Įkraunama...
Įkraunama...

Juokingi nutikimai susiję su gimdymu

QUOTE(rezidente @ 2007 03 25, 23:38)
Man MB primine cia kazkada kaip gimdziau, sako vaiko galvyte jau beveik islindus buvo, o as daktarei sakau, daktare gal davai cezari, daktare sako as tau duosiu cezari, dar karta pastumk ir vsio  blush2.gif .Dabar juokas ima, o tada cezaris kaip isganymas atrode  rolleyes.gif

As pradejau kalbet apie epidura panasiu metu... biggrin.gif Nors pries tai atsisakiau...
Atsakyti
QUOTE(taibent1 @ 2007 03 25, 22:54)
As pradejau kalbet apie epidura panasiu metu...  biggrin.gif  Nors pries tai atsisakiau...

o as rekt pradejau, kad lejstu vajstu, nes nebegaliu jau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2007 03 26, 09:50)
o as rekt pradejau, kad lejstu vajstu, nes nebegaliu jau ax.gif


a vo, su antru gimdymu ir aš šūkaliojau po palatą: vaistų man, nuskausminimo. Ir vis prašiau, pakviesti akušerę su gydytoja. O viena iš jų pastoviai šlapią rankšluostį ant galvos laikė, o gydytoja aparatą stebėjo. O aš vyrui į ausį vis: "pakviesk ką nors, kad neskaudėtų"... biggrin.gif tai gerai, kad nepavariau iš serijos: "bapkes moku, o nieko nėr" blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
pati geriausia tema visoje SM- tiek juokusis nesu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 03 27, 14:41)
a vo, su antru gimdymu ir aš šūkaliojau po palatą: vaistų man, nuskausminimo. Ir vis prašiau, pakviesti akušerę su gydytoja. O viena iš jų pastoviai šlapią rankšluostį ant galvos laikė, o gydytoja aparatą stebėjo. O aš vyrui į ausį vis: "pakviesk ką nors, kad neskaudėtų"...  biggrin.gif tai gerai, kad nepavariau iš serijos: "bapkes moku, o nieko nėr"  blush2.gif  biggrin.gif


skaniai pasijuokiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(luka78 @ 2007 03 27, 22:44)
pati geriausia tema visoje SM- tiek juokusis nesu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Pritariu, tema tikrai gera thumbup.gif Kazkaip privercia i gimdyma paziureti is kitos puses! Saunioms mamytems turbut ir juokingi nutikimai nutinka gimdymo metu! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 03 27, 14:41)
a vo, su antru gimdymu ir aš šūkaliojau po palatą: vaistų man, nuskausminimo. Ir vis prašiau, pakviesti akušerę su gydytoja. O viena iš jų pastoviai šlapią rankšluostį ant galvos laikė, o gydytoja aparatą stebėjo. O aš vyrui į ausį vis: "pakviesk ką nors, kad neskaudėtų"...  biggrin.gif tai gerai, kad nepavariau iš serijos: "bapkes moku, o nieko nėr"  blush2.gif  biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu nerealios istorijos. lotuliukas.gif Is to juoko net apsiverkiau, gerai, kad dar kelnes sausos, o nedaug truko... Tikiuosi, kai pagimdysiu ir as ka nors galesiu parasyti biggrin.gif
Atsakyti
mano juokinga istorija jau po gimdymo. pagimdziau vakare ir is ryto gulime palatoje tryse. ieina sanitare nesina kibiriuku, pasistato ji ant spinteles, ir klausia: 'bielias?'. galvoju, cia kaip pirkti reikia? pasiulykit dar cebureku. jau prasizioju sakyti, kad aciu nenoriu. tik girdziu papatos kaimyne sako as Bielias biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutama @ 2007 03 28, 21:12)
mano juokinga istorija jau po gimdymo. pagimdziau vakare ir is ryto gulime palatoje tryse. ieina sanitare nesina kibiriuku, pasistato ji ant spinteles, ir klausia: 'bielias?'. galvoju, cia kaip pirkti reikia? pasiulykit dar cebureku. jau prasizioju sakyti, kad aciu nenoriu. tik girdziu papatos kaimyne sako as Bielias  biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Oi, nebegaliu... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutama @ 2007 03 28, 20:12)
mano juokinga istorija jau po gimdymo. pagimdziau vakare ir is ryto gulime palatoje tryse. ieina sanitare nesina kibiriuku, pasistato ji ant spinteles, ir klausia: 'bielias?'. galvoju, cia kaip pirkti reikia? pasiulykit dar cebureku. jau prasizioju sakyti, kad aciu nenoriu. tik girdziu papatos kaimyne sako as Bielias  biggrin.gif


geras thumbup.gif lotuliukas.gif
as pazistama turiu tokia pavarde blush2.gif
Atsakyti