Įkraunama...
Įkraunama...

Juokingi nutikimai susiję su gimdymu

gera gimdymo istorija biggrin.gif
Atsakyti
melodi, zvengiu kaip nenormali... visi subego ziureti, ar man nepasimaise... thumbup.gif
turetum knyga parasyti- rezervuoju!
Atsakyti
puse dienos skaiciau pasakojimus thumbup.gif thumbup.gif
jau siandien 36 savaite, bijau gimdyt, tai ne tas zodis unsure.gif
nors istorijos juokingos, kikenau ir kikenau, lotuliukas.gif lotuliukas.gif bandziau dar kai ka saviskiui per tel pasakot, tai tik juoktis tesugebejau, taip nieko ir nesuprato, sake "nuprotejau visai" blush2.gif ax.gif
greitu laiku ir as gal galesiu savo istorija papasakot nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(meskiniene @ 2008 01 21, 21:33)
greitu laiku ir as gal galesiu savo istorija papasakot nestuke.gif

niu tai su nekantrumu laukiam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meskiniene @ 2008 01 21, 21:33)
puse dienos skaiciau pasakojimus thumbup.gif  thumbup.gif
jau siandien 36 savaite, bijau gimdyt, tai ne tas zodis unsure.gif
nors istorijos juokingos, kikenau ir kikenau,  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif bandziau dar kai ka saviskiui per tel pasakot, tai tik juoktis tesugebejau, taip nieko ir nesuprato, sake "nuprotejau visai" blush2.gif  ax.gif
greitu laiku ir as gal galesiu savo istorija papasakot nestuke.gif

nu jo tokiu laiku ir as bijojau gimdyt scare.gif o dabar jau trecia diena taaaip sunku, kag jau galvoju viska istversiu ka tik greiciau palengvetu.. cool.gif
Atsakyti
o pas mane bajeris po gimdymo buvo, jaunas daktarelis kaklelio nerado, sakau:gal isgimdziau?tas tik daptelejo i mane.....
Atsakyti
QUOTE(neringuska @ 2008 01 23, 13:11)
o pas mane bajeris po gimdymo buvo, jaunas daktarelis kaklelio nerado, sakau:gal isgimdziau?tas tik daptelejo i mane.....

Cia tai geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuska @ 2008 01 23, 11:11)
o pas mane bajeris po gimdymo buvo, jaunas daktarelis kaklelio nerado, sakau:gal isgimdziau?tas tik daptelejo i mane.....


viršūnė doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai gal į bambą pirštą kišo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai kad jis tik per gimdyma salia pastovejo, o akusere visa darba atliko, o po to pasikviete kita gydytoja padeti ieskoti kaklelio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuska @ 2008 01 24, 12:04)
Tai kad jis tik per gimdyma salia pastovejo, o akusere visa darba atliko, o po to pasikviete kita gydytoja padeti ieskoti kaklelio lotuliukas.gif


lotuliukas.gif nu būna ir taip doh.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Melodi @ 2008 01 21, 10:46)

Saunuole, luzau is koto thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Crazy Daisy @ 2008 01 17, 12:35)
Per patį gimdymą gydytojas glosto galvą ir sako "žinau, žinau, kad skauda... pakentėk... žinau, žinau..." Nebeatlaikė mano smegenėlės, kaip užkaukiau "iš kur tu blyn žinai?"  doh.gif  Tas tai patylėjo ir sako "tokios kaip tu pasako"...  blush2.gif



thumbup.gif Zinokit, man lygiai taip pat buvo. geras daktariukas, dar rezidentas tada buvo, taip uzjaute mane, o as ji aprekiau, kad nieko jis nezino biggrin.gif
Atsakyti