Įkraunama...
Įkraunama...

Opinis kolitas

Sveikos Merginos,
Tikrai nė vieno pasisakymo iki tol neskaičiau, kuris net ašarą privertė išspausti. Tikrai, Laila, net žodžių pritrūksta paaiškinti tokiems sudėtingiems ir skausmingiems dalykams. Laila, laikykis, sveik, daugiau saulės spindulių, pirmieji pavasario žiedai tikrai turėtų praskaidrinti nuotaiką, o tuo pačiu ir sveikatą. Dėkuj, kad parašei, kad leidai įvertinti dabartinę situaciją, suprasti, kad būna daug blogiau.
Merginos, nepasiduokit blogoms nuotaikoms, ligoms ir kitiems blogiems dalykams, turime tik vieną gyvenimą, tad gyvenkime, tikrai, kaip sakė Laila mylėkim save, artimus žmones ir būkime laimingos, juk pavasaris, saulutės vis daugiau 4u.gif
Atsakyti
Mielos merginos,
aciu jums...kad jus zinotumet, jusu palaikymas man taip pat labai yra svarbus....visa laika guledama ligoninej galvojau, kaip jus laikotes, kaip jums sekasi ir meldziausi, kad jus butumet protingesnes uz mane, ir nedarytumet tu paciu klaidu kaip as...
sunku pakeisti savo mastyma....ir juolabiau pakeisti gyvenimo buda.....bet privalau tai padaryti...del saves, ir del savo artimu....labai sunku....ziauriai yra sunku....kalnas vaistu, rezimas, sveikas maistas.....ir apskritai, baime del mano ateities....kol kas jos labai bijau....nes man pasake, kas gali buti...kaip gali buti.....nzn....ar pavyks su tomis mintimis susitaikyti ir susigyventi ir ar uzteks jegu.....bet as prisiekiau, kad pasistengsiu...bent jau pasistengsiu, nes dvasiskai nesu labai stipri......
taip, pavasaris paumejimo metas.....kaip ir ruduo....bet zinau, kad galima pasiekti remisija.....ir ja islaikyti......to dabar ir siekiu....tik neuzsibreziu laiko ir jo neskaiciuoju, kad nereiktu nusivilti ir pulti i neviti, kad nepavyko...man dabar egzistuoja erdve, cia ir dabar.....negalvoju kas bus po val ar rytoj ar po metu....
pasistengsiu ismokt mylet save ir kazkaip rupintis savimi....
o jus, taip pat prizadekit, kad rupinsites savimi ir mylesit save....gyvenimas vienas....dziaukimes sia akimirka, juolab kad siandien ve pasirode saulute smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LaiLa25 @ 2007 03 10, 11:50)
Mielos merginos,
aciu jums...kad jus zinotumet, jusu palaikymas man taip pat labai yra svarbus....visa laika guledama ligoninej galvojau, kaip jus laikotes, kaip jums sekasi ir meldziausi, kad jus butumet protingesnes uz mane, ir nedarytumet tu paciu klaidu kaip as...
sunku pakeisti savo mastyma....ir juolabiau pakeisti gyvenimo buda.....bet privalau tai padaryti...del saves, ir del savo artimu....labai sunku....ziauriai yra sunku....kalnas vaistu, rezimas, sveikas maistas.....ir apskritai, baime del mano ateities....kol kas jos labai bijau....nes man pasake, kas gali buti...kaip gali buti.....nzn....ar pavyks su tomis mintimis susitaikyti ir susigyventi ir ar uzteks jegu.....bet as prisiekiau, kad pasistengsiu...bent jau pasistengsiu, nes dvasiskai nesu labai stipri......
taip, pavasaris paumejimo metas.....kaip ir ruduo....bet zinau, kad galima pasiekti remisija.....ir ja islaikyti......to dabar ir siekiu....tik neuzsibreziu laiko ir jo neskaiciuoju, kad nereiktu nusivilti ir pulti i neviti, kad nepavyko...man dabar egzistuoja erdve, cia ir dabar.....negalvoju kas bus po val ar rytoj ar po metu....
pasistengsiu ismokt mylet save ir kazkaip rupintis savimi....
o jus, taip pat prizadekit, kad rupinsites savimi ir mylesit save....gyvenimas vienas....dziaukimes sia akimirka, juolab kad siandien ve pasirode saulute smile.gif

laila tu labai stipri, drinks_cheers.gif su tokia liga galima sokt i beprotybe doh.gif g.gif o tu nepabugai ir laikaisi mano lengvesne liga bet jau tokia depresija isivarius kad ooojojoj schmoll.gif baime tam reikalui tai ilgam isivariau.... g.gif
laikykis ,esi labai grazi ,ir jauna tai tik palinket galiu stiprybes ,dideles sveikatytes ir daug graziu akimirku 4u.gif
Atsakyti
.........as labai bijau.....patikekit..........
Atsakyti
na stai...jau savaite kaip esu namie....bet jegu kol kas nedaugeja....atrodo viskas tas pats....stovi vietoj...aisku, tustinuosi jau tik 2-3k per para....ir kraujo nebedaug.....bet jegu visai neturiu. siandien buvau ambulatorijoj savo, krauja pridaviau, kad paziuretu, kaip ten tas hemoglobinas pas mane....ech......sunku...oi kaip dar sunku.....
Atsakyti
laila o kaip cia tau taip staiga pasidare ar tu vaistuku nevartojai kad atkritai taip?
as tai gerciau kad tik padetu man koki vaistukai g.gif bet kad ju nera..... schmoll.gif
dziaugiuosi kad tau nors kiek pagerejo..sveik greiciau 4u.gif
Atsakyti
negeriau....po to kai prasidejo paumejimas vel geriau, bet nepadejo, nes per daug matyt nervu, darbo ir itampos buvo....tai taip ir nusivaziavau...pati kalta...nesaugojau saves...
deja, man ir nera vaistu kurie visiskai pagydytu....tik prilaiko kaip sakoma....ech....nieko nepakeisi.....yra kaip yra....
Atsakyti
sveikos, as vel cia smile.gif pasidalinti savo gyvenimu smile.gif
praeita sav dariausi kraujo tyrima....nuliudino, hemoglobinas 81....rytoj vel vaziuosiu darytis tyrima...ziuresiu kas pasikeite, ir jei blogai, tai penktadieni skambinu daktarei i vilniu ir klausiu ka daryti....gal vel guldys...... sad.gif ziauru.....
stengiuos nepasiduoti....bet fiziskai visai nusilpusi esu...i antra auksta sunkiai uzlipu.....is namu beveik neinu, nes drebet visa pradedu, oro trukti pradeda....
ech....kaip nors....
Atsakyti
QUOTE(LaiLa25 @ 2007 03 20, 11:20)
sveikos, as vel cia smile.gif pasidalinti savo gyvenimu smile.gif
praeita sav dariausi kraujo tyrima....nuliudino, hemoglobinas 81....rytoj vel vaziuosiu darytis tyrima...ziuresiu kas pasikeite, ir jei blogai, tai penktadieni skambinu daktarei i vilniu ir klausiu ka daryti....gal vel guldys...... sad.gif ziauru.....
stengiuos nepasiduoti....bet fiziskai visai nusilpusi esu...i antra auksta sunkiai uzlipu.....is namu beveik neinu, nes drebet visa pradedu, oro trukti pradeda....
ech....kaip nors....




Net sunku suvokti, kaip taip nutinka. Laila, laikykis, ilsėkis, gerai maitinkis. Tikiuosi, yra, kas Tave palepina 4u.gif O iš kur esi (gal kada ir minėjai, bet... doh.gif ) Laikykis, sveik, mes Tave visa širdimi palaikome wub.gif
Atsakyti
oi merginos, valgau beveik kas dvi valandas.mama nuo ryto atsikelus vis ka nors man valgyti gamina, gerai kad ja turiu....jau maistas tai rinktinis...zinoma, atsibodus jau ta dieta ....vistiena, versiena, jautiena, kalakutiena....vemt vercia....bet mama stengias vis ka nors sugalvoti, kad nebutu tas pats per ta pati.
lepina kiek imanydami mane.
Gyvenu prie kauno smile.gif gal kada ir minejau, bet cia jau tiek daug prirasyta, kad ne viska ir prisiminsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LaiLa25 @ 2007 03 20, 15:23)
oi merginos, valgau beveik kas dvi valandas.mama nuo ryto atsikelus vis ka nors man valgyti gamina, gerai kad ja turiu....jau maistas tai rinktinis...zinoma, atsibodus jau ta dieta ....vistiena, versiena, jautiena, kalakutiena....vemt vercia....bet mama stengias vis ka nors sugalvoti, kad nebutu tas pats per ta pati.
lepina kiek imanydami mane.
Gyvenu prie kauno smile.gif gal kada ir minejau, bet cia jau tiek daug prirasyta, kad ne viska ir prisiminsi smile.gif

wub.gif wub.gif wub.gif laikykis lailute laikau kumstukus uz tave sveikatytes ir stiprybes tau didziausiosuser posted image
Atsakyti
Sveikos, merginos! Sveika, Laila. Nuosirdziai gaila del to , ka tau teko iskenteti. Noriu patarti, kad kraujo hemoglobina puikiai pakelia dilgeliu arbata. Nusipirk vaistinej dilgeliu, uzsiplikink pusei val., nukosk ir gerk po stikline kasdien. Jau po savaites hemoglobinas pakyla, nereikia jokiu sintetiniu vaistu. Pamegink, blogiau tikrai nebus. O man irgi , po 4 men remisijos vel kraujas pasirode. Nedaug, bet vistiek labai liudna. Ir vaistus geriau visa laika....Dabar apie tuos 4 men prisiminsiu, kaip apie nuostabiausia laika gyvenime! Stiprybes tau, viskas bus gerai, pamatysi!!! thumbup.gif Visoms linkiu stiprios sveikatos!
Atsakyti