Įkraunama...
Įkraunama...

Juokingi nutikimai susiję su gimdymu

Kol buvau nescia, gydytojai kelis kartus 100 proc. garantavo, kad nesioju mergaite. Kol gimdziau i gimdykla vis uzsukdavo kazkokia moteriske, gal ir akusere, bet tokia "sovietine" labai. Kaip tik atejo, kai stumiau ir jau matesi galvute. Paziurejo man tarp koju ir sako "berniukas?", as sakau "pagal ka cia sprendziat?", o ji "taigi plikas!!!" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vavidvake @ 2006 07 14, 21:37)
Kol buvau nescia, gydytojai kelis kartus 100 proc. garantavo, kad nesioju mergaite. Kol gimdziau i gimdykla vis uzsukdavo kazkokia moteriske, gal ir akusere, bet tokia "sovietine" labai. Kaip tik atejo, kai stumiau ir jau matesi galvute. Paziurejo man tarp koju ir sako "berniukas?", as sakau "pagal ka cia sprendziat?", o ji "taigi plikas!!!" smile.gif

Nu čia tai geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 07 12, 23:08)
na man atrodo ne kaip feja, o greiciau, kaip streptizo sokeja lotuliukas.gif
nepavydetina buvo tavo gyd. ir akuserei, nors tokiu atveju atleistina.

Oas dar galiu papasakoti istoriju is pirmo gimdymo ( tiksliau jau po gimdymo).

Kai tik pagimdziau dar gimdykloje pragulejau puse dienos. Jau as pagimdziusi ir guliu su lasaline, o salia manes gimdo kita ir rekia, o man taip negera ir taip norisi ramybes, tai liepiau jai uzsiciaupti, o ji man sako juk skauda, o as jai: man tai galva nuo taves skauda blink.gif  biggrin.gif
Po kiek laiko akusere manes paklause ko dabar noreciau (na tipo ar noreciau pamatyti vaikeli), o as: dabar noriu valgyti doh.gif  biggrin.gif

Kai jau gulejau palatoje (preis 12m. dar mamos guledavo atskirai nuo vaikuciu), tai va musu ten gulejo 7. Viena buvo jaunute mamka berods 19m. na zo ateina ji ryte po apsiplovimo bliaudama ir sako mums: nu bet kokia skyle dabar didele ir nezinau ar dabar vyrui patiks doh.gif  lotuliukas.gif o as jai sakau: tai nueik dabar pas akusere ir paprasyk kad tau dar daugiau uzsiutu lotuliukas.gif

Na dar vienas mirksiukas.gif mus apiplaudinedavo kiekviena ryta kabinte akusere.  Reikedavo uzlipti ant lektuvo ir tada jau aptvarkydavo. Na as ateinu paskutine is musu palatos, o man ji ir sako: na kokios jus visos svarios is tos palatos, nors i paroda visas siusk doh.gif Na pasmane vaizduote tai laki. As ir isivaizdavau didele sale, stovi septyni lektuvai ir visos guli issisketusios...o zmones vaiksto kaip parodoje... biggrin.gif

Na ir pavariau cia romanu, nors gal visai ir ne i tema, nes bajeriukai tai po gimdymo g.gif



O jus nenorit mamytes kokio jumoro vakarelio surenkt thumbup.gif Butu super visi Tatos ir Raimundeliai nublanktu.Zvengiu viena pati,gerai jus cia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(plonyte_linija @ 2006 07 14, 21:29)
Pirmas bajeris buvo kai darė klizmą. Kadangi likus kelioms dienoms iki gimdymo "pasigavau" hemarojų, tai tas kelias dienas negalėjau "to dalyko" daryt. Seselė žiūrėjo į mane paklaikusiomis akimis, kai po pirmos dozės klizmos paprašiau dar ...

O man irgi su pirmu state klizma, tai ji supyle doze ir manes klausia: na jau norite, o as: neeaa, ji toliau pila. O man kazkaip nutirpo ranka ir as biski prisikeliau... tai kaip nesiau mesas, net nepasakius, kad jau, visos zarneles ten nutrukinejo, na jos israiskos tikrai nemaciau, nes nebuvo laiko, o svarbiausia, kad as tai nedabegau doh.gif (gimda buvo atsidariusi 8cm.), o as dar nuejau pas sesele paprasyti skuduro, kad viska isvalyit, tai ji vos soko negavo blink.gif
Atsakyti
perskaiciau sia temele nuo pradzios iki galo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Oi kaip noreciau tokiu liksmu istoriju ir as po gimdymo turet lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Laukiam dar thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pametesiu ir as viena nuotyki 4u.gif nors jums gal didelio juoko nesukels, bet... mirksiukas.gif
Vandenys nubego man antra val. nakties, 3 val. jau buvau gimdykloj su 2 cm atsiverusiu kakleliu. per 5 val. papildomas jis atsivere gera 1 cm. pradejo leist skatinamuosius, vel patikrino uz geros val. kakleli - 4 cm. tai as primeciau, jei per 1 val. vos 1 cm kaklelis atsidarineja, tai iki vakaro pagimdysiu (buvo apie 10 val. ryto). Kadangi didysis ivykis prasidejo nakti, vyras mano atrode nelabai blush2.gif kaip, tai as issiunciau ji i kirpykla apsikirpti ir i namucius barzda apsiskusti. ir - spekit! blink.gif nepraejo ne valanda, kai jis isvyko; atejo gyd. apziureti kaklelio, o jis jau visas 10 cm atsiveres, noras tustintis man atsirado, sako "viskas, gimdom!" sakau, "gal as dar vyrui paskambinsiu" blush2.gif pakalbejau, sako "tai kur Jusu vyras uztruko?" Sakau, "kirpykloj". ot tai buvo juoko personalui biggrin.gif gyd. sako su humoru, mzd "na, per pati 'gaza" jus sugebejot vyra i kirpykla issiust" biggrin.gif gyd. sako "tai laukiam vyro? ar dar galit laukti?" mirksiukas.gif sako "neaaa, gimdom" smile.gif taigi, vyras atvaziavo gana greitai, o jau buvo bepradedanti listi galvute smile.gif na, bet vis del to spejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2006 07 15, 19:38)
Pametesiu ir as viena nuotyki  4u.gif nors jums gal didelio juoko nesukels, bet... mirksiukas.gif
Vandenys nubego man antra val. nakties, 3 val. jau buvau gimdykloj su 2 cm atsiverusiu kakleliu. per 5 val. papildomas jis atsivere gera 1 cm. pradejo leist skatinamuosius, vel patikrino uz geros val. kakleli - 4 cm. tai as primeciau, jei per 1 val. vos 1 cm kaklelis atsidarineja, tai iki vakaro pagimdysiu (buvo apie 10 val. ryto). Kadangi didysis ivykis prasidejo nakti, vyras mano atrode nelabai  blush2.gif kaip, tai as issiunciau ji i kirpykla apsikirpti ir i namucius barzda apsiskusti. ir - spekit!  blink.gif nepraejo ne valanda, kai jis isvyko; atejo gyd. apziureti kaklelio, o jis jau visas 10 cm atsiveres, noras tustintis man atsirado, sako "viskas, gimdom!" sakau, "gal as dar vyrui paskambinsiu"  blush2.gif pakalbejau, sako "tai kur Jusu vyras uztruko?" Sakau, "kirpykloj". ot tai buvo juoko personalui  biggrin.gif gyd. sako su humoru, mzd "na, per pati 'gaza" jus sugebejot vyra i kirpykla issiust"  biggrin.gif gyd. sako "tai laukiam vyro? ar dar galit laukti?"  mirksiukas.gif sako "neaaa, gimdom"  smile.gif taigi, vyras atvaziavo gana greitai, o jau buvo bepradedanti listi galvute  smile.gif na, bet vis del to spejo  thumbup.gif

Nu tu dar gimdymo metu sugebi ir vyro isvaizda pasirupinti lotuliukas.gif man tai ne iki jo buvo
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 07 15, 21:54)
Nu tu dar gimdymo metu sugebi ir vyro isvaizda pasirupinti lotuliukas.gif  man tai ne iki jo buvo


Nu matai kaip tam tikroj situacijoj suveikia biggrin.gif matai, personalas toks tvarkingas pasirode, o mano vyriokas, mano akim ziurint, siek tiek is "konteksto" iskrito. nu bet nieko - atvaziavo kaip agurkelis 4u.gif o svarbiausia, spejo atvaziuot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2006 07 15, 23:47)
Nu matai kaip tam tikroj situacijoj suveikia  biggrin.gif matai, personalas toks tvarkingas pasirode, o mano vyriokas, mano akim ziurint, siek tiek is "konteksto" iskrito. nu bet nieko - atvaziavo kaip agurkelis  4u.gif o svarbiausia, spejo atvaziuot  ax.gif

O galejo toki ivyki praziopsot kirpykloj doh.gif

Dar viena prisiminiau bajeriuka is tos serijos su ta devyniolikmete.
Tai va preina ji prie manes ir klausia: o kaip dabar bus, kaip reiks su vyru i lova g.gif o as jai: ka as zinau as juk irgi pirma karta pagimdziau, tu paklausk kuri pagimde antra. Tai ji pas kita klausia, o ta kita pagalvojo mastau.gif palatoje tuo metu mirtina tyla, ir sako: kaip, kaip...kaip pirma karta. O ta devyniolikos, kaip pradejo zliumbti ir sako: nenoriu kaip pirma karta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(plonyte_linija @ 2006 07 14, 21:29)
Pirmas bajeris buvo kai darė klizmą. Kadangi likus kelioms dienoms iki gimdymo "pasigavau" hemarojų, tai tas kelias dienas negalėjau "to dalyko" daryt. Seselė žiūrėjo į mane paklaikusiomis akimis, kai po pirmos dozės klizmos paprašiau dar ...

Antras bajeris, prieš darant cezarį prieš tave pakabina tokią medžiagą, kad nematytum operacijos. Prasidėjus pjovimui, aš bandžiau tą medžiagą nuimti, nes norėjau viską matyti (turbūt narkotikų paveikta)... Po kelių bandymų tai padaryti seselė buvo priversta laikyti mano rankas biggrin.gif


doh.gif doh.gif aš net nenoriu prisiminti to "malonumo", o čia lotuliukas.gif lotuliukas.gif
tai gerai, kad nepririšo tongue.gif

QUOTE(Vavidvake @ 2006 07 14, 21:37)
Kol buvau nescia, gydytojai kelis kartus 100 proc. garantavo, kad nesioju mergaite. Kol gimdziau i gimdykla vis uzsukdavo kazkokia moteriske, gal ir akusere, bet tokia "sovietine" labai. Kaip tik atejo, kai stumiau ir jau matesi galvute. Paziurejo man tarp koju ir sako "berniukas?", as sakau "pagal ka cia sprendziat?", o ji "taigi plikas!!!" smile.gif


labai geras spėjimo būdas biggrin.gif

QUOTE(rena @ 2006 07 16, 19:02)
O galejo toki ivyki praziopsot kirpykloj doh.gif

Dar viena prisiminiau bajeriuka is tos serijos su ta devyniolikmete.
Tai va preina ji prie manes ir klausia: o kaip dabar bus, kaip reiks su vyru i lova g.gif o as jai: ka as zinau as juk irgi pirma karta pagimdziau, tu paklausk kuri pagimde antra. Tai ji pas kita klausia, o ta kita pagalvojo mastau.gif palatoje tuo metu mirtina tyla, ir sako: kaip, kaip...kaip pirma karta. O ta devyniolikos, kaip pradejo zliumbti ir sako: nenoriu kaip pirma karta lotuliukas.gif




geraaaaaaaaaaaaaaaaaas biggrin.gif
Atsakyti
Na perskaičiau visas istorijas prisiminiau dar kai ką biggrin.gif Kaip sakiau mano visas gimdymas buvo totali humoreska hihihi.gif

Dieną prieš gimdymą guliu nestuke.gif skyriuj KMUK, o pirmam aukše gimdyklos, ir girdisi viskas kas vyksta. Prisiekiu sau, kad TIKRAI nerėksiu gimdyma, kaip tos gimdyvės apačioj. Ir nerėkiau biggrin.gif Visą gimdymą garsiai kartojau: "dieve tu mano, nu už ką tu man šitaip,už ką, ką aš tau blogo padariau????" biggrin.gif Ir su kiekvienu sąrėmiu vis garsiau ir garsiau...
Dabar mąstau, ką turėjo galvot nestuke.gif gulinčios akušeriniam skyriui biggrin.gif

Buvau nusprendus gimdyti be epidūro, bet kadangi gydytoja pati pasiūlė anesteziologą - neatsisakiau. Na galvoju, suleis vaistukų ir viskas bus gerai. Kažkur buvau girdėjus, kad epidūro dozė kainuoja 200Lt, suleidžia man ta vieną, po valandos dar vieną ir taip iš eilės 4 dozes. Skausmas nemažėja nė kiek. Ateina anesteziologas 5 kartą klausia, ar dar vieną suleist, o aš primečiau "5 dozės jau 1000Lt " ax.gif ir kai rėžiau " būčiau žinojus, kad tokį š.... jūs čia "pardavinėjat" - nė vienos nebūčiau prašius " biggrin.gif Anesteziologas lengvam šoke, o aš nenutylu " Ir iš vis nieko aš jums nemokėsiu, laisvas galit būt" biggrin.gif Ir daugiau jis pas mane nepasirodė.... biggrin.gif
Tik po gimdymo sužinojau, kad už patį epidūrą aš nieko neskolinga doh.gif Gerai, kad vyras jam atsidėkojo blush2.gif

Na ir paskutinis tongue.gif
Vyras į gimdymą pavėlavo doh.gif Jau supu mažiuką ant rankų, visa laiminga wub.gif Įlekia į palatą maniškis su gėlėm ir užrinka " O bl..t pavėlavau..." blink.gif

Atsakyti
QUOTE(saulelyte @ 2006 07 19, 09:05)
Buvau nusprendus gimdyti be epidūro, bet kadangi gydytoja pati pasiūlė anesteziologą - neatsisakiau. Na galvoju, suleis vaistukų ir viskas bus gerai. Kažkur buvau girdėjus, kad epidūro dozė kainuoja 200Lt, suleidžia man ta vieną, po valandos dar vieną ir taip iš eilės 4 dozes. Skausmas nemažėja nė kiek. Ateina anesteziologas 5 kartą klausia, ar dar vieną suleist, o aš primečiau "5 dozės jau 1000Lt "  ax.gif  ir kai rėžiau " būčiau žinojus, kad tokį š.... jūs čia "pardavinėjat" - nė vienos nebūčiau prašius "  biggrin.gif  Anesteziologas lengvam šoke, o aš nenutylu " Ir iš vis nieko aš jums nemokėsiu, laisvas galit būt"  biggrin.gif  Ir daugiau jis pas mane nepasirodė.... biggrin.gif
Tik po gimdymo sužinojau, kad už patį epidūrą aš  nieko neskolinga  doh.gif  Gerai, kad vyras jam atsidėkojo  blush2.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti