Įkraunama...
Įkraunama...

Juokingi nutikimai susiję su gimdymu

Prisijuokiau thumbup.gif man tai cezari dare ir jokiu juoku man ten nebuvo,tik bijojau labai bijau.gif bet jusu istorijos liux tiek vitamino c prisigaminau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2006 03 28, 23:03)
lotuliukas.gif o ka jis atsake hihihi.gif

ispyriau gydytojui i veida doh.gif na as taip klusniai vykdziau visus jo nurodymus, tai kai pasake stuumk, taip stumiau, kad koja isslydo ir tiesiai i veida doh.gif  blush2.gif ale su samone buvau, dar atsiprasiau, o jis juokiasi, kad gimdyk, o ne atsiprasinek cia hihihi.gif

Nu mamytes ir bajaristes lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Is juoko numirt galima lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Man juokinga buvo, kai apsipykom su vyru prie prekybos centro, trenkiau masinos durim ir tik ziuuuuu..................Su suknia buvau..............vandenys litrais bega lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Neisivaizduoju ka galvojo zmones, kai stovejau vidury balos biggrin.gif ir vyras lakste aplink rekdamas ka darom biggrin.gif
BET UZTAT PASIJAUCIAU KAIP HOLIWUDE biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
tongue.gif Ir juokas ima ir verkt norisi prisiskaicius tokių istorijų.Nu mamukai jūs saunuolės. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DRUGELIS DRAUGELIS: 05 spalio 2006 - 19:24
o ash pamenu jau pats veiksmas,jau ant gimdymo stalo..stumiu..tik girdziu akusere sako nieko nebus "kirpsim",o man panika schmoll.gif sakau ne nereik cezari darykit.. doh.gif oj juokies po gimdymo vyras su gydytoju.
Atsakyti
Aš tai su šypsena dabar prisimenu...kai atsidarinėjo kaklelis 8-9 cm..aišku labai skaudėjo..bet aš sakau gydytojai..man labai bloga ir labaaaaai miego noriu..leiskite pamiegoti nes nepagimdysiu..O jinai man..pirma pagimdyk po to galėsi miegoti kiek norėsi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Jei per antrą gimdymą man vėl maus kaukę nuo kurios aš tik dusau ir dės šlapią skuduro šmotą ant kaktos, tai be aukų neapsieisim blink.gif Mane ant tiek nervavo ta kaukė ir skuduras, kad negalėjau susikaupti stūmimui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(INAZUIKELIS @ 2006 10 05, 15:53)
As cia visur kur skaitineju, bandau gimdymo baimes atsikratyti ir perskaiciau sita tema... nu bet tikrai nemaniau, kad tokiu juoku buna...  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:
Taip sako?  blink.gif O as vis ir galvoju, skausmo visai nebijau, bet va kaku padaryti...  blush2.gif Ir pries gydytojus geda, bet pries vyra tai kaku padaryt nenoreciau...  schmoll.gif  blush2.gif

As tai delto labai pergyvenu,idomu ar padarius klizma tikrai neapsis... g.gif ?Kaip paskui vyrui i akis reiktu paziureti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sandryte24 @ 2006 10 08, 13:13)
As tai delto labai pergyvenu,idomu ar padarius klizma tikrai neapsis... g.gif ?Kaip paskui vyrui i akis reiktu paziureti  blush2.gif

Nei tu pima nei paskutinė būtum biggrin.gif Man nedarė klizmos i neapsiš.. O po klizmos manau tikrai neaps.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Kam taip sureikšminti tą apsiš ? Šiaip niekur tų klyzmų niekas nedaro, tik Lietuvoje dar caro rūriko laikų atgyvena likus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(TauRe @ 2006 10 09, 06:41)
Kam taip sureikšminti tą apsiš ? Šiaip niekur tų klyzmų niekas nedaro, tik Lietuvoje dar caro rūriko laikų atgyvena likus  doh.gif

Nebeliko ir čia tų atgyvenų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dincikas @ 2006 10 09, 10:02)
Nebeliko ir čia tų atgyvenų smile.gif

Liko liko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sandryte24 @ 2006 10 09, 12:04)
Liko liko  biggrin.gif

Vat čia labai įdomiai, aš išsiaiškinau, kad tai daroma priklausomai nuo gydytojo, nes kai gulėjau 2-oje ligoninėje su priešlaikiniu, tada vienai gimdyvei, kuri su manimi palatoje gulėjo darė klizmą, o kai aš ten pat gimdžiau - nedarė.
Atsakyti