Įkraunama...
Įkraunama...

Amadinukų augintojų namučiai

Lesalas, smėlis , kreida , skanėstas, kiaušinmaistis , angliukas paukštukams , žaisliukai
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2011 10 13, 14:30)
Lesalas, smėlis , kreida , skanėstas, kiaušinmaistis , angliukas paukštukams , žaisliukai

o kas yra amadinų skanėstas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2011 10 13, 14:30)
Lesalas, smėlis , kreida , skanėstas, kiaušinmaistis , angliukas paukštukams , žaisliukai

Dėkui. O kam angliukas skirtas? g.gif Ir kokį maistą galite rekomenduoti?
Atsakyti
Nuo viduriavimo ir apsinuodijus
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2011 10 13, 14:30)
Lesalas, smėlis , kreida , skanėstas, kiaušinmaistis , angliukas paukštukams , žaisliukai


dar pridėčiau sepijos geldelę, nes butent jinai yra šimtaprocentinis kalcio šaltinis
Atsakyti
o tai kas yra skanėstas? niekas man neatsako g.gif
Atsakyti
bent jau maniskiai to skenesto net neragauja doh.gif neatgnybia gal-neisivaizduoju...
Atsakyti
QUOTE(.lea. @ 2011 10 13, 21:05)
dar pridėčiau sepijos geldelę, nes butent jinai yra šimtaprocentinis kalcio šaltinis

Lea, o kur jus perkate sepijos geldele? nes Kikoje pirktu tai neliecia, kaip daugelis merginu cia minejo...
Papildyta:
QUOTE(Munieška @ 2011 10 14, 06:51)
o tai kas yra skanėstas? niekas man neatsako  g.gif

maniskem tai didziausias skanestas yra agurkas smile.gif
Jokiu spec. skanestu neperku.
Papildyta:
QUOTE(Rodnega @ 2011 10 13, 15:38)
Nuo viduriavimo ir apsinuodijus

O nuo ko jos gali viduriuoti ir apsinuodyti?
Atsakyti
maniskiai neragauja nei agurko nei obuolio doh.gif sepijos pirkotos kikoje irgi ne doh.gif tai as ta sepija patarkuoju smulkia tarka ant grudu...valgo zliuges kiaulpienes grudus..kazkada daviau ryziu virtu,sulese...
ir maniskiai vis smileysex.gif smileysex.gif smileysex.gif ir vis byra kiausininiai,paskui juos sulesa...isimtas lizdas isimta lesykla..kiausinius randu visur-tai smely tai tiesiog ant narvelio grindu..
praradau vilti kazkaip su tuo kovoti..
dabar turbut 3 savaites sedi ant dietos-jokiu zolyciu jokiu kausiniu virtu,jokio kiausinmaiscio...ir ka...situacija tokia pati verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Munieška @ 2011 10 14, 06:51)
o tai kas yra skanėstas? niekas man neatsako  g.gif

Įvairios kruopos su skaniais ingredientais, sukabintos ant pagaliuko . Dar skanestų vadinų sorų šakelę. Be proto mėgsta
Atsakyti
QUOTE(Munieška @ 2011 10 14, 07:51)
o tai kas yra skanėstas? niekas man neatsako  g.gif

ant pagaliuko suklijuoti grūdai
Papildyta:
QUOTE(veritos @ 2011 10 14, 10:40)
Lea, o kur jus perkate sepijos geldele? nes Kikoje pirktu tai neliecia, kaip daugelis merginu cia minejo...



kad visur tos sepijos vienodos, gali būt, kad gal neišplauta gerai, sūri, galima pamirkyt vandeny, kad kažkiek tos druskos pasišalintų. bet aš nieko nemirkau, o maniškiai visi kažkiek pagnaibo

Papildyta:
QUOTE(jalka @ 2011 10 14, 11:08)
...situacija tokia pati verysad.gif


sutrumpės diena gerokai, manau pames tą reikalą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(veritos @ 2011 10 14, 10:40)
Lea, o kur jus perkate sepijos geldele? nes Kikoje pirktu tai neliecia, kaip daugelis merginu cia minejo...
Papildyta:

maniskem tai didziausias skanestas yra agurkas smile.gif
Jokiu spec. skanestu neperku.
Papildyta:

O nuo ko jos gali viduriuoti ir apsinuodyti?



QUOTE(Rodnega @ 2011 10 14, 12:27)
Įvairios kruopos su skaniais ingredientais, sukabintos ant pagaliuko . Dar skanestų vadinų sorų šakelę. Be proto mėgsta



QUOTE(.lea. @ 2011 10 14, 12:52)
ant pagaliuko suklijuoti grūdai
Papildyta:
kad visur tos sepijos vienodos, gali būt, kad gal neišplauta gerai, sūri, galima pamirkyt vandeny, kad kažkiek tos druskos pasišalintų. bet aš nieko nemirkau, o maniškiai visi kažkiek pagnaibo

Papildyta:
sutrumpės diena gerokai, manau pames tą reikalą biggrin.gif

o tai ačiū 4u.gif nusipirkau kažkokius laukinukus doh.gif bailučiai ir lesa tik jiems skirtą lesalą,jokių žolių,obuolių,net kiaušinio nelesė doh.gif todėl ir pradėjau klausti,kas tie skanumynai,nes maniškiam kol kas neatradau skanaus dalyko ax.gif
o kokie grūdai ant šakelės? grūdų yra ne viena rūšis g.gif
dar reikės virtų ryžių pabandyti duoti,jų dar nebandžiau.
Atsakyti