Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo birža

Lietuvos darbo birzos tinklapis


36
Atsakyti
stovejau darbo birzoje,del tam tikru priezasciu nutrauke mokejima ir isbrauke is birzos.stazo turiu,sake po metu atnaujina mokejima.prisiregistravau vel,darbo nesiulo,pati ieskau bet nerandu,ar tai reiskia,kad praejus kokiai pusei metu man siulys viesus darbus,o jei atsisakyciau,tai ismestu? jei ismestu,kada vel galiu registruotis? kaip tada butu su mokejimu nuo kitu metu liepos 1 dienos? dar toli,bet siaip idomu?
Atsakyti
O tai jei as stovedama DB issiregistravau kadangi dirbau uzsienyje ir dabar man vel prisiregistravus jie sake mokes ismoka tai skaitysis kad lyg is naujo stoveciau ir nesiulys viesu darbu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2011 10 07, 14:18)
O tai jei as stovedama DB issiregistravau kadangi dirbau uzsienyje ir dabar man vel prisiregistravus jie sake mokes ismoka tai skaitysis kad lyg is naujo stoveciau ir nesiulys viesu darbu? g.gif

ta pati situacija ir pas mane.stovejau birzoje darbo cia neradau,sako jei susirasit,kad ir laikinai koki darbeli,nutraukiam mokejima,o jei puses metu begyje gryztat mokejima pratesiam.gavosi,kad isvaziavau i uzsieni,kiek ilgai busiu nezinojau,gryzau i birza,mokejimas nutrauktas,isbraukta is birzos.sakau dirbau ten legaliai turiu dokumentus,sako neidomu,nes sodra nemato duomenu pasirodo cia tas galioja lietuvoje,o manes net neperspejo.
Atsakyti
sveikos, buciau dekinga, jei paaiskintumet si punkta man, nes as kazkaip visiskai nesupratau
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 06, 14:29)
tai jo,jeigu del kompensaciju ir pasalpu,tai reikia stoveti birzoj,jei vaikas lanko darzeli,o mama nedirba.Tas pats ir kai esi VPA,vaikas iki 3 metu turi but namie,jeigu lanko darzeli,mama turi arba eit dirbt arba iseidinet is darbo ir stot i birza.Bet jeigu negauna jokiu pasalpu ir kompensaciju,tai nera ko ten stoveti.

cia kaip suprasti, kad as isejus VPA iki 3 metu negaliu vaiko pvz nuo 2,5 m leisti i darzeli ir tuo paciu buti namuose VPA? Juk mas visvien nemoka jau jokiu pinigu nuo 2 metu?
Ar cia turima omeny tokia veiksmu seka, kai nori tvarkytis kazkokias kompensacijas ir pan? g.gif

aciu labai.
Atsakyti
QUOTE(Uganda @ 2011 10 06, 15:28)
jei as iseisiu is birzos as pajamu jokiu negausiu o dabar as gaunu is jos pasalpa.
Bet viesuju darbu as nenoriu tai nera rimtas darbas. Ar butu galima man is birzos iseiti ir vel stoti po kiek tai laiko?

Tai pati ieškokitės rimto darbo. doh.gif Įdomus kai kurių požiūris į darbą, sakyčiau...

QUOTE(vaiduoklisss @ 2011 10 06, 20:32)
taip,po 6 men stovejimo

Nebūtinai tik po 6 mėn, priklauso nuo įvairių sąlygų...

QUOTE(@KIMIRK@ @ 2011 10 07, 13:12)
stovejau darbo birzoje,del tam tikru priezasciu nutrauke mokejima ir isbrauke is birzos.stazo turiu,sake po metu atnaujina mokejima.prisiregistravau vel,darbo nesiulo,pati ieskau bet nerandu,ar tai reiskia,kad praejus kokiai pusei metu man siulys viesus darbus,o jei atsisakyciau,tai ismestu? jei ismestu,kada vel galiu registruotis? kaip tada butu su mokejimu nuo kitu metu liepos 1 dienos? dar toli,bet siaip idomu?

Jeigu atsisakot viešųjų arba kito pasiūlyto darbo, tai išmeta, nebent esate pasitikrinusi sveikatą ir dėl sveikatos negalite to darbo dirbti, pvz. per sunkus fiziškai, o jūs turit sveikatos problemų. Jeigu išmeta, registruotis galit tik po 6 mėn.

QUOTE(loja5 @ 2011 10 07, 14:18)
O tai jei as stovedama DB issiregistravau kadangi dirbau uzsienyje ir dabar man vel prisiregistravus jie sake mokes ismoka tai skaitysis kad lyg is naujo stoveciau ir nesiulys viesu darbu? g.gif

Taip, skaitysis iš naujo. Viešuosius paprastai siūlo ilgai stovintiems, bet iš esmės gali pasiūlyti bet kuriam.

QUOTE(@KIMIRK@ @ 2011 10 07, 14:35)
ta pati situacija ir pas mane.stovejau birzoje darbo cia neradau,sako jei susirasit,kad ir laikinai koki darbeli,nutraukiam mokejima,o jei puses metu begyje gryztat mokejima pratesiam.gavosi,kad isvaziavau i uzsieni,kiek ilgai busiu nezinojau,gryzau i birza,mokejimas nutrauktas,isbraukta is birzos.sakau dirbau ten legaliai turiu dokumentus,sako neidomu,nes sodra nemato duomenu pasirodo cia tas galioja lietuvoje,o manes  net neperspejo.

Išvažiavusius į užsienį braukia. Jie daug ko nepasako, reikia pačiam susižinoti visas sąlygas, jiems svarbiausia yra mažinti bedarbių skaičių bet kokiom priemonėm...
Atsakyti
QUOTE(nenyte @ 2011 10 07, 14:52)
sveikos, buciau dekinga, jei paaiskintumet si punkta man, nes as kazkaip visiskai nesupratau

cia kaip suprasti, kad as isejus VPA iki 3 metu negaliu vaiko pvz nuo 2,5 m leisti i darzeli ir tuo paciu buti namuose VPA? Juk mas visvien nemoka jau jokiu pinigu nuo 2 metu?
Ar cia turima omeny tokia veiksmu seka, kai nori tvarkytis kazkokias kompensacijas ir pan? g.gif

aciu labai.

Jeigu norit gauti soc.pasalpa ir kompensacijas,tai taip,jus negalit leisti vaiko 2.5 metu i darzeli,o pati buti namie ir nesvarbu kad nemoka.Bet jeigu jus nepretenduojat i pasalpa ir kompensacijas,tada galit leisti.
Atsakyti
kur dingo nare vaiva.s , kuri del nestumo biuleteni turejo issiimti stovint darbo birzoj, taip laukiu rolleyes.gif kaip sekesi, lyg zadejo parasyti
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 07, 20:59)
Jeigu norit gauti soc.pasalpa ir kompensacijas,tai taip,jus negalit leisti vaiko 2.5 metu i darzeli,o pati buti namie ir nesvarbu kad nemoka.Bet jeigu jus nepretenduojat i pasalpa ir kompensacijas,tada galit leisti.

labas vakaras Jolanciuk noreciau paklaust,pas mane tokia situacija stoviu darbo birzoj dabar esiu ant biletaino jau ilgai ,mano gyd jau nenori testi biletainio ir nesraso man pazymos ,kad negaliu sunkai kelti
Papildyta:
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 07, 20:59)
Jeigu norit gauti soc.pasalpa ir kompensacijas,tai taip,jus negalit leisti vaiko 2.5 metu i darzeli,o pati buti namie ir nesvarbu kad nemoka.Bet jeigu jus nepretenduojat i pasalpa ir kompensacijas,tada galit leisti.

labas vakaras Jolanciuk noreciau paklaust,pas mane tokia situacija stoviu darbo birzoj dabar esiu ant biletaino jau ilgai ,mano gyd jau nenori testi biletainio ir nesraso man pazymos ,kad negaliu sunkai kelti del sveikatos ,butent del nugaros skausmo
Atsakyti
QUOTE(Ausra79 @ 2011 10 08, 16:00)
labas vakaras Jolanciuk noreciau paklaust,pas mane tokia situacija stoviu darbo birzoj dabar esiu ant biletaino jau ilgai ,mano gyd jau nenori testi biletainio ir nesraso man pazymos ,kad negaliu sunkai kelti del sveikatos ,butent del nugaros skausmo

Eikit pas kitą gydytoją. Jeigu tikrai negalite kelti, tai neprivalot rizikuoti savo sveikata. Stuburas - ne juokas.
Atsakyti
Laba vakara.Pas mane tokia situacija-isejusi is darbo istojau i darbo birza ir gavau pasalpa uz viena menesi, paskui turejau isvykti ir kadangi negalejau atvykti i sekanti susitikima as paskambinau i darbo birza ir isiregistravau is jos.Gryzusi is uzsienio po dvieju menesiu as vel istojau i darbo birza, bet dabar man pasake,kad pasalpa as gausiu tik po 12 men.Tai norejau paklausti ,ar tai yra teissinga,nes kiek as zinau pirma karta sustabdzius pasalpos mokejima,ja vel galima atnaujinti iskarto istojus i birza.Ar as gerai suprantu?Ar cia vel kazkoks naujas istatymas?
Labai buciau dekinga uz atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 07, 20:59)
Jeigu norit gauti soc.pasalpa ir kompensacijas,tai taip,jus negalit leisti vaiko 2.5 metu i darzeli,o pati buti namie ir nesvarbu kad nemoka.Bet jeigu jus nepretenduojat i pasalpa ir kompensacijas,tada galit leisti.

o jeigu aš pretenduoju į pašalpas, tai vaiko į darželį vesti negaliu? (abu tėvai registruoti darbo biržoje). Kiek supratau, jei vesiu vaiką į darželį , tai negausiu jokių pašalpų ar kompensacijų?
Atsakyti