Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo birža

QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 11 23, 12:23)
Cia kada jums taip sake?

pries menesi
Atsakyti
QUOTE(margox @ 2011 11 23, 13:34)
pries menesi

Jus tik 1.5 metus auginat vaika?dar menesis reikalingas kad butu 18 menesiu,tada galit eiti i birza.Nes kiek mamos rasinejo,kad bedarbio pasalpa priklauso,jei augini vaika namie.
Atsakyti
ismoka gavau iki 2009 08 05 o isregistravo is DB 2010 08 26, vaikas gime 2010 07 12.
taip 17 men. auginu vaika
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo margox: 23 lapkričio 2011 - 12:41
QUOTE(margox @ 2011 11 23, 13:39)
ismoka gavau iki 2009 08 05 o isregistravo is DB 2010 08 26
taip 17 men. auginu vaika

tai jums vistiek reiketu issiregistruoti is DB kad is naujo gaudineti bedarbio pasalpa.Jus galejot iseiti o kita diena vel uzsiregistruoti,apie sita nieks nesako,cia jau paciam reikia zinoti.O jus negaunat soc.pasalpos,nes jei vienam zmogui neiseina 350 lt,tai galit kreiptis del pasalpos.
Tai vat dar viena menesi ,geriau aisku pora menesiu pabukit namie,o paskui eikit i birza.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 11 23, 12:43)
tai jums vistiek reiketu issiregistruoti is DB kad is naujo gaudineti bedarbio pasalpa.Jus galejot iseiti o kita diena vel uzsiregistruoti,apie sita nieks nesako,cia jau paciam reikia zinoti.O jus negaunat soc.pasalpos,nes jei vienam zmogui neiseina 350 lt,tai galit kreiptis del pasalpos.
Tai vat dar viena menesi ,geriau aisku pora menesiu pabukit namie,o paskui eikit i birza.

aciu jums JOLANCIUK, jus mano issigelbejimas, ka tik skambinausi i info ir tikrai patvirtino jog auginanciai vaika uzsiskaito stazas, kuri nebuvo dirbanti. smile.gif
o kaip zmogus nezinai visu argumentu, istatymu, tai ir lieki issiziojes ax.gif kaip as biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 11 23, 12:43)
tai jums vistiek reiketu issiregistruoti is DB kad is naujo gaudineti bedarbio pasalpa.

cia ta prasme, kada reiktu iseiti ir kada vel isiregistruoti. cisa tam kad ateiciai zinociau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 11 23, 12:43)
tai jums vistiek reiketu issiregistruoti is DB kad is naujo gaudineti bedarbio pasalpa.Jus galejot iseiti o kita diena vel uzsiregistruoti,apie sita nieks nesako,cia jau paciam reikia zinoti.O jus negaunat soc.pasalpos,nes jei vienam zmogui neiseina 350 lt,tai galit kreiptis del pasalpos.
Tai vat dar viena menesi ,geriau aisku pora menesiu pabukit namie,o paskui eikit i birza.

ngaunu jokios soc pasalpos, kadangi mano vyras truputi daugiau uzdirba negu 350lt. vienam zmogui. Atseit del keliu litu mes jau prasimaitinam, kur teisybe
Atsakyti
QUOTE(margox @ 2011 11 23, 13:54)
aciu jums JOLANCIUK, jus mano issigelbejimas, ka tik skambinausi i info ir tikrai patvirtino jog auginanciai vaika uzsiskaito stazas, kuri nebuvo dirbanti. smile.gif
o kaip zmogus nezinai  visu argumentu, istatymu, tai ir lieki issiziojes ax.gif kaip as biggrin.gif
Papildyta:

cia ta prasme, kada reiktu iseiti ir kada vel isiregistruoti. cisa tam kad ateiciai zinociau 4u.gif

kai praeis tie metai po paskutinio mokejimo,kai vel turesit teise gauti bedarbio pasalpa,tada reikia iseiti is birzos ir vel prisiregistruoti.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 11 23, 12:57)
kai praeis tie metai po paskutinio mokejimo,kai vel turesit teise gauti bedarbio pasalpa,tada reikia iseiti is birzos ir vel prisiregistruoti.

aciu jums labai labai, praskaidrinot mano gyvenima, o tai sedziu ir kaltinu, koks jis ziaurus ir negailestingas
Atsakyti
susiduriau su keistu dalyku,kaip minejau turiu bilioteni,ir i savo el.pasta,kuriuo nesinaudoju(kuri pakeiciau kai stojau antra kart i birza )gavau laiska kad man parasyta rekomendacija del darbo g.gif ar gali taip buti?kai uzsiminiau apie gaunamus laiskus anksciau konsultantei sake nekreipk demesio,bet ar nebus taip kad del nekreipimo isbrauks is LD?
Atsakyti
Man vis konsultantė užsimena,kad jeigu aš bent mėnesį padirbčiau,priklausytų pašalpa,tai gal man reik išsiregistruot ir įsiregistruot? bigsmile.gif

Bet kitas dalykas,laukiu kursų,tai nereiks man vėl metus laukt? unsure.gif

Ir dar klausimas,išsiregistruot reikia į biržą važiuot,ar paskambinti užtektų? g.gif
Atsakyti
Na, nesuprantu, jau ketvirtadienis, o pinigeliu kaip nera taip nera... Net toj svetainej ldb.lt vis dar nieko nerodo, nesuprantu, ar dar yra tokiu kaip as? jau jauciu reiks i birza skambinti..
Atsakyti
QUOTE(ausmeja @ 2011 11 23, 15:54)
susiduriau su keistu dalyku,kaip minejau turiu bilioteni,ir i savo el.pasta,kuriuo nesinaudoju(kuri pakeiciau kai stojau antra kart i birza )gavau laiska kad man parasyta rekomendacija del darbo g.gif ar gali taip buti?kai uzsiminiau apie gaunamus laiskus anksciau konsultantei sake nekreipk demesio,bet ar nebus taip kad del nekreipimo isbrauks is LD?

Kiek zinau rekomendacijas del darbo duoda i rankas,todel manau nera ko kreipti demesio,be to jei jus pakeitusi el.pasta,cia gal buvo isseniau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Echoo @ 2011 11 24, 13:06)
Na, nesuprantu, jau ketvirtadienis, o pinigeliu kaip nera taip nera... Net toj svetainej ldb.lt vis dar nieko nerodo, nesuprantu, ar dar yra tokiu kaip as? jau jauciu reiks i birza skambinti..

Man jau uzvakar birzos tinkalpyje rode, kad yra priskaiciuoti pinigeliai, o siandien jau ir saskaitoj jie smile.gif
Cia Vilnius, SWED bankas
tik birza vede ne is SWED turbut, kad man dar 1.20 nurase doh.gif
Atsakyti