Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Opinis kolitas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
lynkute
sveikutes, gal kam teko susidurti su sia liga? Gal metai laiko galvojau kad man ''dirglios žarnos sindromas'',nes pasiskaicius internete simptomai sutapo g.gif ,bet jau 2 dienos kaip išangė kraujuoja,o tai jau neatitinka dirglios žarnos sindromui. g.gif doh.gif gal kam teko isgyvent sita liga ir noreciau suzinoti ar ilgas gydymas?pas gydytojus dar nebuvau nes savaitgalis verysad.gif
skaistė
Sveika, Lynkute
po savaitgalio būtinai nueik pas gydytoją. Mano uošvienei prieš kelis metus taip buvo, ji vaistinėje paprašė kažkokių vaistų ir iškart praėjo, klausiau jos pavadinimo, bet ji jau nepamena. Manau, kad ir tau šitie reikaliukai greit susitvarkys, tik būtinai nueik pas gydytoją, Sėkmės rolleyes.gif
lynkute
aciu skaistute uz patarimus wub.gif
o kaip tavo sveikatele? g.gif
skaistė
Man tai kaip ir seniau, vargstu su tuo savo pilvu, žadėjau eiti pas gydytoją, bet taip nenoriu dar sykį skrandį šviestis, nes po ano karto doh.gif nekas buvo. Dabar dar lyg kažkokia depresija prisidėjo + ir vitaminų trūkumas. Parašyk kaip seksis pas gydytoją, lauksiu
lynkute
gerai mirksiukas.gif
tai jeigu viena karta sviete skrandi tai gal nesvies jai pas ta pacia gydytoja eisi,nebent seniai sviete. g.gif
skaistė
QUOTE(lynkute @ 2006 03 18, 14:10)
gerai mirksiukas.gif
tai jeigu viena karta sviete skrandi tai gal nesvies jai pas ta pacia gydytoja eisi,nebent seniai sviete. g.gif
*

Norėčiau dabar eiti privačiai pas kitą gydytoją, todėl manau, kad jis viską naujai darys.
Kaip tau sekasi Lynkute? rolleyes.gif
lynkute
antradieni eisiu pas gydytojus,nes pirmadieni labai daug zmoniu buna tai kazi ar priims be talono.
o sekasi tai ne kaip visur skauda jauciuosi silpnai. doh.gif greiciau pasibaigtu sitos bedos nes isprotesiu .tuoj bijosiu ir po namus vaiksciot,nes tas tustinimosi jausmas pribaigiantis pilvas tai kaip nescios. doh.gif unsure.gif
skaistė
QUOTE(lynkute @ 2006 03 19, 19:02)
antradieni eisiu pas gydytojus,nes pirmadieni labai daug zmoniu buna tai kazi ar priims be talono.
o sekasi tai ne kaip visur skauda jauciuosi silpnai. doh.gif greiciau pasibaigtu sitos bedos nes isprotesiu .tuoj bijosiu ir po namus vaiksciot,nes tas tustinimosi jausmas pribaigiantis pilvas tai kaip nescios. doh.gif  unsure.gif
*

Sveikute Lynkute,
laukiu nesulaukiu kaip tau besiseka, kaip sveikatėlė? ar buvai pas gydytojus?
lynkute
labas,dar nebuvau,nors susiruosiu eiti tai tada reikalai apipuola.ir dar beto gydytoja isvaziavusi i kursus, o pas kita nenoriu eiti.o sveikatele vis blogeja doh.gif geriu raminamus, geriu probjotikus ir niekas nesikeicia g.gif schmoll.gif tikrai parasysiu kai apsilankysiu pas gydytojus blush2.gif
o kaip tavo sveikatele? g.gif gal atradai kokius vaistus atsikratyti sitos bjaurybiskos ligos g.gif
skaistė
Oi kaip negerai, kad gydytojos neradai g.gif ,gal vaistinėje ko nors paprašyk, gal žinai kokią neblogą vaistininkę g.gif
Man tai kaip ir ankščiau, nekaip ir aš jaučiuosi, mokausi dar verslo vadybą dieniniam, dar šeima, o ir mano dukrytė dažnai serga, tai nuo visokių stresų ir tų atsiskaitymų akyse jau žaliuoja. Pas mus dar yra viena viltis nueiti privačiai pas vieną gydytoją arba teks į kokią Klaipėdą važiuoti.
lynkute
sveikute ax.gif
pazystu vaistininke bet kas is to jeigu nezinau tiksliai kas man yra o ir pati vaistininke sake kaip paklausiau kad parduotu vaistus bet jie visi brangus siti uzdegiminiai vaistai zarnyno g.gif tai zinai jeigu nepadetu tai pinigai kaip y bala doh.gif
nes ir taip tu antibjotiku privalgius visokiausiu nuo birzelio menesio doh.gif
Tau irgi matau nekas vargsele console.gif laikykis ir labai nesinervuok.bet as tik vieno nesuprantu,jai tau nustate dirglios zarnos sindroma tai kaip nepadejo raminami,vistiek gal koks pagerejimas turejo pasijausti,gal ne tik tas sindromas yra gal dar kokia liga zarnyno.kaip ir man daktarai nustate kad nerviskai net neapziureje manes doh.gif tik ismatu paseli padare ir viskas doh.gif juokinga ar ne. blink.gif
nezinau truksta zodziu schmoll.gif
Elina
QUOTE(skaistė @ 2006 03 18, 12:49)
nenoriu dar sykį skrandį šviestis, nes po ano karto  doh.gif nekas buvo
*

Kas per tyrimas ir kas tau po jo buvo blogai, skaiste? blink.gif g.gif

QUOTE(skaistė @ 2006 03 23, 15:55)
Pas mus dar yra viena viltis nueiti privačiai pas vieną gydytoją arba teks į kokią Klaipėdą važiuoti.
*

Dėl pilvo ligų rekomenduoju dr. Šniolį Klaipėdoje. Jis dirba Jūrininkų ligoninėje arba privačiai Medikanoje 4u.gif . Būtinai išsitirkit, panos cool.gif
P.S jooo, ta dirglioji žarna- bjaurus dalykas doh.gif
lynkute
elina reikia issitirt nes gala gali gaut.

skrandzio tyrimas, tai kai reikia zarna ta gumine su lempute ryti doh.gif baisus tyrimas ir nemalonus.
Elina
QUOTE(lynkute @ 2006 03 25, 08:25)

skrandzio tyrimas, tai kai reikia zarna ta gumine su lempute ryti doh.gif baisus tyrimas ir nemalonus.
*

Taip, būtina išsitirti. O ta "japonkė" nieko labai baisaus smile.gif
skaistė
[quote=Elina,2006 03 24, 23:22]
Kas per tyrimas ir kas tau po jo buvo blogai, skaiste? blink.gif g.gif
Dėl pilvo ligų rekomenduoju dr. Šniolį Klaipėdoje. Jis dirba Jūrininkų ligoninėje arba privačiai Medikanoje 4u.gif . Būtinai išsitirkit, panos cool.gif
P.S jooo, ta dirglioji žarna- bjaurus dalykas doh.gif

AČIŪ ELINA už patarimus wub.gif
Tas skrandžio švietimas labai šlykštus, kol įvedė tą žarną į skrandį tai siaubingai rysčiausi lyg vemti norėčiau, o ašaros upeliais ritosi iš akių, riaugėjimas siaubingas prasidėjo, o gydytojas liepė susilaikyti, nes kitaip sako, užtruks procedūra. Po tokios procedūros savaitę visą gerklę labai skaudėjo doh.gif
Šiaip aš gyvenu Mažeikiuose, bet dažniausiai jei kas rimčiau važiuojame į Klaipėdą. Gal prieš 2 metus važiavau į onkologinį dėl mastopatijos, bet viskas gerai buvo ax.gif
Elina, gal ir tu esi susidūrusi su šia liga? t.y. dirgliąja žarna g.gif
Elina
QUOTE(skaistė @ 2006 03 25, 16:23)
Elina, gal ir tu esi susidūrusi su šia liga? t.y. dirgliąja žarna g.gif
*

Buvau. Mano diagnozė- dirgliosios žarnos sindromas. Na, žodžiu skauda kažkas kažkur ko pagydyti negalima. Man darė rentgenologinį žarnyno tyrimą. Nerado jokių pakitimų, tai parašė tokią diagnozę g.gif . Dabar su pilvu man viskas gerai, bet įsitaisiau refliuksą doh.gif .
V i s k a s n u o n e r v ų cool.gif ( mane tokios gyd. išvados žudo doh.gif )
skaistė
Sveika ELINA 4u.gif
Tai mums abiems tokios pačios bėdos. Man kaip tik ir yra 2 pagrindinės ligos - refliuksas ir dirgliosios žarnos sindromas. Šiaip refliuksas pasireiškia nežymiai, kartais riaugėjimas užeina dažnas ir maistą norisi atpylinėti, bet rūgštis manęs nekankina.
Bet kaip tu išsigydei tą žarnų sindromą, ar jis savaime praėjo? kiek laiko truko ax.gif Man tai didžiausias diskomfortas yra pilvo burbuliavimas doh.gif

Elina
QUOTE(skaistė @ 2006 03 26, 11:29)
Bet kaip tu išsigydei tą žarnų sindromą, ar jis savaime praėjo? kiek laiko truko  ax.gif Man tai didžiausias diskomfortas yra pilvo burbuliavimas  doh.gif
*

Žinok rimtai nervukus gydžiau verysad.gif . Xanax ir kt. vaistais doh.gif . O mano refliuksas irgi panašus: rūgštis manęs labai smarkiai nekankina, bet papykina, skauda krūtinę, raugėju, jau naują ligą įsivariau: bijau bet ką valgyti, gerti doh.gif doh.gif doh.gif
skaistė
Elina,
Gal pameni ką dar vartojai? g.gif Šiaip aš geriu lexotanilį kiekvieną dieną. Bandžiau ir sėlenas valgyti ir spazmomeną gėriau. Gydytoja nuo tokios ligos buvo išrašiusi tik gerųjų bakterijų ir pankolių arbatos doh.gif net juokas nebeima ant kiek atmestinai gydo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(lynkute @ 2006 03 25, 09:25)

*

Lynkute 4u.gif
Kaip tau sekasi? gal kiek geriau jautiesi?
Elina
QUOTE(skaistė @ 2006 03 27, 18:26)
Elina,
Gal pameni ką dar vartojai? g.gif  Šiaip aš geriu lexotanilį kiekvieną dieną. Bandžiau ir sėlenas valgyti ir spazmomeną gėriau. Gydytoja nuo tokios ligos buvo išrašiusi tik gerųjų bakterijų ir pankolių arbatos  doh.gif  net juokas nebeima ant kiek atmestinai gydo  doh.gif
*

Pamenu ką vartojau, tik nežinau ar gerai, kad parašysiu, juk tau gali netikti g.gif . Gėriau Xanax, Leksotanil ( čia nuo nervų blush2.gif ), Spazmomen, Kreon 25000, Motilium ( čia nuo pilvo spazmų, kasos, skrandžio smile.gif ). Tu pasitark su kokiu privačiu gydytoju (nes mano šeimos gydytoja tik Nimesil arba (dar geriau) Diklofeną nuo skausmo skirdavo ir...liepdavo daugiau valgyti blink.gif ( nes pati- stora kaip tankas), ir labai siusdavo dėl mano vegetarizmo blink.gif ( nevalgau mėsos). Jei nori, rekomenduosiu neblogus ( žmogiškus ir profesionalius) gydytojus Klaipėdoje
skaistė
Dabar tik prisiminiau, g.gif kad ir aš vartojau Motilium bei Kreoną, Omeprazolį. Bet kita gydytoja sakė, kad man omeprazolio nereikia vartoti, nes refliuksas nestiprus, galima žolelėm gydyti. Niekas nepasikeitė jau metai kaip šis košmaras nesibaigia. Būtų neblogai, jei pasiūlytum kokį gydytoją ax.gif po visų egzaminų reiktų kažką daryti g.gif
lynkute
sveikutes 4u.gif
kaip laikotes as tai buvau siandien pas gydytojus ir nieko ,nepriejau, nes labai daug zmoniu,nervas ima baigiu isprotet. doh.gif
tik pas psichetra buvau tai prirase vaistuku gal gi pades. g.gif
Elina
QUOTE(lynkute @ 2006 03 30, 16:41)
sveikutes 4u.gif
kaip laikotes as tai buvau siandien pas gydytojus ir nieko ,nepriejau, nes labai daug zmoniu,nervas ima baigiu isprotet. doh.gif
*

Lynkute, nugi nulėk pas privatą kokį. Sveikata yra sveikata, ji neįkainojama. Kaip tik šiandien skaičiau laikrašytje apie tą opinį kolitą. Nieko gero schmoll.gif
skaistė
QUOTE(lynkute @ 2006 03 30, 17:41)
sveikutes 4u.gif
*

Labas Lynkute,
Gerai dar kad bent pas vieną priėjai, bet aš nesuprantu g.gif kodėl neįmanoma patekti pas gydytoją. Pas mus tai dabar visi gydytojai susikūrė į atskirus šeimos centrus ir galima be problemų patekti, bet kad nieko nenusimano tai čia dar kita bėda.
Jei tavo gydytojos nėra, turėtų kažkas pavaduoti, ar tu nori tik būtent pas ją g.gif
O kaip dabar jauties, gal kiek aprimo šitie simptomai g.gif
lynkute
sveikute jauciuosi vis dar blogai doh.gif g.gif tikrai man ne dirglioji zarna nes ir nuo depresijos geriu ir nuo nerimo vaistus ir nieko doh.gif kazkas rimciau siandien tai isvis viduriuoju kas puse valandos doh.gif baisu ir iseiti is namu blink.gif
skaistė
QUOTE(lynkute @ 2006 04 01, 14:13)
sveikute jauciuosi vis dar blogai doh.gif  g.gif tikrai man ne dirglioji zarna nes ir nuo depresijos geriu ir nuo nerimo vaistus ir nieko doh.gif kazkas rimciau siandien tai isvis  viduriuoju kas puse valandos  doh.gif baisu ir iseiti is namu blink.gif
*

Sveika Lynkute 4u.gif

Labai noriu, kad nebesikankintum ir nueitum pas gydytoją, matysi, pagersi vaistukų ir praeis, o dėl depresijos ir nerimo siūlau šiek tiek pasistiprinti save B grupės vitaminais ir planuoti vaikelį, ir praeis visos bėdos mirksiukas.gif
lynkute
aciu skaistute wub.gif uz gerus ketinimus 4u.gif tikiuosi bus viskas gerai tikrai eisiu pas gydytojus, nes kitaip jau gyvent pavargau unsure.gif zinoma jai ras dar ka nors musu daktarai, nes irgi labai neatsakingai ziuri i visus tyrimus. g.gif
lynkute
SVEIKUTES ax.gif
buvau siandien pas vidaus gydytoja tai ryt daris tyrimus doh.gif zarnyno gal kam dare zarnyno rentgena is vakaro liepe gerti kazkokius miltelius tai dabar viduriuoju nuo tu milteliu doh.gif koks idomu cia bus tyrimas doh.gif blush2.gif
Elina
QUOTE(lynkute @ 2006 04 12, 15:39)
doh.gif koks idomu cia bus tyrimas doh.gif  blush2.gif
*

dariau bigsmile.gif . Nieko baisaus. Atsistosi į tokią raketą, į šikną įtaisys klizmą ir švies žarnyną lotuliukas.gif Nuo tų miltelių šiandien varysi gerai, bet nieko baisaus. Panos tuos miltukus šiaip sau geria visokių vakarėlių, balių, puotų išvakarėse, kai nori gerai atrodyti lotuliukas.gif
lynkute
bet tikriausiai labai nemalonus tyrimas doh.gif
Elina
QUOTE(lynkute @ 2006 04 12, 17:25)
bet tikriausiai labai nemalonus tyrimas doh.gif
*

Kai jautiesi taip prastai ir nežinai kodėl, tas tyrimas- tikra palaima thumbup.gif . Pagalvok, ištirs, pasakys, kad yra kokios opelės ar erozijos, o gal bus tiesiog iš prigimties užsilenkusi kažkokia ( pamiršau kuri) žarna ir t.t. Šiuo tyrimu daug pamato. Matysi kaip nusiraminsi. O tyrimas tai man tikrai nieko baisaus schmoll.gif g.gif , pas ginekologą ar "japonkę" ryti- baisiau. Nu čia klizmutė ir psio. Gydytoja prie tavęs nė artyn neis blink.gif ( klizmą laikysi pati tongue.gif ) , ji šalia tos raketos prie teliko sėdės ir stebės žarnyną. Truks kokias 10 min, tuomet leis į tūliką lėkti ( kas tuo metu tau bus aktualiausia) lotuliukas.gif
lynkute
Kai jautiesi taip prastai ir nežinai kodėl, tas tyrimas- tikra palaima  . Pagalvok, ištirs, pasakys, kad yra kokios opelės ar erozijos, o gal bus tiesiog iš prigimties užsilenkusi kažkokia ( pamiršau kuri) žarna ir t.t. Šiuo tyrimu daug pamato. Matysi kaip nusiraminsi. O tyrimas tai man tikrai nieko baisaus   , pas ginekologą ar "japonkę" ryti- baisiau. Nu čia klizmutė ir psio. Gydytoja prie tavęs nė artyn neis  ( klizmą laikysi pati  ) , ji šalia tos raketos prie teliko sėdės ir stebės žarnyną. Truks kokias 10 min, tuomet leis į tūliką lėkti ( kas tuo metu tau bus aktualiausia)

aciu tau kad paaiskinai kas per tyrimas mirksiukas.gif nes prisigalvojau visokiu nesamoniu ax.gifo issitirsiu ir bus ramu unsure.gif
Elina
Nu tai- sėkmės, parašyk ryt. Tikiuosi, viskas bus gerai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(lynkute @ 2006 04 01, 13:13)
sveikute jauciuosi vis dar blogai doh.gif  g.gif tikrai man ne dirglioji zarna nes ir nuo depresijos geriu ir nuo nerimo vaistus ir nieko doh.gif kazkas rimciau siandien tai isvis  viduriuoju kas puse valandos  doh.gif baisu ir iseiti is namu blink.gif
*

Tiesa, jei žarnyne nieko blogo neaptiks, paprašyk siuntimo echoskopijai. Ypač paprašyk kasos tyrimo: amilazės, kažkokios lipazės ir t.t Tas tavo viduriavimas gali būti dėl kasos sutrikimo. Gal koks lėtinis pankreatitas? cool.gif
lynkute
sveikutes ax.gif
na buvau siandien tirtis doh.gif siaubas kazkoks ,nenoreciau daugiau,malonumas tai ka as zinau doh.gif atrodo apsitriesi beguledama doh.gif istyre kad dirgliosios zarnos sindromas tai visai nieko nerase jokiu vaistu ,nes kadangi jau geriu raminamuosius ir nuo depresijos tai ir nerase jokiu ir sake dar kazkoks zarnos biskuti nusileidimas,bet delto tipo nieko g.gif
skaistė
QUOTE(lynkute @ 2006 04 13, 14:41)
sveikutes ax.gif
na buvau siandien tirtis doh.gif siaubas kazkoks ,nenoreciau daugiau,malonumas tai ka as zinau doh.gif atrodo apsitriesi beguledama doh.gif istyre kad dirgliosios zarnos sindromas tai visai nieko nerase jokiu vaistu ,nes kadangi jau geriu raminamuosius ir nuo depresijos tai ir nerase jokiu ir sake dar kazkoks zarnos biskuti nusileidimas,bet delto tipo nieko g.gif
*

Sveikute Lynkute 4u.gif wub.gif
Skaitau ir negaliu patikėti, kad ir tau šitą baisią ligą pripažino, vargšele dar tokius siaubingus tyrimus iškentei bet dabar bus ramiau kai žinosi diagnozę. Kovosime su šiuo sindromu abi mirksiukas.gif
lynkute
sveika mirksiukas.gif mirksiukas.gif
o tai tau skaiste nedare tokio tyrimo? g.gif o kokius dare,nes sake dar kazkokie yra tyrimai bet reikia juos atlikti vilniuje,o cia tik storosios zarnos tyrimas kiek supratau. doh.gif bet jau sitas sindromas baisu baisiausias doh.gif
skaistė
QUOTE(lynkute @ 2006 04 13, 15:38)
sveika mirksiukas.gif  mirksiukas.gif
o tai tau skaiste nedare tokio tyrimo? g.gif o kokius dare,nes sake dar kazkokie yra tyrimai bet reikia juos atlikti vilniuje,o cia tik storosios zarnos tyrimas kiek supratau. doh.gif bet jau sitas sindromas baisu baisiausias doh.gif
*

man tai tik skrandį ir tešvietė, o tą diagnozę parašė pagal mano nupasakotus simptomus, man taip pat jokių vaistų nepaskyrė, tik gerųjų bakterijų pagerti doh.gif
ir toks tas gydymas doh.gif
lynkute
siaubas kaip musu daktarai atmestinai ziuri i visa tai schmoll.gif
bet as tai vakar iskart pasakiau,kad ten ir ten skaiciau apie zarnyno ligas ir pasakiau kad noreciau visus tyrimus pasidaryti kokius tik daro musu mieste g.gif tai ir liepe issitirti unsure.gif o siandien po tyrimu tai pasakiau kad dar noriu siuntimo i vilniu kad padarytu dar kitus reikiamus tyrimus tai ji ir dave tik zinau kad vilniuj eiles dideles tai nezinau kaip bus. g.gif bet vistiek issitirsiu nes man net nesitiki kad cia tas sindromas unsure.gif

o skaistute kokias gerasias bakterijas geri? rolleyes.gif
skaistė

o skaistute kokias gerasias bakterijas geri? rolleyes.gif
*

[/quote]
Žinok Lynkute dabar jau gerai ir nepamenu tiksliai kaip jos vadinosi, kažkaip panašiai acidofilus... su tokia mėlyna etikete, dabar šiuo momentu geriu jogurto kapsules. Bet jos nieko nepadės g.gif reikia kažko rimtesnio. Man kokias dvi savaites visai nieko buvo savijauta, dabar trečia diena pilvas skauda, burbuliuoja doh.gif per prievartą į paskaitas einu doh.gif doh.gif
Kaip šaunu, kad turi siuntimą į Vilnių, na gal teks palaukti keletą mėnesių, bet nuodugniai išsitirsi, o dabar reikia prisiregistruoti tikriausiai g.gif Šaunuolė, kad susakei tiems daktarams viską bigsmile.gif
Elina
QUOTE(lynkute @ 2006 04 13, 13:41)
sveikutes ax.gif
na buvau siandien tirtis doh.gif siaubas kazkoks ,nenoreciau daugiau,malonumas tai ka as zinau doh.gif atrodo apsitriesi beguledama doh.gif
*

Nu nieko, nieko. Nieko baisaus tas tyrimas. Jei neapsrinku, tai tikrai tau ne tik storąją žarną matė....Svarbiausia, kad nerado kokių auglių ir kitokių baisybių. Tikiuosi, kad tau ir yra tas dirgliosios žarnos sindromas, kai Vilniuje tai patvirtins, gausi ieškot žolininkių, visokų netradicinių gydymo būdų. Žodžiu, džiaugiuosi, kad nieko blogo nerado....
lynkute
aciu merginos ax.gif
tikiuosi kad susitvarkys gal nes tikrai laukiu tos dienos kai tikrai nieko nejausiu mirksiukas.gif
skaistė
LYNKUTE, SU ŠVENTĖM SVEIKINU TAVE, DRAUGUŽE thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
lynkute
aciu ir tave skaistute 4u.gif thumbup.gif
Avokado
QUOTE(lynkute @ 2006 03 18, 11:29)
sveikutes, gal kam teko susidurti su sia liga? Gal metai laiko galvojau kad man ''dirglios žarnos sindromas'',nes pasiskaicius internete simptomai sutapo g.gif ,bet jau 2 dienos kaip išangė kraujuoja,o tai jau neatitinka dirglios žarnos sindromui. g.gif  doh.gif gal kam teko isgyvent sita liga ir noreciau suzinoti ar ilgas gydymas?pas gydytojus dar nebuvau nes savaitgalis verysad.gif
*

Sveikos merginos! Na as dar viena nelaimele! Jau trecius metus sergu opiniu kolitu- ir galo nesimato! Daktarai teigia, jog liga neisgydoma, bet as nenoriu tuo tiketi! Man jau dare ivairiausiu tyrimu ir buvo paskirta daugybe gydymu ivairiais vaistais... Na galiu parasyt labai daug is savo patirties, bet nezinau, ar kam isties aktualu, ar idomu.... Jei kas rupi, klauskit, as jau net literatura anglu kalba skaiciau unsure.gif

QUOTE(lynkute @ 2006 04 01, 13:13)
*

Siuo metu as jauciuosi ziauriai blogai- kaip tik paumejimas verysad.gif verysad.gif Tustinuosi krauju 20-25 kartus per para, iseiti kur nors baisu, ypac i parduotuves, salia butinai WC turi buti. blush2.gif Sia savaite jau pas daktare ruosiuosi, man kaip tik skirs nauja triju metu gydyma, vaistai kenkia kaulu ciulpams, nebegalesiu maitinti savo kudikio del to... verysad.gif verysad.gif Dabar kaip tik nujunkyti bandau, bet niekaip nepavyksta, krutine tiesiog sprogsta nuo pieno, kai maitinima misiniu pakeiciu! blink.gif
lynkute
Sveikos merginos! Na as dar viena nelaimele! Jau trecius metus sergu opiniu kolitu- ir galo nesimato! Daktarai teigia, jog liga neisgydoma, bet as nenoriu tuo tiketi! Man jau dare ivairiausiu tyrimu ir buvo paskirta daugybe gydymu ivairiais vaistais... Na galiu parasyt labai daug is savo patirties, bet nezinau, ar kam isties aktualu, ar idomu.... Jei kas rupi, klauskit, as jau net literatura anglu kalba skaiciau

man tikrai aktualu,o kokius tau tyrimus dare?
lynkute
aiste busiu labai dekinga jai parasysi placiau rolleyes.gif

o kaip tu gyveni skaiste kaip sveikatele wub.gif
skaistė

o kaip tu gyveni skaiste kaip sveikatele wub.gif
*

[/quote]

Ačiū Lynkute wub.gif wub.gif šiaip dabar lyg ir nieko būtų, tik kartais užeina pilvo skausmai ir tas doh.gif burbuliavimas. Visa laimė kad neviduriuoju, o tai čia paskaičiau ką aistė rašo ir pašiurpau ką tenka iškęsti.
O kaip Lynkute dabar jautiesi, ar praėjo viduriavimas g.gif
lynkute
labas skaiste na vis dar negaluoju,viduriavimas lyg ir praejo, bet tas apgaulingas noras tustintis vis dar yra doh.gif nepakenciu to jausmo blush2.gif nezinau ka jau ir naudot g.gif nieks nepadeda schmoll.gif
LaiLa25
Sveikos merginos,
prisijugiau į šį tinklapį, nes ieškau atsakymų.
Sergu opiniu kolitu jau du metai, informacijos mažai turiu. O daktarai taip pat pasakė, kad kol kas ši liga yra nepagydoma. taip pat užeina paūmėjimai, vienas neperseniausiai praėjo.....žiaurus reikalas, kai WC reik prasėdėt vos ne visą dieną. Pati esu netekėjus, man 25 metai, gyvenu kartu su draugu. Kai susirgau šia liga, net nežinojau kas man, ir vos kojų nepakračiau. Šita ligą nustatė man užsienyje, o čia LT ją patvirtino. Buvau siaubingoj depresijoj, teko eiti pas psichologus, mėn laiko ligoninej Vilniuje gulejau, po to 2 sav. sveikatos atstatymas Druskininkuose. Šiek tiek atsigavau, bent jau psichologiškai, nusiraminau. Nors su šia liga iki šiol negaliu susitaikyti. O paūmėjimai - rudenį pavasarį. Kiek tyrimų pridarė tai net nenoriu prisiminti ir daugiau daryti, sakiau tik po 5metų eisiu, pasitikrinti ar nėra vėžio. Girdėjau vieną nutikimą, kad moteris su opiniu kolitu turėjo darytis išsivalymą. Buvau pašiurpusi. Negaliu nusiraminti. Aš vaikų dar neturiu, bet apie tai galvoju ir labai bijau...gal dėl šios ligos visai jų negalėsiu turėti. Gal čia rasiu atsakymą.
lynkute
Sveikos merginos,  prisijugiau į šį tinklapį, nes ieškau atsakymų.  Sergu opiniu kolitu jau du metai, informacijos mažai turiu. O daktarai taip pat pasakė, kad kol kas ši liga yra nepagydoma. taip pat užeina paūmėjimai, vienas neperseniausiai praėjo.....žiaurus reikalas, kai WC reik prasėdėt vos ne visą dieną. Pati esu netekėjus, man 25 metai, gyvenu kartu su draugu. Kai susirgau šia liga, net nežinojau kas man, ir vos kojų nepakračiau. Šita ligą nustatė man užsienyje, o čia LT ją patvirtino. Buvau siaubingoj depresijoj, teko eiti pas psichologus, mėn laiko ligoninej Vilniuje gulejau, po to 2 sav. sveikatos atstatymas Druskininkuose. Šiek tiek atsigavau, bent jau psichologiškai, nusiraminau. Nors su šia liga iki šiol negaliu susitaikyti. O paūmėjimai - rudenį pavasarį. Kiek tyrimų pridarė tai net nenoriu prisiminti ir daugiau daryti, sakiau tik po 5metų eisiu, pasitikrinti ar nėra vėžio. Girdėjau vieną nutikimą, kad moteris su opiniu kolitu turėjo darytis išsivalymą. Buvau pašiurpusi. Negaliu nusiraminti. Aš vaikų dar neturiu, bet apie tai galvoju ir labai bijau...gal dėl šios ligos visai jų negalėsiu turėti. Gal čia rasiu atsakymą.

labukas tau nekas mataulaila man kai dare rengenologini tai nustate dirglios zarnos sindroma bet as kodel tai netikiu nes yra apgaulingas noras tustintis,ir pucia pilva,gurguliavimas doh.gif baisu ir net neisivaizduoju nors as nekraujuoju,bet su sitais simtomais kovoju jau metai laiko doh.gif isprotet galima o dabar ir myst varo nezinau ar cia nuo zarnyno ar cia dar koks uzdegimas blush2.gif gerai kad prie musu prisijungiai wub.gif cia mes visos kenciam.
o kokius tau tyrimus dare g.gif ir koki pas tave simtomai g.gif

tiesa man viskas prasidejo kai buvo nesivystantis nestumas ir po menesio prasidejo sita liga doh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.