Įkraunama...
Įkraunama...

Opinis kolitas

sveikutes, gal kam teko susidurti su sia liga? Gal metai laiko galvojau kad man ''dirglios žarnos sindromas'',nes pasiskaicius internete simptomai sutapo g.gif ,bet jau 2 dienos kaip išangė kraujuoja,o tai jau neatitinka dirglios žarnos sindromui. g.gif doh.gif gal kam teko isgyvent sita liga ir noreciau suzinoti ar ilgas gydymas?pas gydytojus dar nebuvau nes savaitgalis verysad.gif
Atsakyti
Sveika, Lynkute
po savaitgalio būtinai nueik pas gydytoją. Mano uošvienei prieš kelis metus taip buvo, ji vaistinėje paprašė kažkokių vaistų ir iškart praėjo, klausiau jos pavadinimo, bet ji jau nepamena. Manau, kad ir tau šitie reikaliukai greit susitvarkys, tik būtinai nueik pas gydytoją, Sėkmės rolleyes.gif
Atsakyti
aciu skaistute uz patarimus wub.gif
o kaip tavo sveikatele? g.gif
Atsakyti
Man tai kaip ir seniau, vargstu su tuo savo pilvu, žadėjau eiti pas gydytoją, bet taip nenoriu dar sykį skrandį šviestis, nes po ano karto doh.gif nekas buvo. Dabar dar lyg kažkokia depresija prisidėjo + ir vitaminų trūkumas. Parašyk kaip seksis pas gydytoją, lauksiu
Atsakyti
gerai mirksiukas.gif
tai jeigu viena karta sviete skrandi tai gal nesvies jai pas ta pacia gydytoja eisi,nebent seniai sviete. g.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2006 03 18, 14:10)
gerai mirksiukas.gif
tai jeigu viena karta sviete skrandi tai gal nesvies jai pas ta pacia gydytoja eisi,nebent seniai sviete. g.gif

Norėčiau dabar eiti privačiai pas kitą gydytoją, todėl manau, kad jis viską naujai darys.
Kaip tau sekasi Lynkute? rolleyes.gif
Atsakyti
antradieni eisiu pas gydytojus,nes pirmadieni labai daug zmoniu buna tai kazi ar priims be talono.
o sekasi tai ne kaip visur skauda jauciuosi silpnai. doh.gif greiciau pasibaigtu sitos bedos nes isprotesiu .tuoj bijosiu ir po namus vaiksciot,nes tas tustinimosi jausmas pribaigiantis pilvas tai kaip nescios. doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2006 03 19, 19:02)
antradieni eisiu pas gydytojus,nes pirmadieni labai daug zmoniu buna tai kazi ar priims be talono.
o sekasi tai ne kaip visur skauda jauciuosi silpnai. doh.gif greiciau pasibaigtu sitos bedos nes isprotesiu .tuoj bijosiu ir po namus vaiksciot,nes tas tustinimosi jausmas pribaigiantis pilvas tai kaip nescios. doh.gif  unsure.gif


Sveikute Lynkute,
laukiu nesulaukiu kaip tau besiseka, kaip sveikatėlė? ar buvai pas gydytojus?
Atsakyti
labas,dar nebuvau,nors susiruosiu eiti tai tada reikalai apipuola.ir dar beto gydytoja isvaziavusi i kursus, o pas kita nenoriu eiti.o sveikatele vis blogeja doh.gif geriu raminamus, geriu probjotikus ir niekas nesikeicia g.gif schmoll.gif tikrai parasysiu kai apsilankysiu pas gydytojus blush2.gif
o kaip tavo sveikatele? g.gif gal atradai kokius vaistus atsikratyti sitos bjaurybiskos ligos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lynkute: 22 kovo 2006 - 21:10
Oi kaip negerai, kad gydytojos neradai g.gif ,gal vaistinėje ko nors paprašyk, gal žinai kokią neblogą vaistininkę g.gif
Man tai kaip ir ankščiau, nekaip ir aš jaučiuosi, mokausi dar verslo vadybą dieniniam, dar šeima, o ir mano dukrytė dažnai serga, tai nuo visokių stresų ir tų atsiskaitymų akyse jau žaliuoja. Pas mus dar yra viena viltis nueiti privačiai pas vieną gydytoją arba teks į kokią Klaipėdą važiuoti.
Atsakyti
sveikute ax.gif
pazystu vaistininke bet kas is to jeigu nezinau tiksliai kas man yra o ir pati vaistininke sake kaip paklausiau kad parduotu vaistus bet jie visi brangus siti uzdegiminiai vaistai zarnyno g.gif tai zinai jeigu nepadetu tai pinigai kaip y bala doh.gif
nes ir taip tu antibjotiku privalgius visokiausiu nuo birzelio menesio doh.gif
Tau irgi matau nekas vargsele console.gif laikykis ir labai nesinervuok.bet as tik vieno nesuprantu,jai tau nustate dirglios zarnos sindroma tai kaip nepadejo raminami,vistiek gal koks pagerejimas turejo pasijausti,gal ne tik tas sindromas yra gal dar kokia liga zarnyno.kaip ir man daktarai nustate kad nerviskai net neapziureje manes doh.gif tik ismatu paseli padare ir viskas doh.gif juokinga ar ne. blink.gif
nezinau truksta zodziu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(skaistė @ 2006 03 18, 12:49)
nenoriu dar sykį skrandį šviestis, nes po ano karto  doh.gif nekas buvo

Kas per tyrimas ir kas tau po jo buvo blogai, skaiste? blink.gif g.gif

QUOTE(skaistė @ 2006 03 23, 15:55)
Pas mus dar yra viena viltis nueiti privačiai pas vieną gydytoją arba teks į kokią Klaipėdą važiuoti.

Dėl pilvo ligų rekomenduoju dr. Šniolį Klaipėdoje. Jis dirba Jūrininkų ligoninėje arba privačiai Medikanoje 4u.gif . Būtinai išsitirkit, panos cool.gif
P.S jooo, ta dirglioji žarna- bjaurus dalykas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 24 kovo 2006 - 22:22