Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo birža

Labas,

Gal esate susidure su Darbo Birzos - pasalpa ES nariams vykstantiems i kitas ES salis ieskotis darbo.
Gal kas galetu pakonsultuot?
Atsakyti
Suzinojau idomu dalyka, jei stovi birzoje, gauni pasalpa ir nutari versla pradeti, aisku pasalpa nutraukiama, bet....jei laike puse metu grizti i darbo birza, na nepasiseka verslas ax.gif darbo birza ismoka pasalpa uz visus tuos puse metu, nuo kuriu pradejai versla bigsmile.gif nors pati jauciu, kad kazkas cia ne taip blink.gif bet gal ir teisybe, gal kas susidurete g.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2012 01 17, 21:46)
Atsiprašau,bet visos temos tikrai neskaičiau,tai nesupykit ,jei pasikartos mano klausimėlis. blush2.gif
Sakykit,jei darbo birža siunčia i kursus,ar priklauso paskui atidirbti puse metų pagal ta specialybę,kurią išmokai? g.gif



Neprivalote atidirbti puses metu, bet konsultante siulys darba pagal nauja specialybe, jei atsisakysit - turi teise isbraukti is birzos.
Atsakyti
Sveikos gal galite man paaiskinti viena dalyka,tarkim mano vaikas susirgo taigi paemiau bilioteni,2 savaites.ar man uz ta menesi mokes ta pacia suma (650) ar maziau?jog buvau nedarbingume? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Akelaklp @ 2012 01 18, 13:13)
Sveikos gal galite man paaiskinti viena dalyka,tarkim mano vaikas susirgo taigi paemiau bilioteni,2 savaites.ar man uz ta menesi mokes ta pacia suma (650) ar maziau?jog buvau nedarbingume? g.gif

Mokes ta pacia suma, as asmeniksai emiau biliuteni gruodzio menesi (savaite laiko), siandien jau man paskaiciavo birza ismoka, suma 650, kaip ir buvo uz lapkriti.
Man sake konsultante, kad jei sergu ir pan., imti biliuteni, ismoka nuo jo nemazeja, o prasitesia mokejimas ar tai stovejimas darbo birzoje.
Atsakyti
labas visoms smile.gif
mano dukrytei sausio 24 d.sueis 2 metai.
Nuo 01.25 d.esu bedarbe, nes iki gimdymo dirbau pagal terminuota sutarti, todel nebeturiu i kur gryzti. Tad zinau, kad teks stot i darbo birza.
Gal zinote, kokiu dokumentus reikia nestis registruojantis i DB ir nuo kada tiksliai man reiktu registruotis DB?
nes man 01.24 d.planinine operacija ir atideti negalima.
Ar galima i DB dokumentus pristatyti iki 01.24 d., kad registruotu oficialiai mane bedarbe jau nuo 01.25 d, kad nepraleist nei 1 dienos?
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2012 01 18, 19:10)
labas visoms smile.gif
mano dukrytei sausio 24 d.sueis 2 metai.
Nuo 01.25 d.esu bedarbe, nes iki gimdymo dirbau pagal terminuota sutarti, todel nebeturiu i kur gryzti. Tad zinau, kad teks stot i darbo birza.
Gal zinote, kokiu dokumentus reikia nestis registruojantis i DB ir nuo kada tiksliai man reiktu registruotis DB?
nes man 01.24 d.planinine operacija ir atideti negalima.
Ar galima i DB dokumentus pristatyti iki 01.24 d., kad registruotu oficialiai mane bedarbe jau nuo 01.25 d, kad nepraleist nei 1 dienos?

nera tau jokio strioko is kart begt i birza,nebent tik del pasalpos,bet ir tai ji niekur nedings.pati esu bedarbe nuo gruodzio 8d,ir iki siol neinu i birza,pokol nera stygiaus su pinigeliais ir neinu,gal kovo koki reikes stot smile.gif o dokumentai tai tokie,profesijos issilavinimo originalas,ir pasas,gal dar vaiku gymimo liudijimai,jei ka tai mane zinoves pataisis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jele25 @ 2012 01 18, 21:57)
nera tau jokio strioko is kart begt i birza,nebent tik del pasalpos,bet ir tai ji niekur nedings.pati esu bedarbe nuo gruodzio 8d,ir iki siol neinu i birza,pokol nera stygiaus su pinigeliais ir neinu,gal kovo koki reikes stot smile.gif o dokumentai tai tokie,profesijos issilavinimo originalas,ir pasas,gal dar vaiku gymimo liudijimai,jei ka tai mane zinoves pataisis biggrin.gif

dekui uz info.
na, man su pinigeliais bus striuka, nes vieninteles men.pajamos_tik vaiku neigalumo pasalpa sad.gif
o gyvent tai reikia, ir valgyt vaikai nori, ir apsirengt, o kur dar buto mokesciai...
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2012 01 18, 22:19)
dekui uz info.
na, man su pinigeliais bus striuka, nes vieninteles men.pajamos_tik vaiku neigalumo pasalpa sad.gif
o gyvent tai reikia, ir valgyt vaikai nori, ir apsirengt, o kur dar buto mokesciai...

tai po operacijos atsigausi ir lek i birza thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2012 01 17, 10:43)
bet gal jusu vaikas ejo i darzeli g.gif
nes jai nori gaut sia pasalpa bedarbio turi vaikas buti namie doh.gif

ėjo. Tai buvo prieš 5 metus 4u.gif
tai dabar seka kitas klausimas. Jeigu aš rudenį einu į biržą ir vaikas eina į darželį man bedarbio pašalpos nemokės? Juk realiai aš ieškausi darbo, tai aš turiu vesti nes man metų vidury niekas vaiko į daržiuką nepriims g.gif Ar man pagal stažą mokės g.gif Jo turiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2012 01 19, 09:16)
ėjo. Tai buvo prieš 5 metus  4u.gif
tai dabar seka kitas klausimas. Jeigu aš rudenį einu į biržą ir vaikas eina į darželį man bedarbio pašalpos nemokės? Juk realiai aš ieškausi darbo, tai aš turiu vesti nes man metų vidury niekas vaiko į daržiuką nepriims  g.gif Ar man pagal stažą mokės  g.gif Jo turiu  ax.gif

Jums turetu moket. jei per 3m metus susidaro stazas 18men mirksiukas.gif
Nzn kaip ten tiksliai su tuo darzeliu, bet manes irgi klause del darzelio ar nelankem. Draugei va teko atsiimt vaika is darzelio, jei norejo i ismoka pretenduot. Mes kai darziuke vietos negavom, tai neturim reikalo del to ir galvos sukt 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Sim@ @ 2012 01 18, 18:10)
labas visoms smile.gif
mano dukrytei sausio 24 d.sueis 2 metai.
Nuo 01.25 d.esu bedarbe, nes iki gimdymo dirbau pagal terminuota sutarti, todel nebeturiu i kur gryzti. Tad zinau, kad teks stot i darbo birza.
Gal zinote, kokiu dokumentus reikia nestis registruojantis i DB ir nuo kada tiksliai man reiktu registruotis DB?
nes man 01.24 d.planinine operacija ir atideti negalima.
Ar galima i DB dokumentus pristatyti iki 01.24 d., kad registruotu oficialiai mane bedarbe jau nuo 01.25 d, kad nepraleist nei 1 dienos?

g.gif Nenoriu suteikt netikslios info. Bet jums geriau butu nueit i db ir pasiteiraut.
Per informacini susirinkima pasakojo kaip pavyzdi, situacija panasi kaip jusu. Zmogus buvo stovejes birzoj, isidarbino palei terminuota sutarti, pasibaigus iskart nesikreipe. Tai prarado tese i likusia ismokos dali, kuri priklause ir 6men nebegalejo registruotis birzoj. Cia biski kitokia situacija, bet kad kartais nenutruktu jusu darbo stazas g.gif
Beto nzn kaip pas jus DB, bet pas mus pirma gaunami taloneliai tik tada registruoja i birza, man 2sav reikejo laukt kol eile uzsiregistravimui atejo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurratike: 19 sausio 2012 - 10:17
Sveikos,

Kaune dabar kaip banke,išsiimi talonėli,sulauki savo eilės ir tada mergyčka surašo viską,paskiria tarpininkę ir datą,dažniausiai tai būna maždaug po 2 sav.
Atsakyti