Įkraunama...
Įkraunama...

Juokingi nutikimai susiję su gimdymu

Na man tai dare CP, bet po to kai nuveze i intensyvios prieziuros palata, kai MB paklause kaip jauciuosi, tai jis pasakojo, kad juokiausi ir sakiau "nieko nejauciu, nei rankyciu nei kojyciu" lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(*Rykliukė* @ 2007 11 23, 13:12)
Na man tai dare CP, bet po to kai nuveze i intensyvios prieziuros palata, kai MB paklause kaip jauciuosi, tai jis pasakojo, kad juokiausi ir sakiau "nieko nejauciu, nei rankyciu nei kojyciu" lotuliukas.gif .

lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rykliukė* @ 2007 11 23, 12:12)
Na man tai dare CP, bet po to kai nuveze i intensyvios prieziuros palata, kai MB paklause kaip jauciuosi, tai jis pasakojo, kad juokiausi ir sakiau "nieko nejauciu, nei rankyciu nei kojyciu" lotuliukas.gif .

laugh.gif Geras! Balsu žvengiu laugh.gif
Atsakyti
bigsmile.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Oj, geriau uz anekdotus thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavazza @ 2007 11 21, 22:27)
Man geriausia buvo, kai akusere, kad prablaiveciau ir butu jegu stumti liepe vyrui deti man ant kaktos saltus kompresus. Vyrui sako paimk ranksluosti ir sudrekines dek, o jis apsidaire, rado kruva popieriniu ranksluosciu ir deda slapius popierius man ant galvos. O as jam rekiu tu ka, darai, gamta niokoji!!!!!!!! akusere ir sanitare, kad prades prunkst, o as joms paskaita apie gamtos atsilima ispyliau  lotuliukas.gif  (nelabai ka apie tai ismanau) bet stogas jau tiek nuvaziaves buvo, kad sakes  doh.gif  sanitare pasiplove is gimdyklos garsiai zvengdama  lotuliukas.gif  o as pasipiktinusi ispyliau dar viena paskaita, apie gydytoju nekompetetinguma  biggrin.gif
O dar bajeris buvo, kai priemimo skyriui, tokis daktariukas liepe paruosti krutis apziurai  mirksiukas.gif  as jo klausiu, jum kaip? Ant lekstutes ar padeklo?  doh.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif Super thumbup.gif lotuliukas.gif Net per sarėmius apie gamtą galvoji thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man darė cezarį, tai tik suleidus nejautrą kad buvo užėjęs toks nervinis juokas gulint ant to operacinės stalo doh.gif Negaliu sustot. O taip gėda, gydytojai žiūri visi... blink.gif
Dar buvo ką tik praėjusi policininkų diena, tai per visą operaciją gydytojai aptarinėjo policininkus ir pasakojo visokias istorijas apie susidūrimus su policija doh.gif
O aš visą laiką klausinėjau kodėl aš kreivai guliu rolleyes.gif Turbūt ten paverčia kad vandenys nubėgtų?
Atsakyti
as i ligonine kartu su vyru atvaziavau. tas dar ryte namie LOST serija ziurejo, o as jam sakau:"gal vaziuojam?"o tas:" jau tikrai dabar?" ramus abu, nes pati nezinau, ar cia saremiai, ar cia vandenys ( bego soniniai, todel labai po nedaug).
tai nuvaziavom, o tas ir loptopa prigriebe.
tai kaip dabar prisimenu, guliu, o jam kompas issikrove, nes gimdykloj rozeciu itampa kitokia lotuliukas.gif
tada dar saremiu nebuvo, tai guliu sau ir laukiu kazko. po poros val pradure vandenis, saremiai tokie, kad norisi sienom lipt, o vyras tada jau po prakaitu, su manim nesusisneka, o tarp saremiu dar bando klaust kiek daktarei duot lotuliukas.gif o as jam:" duok kam nori, tik nuo manes atstok".
Atsakyti
man ir buvo keli, dabar jau juokingi nutikimai gimdymo metu biggrin.gif
>Visų pirma, kai atvažiavau į gimgyklą, sesutė liepė eiti persirengti jų rūbais, nueinu į kambariuka, o ten kruvelė spalvotų chalatėlių ir baltų marškinėlių pridėta, tai as pagalvojau, balta jau atsibodusi, norisi kažko ryškesnio, tai išsirinkau patį ryškiausią gėlėtos medžiagos chalatėlį ir apsirengiau jį ant nuogo kūno (nieks nepasakė kad ir marškinius reikėjo apsivilgti, o ką aš zn, juk pirma kartą tokia situacija doh.gif ) oj "linksma" buvo, kai gydytojas pasakė: na nusivilkit tą chalatą, kad neverštų jum, tuoj gimdysim" o aš po juo nieko netūrėjau lotuliukas.gif lotuliukas.gif manau gydytojas pamatęs, pagalvojo nu tundrų tundra doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
>Su vyriuku bajeriukas ir buvo - aš guliu prijungta prie aparato, lašelinė laša, užeina sarėmis padejuoju, pasiglostau save, o maniškis sėdi šalia ir žiovauja, aš perpykusi sakau : " aš gimdau, o tau nuobodu, gal teliką atsinešk" lotuliukas.gif
> šokinėju ant kamolio, skausmas nerealus, jau kaip ir stumt noriu bet dar negalima, atsidaro durys ir ateina nestuke.gif gimdyklos apžiurėti, matyt rinkosi kur geriau gimdyti išsprogdinus akis žiūri į mane blink.gif aš jai - " nepergyvenk tavęs tas pats laukia" lotuliukas.gif kai movė varkšelė iš gimdyklos lotuliukas.gif doh.gif

gerai, kai galim prisiminti gimdymus su šypsena mirksiukas.gif
daugiau tokių linksmų tėmelių thumbup.gif
Atsakyti
Man tai toks gana juokingas man pačiai nuotykis buvo, kai darė klizmą. Kadangi gimdymą skatino skatinamaisiais vaistais, tai nuleido vaisiaus vandenis. Ir gydytojas sako "pasidarykim klizmą, bus pačiai lengviau, nebus jokios baimės, kad pristenėsi ką per stūmimą". blush2.gif bigsmile.gif Kadangi gydytoja pažįstama, tai ir bendravom pajuokaudamos tarpusavyje.
Nusivedė mane sanitarytė. Visą atlikimo procedūrą žinau, esu medikė, bet pati savo kailiu niekada to potyrio neišgyvenau. rolleyes.gif Tai priguliau ant kušetės šonu, "suleido" man šilto vandenuko dozę nemažą. hihihi.gif Žinau, kad reikia stengtis sulaikyt kiek įmanoma ilgiau...Tai aš atsistojau ir einu neskubėdama į wc, nes toje pačioje patalpoje, čia pat. Ir tokia mintis galvoje "o jei neišlaikyčiau dabar?". Toks kvailas juokas pačiai sau užėmė. doh.gif Einu ir šypsausi viena sau. Praėjo ta pati sanitarė, pažiūrėjo keistai. biggrin.gif O kai ant klozeto pritūpiau, tai antra juoko banga užplaukė, niekaip negaliu sustot! Kai jau susiruošiu pakilt, vėl šiltas vandenėlis nubėga ir vis bėga ir bėga. Jau vienu momentu nejauku buvo, kiek aš ten tupėsiu? hihihi.gif

Vis gi tie keisti juoko ir nepaaiškinamų nuotaikų kaitos būna dažnai moteriai. Kiek pakalbu su draugėmis, pažįstamomis, kolegėmis. Turbūt tai susiję su vidine įtampa, persimaišiusia su rūpesčiu. Organizmas taip priverčia mus bent truputį nukreipt mintis kitur. sokiai.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2007 12 02, 13:44)
as i ligonine kartu su vyru atvaziavau. tas dar ryte namie LOST serija ziurejo, o as jam sakau:"gal vaziuojam?"o tas:" jau tikrai dabar?" ramus abu, nes pati nezinau, ar cia saremiai, ar cia vandenys ( bego soniniai, todel labai po nedaug).
tai nuvaziavom, o tas ir loptopa prigriebe.
tai kaip dabar prisimenu, guliu, o jam kompas issikrove, nes gimdykloj rozeciu itampa kitokia lotuliukas.gif
tada dar saremiu nebuvo, tai guliu sau ir laukiu kazko. po poros val pradure vandenis, saremiai tokie, kad norisi sienom lipt, o vyras tada jau po prakaitu, su manim nesusisneka, o tarp saremiu dar bando klaust kiek daktarei duot  lotuliukas.gif  o as jam:" duok kam nori, tik nuo manes atstok".


Mano vyras irgi su laptopu gimdykloj sedejo lotuliukas.gif tai visi galvojo, kad jis kokia tai vazna asba lotuliukas.gif zmona gimdo, o jis vargsiukas dirba, net kavos jam siule mirksiukas.gif
Atsakyti