Įkraunama...
Įkraunama...

Juokingi nutikimai susiję su gimdymu

Smagu skaityti kitu nuotykius gimdykloje, bet kai pagalvoji, kad pacios toks nuotykis ant dienu laukia blink.gif baisokoka darosi . ax.gif Gal neuzilgo parasysiu rolleyes.gif koki epizoda smile.gif
Atsakyti
Mano gimdymas ilgas ir skausmingas, bet vis tiek prisimenu kelis linksmus momentus. Gimdziau vokietijoj, vokiskai ne bum bum nemokedama. Bet per apislankymus isankstinius nusiraminau, nes pamaciau kad dauguma gali angliskai kalbeti. Tai va, atvaziavom jau po vandenu nutekejimo, skausmai baisuliniai, kad atrodo vyrui rankas suplesysiu, o cia akusere apsimiegojus, rami visa ir dar angliskai nekalbanti mus priima. As pradejau vyrui rekt, kaip daba bus, kad as nieko nesuprantu ka ji sneka. MB sako as tau isversiu. Kai uztaugiau, a tu durnas ar ka, kol tu isverti jau man viskas dzin bus. Nu zodziu, su saremiais gimdykloj kankinuos, ta akusere maloniai bando man kazka aiskinti, glosto nugara, o man toks nervas nerealus, sakau MB isversk jai ar negaleciau angliskai gimdyti?????
O ji kazkodel ir be vertimo suprato mano staugima, tai kazka MB isgastingai pasake, MB vercia: Ji sako, kad tuoj pamaina pasikeis, tai gal rusiskai gimdyti noresi. nes akusere ruske blink.gif Aciu diev.... Super ruselka buvo thumbup.gif

O kitas juokingas momentas, kai stumimas jau buvo. Galvute islindo o peciai ne pro kur. Ruske saukia STUMK STUMK, ir taip atrodo amzinybe... vienu momentu atsimerkiu, o palatoj zmoniu gauja aplink stovi ir i mane ziuri. NU KAPIEC. Tai cia mano toks spec atvejas, kad studentu gauja sukviete ziureti???? Cia tik pamasciau taip, nes kai bandziau sakyti tik snypstimas gavosi. O pasirodo, ten tik daktarai du buvo ateje, visai ne studentai ir ne gauja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziwiliux @ 2007 08 16, 10:00)

Kai jau pradejau stangintis, tarp stangu isigudrinau po minute - kita numigt (nu buvau gi baisiai nusikalusi), o mano mamai shokas: nu kaip, aceit, ji gali miegot gimdydama  doh.gif  lotuliukas.gif  Tai priejusi, prisikishusi man prie veido, per visas stangas, mama ziurejo, ar as tikrai miegu: pasilenkia, kvepavimo pasiklauso, aki per prievarta pramerkia...  doh.gif Tai pries pati paskutini stumima dar spejau ir motina iskoliot: "Ar tu dingsi man is vaizdo?! Ar duosi ramiai pamiegot?! Dabar gi kokius du metus negausiu normaliai ishsimiegot! Ir is viso, eik, sveikinkis su anuku, ziurek, jau eina!"  lotuliukas.gif



Oi merginos na ir prisijuokiau as!!! lotuliukas.gif visko jau cia priskaiciau, bet miegoti kol vaika stumi- tai geras bajeris.


as dauguma suprantu:kai tau skauda taip ka nezinai kur listi, o aplinkui visi elgiasi kaip niekur nieko ir jokio supratingumo ( va tada butent taip ir atrodo )tai toks pyktis ima.
Mane tik atvaziavusia i ligonine pagulde, ir kol anestologas ateis, sesele pildo kazkokias anketas ir klausineja mano duomenu. as taip jos nekenciau tada, man atrode ji yra pats ziauriausia zmogus pasaulyje ir is vis kaip tokie zmones dirba ligoninese, klausineti visokiu nesamoniu kai as jau galus atidavineju schmoll.gif , o kai ji dar pabande patarti ,kad as atsipalaiduociau, mat tada maziau skaudes g.gif as is vis is ligonines pabegt norejau. blink.gif
jau po daug veliau, kai as stumiau savo angeliuka, prie manes stovejo visas paradas zmoniu: akusere, jos studente, daktaras, jo studente ir dar vienas daktaras, kuriam nebuvo ka veikt. Jis pasiremes visa laika tarp stumimo mane kalbino ir klausinejo apie mano asmenini gyvenima vis pasiziuredamas koks ten veiksmas tarp mano koju. vienu zodziu man atrode kad jis uz klauna dirba.
siaip tai turbut jei nuskausminamuju nebutu, tikriausiai visus buciau pasiuntus labai labai toli, bet tada viduj juokinga situacija rodesi, nes visi draugiskai kartu balelino stumk, stumk stumk.
Atsakyti
mano gimdymas buvo pats didžiausias ,,nesusipratimas" vyrui, kuris vos nepaliko manes gimdyti vienos. o buvo taip. skausmai prasidėjo apie 17 va., 21 va. nukėlė mane iš patologinio į gimdyklą, o ten sau guliu lovoje ir tyliai kenčiu, o mano vyreliui pasirodė kažkodėl kad aš miegu tai jis drąsiai atsistojo ir sako: na tai aš važiuoju namo, man ryt į darba reikia ir miego noriu, o tu vistiek negimdai". aš jo tada ir klausiu, tai ka aš tada gimdykloj veikiu jei negimdau, o jis į mane su tokiu siaubu žiūri ir sako ,,o tai čia gimdykla? čia tu gimdysi?" kol per skausmus išaiškinau kas čia yra ir kad greit atsiras musu lelius atėjo gydytoja, vyreli trumpam lauk išvarė kol mane apžiūrėjo, jau buvo pats laikas ir tikram veiksmui prasidėt, tai kai gydytoja mano vyrui tai pasakė visas gimdymo skyrius nuskambėjo: ar jau? palauk, aš tam dar nepasiruošęs. išsigandau, sustresavau, bet viskas baigėsi labai gerai, visą likusią dalį vyras buvo tikras šaunuolis, palaikė mane, matyt suprato kad ,,nuplaukti" nebepasiseks ir atėjo į protelį. tada buvo baisu, bet dabar prisiminus vyrelio akytes pilnas baimės tai iš juokų pilvas plyšta
Atsakyti
jooo,buvo ir mums su vyru nutikimas geeeras tongue.gif
mane ryte anksti pažadino,sutvarkė,ir vedė į gimdyklą.skambinu vyrui,niekaip neprisiskambinu.palikau palatos draugei telefoną,sakau jei skambins,atsiliepk,pasakyk kur aš.aš jau ir gimdykloje,o vyrui dar nepranešta.seselės ir daktarė vaikšto man po tą gimdyklą,o man vis mintis kirba,kaip vyrui praneš kur aš.turėjau kitą telefoną,bet buvo pasakyta kad telefonais naudotis negalima,o ir nesmagu prie daktarų.tai pasiprašiau į tualetą,mane seselė su stovu lašelinės palidėjo iki tualeto.o ten jau iš kišenės išsitraukiau telefoną ir skambinu vyrui.kai jis atsiliepia aš:
-kur tu,ko neatsiliepi,važiuok čia,aš jau gimdau?
o jis taip ramiai,- gerai.
o aš vėl šaukt,greičiau būk čia...pradėjau pasakot kokia gimdykla...
o jis man ramiai ir sako,-lysk lauk iš toleto ir pašnekėsim.
nu šaaakės,išlendu iš toleto,o jis jau pasipuošęs ta apranga.seselės juokiasi tongue.gif .
pasirodo ta patalos draugė viską jam pranešė.
Atsakyti
QUOTE(sandra00 @ 2007 09 17, 14:35)
o jis man ramiai ir sako,-lysk lauk iš toleto ir pašnekėsim.
nu šaaakės,išlendu iš toleto,o jis jau pasipuošęs ta apranga.seselės juokiasi  tongue.gif .

wub.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sandra00 @ 2007 09 17, 14:35)
jooo,buvo ir mums su vyru nutikimas geeeras  tongue.gif
mane ryte anksti pažadino,sutvarkė,ir vedė į gimdyklą.skambinu vyrui,niekaip neprisiskambinu.palikau palatos draugei telefoną,sakau jei skambins,atsiliepk,pasakyk kur aš.aš jau ir gimdykloje,o vyrui dar nepranešta.seselės ir daktarė vaikšto man po tą gimdyklą,o man vis mintis kirba,kaip vyrui praneš kur aš.turėjau kitą telefoną,bet buvo pasakyta kad telefonais naudotis negalima,o ir nesmagu prie daktarų.tai pasiprašiau į tualetą,mane seselė su stovu lašelinės palidėjo iki tualeto.o ten jau iš kišenės išsitraukiau telefoną ir skambinu vyrui.kai jis atsiliepia aš:
-kur tu,ko neatsiliepi,važiuok čia,aš jau gimdau?
o jis taip ramiai,- gerai.
o aš vėl šaukt,greičiau būk čia...pradėjau pasakot kokia gimdykla...
o jis man ramiai ir sako,-lysk lauk iš toleto ir pašnekėsim.
nu šaaakės,išlendu iš toleto,o jis jau pasipuošęs ta apranga.seselės juokiasi  tongue.gif .
pasirodo ta patalos draugė viską jam pranešė.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
ir vėl pralinksminot lotuliukas.gif
Atsakyti
Pati linksmiausia tema... Ypac kai laukiesi ir nesulauki... Paskaitai ir laukti lengviau... nestuke.gif
Atsakyti
Jo, aš irgi labai laukiu naujų istorijų 4u.gif
Atsakyti
Puiki temelė thumbup.gif
Va jau praėjo nemažai laiko, bet yra kas vis didesnę šypseną kelia. Gimdėm ilgokai (~14 val) ir "neefektyviai", kol gydytojas nusprendė daryti cezarį. Taigi, po operacijos išveža mane iš operacinės, o ten pasitinka ištysęs ir lengvai balstelėjęs vyro veidas. Na, aš kaip mylinti žmona, o be to euforijoj po gimdymo, galvoju reik kažkaip jam parodyt, kad su manim viskas liuks. Taigi, iškėliau vieną ranką, štai taip: user posted image, kad pasakyt ir nusišypsot galima, kažkaip nedašuto cool.gif Na man tuo metu atrodė tinkamiausiai išreiškiaus save. O vyras dar ir "po šiai dienai" pasakoja, kaip žmoną iš operacinės tokią user posted image išvežė hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(sandra00 @ 2007 09 17, 14:35)
jooo,buvo ir mums su vyru nutikimas geeeras  tongue.gif
mane ryte anksti pažadino,sutvarkė,ir vedė į gimdyklą.skambinu vyrui,niekaip neprisiskambinu.palikau palatos draugei telefoną,sakau jei skambins,atsiliepk,pasakyk kur aš.aš jau ir gimdykloje,o vyrui dar nepranešta.seselės ir daktarė vaikšto man po tą gimdyklą,o man vis mintis kirba,kaip vyrui praneš kur aš.turėjau kitą telefoną,bet buvo pasakyta kad telefonais naudotis negalima,o ir nesmagu prie daktarų.tai pasiprašiau į tualetą,mane seselė su stovu lašelinės palidėjo iki tualeto.o ten jau iš kišenės išsitraukiau telefoną ir skambinu vyrui.kai jis atsiliepia aš:
-kur tu,ko neatsiliepi,važiuok čia,aš jau gimdau?
o jis taip ramiai,- gerai.
o aš vėl šaukt,greičiau būk čia...pradėjau pasakot kokia gimdykla...
o jis man ramiai ir sako,-lysk lauk iš toleto ir pašnekėsim.
nu šaaakės,išlendu iš toleto,o jis jau pasipuošęs ta apranga.seselės juokiasi  tongue.gif .
pasirodo ta patalos draugė viską jam pranešė.

čia kaip iš anekdoto lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti