Įkraunama...
Įkraunama...

Opinis kolitas

QUOTE(lynkute @ 2006 08 28, 09:15)
taip ir nesibaige tos moteriskos ligos nieko neranda nervas ima bet nutariau nevazineti i vilniu nes kuo daugiau tyriesi tuo daugiau visko randa jau nuo tu vaistu bloga daros
doh.gif taip ir gala gali gauti blush2.gif


Lynkute, o kokius vaistus dar vartoji, kažką anksčiau minėjai lyg metaspasmil, o kas jis per vaistas g.gif
Atsakyti
man ji skyre santariskese naikina viduriu putima pilvo skausmus ir kitokius negalavimus bet man jis ne kazi ka padejo g.gif
Atsakyti
seip nuo putimo ir nemaloniu pojuciu, gurguliavimo man asmeniskai neblogai padeda spasmomenas ax.gif jei reikia greito poveikio, gaila, kad jis negydo verysad.gif
Atsakyti
geriau bet jis man nei kiek nepadejo unsure.gif
Atsakyti
niu va matyt kas tinka vienam ne visada tinka kitam ax.gif kaip pavyzdziui ir su grybuku bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif kaip laikotės????? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Aš tai tik šiandien iš atostogų grižau, buvau į Švediją savaitei išlėkusi, o kitą savaitę namie praleidau ir šen bei ten.
Šiaip tai pas mane svyruojančiai reikalai eina. Tai geriau tai blogiau, čia Švedijoj pasiropščiau po kalnus biškį, pavargau, iš kart pasijautė. O dabar vėl atrodo normalizuojasi. Nzn, bet šiaip neimu i galva, nes kitaip nebus. Dar i ta diagnostikos centra nenuvaziavau, bet reikes pabandyti smile.gif pazesim ka gero ten ras jie man smile.gif Bet su kolitu-tai reik daug ramybės ir poilsio, jokiais budais nepervargti ir nepasitempti, nesitampyti, is kart pablogeja. o del vaistu, nzn, kraujo nors ir yra, nedaug, bet jokiu kol kas negeriu, kai pabloges, tada vel gersiu smile.gif ot kokia as bjauri smile.gif

Atsakyti
Sveikutės. Su dideliu susidomėjimu perskaičiau visų Jūsų pasisakymus. Pati taip pat jau metus vargstu dėl šios ligos ir iki tol maniau, kad viena tokia esu, nes nieko anksčiau neteko apie tai girdėti. Prisiskaičiau daug visokios informacijos, bet nuo to, deja, nepagerėjo. verysad.gif Man, kaip ir Jums būna šiuo požiūriu giedresnių ir niūresnių dienų, aš taip pat stengiuosi "nekreipti dėmesio" į tai, tikėt, kad mokslas visagalis ką nors naujo išras ir man padės. Todėl mielai prisijungčiau prie Jūsų gražaus bendravimo, išklausyčiau Jūsų patarimus, o ir pati pasidalinčiau, kuo tik įstengčiau. Nepasiduokit, sveikit, bendraukit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(austeja001 @ 2006 09 08, 15:55)
Sveikutės. Su dideliu susidomėjimu perskaičiau visų Jūsų pasisakymus. Pati taip pat jau metus vargstu dėl šios ligos ir iki tol maniau, kad viena tokia esu, nes nieko anksčiau neteko apie tai girdėti. Prisiskaičiau daug visokios informacijos, bet nuo to, deja, nepagerėjo.  verysad.gif Man, kaip ir Jums būna šiuo požiūriu giedresnių ir niūresnių dienų, aš taip pat stengiuosi "nekreipti dėmesio" į tai, tikėt, kad mokslas visagalis ką nors naujo išras ir man padės. Todėl mielai prisijungčiau prie Jūsų gražaus bendravimo, išklausyčiau Jūsų patarimus, o ir pati pasidalinčiau, kuo tik įstengčiau. Nepasiduokit, sveikit, bendraukit  4u.gif

sveika prisijungusi austeja prie musu saunaus burelio aisku kad tu ne viena tokia wub.gif ir gali su mumi pasikalbeti 4u.gif nors man ir ne tokia liga bet irgi bjauri doh.gif ,bet kadangi uzvedziau toke temele vistiek ydomu su jumi visoms bendrauti thumbup.gif
Atsakyti
ko kazi nerodo kai kuriu zinuciu g.gif
Atsakyti
jop, kas nutiko, gal kad as paminejau vokieciu firma.....bet pavadinimo nesakiau nes net nezinau.kiba maza tu firmu....o gal del tu bandymu.... sad.gif .....nesuprantu nieko...butu perspejima koki parase ar ka..... sad.gif
matysim, kaip toliau, ir kai issiaiskinsiu apie juos viska-parasysiu vel smile.gif
juk mes visos norim pasveikti smile.gif

Atsakyti
QUOTE(LaiLa25 @ 2006 09 13, 10:18)
jop, kas nutiko, gal kad as paminejau vokieciu firma.....bet pavadinimo nesakiau nes net nezinau.kiba maza tu firmu....o gal del tu bandymu.... sad.gif .....nesuprantu nieko...butu perspejima koki parase ar ka..... sad.gif
matysim, kaip toliau, ir kai issiaiskinsiu apie juos viska-parasysiu vel smile.gif
juk mes visos norim pasveikti smile.gif


Sveika Laila 4u.gif wub.gif
Kaip tavo sveikatėlė g.gif Kažką perskaičiau, bet ar ko nerodo čia man, tai nelabai suprantu kas su ta vokiečių firma. O šiaip parašyk kaip sekasi, tiek seniai bendravom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skaistė @ 2006 09 14, 10:46)
Sveika Laila 4u.gif  wub.gif
Kaip tavo sveikatėlė  g.gif Kažką perskaičiau, bet ar ko nerodo čia man, tai nelabai suprantu kas su ta vokiečių firma. O šiaip parašyk kaip sekasi, tiek seniai bendravom  smile.gif


Labutis, taip senokai bendravom jau smile.gif sveikatele tai...gyvensiu smile.gif
bet siaip tai visokiu dienu buna, tai blogiau tai geriau....a bet nenusimenu. Gyventi reikia, ir kabinuosi kiek pajegiu i gyvenima....
O del tos firmos....baisu net ka rasyt, nes vel dings info smile.gif turiu ziniu, kad pavyko vienam zmogui atrodo pasveikti, jis tokia pacia liga turi, kaip as. Tai bandysiu iki jo prisikasti ir issiaiskinti, kas ir kaip ir kodel. Zadejau sia savaite, bet turbut tik kita sav. iseis....nus as pasistengsiu kaip galima greiciau viska issiaiskinti smile.gif ir labai tikiuosi, kad mes galesim pasveikti smile.gif
Atsakyti