - 10:25
rusakalbe stambi tai turbut ir bus musu Janina. jinai tik aplink savo anuke sokineja, kuri musu grupe lanko. pastoviai su snargleis ir kosti.

seip del snargliu tai prie manes nosis skirtingom servetelem vale. aisku nezinia kas dedasi kai musu nera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nespodianka: 27 rugsėjo 2011 - 10:45
QUOTE(nespodianka @ 2011 09 27, 12:41)
rusakalbe stambi tai turbut ir bus musu Janina. jinai tik aplink savo anuke sokineja, kuri musu grupe lanko. pastoviai su snargleis ir kosti.

seip del snargliu tai prie manes nosis skirtingom servetelem vale. aisku nezinia kas dedasi kai musu nera.


Tai vat, visas tos auklės Janinos dėmesys yra skirtas jos anukei. O visi kiti kaip Dievas duos. šiaip manau, kad auklės turėtų būti jaunesnės, nes tas vyresnes viskas nervina, joms jau ir pasilenkti sunkiau, ir žaislus surinkti ir pan... Žodžiu aš tai esu nusivylusi ta viena mūsų aukle. Kituose darželiuose kiek teko girdėti, yra griežčiau žiūrima į snargliuojančius vaikus ir pan.

P.S. kurioj čia grupėj yra taip visai gražu kaip nuotraukoje? Nes pas mus tai taip sakyčiau vidutiniškai....
Atsakyti
[quote=carinjo,2011 09 27, 10:33]
Tęsiam temą apie Vėtrungės darželį.

Maniskio vardas - Evaldukas, nezinau ar jau jis moka ten su kitais vaikais zaisti g.gif labai noretusi kad greiciau adaptuotusi, nors aukletojos labai ji gire, kad ramus ir t.t. blush2.gif bet del tu ligu tai nesigauna pastoviai vesti i darzeli, vis su pertraukom...tai ir vaikui sunkiau
O koks jusu vaiko vardas? smile.gif
Siaip tai esu patenkinta kad patekom i sia grupe, apie aukletojas nieko blogo pasakyt negaliu, kiek kartu tekdavo ateiti i darzeli anksciau pasiimt ar veliau nuvezt, tai girdejau kaip kalba su vaikais, tai labai maloniai, svelniai smile.gif seimyninkele musu Laima tai labai patinka 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(mafuke1 @ 2011 09 27, 12:05)
P.S. kurioj čia grupėj yra taip visai gražu kaip nuotraukoje? Nes pas mus tai taip sakyčiau vidutiniškai....


cia siaip nuotraukyte is interneto... ne musu darzo... blush2.gif

QUOTE(Bulbulka. @ 2011 09 27, 12:27)
Maniskio vardas - Evaldukas, nezinau ar jau jis moka ten su kitais vaikais zaisti g.gif  labai noretusi kad greiciau adaptuotusi, nors aukletojos labai ji gire, kad ramus ir t.t.  blush2.gif bet del tu ligu tai nesigauna pastoviai vesti i darzeli, vis su pertraukom...tai ir vaikui sunkiau
O koks jusu vaiko vardas? smile.gif
Siaip tai esu patenkinta kad patekom i sia grupe,  apie aukletojas nieko blogo pasakyt negaliu, kiek kartu tekdavo ateiti i darzeli anksciau pasiimt ar veliau nuvezt, tai girdejau kaip kalba su vaikais, tai labai maloniai, svelniai smile.gif seimyninkele musu Laima tai labai patinka 4u.gif


su Evalduku dar nesusipazinau... unsure.gif turiu ten keleta etatiniu ''savo'' vaiku... biggrin.gif tik ieinu i grupe tai tuoj Adas ant kaklo puola sveikintis... wub.gif kiti kukliau ateina tik ant keliu pasedeti, ar ranka duoda... thumbup.gif
maniskis Dominikas...
auklytes pas mus dievo duotos... wub.gif
seimininkute Laimute tai vaiku numyletine, bet kad ji tuos vaikus ir myli visus vienodai... tai ir vaikai ja myli...
Aukletoja Laima tai ramybes ir svelnumo isikunijimas...
tik jus gal dar su antra aukletoja Orinta nesusipazinote??? g.gif jauna ilgais baltais plaukais... jai dabar lyg mokslo atostogos, tai gal spali jau bus...
Atsakyti
QUOTE(carinjo @ 2011 09 27, 14:29)
cia siaip nuotraukyte is interneto... ne musu darzo...  blush2.gif
su Evalduku dar nesusipazinau...  unsure.gif turiu ten keleta etatiniu ''savo'' vaiku...  biggrin.gif  tik ieinu i grupe tai tuoj Adas ant kaklo puola sveikintis...  wub.gif  kiti kukliau ateina tik ant keliu pasedeti, ar ranka duoda...  thumbup.gif
maniskis Dominikas...
auklytes pas mus dievo duotos...  wub.gif
seimininkute Laimute tai vaiku numyletine, bet kad ji tuos vaikus ir myli visus vienodai... tai ir vaikai ja myli...
Aukletoja Laima tai ramybes ir svelnumo isikunijimas...
tik jus gal dar su antra aukletoja Orinta nesusipazinote???  g.gif  jauna ilgais baltais plaukais... jai dabar lyg mokslo atostogos, tai gal spali jau bus...


Laima - pagrinindine kuri musu labai labai man patinka, o kita Laima tai maziau macius, ko nepaklausi apie vaika sako - viskas gerai smile.gif Orinta macius viena karta per pirmas dienas, nieko kaip apie aukle negaliu pasakyt, o kokia jusu nuomone apie ja? blush2.gif
Evaldukas abejoju kad begs su jumis sveikintis unsure.gif , jis dar drovus labai ten, bet Atia, Atia visiems pasako ir pamojoja biggrin.gif
o sakykit ar jums nepasirode kad zaislu grupeje mazoka, nes kai 2 grupes buvo sujungtos, tai ten zymiai daugiau zaislu ir idomesniu buvo g.gif o gal cia tik man taip pasirode...
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2011 09 27, 14:02)
Laima - pagrinindine kuri musu labai labai man patinka, o kita Laima tai maziau macius, ko nepaklausi apie vaika sako - viskas gerai smile.gif  Orinta macius viena karta per pirmas dienas, nieko kaip apie aukle negaliu pasakyt, o kokia jusu nuomone apie ja? blush2.gif 
Evaldukas abejoju kad begs su jumis sveikintis  unsure.gif , jis dar drovus labai ten, bet Atia, Atia visiems pasako ir pamojoja biggrin.gif
o sakykit ar jums nepasirode kad zaislu grupeje mazoka, nes kai 2 grupes buvo sujungtos, tai ten zymiai daugiau zaislu ir idomesniu buvo g.gif  o gal cia tik man taip pasirode...


ten aukletoja Laima ir seimininkute Laima... biggrin.gif abi jos labai labai labai... wub.gif (aukletoja kudute smulkute... )
Orinta trecia pagal geri sitoj grupej... mirksiukas.gif
man zaislu kaip ir netruksta... kiek buna grupej, tai vis kamuoliukus meto, su indeliais zaidzia, masinas stumdo, i nameli is namelio laksto... neatrodo kad vaikai jaustu zaislu stygiu... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(carinjo @ 2011 09 27, 16:36)
ten aukletoja Laima ir seimininkute Laima...  biggrin.gif abi jos labai labai labai...  wub.gif  (aukletoja kudute smulkute... )
Orinta trecia pagal geri sitoj grupej...  mirksiukas.gif
man zaislu kaip ir netruksta... kiek buna grupej, tai vis kamuoliukus meto, su indeliais zaidzia, masinas stumdo, i nameli is namelio laksto... neatrodo kad vaikai jaustu zaislu stygiu...  schmoll.gif

dar trecia Laima buvo biggrin.gif , bet gal laikinai, nes siandien jau Orinta buvo.
Beje, jeigu jusu vaika siandien pasieme vyras ir spintele prie lango, tai reiskia maciau jusu vyra ir vaika smile.gif
O del zaislu reiskia tik man tada pasirode taip blush2.gif
Atsakyti
Mamytės sakykit, o gal buvo Viščiukuose jau koks tėvų susirinkimas?
Atsakyti
QUOTE(mafuke1 @ 2011 09 28, 07:26)
Mamytės sakykit, o gal buvo Viščiukuose jau koks tėvų susirinkimas?


as klausiau akletoju del susirinkimo. tai sake dabar mazai vaiku lanko ir nedarys. kai bus daugiau vaiku tada bus susirinkimas.
Atsakyti
QUOTE(nespodianka @ 2011 09 28, 09:39)
as klausiau akletoju del susirinkimo. tai sake dabar mazai vaiku lanko ir nedarys. kai bus daugiau vaiku tada bus susirinkimas.


Na mes bandysime vel nuo pirmadienio eiti... doh.gif
Atsakyti