Įkraunama...
Įkraunama...

Juokingi nutikimai susiję su gimdymu

Mano gimdymas buvo labai lengvas ir greitas, bet, zinoma, tuo momentu man viskas atrode siaubinga ir baisu. Jau antra valanda gimdykloje saremiaudama pradejau visam personalui grasint, kad nusizudysiu, jeigu jie man vaiko tuoj pat neistrauks ax.gif Akusere juokiasi, sako, davaj, bandyk, o mes tave "atkachalinsim", va, visos reikalingos priemones yra biggrin.gif
Kai jau atsirado "ejimo lauk" pozymiu, prieina mano gine, ir sako: "nu, vaikeli, ka jauti?" blink.gif Nu as pasiutau! Rekiu as jai: "Ka jauti?! O kaip JUMS atrodo?! Shikt noriu!" lotuliukas.gif O gimdyme dayvauja ne tik vyras, bet ir mano mama, kuri yra gydytoja, dirbanti toje pacioje istaigoje. Sedi visa raudona, zodzio pratart nebegali... doh.gif
Kai jau pradejau stangintis, tarp stangu isigudrinau po minute - kita numigt (nu buvau gi baisiai nusikalusi), o mano mamai shokas: nu kaip, aceit, ji gali miegot gimdydama doh.gif lotuliukas.gif Tai priejusi, prisikishusi man prie veido, per visas stangas, mama ziurejo, ar as tikrai miegu: pasilenkia, kvepavimo pasiklauso, aki per prievarta pramerkia... doh.gif Tai pries pati paskutini stumima dar spejau ir motina iskoliot: "Ar tu dingsi man is vaizdo?! Ar duosi ramiai pamiegot?! Dabar gi kokius du metus negausiu normaliai ishsimiegot! Ir is viso, eik, sveikinkis su anuku, ziurek, jau eina!" lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ziwiliux: 16 rugpjūčio 2007 - 16:01
QUOTE(Ziwiliux @ 2007 08 16, 17:00)
Mano gimdymas buvo labai lengvas ir greitas, bet, zinoma, tuo momentu man viskas atrode siaubinga ir baisu. Jau antra valanda gimdykloje saremiaudama pradejau visam personalui grasint, kad nusizudysiu, jeigu jie man vaiko tuoj pat neistrauks  ax.gif  Akusere juokiasi, sako, davaj, bandyk, o mes tave "atkachalinsim", va, visos reikalingos priemones yra  biggrin.gif
Kai jau atsirado "ejimo lauk" pozymiu, prieina mano gine, ir sako: "nu, vaikeli, ka jauti?"  blink.gif  Nu as pasiutau! Rekiu as jai: "Ka jauti?! O kaip JUMS atrodo?! Shikt noriu!"  lotuliukas.gif  O gimdyme dayvauja ne tik vyras, bet ir mano mama, kuri yra gydytoja, dirbanti toje pacioje istaigoje. Sedi visa raudona, zodzio pratart nebegali...  doh.gif
Kai jau pradejau stangintis, tarp stangu isigudrinau po minute - kita numigt (nu buvau gi baisiai nusikalusi), o mano mamai shokas: nu kaip, aceit, ji gali miegot gimdydama  doh.gif  lotuliukas.gif  Tai priejusi, prisikishusi man prie veido, per visas stangas, mama ziurejo, ar as tikrai miegu: pasilenkia, kvepavimo pasiklauso, aki per prievarta pramerkia...  doh.gif Tai pries pati paskutini stumima dar spejau ir motina iskoliot: "Ar tu dingsi man is vaizdo?! Ar duosi ramiai pamiegot?! Dabar gi kokius du metus negausiu normaliai ishsimiegot! Ir is viso, eik, sveikinkis su anuku, ziurek, jau eina!"  lotuliukas.gif

cia tai geras. thumbup.gif kada gimdei?
Atsakyti
QUOTE(zuvedra21 @ 2007 08 16, 18:00)
cia tai geras.  thumbup.gif kada gimdei?


2007 05 22 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2007 08 16, 09:41)
O manęs ši tema visai nepaguodė ir net labiau susinervinau, nebijojau gimdymo, bet dabar pradedu bijot, visai nenoriu apsikakot, apsisiosiot, kraujuot šitiek ir rėkt ant visų fear.gif Tokie dalykai man nejuokingi  unsure.gif


hahaha, dar viena juokinga istorija smile.gif)
Abo, tu jau laukies?
As gulejau ligonineje pries gimdyma, dar ne saremiu nebuvo, kai apsigalvojau.
Atvaziavo vyras, sakau viskas, vaziuoju namo. Jis šoke: kaip, kodėl?
Paaiškinau - aš pasitraukiu iš žaidimo, viskas, nebegimdysiu, darykit ka norit.. Žiauriai bijau, patys su daktarais gimdykit..
Nu koks pusvalandis praėjo, kol apsipylus ašarom supratau kur patekau.. Ir kad viskas - vyras nebeatsiims, teks kazkaip pagimdyt smile.gif)
Po to kažkaip prisitaikiau prie situacijos, xixi
Atsakyti
QUOTE(Ziwiliux @ 2007 08 16, 17:00)
Mano gimdymas buvo labai lengvas ir greitas, bet, zinoma, tuo momentu man viskas atrode siaubinga ir baisu. Jau antra valanda gimdykloje saremiaudama pradejau visam personalui grasint, kad nusizudysiu, jeigu jie man vaiko tuoj pat neistrauks  ax.gif  Akusere juokiasi, sako, davaj, bandyk, o mes tave "atkachalinsim", va, visos reikalingos priemones yra  biggrin.gif
Kai jau atsirado "ejimo lauk" pozymiu, prieina mano gine, ir sako: "nu, vaikeli, ka jauti?"  blink.gif  Nu as pasiutau! Rekiu as jai: "Ka jauti?! O kaip JUMS atrodo?! Shikt noriu!"  lotuliukas.gif  O gimdyme dayvauja ne tik vyras, bet ir mano mama, kuri yra gydytoja, dirbanti toje pacioje istaigoje. Sedi visa raudona, zodzio pratart nebegali...  doh.gif
Kai jau pradejau stangintis, tarp stangu isigudrinau po minute - kita numigt (nu buvau gi baisiai nusikalusi), o mano mamai shokas: nu kaip, aceit, ji gali miegot gimdydama  doh.gif  lotuliukas.gif  Tai priejusi, prisikishusi man prie veido, per visas stangas, mama ziurejo, ar as tikrai miegu: pasilenkia, kvepavimo pasiklauso, aki per prievarta pramerkia...  doh.gif Tai pries pati paskutini stumima dar spejau ir motina iskoliot: "Ar tu dingsi man is vaizdo?! Ar duosi ramiai pamiegot?! Dabar gi kokius du metus negausiu normaliai ishsimiegot! Ir is viso, eik, sveikinkis su anuku, ziurek, jau eina!"  lotuliukas.gif

Pavarai lotuliukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif tema lotuliukas.gif lotuliukas.gif
prisijuokiau iki asaru lotuliukas.gif
man paciai gimdymas ant nosies tai tikiuosi kad ir as galesiu papildyti sia tema thumbup.gif baime gimdyti visa isgaravo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziwiliux @ 2007 08 16, 18:00)
Mano gimdymas buvo labai lengvas ir greitas, bet, zinoma, tuo momentu man viskas atrode siaubinga ir baisu. Jau antra valanda gimdykloje saremiaudama pradejau visam personalui grasint, kad nusizudysiu, jeigu jie man vaiko tuoj pat neistrauks  ax.gif  Akusere juokiasi, sako, davaj, bandyk, o mes tave "atkachalinsim", va, visos reikalingos priemones yra  biggrin.gif
Kai jau atsirado "ejimo lauk" pozymiu, prieina mano gine, ir sako: "nu, vaikeli, ka jauti?"  blink.gif  Nu as pasiutau! Rekiu as jai: "Ka jauti?! O kaip JUMS atrodo?! Shikt noriu!"  lotuliukas.gif  O gimdyme dayvauja ne tik vyras, bet ir mano mama, kuri yra gydytoja, dirbanti toje pacioje istaigoje. Sedi visa raudona, zodzio pratart nebegali...  doh.gif
Kai jau pradejau stangintis, tarp stangu isigudrinau po minute - kita numigt (nu buvau gi baisiai nusikalusi), o mano mamai shokas: nu kaip, aceit, ji gali miegot gimdydama  doh.gif  lotuliukas.gif  Tai priejusi, prisikishusi man prie veido, per visas stangas, mama ziurejo, ar as tikrai miegu: pasilenkia, kvepavimo pasiklauso, aki per prievarta pramerkia...  doh.gif Tai pries pati paskutini stumima dar spejau ir motina iskoliot: "Ar tu dingsi man is vaizdo?! Ar duosi ramiai pamiegot?! Dabar gi kokius du metus negausiu normaliai ishsimiegot! Ir is viso, eik, sveikinkis su anuku, ziurek, jau eina!"  lotuliukas.gif

na man kažkaip nejuokinga, o viskas taip ir vyksta daugumai gimdyvių.
man per sarėmius pati gydytoja šaukė: - kakok
ir tarp sąrėmių pačiai taip miegas ėmė, tiesiog užmigdavau. ir akušerė sako, miegok, kad pailsėtum. ir taip iki kito sarėmio.
o pikta buvau tik per pirmą gimdymą. šaukiau ant vyro, kad man nepadeda smile.gif
o per antra vyras labai padėjo, todėl gimdžiau labai geros nuotaikos biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif na ir prisijuokiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
thumbup.gif thumbup.gif labai gera tema
Atsakyti
QUOTE(Ziwiliux @ 2007 08 16, 18:00)
Mano gimdymas buvo labai lengvas ir greitas, bet, zinoma, tuo momentu man viskas atrode siaubinga ir baisu. Jau antra valanda gimdykloje saremiaudama pradejau visam personalui grasint, kad nusizudysiu, jeigu jie man vaiko tuoj pat neistrauks  ax.gif  Akusere juokiasi, sako, davaj, bandyk, o mes tave "atkachalinsim", va, visos reikalingos priemones yra  biggrin.gif
Kai jau atsirado "ejimo lauk" pozymiu, prieina mano gine, ir sako: "nu, vaikeli, ka jauti?"  blink.gif  Nu as pasiutau! Rekiu as jai: "Ka jauti?! O kaip JUMS atrodo?! Shikt noriu!"  lotuliukas.gif  O gimdyme dayvauja ne tik vyras, bet ir mano mama, kuri yra gydytoja, dirbanti toje pacioje istaigoje. Sedi visa raudona, zodzio pratart nebegali...  doh.gif
Kai jau pradejau stangintis, tarp stangu isigudrinau po minute - kita numigt (nu buvau gi baisiai nusikalusi), o mano mamai shokas: nu kaip, aceit, ji gali miegot gimdydama  doh.gif  lotuliukas.gif  Tai priejusi, prisikishusi man prie veido, per visas stangas, mama ziurejo, ar as tikrai miegu: pasilenkia, kvepavimo pasiklauso, aki per prievarta pramerkia...  doh.gif Tai pries pati paskutini stumima dar spejau ir motina iskoliot: "Ar tu dingsi man is vaizdo?! Ar duosi ramiai pamiegot?! Dabar gi kokius du metus negausiu normaliai ishsimiegot! Ir is viso, eik, sveikinkis su anuku, ziurek, jau eina!"  lotuliukas.gif

Linksmas gimgymas thumbup.gif .As per stumima jau jegu nebeturejau,vyras sako pasistenk jau juodi plaukiukai matos,o as sakau,man dzin nors ryzi,as einu namo nebegimdysiu darykit ka norit blush2.gif Vyras sako,stumk tiktai,kur eisi su prakirpta "pumpum",tada susiemiau ir gime dukryte. thumbup.gif .paskui atsiprasinejau gydytojos ir akuseres blush2.gif ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(riuska @ 2007 08 20, 19:39)
Vyras sako,stumk tiktai,kur eisi su prakirpta "pumpum",tada susiemiau ir gime dukryte.

"pumpum"... hihihi.gif
Neblogai čia taviškis... mirksiukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif temele ir thumbup.gif gimdyves....man tai dar ant nosies ir jusu pasakojimu paskaicius baime kaskur dingo, vos pradedu panikuoti paskaitau dar karteli pasijuokiu ir viskas praeina 4u.gif aciu jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dvyne2 @ 2006 08 24, 08:46)
oij o man tai ir nesamoniu visokiu buvo biggrin.gif zodziu nuo kur chia pradet. ai per telika prisizeja kad geriausia to epiduro prashyt kai kokie 4 cm, nes veliau gali but per velu, ir nekas jo neduos. tai man nieko enskaudejo, jokiu saremiu nejauchiu kai buvo kokie 5 cm. sakau nu ka, jus man ji duokit. tai suleido viska ten i ta nugara. paskuij sau guliu ant shono... atvaro sesele, sako reik patikrint kiek adabr ten atsidare, sako apsiversk, saku negaliu, nejauchiu koju. tai vershiuos kazkaip ir tik girdziu pyyyyyyyyyyrst...kaip zvengt pradejau...dar pasisukau...vel pyyyyyyyyyyrst. sakau nu chia dabar:) svarbiausia kad net nejauchiau kad bezdu smile.gif o draugiu buvo pilna palata biggrin.gif i barshkes sushokau:D nu bet ka padarysi. o kai gimdyt laikas atejo...nu man visi buvo sake kad nieko nevalgychiau priesh einant i ligonine, bet daktare sake galiu valgyt ish vakaro. nu tai ash taip ir padariau... ir jau kai ta vaika stumt reikejo. sakau palaukit ash shikt noriu...sako ne chia vaikas lenda...sakau ne ash shikt noriu. sako shik biggrin.gif tai ash abndau stumt ir kaku laiky savyje, tai kazkai nieko ir nepastumiau:) sako stumk stipriau, nes jei taip stumsi tai ilgai uztrks. nu sakau bet ash apsishiksiu smile.gif sako shik. nu galvoju, nu jjei jus taip norit...kaip stumiau:) jauchiu shudas lenda:) nes tas epiduras senai buv ishgaraves:) jos tik keichia ten paklodes su kievienu stumimu... nes jauchiu tai prishikau ash ten jom:D nu bet pachios prashesi:D o dar kokia geda:) jaunas bernas ten buvo irgi biggrin.gif jei tik moterishkes butu, tai gal dar nieko:) bet jauchiu ten jos priprate. visi apsishika iki ausu tenai:) mama man sake, akd lietuvoj jai tai klizma state:) o chia amerikoj, man tai tik shlapimi pusle ishtushtino ir tiek.... tei va smile.gif tokia mano istorija:) bet man labai juokinga atsimenu buvo biggrin.gif

Negalima taip lotuliukas.gif lotuliukas.gif , verkiu is juoko tuoj puse bendradarbiu suleks..... lotuliukas.gif
Atsakyti