Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūsų rankdarbiai lieka įvertinti kitų asmenų?

Sveikutės wink.gif

Ateinu pasiguosti ir pažiūrėti ar tik vienai man taip yra nutikę...

Aš kaip ir Jūs užsiimu įvairiais rankdarbiais, vieni juos labai įvertina, pasideda matomiausioj vietoj, giria džiaugiasi ir t.t..
Tačiau..nuėjus į svečius pas draugę pamačiau, kaip mano padaryti darbai yra nevertinami... sad.gif Buvau nudekupažinus vynui dėžutę, visad buvo pas ją kambary, o dabar pamačiau tą dėžutę WC padėta, kaip naudojimui susidėti valymo priemonėm (wc valiklis) sad.gif Po to nunerta skrybelaitė, kuri numesta giliai į spintą, ir dzin...
Kaip man daug širdies įdėjus skaudu, kai tai pamatai... ir liūdna, kad vaikystės draugė, taip nevertina, nors labai giria, kaip tu gražiai viską darai.. Tai kažkaip ir rankos nusvyra ką ir daryti.. sad.gif

Ar buvo jum ir taip, kai Jūsų darbas lieka nevertinamas ir paverčiamas "mazgote"?
Atsakyti
Vertina artimi 4u.gif Servetėlės ir jų komplektai visada svečiams atėjus ištraukiamos, išplautos ir iškrakmolintos. Net liemenes, megztukus išėjusius iš mados namuose tampo. Sako, kad šiltesni jie už pirktinius smile.gif

Šalių, skarų netampo kiekvieną dieną, tik ypatingomis progomis, bet plačiai giminei ir draugams visada atneša iš spintų parodyti. Teisingiau, nemačiau, kad nešiotų, bet ir ne mano reikalas. Padovanojau ir jau jų pačių reikalas dėvėti ar naudoti niekučius kasdien.
O su dekupažuotais dalykais ir aš nežinočiau, ką daryt. Turiu kelis, kuriuos pati ir išsirinkau, su jais bėdos nėra, bet dovanotų g.gif Nebent labai labai artimas žmogus būtų ir tikrai žinotų skonį ir poreikį turėtį šios rūšies darbelį 4u.gif
Atsakyti
Na ten buvo gimtadienio dovana užprašyta, kad ta dežutė dviem vyno bonkom susidėt,o dekoruota jos draugų nuotraukomis.. na nž aš bent jau dovanas vertinu ir saugau.. tiesiog buvo skaudu tai pamatyt verysad.gif
Atsakyti
nesukčiau sau galvos ir daugiau tokiai draugei nedovanočiau, nors, kodėl blogai būti daiktui WC, nelabai ir suprantu. Jei atrado savo vietą namuose šioje patalpoje, tai nereiškia, kad nėra vertinamas. Dėl skrybėlaitės taip pat nesukčiau galvos, gal tiesiog nelabai tvarkingas žmogus.
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2011 10 03, 18:32)
dekoruota jos draugų nuotraukomis..

a vat čia - nepagarba draugams...
Praktiškai gaunasi, kad draugų foto būtų padėta ... apsisioti g.gif

O šiaip ir draugėms ar giminaitėms darant dovanas, reikia joms pačioms duoti labai kruopščiai pasirinkti motyvus, servetėles, ar kitą priemonę, aptarti stilių, suskaldymus, sendinimus ir kt. techninius "navarotus", kad vėliau niekam nebūtų nesusipratimų ar nusivylimų.

Aš ir sau darausi tik tai, kas namuose turės praktinį pritaikymą, ir kitiems stengiuosi tokius daiktus dekoruoti (nebent koks "netipiškas" užsakymas pasitaiko), bet esu mačiusi savo dovanotą labai gerai pavykusią, labai išmylėtą dekoruojant papuošalų dėžutę vaikų žaislų dėžėje, jau sulaužytą... Tikrai nejaukiai pasijutau. Bet... jis jau nebe mano, ir ką nori su juo, tą turi teisę daryti. Tiesiog daugiau tam žmpgui nebedekoruosiu, nes TOKIOS dovanos nevertina, tik pirktas ar pinigus. Pamoka ir man...

Bet kokiu atveju kitam dovanojant mums pagal išlaidas mūsų rankdarbiai kainuoja pigiau (mums paskaičiavus tik savikainą), nei kažką parduotuvėje nupirkti. Juk darbo sąnaudų neįkainojame kai dovanas darome. Būkim realistės drinks_cheers.gif

Atsakyti
Jei darbas gražus ir iš visos širdies darytas, manau suras savo vietą. Bent jau mano skarom ir šalikais langų nieks nevalo
Atsakyti
Esu mačius savo dovanotą "skudurinę onutę, skirtą interjerui, su vaikų nupeštais plaukais ir išluptu kamšalu. Buvau perspėjus, kad ji vaikams netinkama. Tasyk vos susilaikiau neapsiverkus, kai prisiminiau, kaip siuvau visus 20 mažulyčių pirščiukų. Bet... Ar visada ir visus daiktus pavyksta nuo vaikų apsaugot? Ir kuo jie gražesni, tuo labiau mažuosius traukia. Nuo tada save įtikinau, kad daiktą atidavei - ir jis ne tavo. Ką nori, tą daro su juo. Ir dar - stengiuos nedovanoti savo darbų. Jei kam kas patinka - lai perka. Kai susimoka ir žino, ko vertas daiktas - kitaip žiūri ir saugo. Dykai gautas, žinia, pigus.
O galiu pasakyti ir iš kitos pusės: nuvarvalina kokia giminaitė kokį belekokį niekalą ir dovanoja kaip didžiausią gėrį. Ji idėjo daug darbo, medžiagų ir, tikiu, meilės. Bet aš, turėdama šiokį tokį meninį išsilavinimą, negaliu nei juos kur interjere padėt, nei ant savęs užsidėt (liksiu nesuprasta iš profesinės pusės ir man pačiai nepatinka, ką čia slėpsi). Bet kai atneša ir su tokiu patosu dovanoja, kai matai tokias vilties kupinas akis - kaip gali nepagirti. Gi žinai, kad žmogus stengėsi. Tai ir sandėliuoju kamputyje. Dar gerai, kad nereikalauja pasiaiškinti, kodėl nenešioju doh.gif
Taigi, prieš dovanodami, pabandykit savo darbų parduoti - pasitikrinimui, ar tie darbai tikrai tokie puikūs, kaip kad autoriams dažnai atrodo (savas kūdikis visad mieliausias).
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2011 10 05, 10:30)



Pasnekute taip teisingai isdestei savo minty, kad po jos daugiau niekas nieko nebeturi ka ir bepridurti lotuliukas.gif

As kadangi dazniausiai savo mezginius dovanoju mamai ir savo sesei, bei vyro sesems, tai kazkaip sulaukiu darbeliams pagarbos (pfu pfu pfu..kad neprisisnekejus). Aisku dazniausiai jos uzsipraso ko nori ir kokios spalvos..
Bet jei pamatyciau, kad mezginys voliojasi kurnors kambario kampe- daugiau tikrai nemgzciau joms ir butu TIKRAI skaudu unsure.gif
Atsakyti
Skaitau jus ir galvoju, esame gave dekupazuota arbatine is vyro brolio zmonos, oi kaip mes ja naudojame, arbata sudeta 4 rusiu, super labai dziaugiuosi.

O pati dovanoju, savo darytas knygeles, uzrasines, saldainiu darbelius, tikrai ir perka juos ir vertina savi, saldainukus sunaudoja pagal paskirti, o kiti biggrin.gif laiko, sako gaila praimti biggrin.gif arba pas viena drauge maciau saldainukai suvalgyti ir kastonu prideta prisukta vietoj saldainiu biggrin.gif sake pas mane ji zydi visa laika. Ypac kaledoms dovanojame kalendorius atliktus su photoshopu ypac uosvienei, scracbookingu padaryta vaiku albuma ji vertina tokias dovanas, bandome kiekvienais metais, kazka vis kita sugalvoti, o gimtadieniui gal ir bus banalu bet mano mama uzsiprase rankinuko, o uosviene prasitare kad reikia jai keptuves tai bus gimtadienis nupirksime jai keramikine, aisku cia ne savos gamybos dovanos, bet padarysiu saldainiu puokstes, kurias gales suvalgyti, nes musiskes nevertina gyvu geliu, nes jos nuvysta pamerktos
Atsakyti
Pritariu ankščiau išsakytam komentarui, jei patinka, tegul perka, o jei perka, kita karta gali ir padovanoti smile.gif man su polimerinio molio papuošalais taip būna, pagiria, kad gražu, nusiperka, o tada kai yra proga ir padovanot galima, juk jauti, kad žmogus tai vertins. Nors buvo tokia istorija, kai viena pardavėja nusipirko mano komplektuka išgyrus, o po to gal puse metu nemaciau jo nesiojant, buvo visokių minčių, gal brokas koks, gal per daug kainavo, ar kita, bet vat vakar žiūriu pasipuošus mano komplektuku smile.gif taip gera ant širdies pasidarė smile.gif Visi mes žmonės, o laimei kartais reik tiek nedaug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pievu.medus @ 2011 10 13, 15:33)
Nors buvo tokia istorija, kai viena pardavėja nusipirko mano komplektuka išgyrus, o po to gal puse metu nemaciau jo nesiojant, buvo visokių minčių, gal brokas koks, gal per daug kainavo, ar kita, bet vat vakar žiūriu pasipuošus  mano komplektuku smile.gif taip gera ant širdies pasidarė smile.gif Visi mes žmonės, o laimei kartais reik tiek nedaug smile.gif


Nereikia užsiiminėt žmonių šnipinėjimu schmoll.gif
Nori - nešioja, nori - stalčiuj laiko. Ateities kartoms, tskant mirksiukas.gif
Aš pati esu iš tų, kurie papuošalų nenešioja. Pamatau kartais kokį ir baisingai užsimanau. O kai reikia jį užsidėti, tai ir nepritaikau. Nu, tiesiog nekimba papuošalai ant manęs ir taškas. Bet karts nuo karto perkuičiu savo dėžę (dėžute jau nepavadinsi doh.gif ), prisimenu jų atkeliavimo istorijas ir gera pasidaro. Taigi.
Papildyta:
QUOTE(pievu.medus @ 2011 10 13, 15:33)
Pritariu ankščiau išsakytam komentarui, jei patinka, tegul perka, o jei perka, kita karta gali ir padovanoti smile.gif man su polimerinio molio papuošalais taip būna, pagiria, kad gražu, nusiperka, o tada kai yra proga ir padovanot galima, juk jauti, kad žmogus tai vertins.


Čia irgi siūlau neapsišauti. Jei įsigijo vieną daiktą, tai dar nereiškia, kad nori jų visos kolekcijos.
Atsakyti
dėl neįvertinimo,na žinoma skaudu...tik kvaili būna pasiaiškinimai "nenaudoju arbatos dėžutės,nes kaimynės nesuprastų,sakytų išponiškėjai,kad arbata nebetinka paprastai laikyti.." doh.gif sakyk,kad nepatinka ir tiek...

ir aš turiu darbų,gautu dovanų,kurių nenešioju,bet ne dėl to kad nepatiktų..tiesiog nėra progos,kad užsidėti tokį man brangų papuošalą,o šiaip nesinori nešioti.. rolleyes.gif
Atsakyti