Įkraunama...
Įkraunama...

Juokingi nutikimai susiję su gimdymu

QUOTE(dontute @ 2007 05 28, 13:04)
Llaabai smagu paskaitineti Jusu linksmas istorijas thumbup.gif  prisijuokiau iki valiai lotuliukas.gif
Na, o as tai...mano gimdymas buvo labai sunkus. Kankinomes ne tik mes su vyru, bet ir mazylei vis sutrikdavo sirdeles ritmas.  doh.gif Esu didele plepute, tad kalbedama nusiramindavau. Kai atsiduriau ant gimdymo stalo emiau plepeti dar daugiau. Is pradziu daktarai ( ju buvo trys ) nekreipe i tai demesio, taciau prasidejus rimtam darbui jie eme pykti. Jie saukia "kakok jau stumk", o as saukiu "palaukit palaukit negaliu dabar...dar ne, ne laikas...oro truksta...". Va tada vel saukia kakok, o as aiskinu, kad negaliu ne darbar dar tongue.gif  blush2.gif . Po gimdymo juokesi visi, kad gimdyve ne daktaru klauso, o dar jiems ir aiskina, kada reikia stumt, gaudyt.

lotuliukas.gif .Nu ir plepute biggrin.gif
Atsakyti
Man dare cezari, uzmigde iki puses. As guliu guliu, paskui klausiu: tai kada gi mane pjausit? Sako: gi tuoj vaika isimsim jau! Beto, visalaik man prie galvos stovejo studenciokas ir pastoviai kaisiojo man deguonies kauke, oas nuo burnos ja vis nuplesiu, sakau nereik man to prakeikto deguonies bigsmile.gif Kvepuot moku!
Atsakyti
Kai gimdziau vyras stovejo prie galvos ir gloste man plaukus, o kai jau buvo paskutinis saremis (galvute jau buvo islindusi), tai vyras kazkaip sugebejo man savo rankomis uzdengti ausis ir as nieko negirdejau ka man sake gydytoja, stumti jau ar dar ne, kai ikvepiau oro tada jam riktelejau lotuliukas.gif
Po to dar ilgai visi juokemes, kad vyras man ausis uzdenge paciu svarbaiusiu momentu biggrin.gif
Atsakyti
o as kai jau beveik buvo atsidares kaklelis prieina daug daktaru paziuret,sustojo ratu ir viena daktare prispaude mano kojas prie krutynes o as jai prisisiojau i kisene lotuliukas.gif
tai jin paskuj juokiesi bet to momentu man buvo nejuokinga visai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(juliukas888 @ 2007 06 06, 20:16)
o as kai jau beveik buvo atsidares kaklelis prieina daug daktaru paziuret,sustojo ratu ir viena daktare prispaude mano kojas prie krutynes o as jai prisisiojau i kisene lotuliukas.gif
tai jin paskuj juokiesi bet to momentu man buvo nejuokinga visai verysad.gif


thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Suprantu, kad tuo metu juokinga negalejo buti, bet dabar turbut visai linksma prisiminti tongue.gif
Atsakyti
thumbup.gif temele lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Raiciausi iki nukritimo biggrin.gif
man neuzilgo gimdyt tai truputi drasos igavau assa.gif
Atsakyti
QUOTE(besilaukianti.mamyte @ 2007 06 06, 21:41)
thumbup.gif temele lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Raiciausi iki nukritimo  biggrin.gif
man neuzilgo gimdyt tai truputi drasos igavau assa.gif

Tai sekmes 4u.gif .Gal ir tu ka nors parasysi smile.gif
Atsakyti
Na ir istorijos... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Juokiausi iki nukritimo.
Atsakyti
QUOTE(juliukas888 @ 2007 06 06, 21:16)
o as kai jau beveik buvo atsidares kaklelis prieina daug daktaru paziuret,sustojo ratu ir viena daktare prispaude mano kojas prie krutynes o as jai prisisiojau i kisene lotuliukas.gif
tai jin paskuj juokiesi bet to momentu man buvo nejuokinga visai verysad.gif

Tai tikriausiai, kad tuo metu nejuokinga buvo lotuliukas.gif Bet užtaio dabar gerai skamba thumbup.gif
Atsakyti
ojojoi mamkos thumbup.gif vos i kelnes nepridejau skaitydama.super temele thumbup.gif .
man kazkaip labai linksma nebuvo per gimdyma.tik kai vaika istrauke (dare cezari) girdziu snabzda gydytojos kazka tarpusavi,i mane depcioja g.gif .sveikina,sunus gime.isnese nupraust...girdziu..zinot netilpo i dekuti...teko i du vyniot.nuo mano grimasos visos sesutes kikeno,o man juokinga nepasirode.galvojau,kad su dviem galvom gime doh.gif .paskui nuramino ir pasake,kad puse tevo gime lotuliukas.gif .
na,o po gimdymo nutikima apturejau .viena vakara atejo aplankyt draugas su savo mergina (na,ji retkarciais tokia blondine doh.gif ).pas mane palatoj aukstai,palubej buvo itaisytas jungiklis.funkcija jo neaiski g.gif .kazkaip as jo nepastebejau iki to vakaro.na,sedim,kalbam.mergina ir klausia ar cia pati sviesa uzsigesini nakciai ar kas isjungia.sakau,pati uzsigesinu.o ji - tai kaip tu jungikli pasieki?po cezario susiuta buvau tai galvojau,kad suplysiu is naujo doh.gif .juokiuosi,tempimas nerealus ir verkiu kartu is skausmo.o ji man i ausi snabzda - atsiprasau......... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu nors i kelnes sysiok doh.gif .po siai dienai luztam prisimine lotuliukas.gif lotuliukas.gif .
atsiprasau,kad taip issipleciau blush2.gif
Atsakyti
liux tema! Pries gimdyma daznai paskaitydavau, kai noredavau pakelt sau nuotaika, na ir dabar vis dar idomu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ech, buvo ir man blush2.gif Vyras buvo ivedes i mano telefona gydytojos numeri. O kai pribrendus reikalui issiunciau jai zinute apie visa savo fiziologija, pasirode, kad tai buvo ne gydytojos,su kuria buvom susitare del gimdymo, numeris, o mano buvusio mokinio mamos... Moteriske turbut pamane,kad neturiu daugiau su kuo pasitart tokia atsakinga akimirka, atskambino man ir taip nuosirdziai klausineja, ar tariausi su kuo del gimdymo (sakau, taip, su jumis), kurioj ligoninej zadu gimdyti... Kol as supratau,kad cia ne gydytoja... doh.gif Maniau,kad jai amnezija kokia lotuliukas.gif Tada tai buvo - nors kiaurai zeme prasmek is gedos, o dabar - juokingas nesusipratimas mirksiukas.gif
Atsakyti