Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Privatus Mini darželis Šiaurės miestelyje
Supermamų klubas > Vaikų auklėjimas ir ugdymas > Vaikų darželiai > Vilnius
Pages: 1, 2
Singė
Gal yra mamyčių, lankančių vaikučius Mini darželyje Šiaurės miestelyje arba iš pažįstamų turinčių apie jį atsiliepimų.
Būtų malonu išgirsti nuomonę, pasidalinti mintimis ir įspūdžiais.
Internetinio psl.nuoroda yra čia:
http://www.minidarzelis.lt/apie-mini-darzeli
bonza
mano mazius eina i Mini ax.gif Priprato gana greit, per pora dienu, eina noriai. Labiausiai eina del to kad ten yra dideliu masinu biggrin.gif lotuliukas.gif vos nuvedu ir jau prie zaislu lekia. Skundu tikrai neturiu, vaikas pamaitintas, sausas, visada ir nusluostytas po valgio, tikrai suziuretas. Labai jaukus pats darzelis, toks tikrai mini ax.gif Vaiku irgi ner labai daug ax.gif
Singė
QUOTE(bonza @ 2011 10 28, 14:00)
mano mazius eina i Mini  ax.gif Priprato gana greit, per pora dienu, eina noriai. Labiausiai eina del to kad ten yra dideliu masinu  biggrin.gif  lotuliukas.gif  vos nuvedu ir jau prie zaislu lekia. Skundu tikrai neturiu, vaikas pamaitintas, sausas, visada ir nusluostytas po valgio, tikrai suziuretas. Labai jaukus pats darzelis, toks tikrai mini  ax.gif Vaiku irgi ner labai daug  ax.gif
*

Na kaip faina drinks_cheers.gif
Papildyta:
O buvot iš pradžių kartu su juo?
bonza
QUOTE(Singė @ 2011 10 28, 13:55)
Na kaip faina  drinks_cheers.gif
Papildyta:
O buvot iš pradžių kartu su juo?
*

nebuvau nei karto, jokiu pasilikimu nebuvo. Jei pradedavo verkt kad mama iseina, auklytes pasimdavo ir "nukalbedavo" ka nors idomaus parodyt kur nors ir nusivesdavo. Pora dienu gal paverke o paskui jau tik atia ir pats nueidavo. Dabar nebespeja ir atia parodyt, begte pas vaikus doh.gif
u.o.g.y.t.e
Gal dar kas lankote si darzeli, kaip aukletojos?
Kosmita
o as ne itin dziaugiuosi. Aukletojos jaunos, nepatyre, ne visad susitvarko su vaikuciais, o ir keiciasi kas 2-3men. Vaikai gal skirtingo amziaus, poreikiai ju skirtingi, aplink maziukus tenka daugiau sokineti, tai didesniems to demesio ne itin lieka. Kazkaip nuolat matau sloguojanciu ir kostinciu vaiku, tai prisibijau del saviskio sveikatos.
LinaNerijus
Gal yra mamyciu, kuriu vaikai lanko ar lanke mini darzeli fabijoniskese..Rasykite i asmenine zinute, temos neseku.
Singė
QUOTE(Kosmita @ 2011 11 01, 20:41)
o as ne itin dziaugiuosi. Aukletojos jaunos, nepatyre, ne visad susitvarko su vaikuciais, o ir keiciasi kas 2-3men. Vaikai gal skirtingo amziaus, poreikiai ju skirtingi, aplink maziukus tenka daugiau sokineti, tai didesniems to demesio ne itin lieka. Kazkaip nuolat matau sloguojanciu ir kostinciu vaiku, tai prisibijau del saviskio sveikatos.
*

O kiek vaikučių aplamai grupėje yra?
panda777
Sveikos,
Ištiesu aš pakankamai gerai žinau šio darželio "virtuvę" ir kas kaip ten vyksta, ko tevai tikrai nelabai nepastebi. Ištikrųjų yra labai gaila, kai iš va tokių, ale darželių yra daromas biznis ir tik biznis. O šis darzelis yra neišimtis smile.gif Jame pagrindinis siekis yra įspudis tėvams, nes jie yra šio darželio išlaikytojai. Dėl nelabai gerų dalykų keičiasi ir auklėtojos tenai, bet čia manau, atskira tema. Aš, savo ruoštu, manau, kad niekada neleičiau savo vaikų į privatčius darželius, na nebent tik įsitikinusi, kad darželis nebus suinteresuotas tik pelnu. Aš manau, kad sužinojusios pakankamai įdomių dalykų apie šį darželį, nebusite labai patenkintos smile.gif Aš jo nesiekiu kazkaip apšmeišti, bet tik tiesiog noriu pasidalinti įspudžiais ir zinomais faktais smile.gif
Singė
QUOTE(panda777 @ 2011 11 17, 19:05)
Sveikos,
Ištiesu aš pakankamai gerai žinau šio darželio "virtuvę" ir kas kaip ten vyksta, ko tevai tikrai nelabai nepastebi. Ištikrųjų yra labai gaila, kai iš va tokių, ale darželių yra daromas biznis ir tik biznis. O šis darzelis yra neišimtis smile.gif Jame pagrindinis siekis yra įspudis tėvams, nes jie yra šio darželio išlaikytojai. Dėl nelabai gerų dalykų keičiasi ir auklėtojos tenai, bet čia manau, atskira tema. Aš, savo ruoštu, manau, kad niekada neleičiau savo vaikų į privatčius darželius, na nebent tik įsitikinusi, kad darželis nebus suinteresuotas tik pelnu. Aš manau, kad sužinojusios pakankamai įdomių dalykų apie šį darželį, nebusite labai patenkintos  smile.gif Aš jo nesiekiu kazkaip apšmeišti, bet tik tiesiog noriu pasidalinti įspudžiais ir zinomais faktais smile.gif
*

Na bet taip ir yra visuose privačiuose darželiuose/mokyklose-siemas teigiamas įspūdis tėvams. T.y. tėvai bus patenkinti, jei jų vaikai bus patenkinti....
Kad auklėtojos keičiasi, čia jau vidiniai dalykai, tikriausiai, "išlenda"-gal keliama įtampa darbe, gal nemokama alga, gal mokama labai labai mažai, kas netaitinka auklėtojų įdėto darbo. Jei taip yra, tikrai labai gaila....
O tai, kas ten yra blogai, norime, kad pasakytumėt. Juk mamos ten veda/ruošiasi vesti vaikučius. Tad pasidalinkite savpo įspūdžiais. 4u.gif
Dovak
QUOTE(Singė @ 2011 11 17, 20:50)
Na bet taip ir yra visuose privačiuose darželiuose/mokyklose-siemas teigiamas įspūdis tėvams. T.y. tėvai bus patenkinti, jei jų vaikai bus patenkinti....
Kad auklėtojos keičiasi, čia jau vidiniai dalykai, tikriausiai, "išlenda"-gal keliama įtampa darbe, gal nemokama alga, gal mokama labai labai mažai, kas netaitinka auklėtojų įdėto darbo. Jei taip yra, tikrai labai gaila....
O tai, kas ten yra blogai, norime, kad pasakytumėt. Juk mamos ten veda/ruošiasi vesti vaikučius. Tad pasidalinkite savpo įspūdžiais. 4u.gif
*

blink.gif Hm..tikrai labai idomu, kas ten yra blogai,nes mes ir norime ten savo vaikuti leisti?
panda777
Pirmiausia ten yra maitinimo problema, kuri tevams visai nepatiktų. Nes maistas nera kokybiskas ir visai neatitinka meniu, kuris buna pateiktas tevams. Kartais maistas buna atvestas is vakaro, kuri paskui aukletojos pasisildo. Nutinka taip, kad maisto vaikams neuztenka, nes buna neapskaiciuotas vaiku skaicius. Tada tiesiog vaikai kazkuo 'uzkisami'. Uzkandziai, kurie vaikams priklauso per priešpiecius, buna neduodami, nes ju tiesiog nebuna, nes jais nepasirupina darzelio savininke. Ir apskritai pati maisto kokybe yra nelabai gera, toks vaizdas, kad kas liko is to ir pagaminau.
Dovak
QUOTE(panda777 @ 2011 11 18, 12:02)
Pirmiausia ten yra maitinimo problema, kuri tevams visai nepatiktų. Nes maistas nera kokybiskas ir visai neatitinka meniu, kuris buna pateiktas tevams. Kartais maistas buna atvestas is vakaro, kuri paskui aukletojos pasisildo. Nutinka taip, kad maisto vaikams neuztenka, nes buna neapskaiciuotas vaiku skaicius. Tada tiesiog vaikai kazkuo 'uzkisami'. Uzkandziai, kurie vaikams priklauso per priešpiecius, buna neduodami, nes ju tiesiog nebuna, nes jais nepasirupina darzelio savininke. Ir apskritai pati maisto kokybe yra nelabai gera, toks vaizdas, kad kas liko is to ir pagaminau.
*

o ka jus manote apie sestadieninius uzsiemimus? manksta ir t.t..? aciu g.gif
panda777
Istikruju nieko nemanau, nes nieko apie tai nezinau ir ten asmeniskai nedalyvavau smile.gif na ten nuomuojasi tiesiog patalpas uzsiemimas ir manau tai nieko bendro neturi su paciu mini darzeliu smile.gif

Papildyta:
O gal Jūs lankote tuos užsiemimus? Jei lankote, pasidalinkite ispudziais smile.gif
bonza
del virtuves... Pati maciau kaip kasdien atveza maista. Tai net nezinau kaip vertinti jusu sita pasakyta nuomone. Nesiginciju kad jus neteisi, bet sakau ka maciau. Maciau ne kiekviena valgyma atvezant, o pietus, nes pati nuo pietu vedu 4u.gif
Del aukliu keitimosi - manau kaip naujai vietai gana naturalu. Atsisijoja zmones.
Del ispudzio ir islaikymo. Nu net nzn, privati vieta aisku kad ji tik is teveliu ir laikysis. Juk darzelis ir yra privatus, tai kiek as suprantu is teveliu gautu pajamu ir laikosi...

O del rinkimosi.... musu darzelis prie namu mus priima tik nuo 2 metu ir tik nuo rugsejo, tai gaunasi nuo 2012 rugsejo. Vaikas gimes vasari. Ka man puse metu daryt? Juk dirbti reik eit... Juo labiau kad matau kad vaikas ten gerai jauciasi, zaidzia, linksmas, valgo, miega. Nu nezinau gal mano reikalavimai ner dideli bet jei jam matosi kad gerai, jei as matau kad ir nusluostytas, ir uzpakalis sausas, ir susukuotas, ir apautas, ir neapsmukes... tai man uztenka. Nu bent kol kas. KO dar noret? Juk darzelis. Ir sirgs, ir visko bus, ir zaislu nepasidalins ir gal kada nugrius. Juk darzely vaiku ne vienas ir ne du...
Singė
QUOTE(bonza @ 2011 11 18, 20:40)
...... Maciau ne kiekviena valgyma atvezant, o pietus, nes pati nuo pietu vedu  4u.gif

........ Juo labiau kad matau kad vaikas ten gerai jauciasi, zaidzia, linksmas, valgo, miega. Nu nezinau gal mano reikalavimai ner dideli bet jei jam matosi kad gerai, jei as matau kad ir nusluostytas, ir uzpakalis sausas, ir susukuotas, ir apautas, ir neapsmukes... tai man uztenka. .......
*

Kiek žinau, aplamai privačiuose ir netgi jau daugumoj valstybinių darželių aistelį atveža. Taip, kad tikiu, jog pietus atveža kiekvieną dieną drinks_cheers.gif .
Taipogi tikiu, kad jūsų vaikeliui tikrai labai gerai tame darželyje ir turėtumėt būti laiminga ir rami mama, čia atidavusi vaiką.
JM
QUOTE(bonza @ 2011 11 18, 18:40)
Del aukliu keitimosi - manau kaip naujai vietai gana naturalu. Atsisijoja zmones.

*

sioje vietoje,kaip tik sakyciau pats didziausias minusas-aukletoju kaita..nes ne darzelis,o aukletoja turi lemiama reiksme vaikui.
bonza
QUOTE(jolita.martyna @ 2011 11 19, 17:25)
sioje vietoje,kaip tik sakyciau pats didziausias minusas-aukletoju kaita..nes ne darzelis,o aukletoja turi lemiama reiksme vaikui.
*

pagrindine auklyte kaip buvo taip ir yra ta pati. Keiciasi kaip suprantu jos pagalbininkes 4u.gif
dryzuota-banguota-
QUOTE(bonza @ 2011 11 18, 20:40)
O del rinkimosi.... musu darzelis prie namu mus priima tik nuo 2 metu ir tik nuo rugsejo, tai gaunasi nuo 2012 rugsejo. Vaikas gimes vasari. Ka man puse metu daryt? Juk dirbti reik eit... Juo labiau kad matau kad vaikas ten gerai jauciasi, zaidzia, linksmas, valgo, miega. Nu nezinau gal mano reikalavimai ner dideli bet jei jam matosi kad gerai, jei as matau kad ir nusluostytas, ir uzpakalis sausas, ir susukuotas, ir apautas, ir neapsmukes... tai man uztenka. Nu bent kol kas. KO dar noret? Juk darzelis. Ir sirgs, ir visko bus, ir zaislu nepasidalins ir gal kada nugrius. Juk darzely vaiku ne vienas ir ne du...
*

mano irgi tokia pati situacija smile.gif galvoju apie si darzeli, nes labai patogu - visai salia smile.gif
kokio amziaus vaikuciai mazdagu ten ir kiek ju ten buna ax.gif kuri aukletoja geriausia blush2.gif
lema
Mamytes, o kokia jusu nuomone apie tai, kad sis darziukas neturi JOKIOS savo lauko zaidimo aiksteles? Vaikuciai isvedami laukan ir zaidzia "ant asfalto". Na, dar ta nedidele namui priklausanti aikstele, kuri esant geram orui ir taip uzimta mamu ir vaikuciu, kurie dar auga namie.. Svarstau ir as del sio darzelio, tai delioju "uz-pries".
vaidiluteeee
Noreciau paklausti, gal yra mamyciu vedanciu/vedusiu savo mazuliukus i darzeli S.Žukausko g. 4? smile.gif kokie atsiliepimai ax.gif
Kosmita
Va va, ta aikstele ir man labai kliuva...o ir vaikuciai i lauka vedami retokai....
international
Sveikos mamytes. Noriu pasidalinti savo pastebejimais apie si darzeli. Del auklyciu pasikeitimo - patogu dazmai auklytes keisti nes joms pakisamos gudrios darbo sutarys ir darbo uzmokestis. Del serganciu vaikuciu -savininke auklytei liepia sloguojanciu vaiku kitiem teveliam nerodyti. Valgariastis, kuris pateikiamas yra vienos mamytes iniciatyva, aciu Jai. Nors jeigu valgiarasty parasyta - vistienos maltinukas su bulvem ir sodo darzovem, tai bus kazkoks kotletas ir pomidoras. Taciau kai viena mamyte auklytei pasake kad sian per pietus ateis kartu su vaiku pavalgyt, buvo pranesta savininkei tai tuomet skubiai atveztos ir sodo darzoves ir normalus maltinukai. Daug mazu vaikuciu kurie dar nelabai moka patys valgyt, tad aukletoja is vienos lekstes su tuo paciu saukstu visus pamaitina. Kai maistelio neuztenka uzkisama duona. Jeigu valgoma sriuba tai veliau is tos pacios lekstes ir kitas patiekalas. Taip pat dar del maisto, kartais nelahai normalu, kai valgoma priespieciams zirniu sruba o veliau ta pacia diena zirniu kose. Savininke visko pamoko ka teveliam sakyt. Jeigu vaikuciam verdama manu kosyte su pienu, tai neduok Die pieno daug supilsi ar sviestuko idesi, gi taupyt reikia. Kai pusryciam nera jokiu meduoliu ar bandeliu, puikiai "sueina' aukletojos atsinesta bandele. Daug niuansu, nebutinai jie tragiski ar neigiami labai, tiesiog teveliai nevisada tai pastebi. Todel dalinuosi savo ispudziais. Mamytems sekmes ir visada veskit tik i tuos darzelius, kuriuos rekomenduoja draugai ar pazistami.
Papildyta:
Atsiprasau, del gramat. klaidu, rasau telefonu ir dar lt raidziu nera :/ smile.gif
bonza
QUOTE(international @ 2011 12 08, 21:36)
Sveikos mamytes. Noriu pasidalinti savo pastebejimais apie si darzeli. Del auklyciu pasikeitimo - patogu dazmai auklytes keisti nes joms pakisamos gudrios darbo sutarys ir darbo uzmokestis.  Del serganciu vaikuciu -savininke auklytei liepia sloguojanciu vaiku kitiem teveliam nerodyti. Valgariastis, kuris pateikiamas yra vienos mamytes iniciatyva, aciu Jai. Nors jeigu valgiarasty parasyta - vistienos maltinukas su bulvem ir sodo darzovem, tai bus kazkoks kotletas ir pomidoras. Taciau kai viena mamyte auklytei pasake kad sian per pietus ateis kartu su vaiku pavalgyt, buvo pranesta savininkei tai tuomet skubiai atveztos ir sodo darzoves ir normalus maltinukai. Daug mazu vaikuciu kurie dar nelabai moka patys valgyt, tad aukletoja is vienos lekstes su tuo paciu saukstu visus pamaitina. Kai maistelio neuztenka uzkisama duona. Jeigu valgoma sriuba tai veliau is tos pacios lekstes ir kitas patiekalas. Taip pat dar del maisto, kartais nelahai normalu, kai valgoma priespieciams zirniu sruba o veliau ta pacia diena zirniu kose.  Savininke visko pamoko ka teveliam sakyt. Jeigu vaikuciam verdama manu kosyte su pienu, tai neduok Die pieno daug supilsi ar sviestuko idesi, gi taupyt reikia. Kai pusryciam nera jokiu meduoliu ar bandeliu,  puikiai "sueina' aukletojos atsinesta bandele. Daug niuansu, nebutinai jie tragiski ar neigiami labai, tiesiog teveliai nevisada tai pastebi. Todel dalinuosi savo ispudziais. Mamytems sekmes ir visada veskit tik i tuos darzelius, kuriuos rekomenduoja draugai ar pazistami.
[b]Papildyta:

Atsiprasau, del gramat. klaidu, rasau telefonu ir dar lt raidziu nera :/ smile.gif
*

paraudoninau truputi... blush2.gif Man logikos truksta. Juk maista ne darzely daro, o atveza tai kaip savininke gali reguliuot auklytei kiek pieno pilt ar sviesto det? nu nesusiveda.

Turiu mamytem klausima... Jei turi pazyma is gydytojo, kad vaikas sirgo tiek ir tiek ir nebuvo darzely, is kito menesio uzmokescio atskaiciuojama tas praeitam menesy nebuvimas ar ne?Aciu.
Lulal
Sveikos mamytes, mano mazoji lanko si darzeli jau nuo vasaros. Taip, is pradziu daug buvo dalyku, kurie man nepatiko, taciau suprantu, kad pradzia visiems yra sunki. Labai viskas pasikeite i geraja puse mazdaug pries koki pora menesiu. Mazyle labai noriai eina i darzeli, kiekviena diena padaro po koki darbeli, o siandien net nustebau nuejusi-padare darbeli is molio, pasirodo, dar ir keramika jiems dabar bus, turi uzduociu sasiuvini, kur irgi daro visokias uzduotis, vyksta muzikos uzsiemimai. Zodziu,esam labai patenkinti. Aukletojos tos pacios jau kuris laikas dirba. Zodziu, ka as cia rasyneju, kam idomu, tas nueina, pasiziuri, pasiklausia kas neaisku ir, jei viskas tinka, tada veda vaikuti, jei ne-neveda. smile.gif
international
Kiek suprantu ten pietus tik atveza, o priespiecius auklytes daro. Chi chi del darbeliu darymo, jeigu jusu vaikui yra iki triju metu, duokit namuose ta uzduociu knygute ir paprasykit kad suvedziotu taskelius, kaip jam pavyks? Spalvina tikriausiai irgi neissidamas is uz liniju. Tai duokle tevams, aukleyciu darbas, na zinoma paima vaiko ranka ir vietoj jo suvedzioja. Tame darzelyje dirbo mano dvi drauges ir kiek zinau viena dar ten pazistama tebedirba, tikrai nieko is pirsto nelauziu. As tik dalinuosi tuo ka man jos pasakojo. Cia rasau nesiekdama apsmeizti, o sakau tai ka zinau. Gali buti kad pagerejo situacija nes savininle uzdare kita toki "dienos centra", nes jie neatitinka darzeliu reikalavimu, tai ir iteisinti kaip centrai, lyg fabijoniskese, tai gal daugiau demesio ir lesu skiriama siam. Tikiuosi, kad viskas ten jau yra gerai ir jusu va
ikuciai patenkinti ji lanko:)
Istekejusii
Sveikos,
Vedžiau į šį darželį savo vaiką, labai greitai atsisakiau. Pinigus mokėjome tikrai didelius, tačiau jokio vaikų ugdymo ten nebuvo, o tik priežiūra, kad neapsikakojęs, užkandęs šiek tiek, nes grįžęs visada bėgdavo valgyti ir kad galvos nenusisuktų prižiūrėjo. Vaikai į darželį vedami sergantys. Vieną dieną berniukas su temperatūra verkia ant auklėtojos rankų, kitą dieną mergaitė su žaliu "snargliu" vaikšto, aišku ir mano vaikas po poros dienų susirgo. Atvedu savo pasveikusį vaiką, žiūriu mergaitė su žaliu snar...ir toliau tebevaikšto, tėvai sako kad ji sveika, auklėtojos sakė tėvams, o jiems nė mokais. Mielosios pasidomėkite daugiau darželio "virtuve" nes tikiu, kad ir jūs savo vaikams norite ko geriausio. smile.gif
slavlanta
QUOTE(Istekejusii @ 2012 04 18, 00:46)
Sveikos,
Vedžiau į šį darželį savo vaiką, labai greitai atsisakiau. Pinigus mokėjome tikrai didelius, tačiau jokio vaikų ugdymo ten nebuvo, o tik priežiūra, kad neapsikakojęs, užkandęs šiek tiek, nes grįžęs visada bėgdavo valgyti ir kad galvos nenusisuktų prižiūrėjo. Vaikai į darželį vedami sergantys. Vieną dieną berniukas su temperatūra verkia ant auklėtojos rankų, kitą dieną mergaitė su žaliu "snargliu" vaikšto, aišku ir mano vaikas po poros dienų susirgo. Atvedu savo pasveikusį vaiką, žiūriu mergaitė su žaliu snar...ir toliau tebevaikšto, tėvai sako kad ji sveika, auklėtojos sakė tėvams, o jiems nė mokais. Mielosios pasidomėkite daugiau darželio "virtuve" nes tikiu, kad ir jūs savo vaikams norite ko geriausio. smile.gif
*

sakykite, o kaip su apmokejimu privaciuose darzeliuose? Pvz. suserga Jusu vaikas, ar taikomas vistiek kazkoks mokestis, ar mokama tik uz lankytas dienas?
rike
Pasidalinsiu savo ispudziais is salies, mes sio darzelio nelankome, bet pasiziurime per langus (mano mazajai labai patinka):
Nr. 1 nebeliko net buviusios vienos kaitvietes virykles verysad.gif , liko tik mikrobange. Pati maciau (viena karta) kaip maista ima is termoso.
Zinoma nevisada ir mes pacios namuose vaikui kiekviena karta paduodame tik sviezia maista, bet cia jo sviezio nebuna niekada.
nr. 2 nezinau kada tie vaikai isvedami i lauka, nes mes budami kasdien ryte vakare ju nesusitinkame.
Pernai per vasaros karscius pabudavo gal pusvalandi.

Mano akimis ziurint sis privatus darzelis nevertas jokiu pinigu, jau uz tuos pinigus tikrai galima aukle surasti (nors ir nelengva gera susirasti).
Pikta galvoti, kaip is vaiku daromi pinigai ir daugiau nieko.

Cia tik mano asmenine nuomone stebint si darzeli jau kelinti metai is salies.
Iznija
Gal dar butu svieziu atsiliepimu?
Juolab grupeje vaikuciu padaugejo.
rrassiukkass
laba gal yra teveliu, kuriu vaikai lanko Ozo minidarzeli?
Iznija
QUOTE(rrassiukkass @ 2012 10 31, 12:30)
laba gal yra teveliu, kuriu vaikai lanko Ozo minidarzeli?
*

Mes
niekaip
Ir man idomu kaip sis darzelis, pakomentuokit kas lankot.
Ar daznai serga vaikuciai? Ar noriai eina i darzeli?
Ir gal kas nors zino ar ten priima pusei dienos?
Iznija
QUOTE(niekaip @ 2012 11 01, 15:18)
*

Kaip jau minėjau aukščiau, mes lankom tą darželį.
Pradėjom nuo pat pirmos jo atidarymo dienos. Net nežinau.... Nors esu priekabi vaiko priežiūros klausimais, bet neturiu nei vieno nusiskundimo. Super aplinka, super auklėtoja. Aišku, labai norint galima pradėti gilintis ir priekabių visada rasi, bet aš nenoriu smile.gif
Dėl vaiko noro eiti ar neiti į darželį, manau čia tėvų+auklėtojų darbas ir laiko klausimas (bet tam yra atskira tema). Asmeniškai iš savo patirties dėl šio darželio galiu užtikrintai pasakyti, kad personalas tikrai daro viską, kad vaikutis kuo greičiau adaptuotųsi.
Kas dėl vaikų sirgimo irgi sakyčiau labai individualu, tad nevystysiu temos tuo klausimu. Asmeniškai mano sirgo 1 kartą ir išvis tas vienas kartas buvo pats pirmas kartas, kai sirgo. Kiti gi, kiek žinau, serga dažniau ir ilgiau.
Dėl to, priima vaikučius pusei dienos ar ne - manyčiau reikia klausti pačios direktorės. Bet, mano turimais duomenimis - nepriima. Kadangi kažkada kalbėjome apie tai su direktore. Tik jau nesupykit, bet bent jau aš, kaip mama, kurios vaikas lanko šį darželį, esu kategoriškai prieš tokius lankančius puse dienos smile.gif Bet, kaip jau minėjau, reikia kalbėti su pačia direktore. Manau, ji tikrai daro išimtis smile.gif
rrassiukkass
QUOTE(Iznija @ 2012 11 02, 10:39)
Kaip jau minėjau aukščiau, mes lankom tą darželį.
Pradėjom nuo pat pirmos jo atidarymo dienos. Net nežinau.... Nors esu priekabi vaiko priežiūros klausimais, bet neturiu nei vieno nusiskundimo. Super aplinka, super auklėtoja. Aišku, labai norint galima pradėti gilintis ir priekabių visada rasi, bet aš nenoriu smile.gif
Dėl vaiko noro eiti ar neiti į darželį, manau čia tėvų+auklėtojų darbas ir laiko klausimas (bet tam yra atskira tema). Asmeniškai iš savo patirties dėl šio darželio galiu užtikrintai pasakyti, kad personalas tikrai daro viską, kad vaikutis kuo greičiau adaptuotųsi.
Kas dėl vaikų sirgimo irgi sakyčiau labai individualu, tad nevystysiu temos tuo klausimu. Asmeniškai mano sirgo 1 kartą ir išvis tas vienas kartas buvo pats pirmas kartas, kai sirgo. Kiti gi, kiek žinau, serga dažniau ir ilgiau.
Dėl to, priima vaikučius pusei dienos ar ne - manyčiau reikia klausti pačios direktorės. Bet, mano turimais duomenimis - nepriima. Kadangi kažkada kalbėjome apie tai su direktore. Tik jau nesupykit, bet bent jau aš, kaip mama, kurios vaikas lanko šį darželį, esu kategoriškai prieš tokius lankančius puse dienos smile.gif Bet, kaip jau minėjau, reikia kalbėti su pačia direktore. Manau, ji tikrai daro išimtis smile.gif
*

mes irgi lankome si darzeli, tik neilgai kolkas... norejau paklausti, kokia tvarka atsiskaitymo? buna paruostos saskaitos? jas atsiuncia ar kaip?
Singė
QUOTE(niekaip @ 2012 11 01, 15:18)
*

JEigu tikėti informacija iš jų internetinio puslapio, galima ir pusei dienos:
http://www.minidarzelis.lt/lopseliai-darzeliai
Iznija
QUOTE(rrassiukkass @ 2012 11 03, 13:35)
mes irgi lankome si darzeli, tik neilgai kolkas... norejau paklausti, kokia tvarka atsiskaitymo? buna paruostos saskaitos? jas atsiuncia ar kaip?
*

Tas sąskaitų klausimas man labiausiai nepatinka. Nieks nieko nesiunčia. Tipo susiprask, pasiskaičiuok pats. Toks jausmas, kad vdrug kas pamirš, jog nelankė ir sumokės visą sumą.
Papildyta:
QUOTE(Singė @ 2012 11 03, 14:08)
JEigu tikėti informacija iš jų internetinio puslapio, galima ir pusei dienos:
http://www.minidarzelis.lt/lopseliai-darzeliai
*

Kažkada ir mes norėjom pusei dienos, bet buvo paaiškinta, kad: 1. Nėra vietų. 2. Vaikučiams, kurie būna darželyje visą dieną, kažkaip nelabai, kai jie ruošiasi miegoti, o kitos mamos ateina pasiimti. Tipo jie pabandė, bet gaunasi balaganas. Nors, kiek žinau, Ozo darželį lanko ir puse dienos. Taip kad reikia konkrečiai tartis su direktore.
LinaNerijus
Sveikos mamytes. Mano sunus lanke visus metus si darzeli, nes negavome valstybinio. Tad ne del mados vaikus leidzia i privacius darzelius, o spaudziant valdisku darzeliu trukumu. Iki triju metus sis darzelis yra ydealus. Maniskis buvo priziuretas, pamaitintas, pamigdytas, zaidimu, eilerasciu pirmokintas. Ko daugiau noreti ir reikalauti. Man l.ydomu kaip pacios namuose uzsiimate su savo vaikais. Be to pastebejau,kad mamos pameta galva del savo vaiku, ypac pirmagimiu ir kuriuos leidzia pirmus metus i darzeli. Nebezinite ko norite. Pirmus metus del slogu didziausi skandalai, ziurek vaikui sueina keturi metai visos veda sloguojancius, net tos kurios labiausiai reksijo.
Na ir kas ,kad tas vaikas pavalge sildyto maisto, kaip jus teigiate? Lyg pacios nesildote namie maisto. Kuo sterialiau vaika laikysite, kuo krupstesni maista duosite, tuo silpnesnsi vaikas bus. Nuodu juk i maista nepila. Ne vieno karto nebuvo,kad jam pilvuka skaudetu ar skustusi,kad neskaniai duoda. Kitoms salims tik pasvajot apie toki maista. Zinokite, per gerai gyvename ,jei dar surandame laiko ieskoti smulkmenose problemu.
O aukletojos tiek valstybiniuose, tiek privaciuose darzeliuose keiciasi.Nieko stebetina, uz toki atligi l.ydomu pacios kiek temptumete.Darbas tikrai nepavydetinas.
As savo akimis maciau,kaip aukletojosbudamos lauke lekia i grupe vaikam paimti papildomu saliku,pirstiniu ir t.t tikrai priziureti, sakyciau net per daug.
Sveiku protu nesuvokiu kas per tauta, stengiames tik kritikos ir blogu dalyku ieskoti, o ne padrasint, pagirt, padet paciom aukletojom. Juk darbas nepavydetinas, ypac kai tevu palaikymo nera, o tik kritika,stebejimas per padidinta stikla.Kas cia blogo ,kad aukletojos jaunos, mes visi jauni pradejome savo darbus dirbti. Pats darbas mus moko.Na ir kas jie vaikas pasako,kad mane siandien bare ir t.t o kaip be drausmes, nedraus db veliau bus pervelu.
Gal pamirsote kokie darzeliai buvo pries 30 metu? Tad turekite gedos ir nors maza laseli pagarbos visiems darzeliams ir aukletojoms. Jei jums blogi darzeliai,aukletojos, maistas, jums blogos bus ir vidurines mokyklos, neitiks ir universitetai, ir t.t. Neieskokite problemu ten, kur ju nera. Nera nei vienu namu be dumu. Tad jei ir padaro darzeliu aukletojos, is ju jos pacios ir moksi. Nebus klaidu - nebus ir ziniu:)
Papildyta:
Mane stebina kritikai kurie nelanko sio darzelio:) Taip ir gimsta pletkai:(
Iznija
QUOTE(LinaNerijus @ 2012 11 06, 11:09)

*

Keistas postas g.gif
Nuskambėjo taip, kad tik Jūs negavote vietos valstybiniame. Manau 10% mamyčių veda savo vaikučius "dėl mados" ar kitos būtinybės. Keli mano pažįstami vaikučiai negali lankyti valstybinio dėl alergijų dulkių erkutėms ir t.t. (seni kilimai, žaislai, patalynė). Tačiau čia ne dėl perdėtos priežiūros, o nuo gimimo. Be to, juk mamos moka už tai didelius pinigus, todėl natūralu reikalauti. Juk Jūs, parduotuvėje pirkdama duoną ir mokėdama už ją pinigus, neimate nekokybiškos?
Auklėtojoms, bent jau aš, tikrai neturiu priekaištų. Bet tai jei pasikeistų pagrindinė auklėtoja, man tai nelabai patiktų, kadangi mano vaikas prie jos prisirišo. Natūralu, kad aš, kaip ir kiekviena mamytė, savo vaikučiui nori tik pačio geriausio.
Dėl paskutinio teiginio su Jumis sutinku, tačiau visos mes čia turime teisę išsakyti savo nuomonę.

P.S. Kadangi esu vaiko priežiūros atostogose, t.y. nedirbu, mano vaikas nei karto namuose nėra gavęs šildyto maisto smile.gif
rrassiukkass
labukas, ar jau ka nors zinote apie vaiku Kaledas Ozo darzelyje?
shipra
Sveikos,

kaip ir daugelis musu cia susirinkusiu, negauname vietos valstybiniame darziuke, tai is tos nevilties bandziau aplankyti keleta privaciu darzeliu, sitas buvo vienas is ju. pasidalinsiu savo ispudziais ir nuomone. Visu pirma tik atejus aukletojos pasirode ziauriai saltos ir nebendraujancios, pati esu gan komunikabili, tai is ju reikejo tempti zodi po zodzio, nzn, rodos, kad kazkokios ibaugintos. Antra, vaikai su snargliais ir kosuliu, pacios berniukas yra labai svarus, slogyte retai buna, bet manau atsinestu lengvai is tokio darzelio liga, juk jos taip greit plinta, plius laukiame brolio, tai dar kudikeli apkrestu. Trecia, girdejau pasnibzdomis kai sako reikia maista traukti is saldytuvo ir sildyti, bet negali neva kad as esu salia, nors teige, kad kiekviena diena maistelis buna sviezias ir veza ale kazkokia imone, bet teko tuo suabejoti. Taip pat erdves minimaliai, o vaiku daug, nes manau, kad kaina pigi, bet sake lyg brnagsta kazkada. Paklausus ar eina i lauka ir ar buvo siandien kaip pavyzdziui, atsakyma gavau, kad priklauso nuo oro, tai manau i savaite viena karta gal ir isveda. Suabejojau labai as juo, susidariau ispudi tikrai nekoki, manau mamytes vesdamos ir palikdamos savo maziukus labiau pasidomekite.
smilgebodr
QUOTE(shipra @ 2013 01 26, 04:59)
Sveikos,

kaip ir daugelis musu cia susirinkusiu, negauname vietos valstybiniame darziuke, tai is tos nevilties bandziau aplankyti keleta privaciu darzeliu, sitas buvo vienas is ju. pasidalinsiu savo ispudziais ir nuomone. Visu pirma tik atejus aukletojos pasirode ziauriai saltos ir nebendraujancios, pati esu gan komunikabili, tai is ju reikejo tempti zodi po zodzio, nzn, rodos, kad kazkokios ibaugintos. (...)
*

Sveiki,

Noreciau atsakyti jums mieloji. Pati esu ten buvusi, bet gavome vieta valstybiniame vis delto, tai neleidau savo vaiko i si darzeli.

-Del to, kad aukletojos pasirode saltos. Reikia suprasti, kad darbuotojai nera robotai ir negali kiekvienam atejusiam sypsotis nuo ausies iki ausies. Ypac kai dirbi su vaikais visada utir buti pasingusi viskam. Negi jus nepavargstate? Nesvarbu kur dirbate ar su vaikais, ar prie kompiuterio, ar dar kazkur...

-Del snargliu... Dabar maniskis serga vos ne kiekviena menesi, nes valstybiniame darzelyje is vis niekas neziuri ligotas vaikas ar ne... Beje, mano pussesere kazkada yra dirbusi darzelyje ir pasakojo, kad nervindavo tokie tevai kurie nekreipia demesio i jokias pastabas, kad ju vaikas serga ir apsimeta, kad nieko apie tai nezino. Aukletojos juk negali palikti ligoto vaiko uz duru... Ar ne? smile.gif

-Del maisto. Mes, kadangi rimtai norejome leisti musu vaika i si darzeli, lankemes ten 3 dienas, budavom mazdaug iki pietu. Tai savo akimis maciau kaip kiekviena diena atveza maista silta, sviezia su darzovemis ir vaisiais. O silde gal del to, kad maistas atvesdavo kol veze, nes kiek zinau yra dar 2 darzeliai, ar net 3, tai visko gali buti.

- Del kiemo. Vaikai kiekviena diena buna kieme. Kaip man sake, kad kai lyja neeina ir ziema isveda reciau. Bet jeigu jus norite, kad jusu vaikas vaiksciotu pavyzdziui per lietu, tai atsiprasau biggrin.gif valstybiniuose darzeliuose vaikai ziema sedi ant sniego ir kasa sniega plikomis rankomis ir niekam nerupi, pati ne karta maciau.

As neginu TIK sito darzelio (kadangi pati jame buvau galiu placiau apie tai papasakoti) mane tiesiog jau nervina tokie zmones kurie reikalauja nezinia ko... As suprantu, kad savo vaikui norime kuo geriausiu salygu ir pan, pati esu mama, bet prisigalvoti nebutu dalyku tikrai nereikia. Visur yra panasios salygos... O valstybiniais darzeliais is vis nesiulyciau pasitiketi, savo vaika leidau vien del to, kad mano giminaite dirba ten aukletoja ir as ja visiskai pasitikiu..

Sekmes beieskant geros vietos savo vaikuciams wink.gif
tekila41
QUOTE(smilgebodr @ 2013 08 05, 15:59)
Sveiki,

Noreciau atsakyti jums mieloji. Pati esu ten buvusi, bet gavome vieta valstybiniame vis delto, tai neleidau savo vaiko i si darzeli.

-Del to, kad aukletojos pasirode saltos. Reikia suprasti, kad darbuotojai nera robotai ir negali kiekvienam atejusiam sypsotis nuo ausies iki ausies. Ypac kai dirbi su vaikais visada utir buti pasingusi viskam. Negi jus nepavargstate? Nesvarbu kur dirbate ar su vaikais, ar prie kompiuterio, ar dar kazkur...

-Del snargliu... Dabar maniskis serga vos ne kiekviena menesi, nes valstybiniame darzelyje is vis niekas neziuri ligotas vaikas ar ne... Beje, mano pussesere kazkada yra dirbusi darzelyje ir pasakojo, kad nervindavo tokie tevai kurie nekreipia demesio i jokias pastabas, kad ju vaikas serga ir apsimeta, kad nieko apie tai nezino. Aukletojos juk negali palikti ligoto vaiko uz duru... Ar ne? smile.gif

-Del maisto. Mes, kadangi rimtai norejome leisti musu vaika i si darzeli, lankemes ten 3 dienas, budavom mazdaug iki pietu. Tai savo akimis maciau kaip kiekviena diena atveza maista silta, sviezia su darzovemis ir vaisiais. O silde gal del to, kad maistas atvesdavo kol veze, nes kiek zinau yra dar 2 darzeliai, ar net 3, tai visko gali buti.

- Del kiemo. Vaikai kiekviena diena buna kieme. Kaip man sake, kad kai lyja neeina ir ziema isveda reciau. Bet jeigu jus norite, kad jusu vaikas vaiksciotu pavyzdziui per lietu, tai atsiprasau biggrin.gif valstybiniuose darzeliuose vaikai ziema sedi ant sniego ir kasa sniega plikomis rankomis ir niekam nerupi, pati ne karta maciau.

As neginu TIK sito darzelio  (kadangi pati jame buvau galiu placiau apie tai papasakoti) mane tiesiog jau nervina tokie zmones kurie reikalauja nezinia ko... As suprantu, kad savo vaikui norime kuo geriausiu salygu ir pan, pati esu mama, bet prisigalvoti nebutu dalyku tikrai nereikia. Visur yra panasios salygos... O valstybiniais darzeliais is vis nesiulyciau pasitiketi, savo vaika leidau vien del to, kad mano giminaite dirba ten aukletoja ir as ja visiskai pasitikiu..

Sekmes beieskant geros vietos savo vaikuciams wink.gif
*

prisijungete kad parasytumete viena zinute apie savo darzeli? saupraskite, jog zmones nori objektyvios nuomones, o ne savininku ar aukletoju reklamu.

as su savo vaiku atiedavau zaisti I kiema, I kuri vedami vaikai is sio darzelio. nieko baisiau nesu maciusi. patikekite, kas liecia prieziura, suziurejima vaiku, benravimo tona, tai jiems reikia stipriai pasimokyti.
cipania
tai, kad cia tikrai ne darbuotoja rase biggrin.gif kokie siais laikai itarus zmones biggrin.gif
Myciute
Sveiki,
gal yra svieziu atsiliepimu apie Ozo g. esanti darzeli? Galvojame ten leisti savo vaika. Buciau dekinga uz komentarus cia ar az. 4u.gif
Iznija
QUOTE(Myciute @ 2013 09 09, 14:16)
Sveiki,
gal yra svieziu atsiliepimu apie Ozo g. esanti darzeli? Galvojame ten leisti savo vaika. Buciau dekinga uz komentarus cia ar az.  4u.gif
*

O ten yra du darželiai.
Myciute
QUOTE(Iznija @ 2013 09 09, 14:42)
O ten yra du darželiai.
*

Idomu atsiliepimai is abieju, nors lankytume mazesniuju grupe. Siaip idomu, kiek vaikai eina i lauka, kiek aukletojos su jai uzsiima ir t.t.
Adele101
Atsidaro naujas privatus darželis-mokyklėlė "Kupolėlis"tik 12-ai vaikų,o tai manau ir sergamumas turėtų būti mažas.Turiu labai gerus atsiliepimus apie darbuotoją. biggrin.gif
Iznija
QUOTE(Myciute @ 2013 09 09, 22:09)
Idomu atsiliepimai is abieju, nors lankytume mazesniuju grupe. Siaip idomu, kiek vaikai eina i lauka, kiek aukletojos su jai uzsiima ir t.t.
*

Aš Jums į AZ parašysiu.
iiddoommuu
sveiki, mes irgi ieskome darzelio... kaip ir dauguma negavome valstybinio... sudomino sis darzelis. tad noreciau atsiliepimu... kas ka girdejote? kokie atsiliepimai... kaip su ligomis? jei kas norite galite i a.z. rasyti wink.gif labai labai aciu jums uz pagalba
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.