Įkraunama...
Įkraunama...

Juokingi nutikimai susiję su gimdymu

vajetau, jau prisijuokaiu tai iki asaru lotuliukas.gif na jums ir linksmybiu nutiko lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(NaiLi @ 2007 07 06, 18:15)
nu nerealu kokiu situaciju buna  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
nors man baime gimdyti dar neatsirado ( nors ir nedaug liko ), bet po tokiu istoriju manau ir neatsiras  thumbup.gif
manau kad ir as turesiu ka papasakoti.. nes nesamoniu pridarau ir prikalbu net duodama krauja is venos  thumbup.gif  cool.gif

Jei neatsirado, tai ir neatsiras, bent jau mano tokia patirtis wink.gif

O istorijos tai būtinai lauksim, prisižadėjai lotuliukas.gif
Atsakyti
tingiu tvarkytis tai dar viena mano gimdymo atkarpa: vyras pasakojo- akusere ziuri i ta vieta kur paprastai vaikuciai islenda ir sako "tai ir plaukuota" o vyras sako net susinervinau, pati tu plaukuota, taigi taip kruopsciai nuskutau. Na bet akusere ten vaiko galvute turejo omeny, o jis prie galvos buvo tai nelabai mate kas ten vyksta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiekto @ 2007 07 07, 13:14)
tingiu tvarkytis tai dar viena mano gimdymo atkarpa: vyras pasakojo- akusere ziuri i ta vieta kur paprastai vaikuciai islenda ir sako "tai ir plaukuota" o vyras sako net susinervinau, pati tu plaukuota, taigi taip kruopsciai nuskutau. Na bet akusere ten vaiko galvute turejo omeny, o jis prie galvos buvo tai nelabai mate kas ten vyksta  bigsmile.gif

Geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kai vaziavom pirmagimi gimdyt-tai su nuotykiais.Nuveze greituke i Mazyli-ten vietu nebuvo,nes neekstra,vaziuojam i klinikas,i kalna uzkilom-gi pasas liko Mazylije ax.gif ,grizom atgal.Dar sustojo degalinej kuro isipilt greituke lotuliukas.gif Tai gal del to nemegeja keliaut mano mergike dabar... g.gif
Atsakyti
QUOTE(d-oncek @ 2007 07 07, 15:08)
Kai vaziavom pirmagimi gimdyt-tai su nuotykiais.Nuveze greituke i Mazyli-ten vietu nebuvo,nes neekstra,vaziuojam i klinikas,i kalna uzkilom-gi pasas liko  Mazylije ax.gif ,grizom atgal.Dar sustojo degalinej kuro isipilt greituke lotuliukas.gif Tai gal del to nemegeja keliaut mano mergike dabar... g.gif

Na cia rimtai su nuotykiais blink.gif biggrin.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(tiekto @ 2007 07 07, 13:14)
tingiu tvarkytis tai dar viena mano gimdymo atkarpa: vyras pasakojo- akusere ziuri i ta vieta kur paprastai vaikuciai islenda ir sako "tai ir plaukuota" o vyras sako net susinervinau, pati tu plaukuota, taigi taip kruopsciai nuskutau. Na bet akusere ten vaiko galvute turejo omeny, o jis prie galvos buvo tai nelabai mate kas ten vyksta  bigsmile.gif

tegul nepeikia kito darbo lotuliukas.gif
Atsakyti
kad dukrytė nemiegotų, tai žvengčiau iš juoko kaip arklys, bet dabar tk prunkščiu tyliai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif man irgi buvo biški juoko. tai va. sąrėmiauju aš jau kurį laiką gimdykloj, kad pradės pykinti. Nu taip bloga, bet nesivemia, nors tu ką, o smirda viskas, vyrelis ramina, aš jam sakau tau iš burnos smirda, jis pasitraukia, sako aš banano suvalgysiu, gal nesmirdės? Sakau gerai, valgyk. Suvalgė, vėl priėjo artyn o aš jam, tau dar labiau smirda. o jo veido išraišką gailiom akim ir dabar atsimenu ,bet praėjo, nevėmiau.
o kai pagimdžiau, siuva mano "šventą vietą" daktarė man bakst, aš ai, vėl bakst, aš vėl ai. sako nu ko čia rėkauji, tiek atkentėjai nerėkus, dabar pradėjai? biggrin.gif siuva, o mane jau nervas ima nuo to baksnojimo, sakau daktarei:gal jūs inicialus siuvinėjat, kad taip ilgai siuvat? Sako, noriu, kad gerai būtų, o aš vyrui juokais šnibždu, pažiūrėk ar gražiai susiuvo.
Atsakyti
QUOTE(evelina @ 2007 07 10, 22:13)
o kai pagimdžiau, siuva mano "šventą vietą" daktarė man bakst, aš ai, vėl bakst, aš vėl ai. sako nu ko čia rėkauji, tiek atkentėjai nerėkus, dabar pradėjai?  biggrin.gif  siuva, o mane jau nervas ima nuo to baksnojimo, sakau daktarei:gal jūs inicialus siuvinėjat, kad taip ilgai siuvat? Sako, noriu, kad gerai būtų, o aš vyrui juokais šnibždu, pažiūrėk ar gražiai susiuvo.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif geraaaas!!!!!
Atsakyti
QUOTE(evelina @ 2007 07 10, 22:13)
kad dukrytė nemiegotų, tai žvengčiau iš juoko kaip arklys, bet dabar tk prunkščiu tyliai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  man irgi buvo biški juoko. tai va. sąrėmiauju aš jau kurį laiką gimdykloj, kad pradės pykinti. Nu taip bloga, bet nesivemia, nors tu ką, o smirda viskas, vyrelis ramina, aš jam sakau tau iš burnos smirda, jis pasitraukia, sako aš banano suvalgysiu, gal nesmirdės? Sakau gerai, valgyk. Suvalgė, vėl priėjo artyn o aš jam, tau dar labiau smirda. o jo veido išraišką gailiom akim ir dabar atsimenu ,bet praėjo, nevėmiau. 
o kai pagimdžiau, siuva mano "šventą vietą" daktarė man bakst, aš ai, vėl bakst, aš vėl ai. sako nu ko čia rėkauji, tiek atkentėjai nerėkus, dabar pradėjai?  biggrin.gif  siuva, o mane jau nervas ima nuo to baksnojimo, sakau daktarei:gal jūs inicialus siuvinėjat, kad taip ilgai siuvat? Sako, noriu, kad gerai būtų, o aš vyrui juokais šnibždu, pažiūrėk ar gražiai susiuvo.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
na man tai nejuokinga buvo,kai siuvo
Atsakyti
QUOTE(vilmal @ 2007 07 12, 15:42)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
na man tai nejuokinga buvo,kai siuvo

Man neskaudėjo labai, tik toks nemalonus baksnojimas, kaip antakius pešioji kai kada labiau skauda. Tai ir juokavau, jei būtų rimtai skaudėję, manau ir man būtų nejuokinga. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(evelina @ 2007 07 13, 10:49)
Man neskaudėjo labai, tik toks nemalonus baksnojimas, kaip antakius pešioji kai kada labiau skauda. Tai ir juokavau, jei būtų rimtai skaudėję, manau ir man būtų nejuokinga. biggrin.gif

turbut tau gerai nuskausmino g.gif
Atsakyti