Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo birža

QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 12, 15:29)
o kam uz ji nemoka vistiek,nebent darzeliui reikia,jei vaikas lanko darzeli.


Lankom darzeli,bet ten uztenka tik pazymos is daktares,o biuliotenio niekas nepraso.Siandien eisiu i birza,sirdis tik virpa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2011 10 10, 18:15)
Na, nieko sau...esant jusu padeciai dar drista nervus gadinti doh.gif manes ryt laukia tas pats malonumas, taip pat turesiu irodineti kad ieskausi man tinkancio ir patinkancio darbo o ne viesuju darbu cool.gif

va va anoj temoj rašiau apie tą patį,sunku joms suprast,kad jai jau ieškai tai nebetkokio darbo,o tas kas prie širdies būtų,tai ką moki geriausiai arba bent jau pabandyt norėtum,jos neleidžia net žmogui būt žmogum,joms tai kas nuspyrė ir...sekantis ...sekantis...tuo labiau turbūt vadovybė spaudžia jas ,nes pašalpas reikia mokėt,tai va ,kad jų kuo mažiau sumokėt varo bet kur doh.gif

QUOTE(renaciukas66666 @ 2011 10 12, 09:52)
na gal ir prieisit biggrin.gif as laukiau virs 2 val smile.gif

Kauno darbo biržoj aš nuo..iki užtrukau apie 40 min.

Atsakyti
QUOTE(sriukis @ 2011 10 13, 12:13)
Lankom darzeli,bet ten uztenka tik pazymos is daktares,o biuliotenio niekas nepraso.Siandien eisiu i birza,sirdis tik virpa doh.gif

Biliutenis jums nebent reikalingas butu, o i darzeli pazymos gana.
Atsakyti
QUOTE(fainulkina @ 2011 10 10, 15:08)
Laba diena merginos. Pas mane štai kokia situacija su šia instancija smile.gif Buvau vaiko priežiūros atostogose 3 metus, grįžusi į darbą turėjau išeiti šalių susitarimu,pasiėmusi išeitinę kompensaciją. Stojau į darbo biržą ir štai kas paaiškėjo, kad nors aš turiu aukštąjį išsilavinimą, visa laiką pradirbusi kvalifikaciją atitinkantį darbą, aš jokios kvalifikacijos nebeturiu ir man gali būti kišami tokie darbai kaip indų plovėjos, viešieji ir t.t  doh.gif  Aš savaime suprantama, tokių darbų dirbti net nesiruošiu.. Klausimas tame, ar tikrai vaiką auginanti iki trijų metų mama, betinkama gatves šluoti? Nors turi pakankamai žinių ir įgudžių dirbti kvalifikaciją atitinkantį darba..


va čia tai keista situacija,kaži kodėl neklausė dėl kvalifikacijos g.gif kokį darbą dirbote,ką norėtumėte dirbti g.gif prašo baigimo dokumentus netgi pristatyti,kad turi kvalifikaciją atitinkantį mokslo baigimo diplomą g.gif
Atsakyti
QUOTE(sriukis @ 2011 10 13, 11:13)
Lankom darzeli,bet ten uztenka tik pazymos is daktares,o biuliotenio niekas nepraso.Siandien eisiu i birza,sirdis tik virpa doh.gif

Jūsų vadinamas "biuliotenis", tai nedarbingumo pažyma ir ji reikalinga tik dirbant, kad darbdavys ir sodra galėtų jums išmokėti ligos draudimą. Visoms kitoms įstaigoms pakanka reikalui esant pristatyti paprastą pažymą.
Papildyta:
QUOTE(fainulkina @ 2011 10 10, 15:08)
Laba diena merginos. Pas mane štai kokia situacija su šia instancija smile.gif Buvau vaiko priežiūros atostogose 3 metus, grįžusi į darbą turėjau išeiti šalių susitarimu,pasiėmusi išeitinę kompensaciją. Stojau į darbo biržą ir štai kas paaiškėjo, kad nors aš turiu aukštąjį išsilavinimą, visa laiką pradirbusi kvalifikaciją atitinkantį darbą, aš jokios kvalifikacijos nebeturiu ir man gali būti kišami tokie darbai kaip indų plovėjos, viešieji ir t.t  doh.gif  Aš savaime suprantama, tokių darbų dirbti net nesiruošiu.. Klausimas tame, ar tikrai vaiką auginanti iki trijų metų mama, betinkama gatves šluoti? Nors turi pakankamai žinių ir įgudžių dirbti kvalifikaciją atitinkantį darba..

Drąsiai galite reikalauti, kad būtų padedama ieškotis būtent kvalifikaciją atitinkančio darbo. Jei jūsų kvalifikacija objektyviai sumenko (atsirado naujos technologijos ar pan.), tai DB prievolė padėti pasikelti kvalifikaciją iki reikiamo lygio arba padėti persikvalifikuoti, jei netyčiom jūsų specialybės darbuotojai rinkoje apskritai nebepaklausūs. Paieškokite LR Užimtumo rėmimo įstatymo, ten rasite nemažai naudingos ifo wink.gif
Atsakyti
kai aš paklausiau ar galima būtų patobulėt ir pasimokyt kitokio darbelio atsakė griežtai NE,nes turiu specialybe ir man nepriklauso...o tikėjausi dar kažkuo papildyti savo žinias,o gal būt ir naują darba susirast g.gif
Atsakyti
Norejau pasiteirauti. Esu atleista is darbo, kaip ir savo noru, atsistojau i darbo birza, ar gausiu pinigelius ten stovedama, pries tai buvau vaiko prieziuros atostogose.
Atsakyti
QUOTE(Asveja @ 2011 10 13, 17:06)
Norejau pasiteirauti. Esu atleista is darbo, kaip ir savo noru, atsistojau i darbo birza, ar gausiu pinigelius ten stovedama, pries tai buvau vaiko prieziuros atostogose.

gausit,o ka jums nieko nepasake?
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 13, 18:08)
gausit,o ka jums nieko nepasake?

As siandien pirma karta tik buvau, uzklausiau tos moteriskes, bet ji pasake, kai ateisiu jau antra kart (pas konsultante jau ) tai ta pasakys.
Atsakyti
QUOTE(tauske999 @ 2011 10 13, 19:52)
o koks cia miestas?birza pasiule kursus,tai uzsirasiau y apskaitininkes labai noreciau papult y grupe ax.gif beja tarpininke esu gavus tai auksine thumbup.gif  ax.gif

O jums is karto po uzsiregistravimo DB pasiule kursus? O kursai susije su specialybe? as jau antras menuo esu DB, bet jokiu kursu nesiulo...netgi per pirma susitikima su konsultante, pasake, jog jokio darbo mes jums negalesime pasiulyti.... unsure.gif
Atsakyti
As jau beveik 2 metus darbo birzoje, o kursu nesiulo. Kai pati paprasiau tai pareiske, kad ir taip turiu daug specialybiu ir auksciau mane nebera kur jau siekti. O darbo pagal specialybe negali siulyti nes nuvertejo kvalifikacija. Jai nori mokytis eik uz savo pinigelius. doh.gif
Atsakyti
As pati pasiklausiau ar yra kursai,tik as profesijos jokios neturiu,tai gal net negalvodama pasiule,o birzoj stoviu tik 3 menuo...
Atsakyti