Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Krikštynų fotografai
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Šventės > Krikštynų metas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Ana - Lissa
QUOTE(epika @ 2012 03 22, 14:41)
Randam, na bet jau tokius, kad as kartais grazesnes nuotraukas padarau  biggrin.gif , bet saves juk nefotkinsi per savo svente  doh.gif o profesionalesni, aiku, kad laukia vestuviu. Sekmadieni nenorim, nes turim ne tik krikstynu svente  biggrin.gif
*

Pas mus ta pati situacija, bet as jau pasidaviau ir krikstinsim sekmadieni. Ir tada as rinkausi fotografus, sales ir t.t. o ne is to kas liko ir kas sutinka doh.gif Faktas kaip blynas, kuris rimtas geras ir paklausus fotografas eis fotografuoti krikstynu sestadieni uz 500lt, kaip i ta vieta laukia kelios vestuves minimum uz 1000lt bigsmile.gif na nebent pasiulytumet sumoket kaip uz vestuves tongue.gif
karamella
QUOTE(Ana - Lissa @ 2012 03 22, 14:04)
Pas mus ta pati situacija, bet as jau pasidaviau ir krikstinsim sekmadieni. Ir tada as rinkausi fotografus, sales ir t.t. o ne is to kas liko ir kas sutinka doh.gif  Faktas kaip blynas, kuris rimtas geras ir paklausus fotografas eis fotografuoti krikstynu sestadieni uz 500lt, kaip i ta vieta laukia kelios vestuves minimum uz 1000lt bigsmile.gif na nebent pasiulytumet sumoket kaip uz vestuves tongue.gif
*

As pati krikstynoms rinkausi is fotografu, kurie fotografuoja tik vaiku sventes, seimos fotosesijas ir neapsirikau, nes labai lengvai radau sestadieniui ir zinau, kad si fotografe tikrai turetu atrasti bendra kalba su vaiku (nes vis gi patirtis daro savo) smile.gif Ir aplamai tie fotografai, kurie fotografuoja viska, jie tikrai ne su isskestom rankom laukia vasara tu krikstynu, pati tai pajauciau, kai tokiems paskambindavau. Kalbedavo be jokio uzsidegimo, vos ne aj cia krikstynos, nu gerai, gal kaip nors..... Tai tas man nepatikdavo smile.gif
Dangė

o Ka issirinkot?
karamella
QUOTE(Dangė @ 2012 03 22, 15:11)
o Ka issirinkot?
*

Mes issirinkome fotoalias smile.gif
ibis
QUOTE(Rutti @ 2012 03 20, 21:53)
aš už Svetlana 100 proc. 4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

Man irgi patinka Svetlana thumbup.gif ir Jurgitos dizainas, irgi nieko :ax:gal labiau uz Svetlana buciau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ibis @ 2012 03 23, 16:08)
Man irgi patinka Svetlana thumbup.gif ir Jurgitos dizainas, irgi nieko :ax:gal labiau uz Svetlana buciau ax.gif
*

kas dar neturi fotografo, pabandykit Justei Boreikaitei paskambint! irgi is mano megstamiausiu wub.gif labai malonus ir siltas zmogus.teko susidurti.
Lunedi
Dėkoju padėjusioms apsispręsti 4u.gif Pasirinkome Svetlana thumbup.gif

clap.gif
pienetupiene
http://iseik.ezo.lt/progos/krikstynos/

Kiek zinau laiko neskaiciuoja, neprofe, apie 200 lt. Nuotraukos- skonio reikalas. Man patinka.
Papildyta:
Svetlanos nuotraukos nuostabios, dar fotopasteles. Manau, galintiems sau leist, apsimoka kisene pakrapstyt:)).
Cypa
QUOTE(nuotakyte @ 2012 03 11, 10:26)
drasiai rekomenduoji,vika fotkino tiek mane nestuke.gif tiek mano vaikucius namie,nuotraukos siltos,grazios,sutvarkytos,kam parodau visi zavisi.Skaiciuoju daba kristynu biudzeta ir labai noreciau ja pasikviesti pafotkinimui.Tikrai laiko ji tai negaili.O kainos tikrai nesikandzioja thumbup.gif
*

thumbup.gif mes irgi labai patenkinti. Rekomenduoju.
ibis
QUOTE(Cypa @ 2012 04 11, 08:56)
thumbup.gif  mes irgi labai patenkinti. Rekomenduoju.
*

gal galetumete patikslinti apie koki fotografa cia kalbat, nelabai supratau blush2.gif kokios kainos?
Zivile0515
skaitau ir pradedu panikuoti...tai jei planuoju krikstynasn pz rugpjuty......ka jau ieskotis fotograo ????

ar kaip ...mamytes??? g.gif
rituker
QUOTE(Zivile0515 @ 2012 04 12, 13:40)
ar kaip ...mamytes??? g.gif
*

Jei krikstynos sestadieni, tuomet sunku bus surasti. Fotografams vestuviu metas. Jei kitomis dienomis, turetu buti nesunku surasti smile.gif

QUOTE(ibis @ 2012 04 11, 17:42)
gal galetumete patikslinti apie koki fotografa cia kalbat, nelabai supratau blush2.gif kokios kainos?
*

Pagal data galit susirasti mirksiukas.gif
(nuotakyte @ 2012 03 11, 10:26)
REER
QUOTE(Zivile0515 @ 2012 04 12, 11:40)
skaitau ir pradedu panikuoti...tai jei planuoju krikstynasn pz rugpjuty......ka  jau ieskotis fotograo ??
*

mes pernai krikstyjom rugpjucio 12, o fotografe uzsakiau jau spalio pabaigoj, tai isejo mazdaug pries 10 men smile.gif ir tai ji galejo tik paprasta diena (mes emem penktadieni), nes visi savaitgaliai pas ja jau buvo uzimti.

seip manau, kad kuo anksciau - tuo geriau mirksiukas.gif
kalipso82
4u.gif Norejau pasiskust ant vienos fotografes, bet kadangi atsiprase, tai tiek to.
priklausomybe
QUOTE(Rutti @ 2012 04 09, 20:56)
šiaip tikrai labai gražiai fotografuoja, bet apdirbimas mano nuomone viską sugadina, visose nuotraukose veidų spalva žaliai mėlyna, na bet čia skonio reikalas, gal kažkam ir patinka 4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

Pritariu thumbup.gif drinks_cheers.gif
Nuotraukytės liuks, bet fotografas jas ne pataiso, o sugadina su tom programom doh.gif
Zivile0515
o norejau paklausti...gal kur zin ote vieta Vilniuje jei oras blogas.kur fotografuotis...viezbuty..kur??????????????????????????//
niekaip nesumastau,,,, g.gif
Zivile0515
susitarem su fotopastele....teks nepataupyti ohmy.gif)
viri
Mes pasirinkome Fotopastele wub.gif , kazkaip mes jiems istikimi, jau bus penkta fotosesija pas juos... Ju darbai man - pasakiski wub.gif wub.gif wub.gif
Laiminga_saule
QUOTE(viri @ 2012 04 20, 13:13)
Mes pasirinkome Fotopastele  wub.gif , kazkaip mes jiems istikimi, jau bus penkta fotosesija pas juos... Ju darbai man - pasakiski wub.gif  wub.gif  wub.gif
*

Mes ir fotopastele pasirinkom wub.gif Bus pirmoji fotosesija, bet tikiuos ne paskutine biggrin.gif
dani84
sveikos mamytes 4u.gif krikstynos nuostabi ir isimintina svente, o aisku viska primins nuotraukos wub.gif as likau beprotiskai patenkinta fotografes rasos darbu, apie ja paskaityt ir kelis darbelius galima pamatyti siame straipsnyje LIETUVOS RYTO LAIKRASTYJE o su ja susisiekti galima ir facebook http://www.facebook.com/fotoalias tikrai rekomenduoju jos paslaugas, nenusivilsit 4u.gif
Milinga
Rekomenduoju Kaune ir aplink ax.gif Kaina atitinka kokybę thumbup.gif
*Gina
Mums pati paciausia wub.gif wub.gif wub.gif
Daiva Kiele
http://photodaivakiele.blogspot.com/
Siauliai.
saule0803
Mano klecko krikštynų nuotraukos smile.gif
user posted image
user posted image
Krikštynos buvo šeštadienį, tai dar visų nuotraukyčių irgi neturiu
bažnyčia Naujoji Zapyškio smile.gif
user posted image
lape snape*
QUOTE(saule0803 @ 2012 05 09, 12:54)
Mano klecko krikštynų nuotraukos smile.gif 
*

labai grazu smile.gif

taip pat labai suknele grazi smile.gif mes taip pat leisime laivelius i vandeni ir krikstas bus pas ta pati kleboneli , tik Kacergines koplycioje wub.gif

labai mielos nuotraukos wub.gif
Mua*
Likom patenkinti : http://melynastigras.blogspot.com/
Babauziukas
QUOTE(Mua* @ 2012 05 11, 22:39)

Sveika. Jei ne paslaptis, kokia kaina? 4u.gif
oka78
http://www.wix.com/aleksandrarastene/foto
rekomenduoju-musu krikstynas fotkino Vilniuje-man super 4u.gif
LisaLove
labas vakaras.
tei va,mielos mamytes, is pradziu parasiau pora AZ, o poto galvoju ,kad patogiau jei parasysiu bendrai. kam patiks - padraugausit, kam nepatiks - palinkesiu sekmes paieskose! ilindau i krikstynu tema su planais pabandyti parduoti sukneles savo maziu po krikstynu,bet kaip dazniausiai buna uzsiziurejau ,uzsiskaiciau cia temose biggrin.gif ir uzsiskaitinedama ivairias temutes,patekau butent i ieskanciu fotografu. kas is vilniaus, dristu rekomenduoti EOS_foto fotografa Eduarda. Gaila ,kad neuzmaciau jo anksciau. susipazinome bigsmile.gif , jau po krikstynu, kai as norejau tiesiog ziemos tema seimynines sesijos. wub.gif tai viskas buvo taip graziai padaryta,kad neperseniausiai pakartojome pavasario tema. blush2.gif ax.gif
Jus foto galite paziureti http://www.facebook.com/EOSFoto/photos

Galiu uztikrinti, kad Jus gausite ne tik malonu bendravima, bet ir atsakingai padaryta darba.
p.s. graziu krikstynu Jusu mazyliams! nes labai svarbu is tokios sventes tureti iamzintu akimirku, kurias noretusi vel ir vel ziureti bei prisiminti ir lyg is naujo isgyventi .... wub.gif
mielai papasakosiu placiau,jeigu noresite smile.gif

ir va tik kiek veliau pagalvojau, o gal jis ir po kitus miestus vazineja.... g.gif
deimantine+
QUOTE(LisaLove @ 2012 05 17, 00:24)
labas vakaras.
tei va,mielos mamytes, is pradziu parasiau pora AZ, o poto galvoju ,kad patogiau jei parasysiu bendrai. kam patiks - padraugausit, kam nepatiks - palinkesiu sekmes paieskose!  ilindau i krikstynu tema su planais pabandyti  parduoti sukneles savo maziu  po krikstynu,bet kaip dazniausiai buna uzsiziurejau ,uzsiskaiciau cia temose biggrin.gif ir uzsiskaitinedama ivairias temutes,patekau butent  i ieskanciu fotografu. kas  is vilniaus, dristu  rekomenduoti EOS_foto fotografa Eduarda. Gaila ,kad neuzmaciau jo anksciau. susipazinome bigsmile.gif , jau po krikstynu, kai as norejau  tiesiog ziemos tema seimynines sesijos. wub.gif  tai viskas buvo taip graziai padaryta,kad neperseniausiai pakartojome pavasario tema. blush2.gif  ax.gif
Jus foto galite paziureti http://www.facebook.com/EOSFoto/photos

Galiu uztikrinti, kad Jus gausite ne tik malonu bendravima, bet ir atsakingai padaryta darba.
p.s. graziu krikstynu Jusu mazyliams!  nes labai svarbu is tokios sventes tureti iamzintu akimirku, kurias noretusi vel ir vel ziureti bei prisiminti ir lyg is naujo isgyventi ....  wub.gif
mielai papasakosiu placiau,jeigu noresite smile.gif

ir va tik kiek veliau pagalvojau, o gal jis ir po kitus miestus vazineja.... g.gif
*

labas rytas, eos foto fotografuos ir musu krikstynas thumbup.gif . tikrai kalbant telefonu pasirode labai malonus zmogus . o ir darbai wub.gif . musu svente bus kaune
LisaLove
QUOTE(deimantine+ @ 2012 05 17, 09:58)
labas rytas, eos foto fotografuos ir musu krikstynas  thumbup.gif  . tikrai kalbant telefonu pasirode labai malonus zmogus . o ir darbai  wub.gif  . musu svente bus kaune
*

oj,kaip faina tai girdeti, ir dziugu ,kad ne tik mes esam labai patenkintos jo darbu! grazios sventes Jums:)
Ulė
as labai patenkinta fotografe Irute, silta,maloni,atidi nuotraukos man labai patiko 4u.gif

http://www.photo-jam.net/

parodsysiu savo kelias 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Jurpod
Mes taip pat uzsisakem sviesos uzrasai..taciau labai mazai nuomoniu apie ja g.gif
gal kam teko susidurti su sia fotografe?Aciu 4u.gif
Forgete
QUOTE(Jurpod @ 2012 05 24, 10:30)
Mes taip pat uzsisakem sviesos uzrasai..taciau labai mazai nuomoniu apie ja g.gif
gal kam teko susidurti su sia fotografe?Aciu 4u.gif
*

Labai maloni fotografe, grazus darbai. Manau nenusivilsit 4u.gif
Jurpod
QUOTE(Forgete @ 2012 05 24, 10:56)
Labai maloni fotografe, grazus darbai. Manau nenusivilsit  4u.gif
*

Tikiuosi, nors negalima taip , bet as visu fotografu darbus lyginu su Svetlanos Baturos doh.gif Man ji kol kas paciu paciausia, deja musu datai uzimta verysad.gif
Todel ir siek tiek bijau nusivilti, bet tikiuosi viskas bus ok thumbup.gif
Jurginė
QUOTE(Kristiandra @ 2012 05 29, 12:07)
Sveikos,
Gal kas galetu rekomenduoti fotografa Siauliuose.
Buciau dekinga 4u.gif
*

pabandykit. http://aurasphoto.weebly.com/
http://www.wix.com/igniusphotography/lt
priklausomybe
QUOTE(Mua* @ 2012 05 11, 21:39)

O mano atsliepimas yra čia.
Kristiandra
QUOTE(Jurginė @ 2012 06 02, 18:16)

Dekui 4u.gif
Jau susitariau su fotografe, jei busiu patenkinta jos darbu, butinai cia pagirsiu smile.gif
Knopkute3
Mamytes, gal kas galita pasiulyti ketea variantu krikstynoms, fotografu Vilniuje? Butu labai dziugu, jei ir kainos butu ikandamos thumbup.gif aciu
mikuotukė
http://pakuta.lt/sakramentai/kriksto-fotografui
Verta paskaityti tiems, kurie įamžins jūsų šventę 4u.gif
Ne tik konkretūs elgesio dalykai minimi pradžioje, bet ir straipsnio gale puikios rekomendacijos fotografavimo momentams.
vaidute-mazute
sveiki visi, turiu problemele:( buvom susitare su pazystama kad fotografuos musu vaikelio krikstynas ir kaina buvo ikandama, o dabar ji mums pranese kad negales fotografuoti, o liko tik 2 sav:( gal kas zino kokiu fotografu, kelkit visas nuorodas, gal rasiu koki laisva birzelio 16 dienai krikstysim rumsiskese, nebezinu ka daryti, taip norejau iamzinti sia svente, o patys nei gero fotiko turim, nei mokam, tai beleko prifotkins, zinau nes taip visad buna....sad.gif
Naktibalda

i 
šioje temoje apie fotografų paieškas skelbti negalima. Tai nėra skelbimų lenta
pukuotukas14
Klaipedoj geriausia Vita Jureviciene thumbup.gif
DoVi
O gal kas galite rekomenduoti fotografa Panevezyje? ax.gif
alinux28
QUOTE(Floweeer @ 2012 06 19, 22:21)
O gal kas galite  rekomenduoti fotografa Panevezyje?  ax.gif
*

as irgi noreciau kad paneveziecius kas nors pagirtu.bet tylu cia kazkaip ax.gif
Tylingoto
na, cia truputinukrypimas nuo temos 4u.gif bet, mes fotografo ne nemanem samdyti. baznycioje pafotografavo sveciai (MB brolis daugiausiai) ax.gif gamtoje pries baznycia taip pat pries "svogerio" megejisko foto aparato objektyva visi pasistaipeme mirksiukas.gif tai turiu begale seimynuniu nuostabiu krikstynu foto. kadagi nazius (tada jam 7 men buvo) buvo pavarges nuo zmoniu demesio, ceremonijos karscio ir pan, tai apie pozavima atskirai nebuvo ne kalbos (nebent dziugintu verkencio mazylio foto schmoll.gif ) tad savo angeliuka, gerai pailsejusi ir geros nuotaikeles, kita diena aprengiau kriksto rubeliais, nunesiau ant pieveles uz namo ir pripleskinau dar daug daug nuostabiu foto wub.gif nuotraukas pasidariau ir suklijavau i atskira albuma, ir kam berodyciau, visi klausia, kiek mokejau uz fotografo paslaugas thumbup.gif

taigi nemanau, kad samdytas fotografas butu padarias stebukla ir pervargusi mazyli privertes graziai pozuoti (nuo pacio ryto ne nuotaikoje buvo, juokavom, kad velniukai maistauja, svento vandens bijo lotuliukas.gif ) rolleyes.gif taigi, kas liecia krikstynu planavima, tai sauniausias mano sprendimas, nesamdyti fotografo krikstynoms smile.gif

(seip planavom vaziuoti i foto atelje foto sesijos daryti, bet kadangi tai buvo viena karsciausiu dienu ta vasara, o foto atelje kitame miestelyje... tai nusprendem, kad nekankinsim maziuko ir kad uzteks mums ir megejisku foto. tikrai uztenka) thumbup.gif
Papildyta:
p.s. zinau, kad cia temele skirta pasidalinti ziniomis apie fotografus, 4u.gif bet pasisakiau noredama atkreipti demesi, kad galma ir be to apseiti. biggrin.gif gal but pamaciusi grazu krkstynu albuma net nesusimastet, kad ne ka prastesni, gal net geresni galit susikurti ir pati, paprasiusi atrinuju pagalbos. juk beveik kiekvienas turi foto aparata. beto, dazniausiai samdyti fotografai padaro tikrai nedaug nuotraukeliu (bent jau tokius, kuklius albunus man teko matyti pas draugus) o patys ju galesit prisipleskinti kiek noresit. mirksiukas.gif nuostabiu jums akimirku, kad ir kas jas iamzintu!!!! wub.gif
Jurpod
O as nesutinku su ta nuomone, jog fotografas nereikalingas schmoll.gif
Tikrai nei vienas svogeris (nebent jis yra fotografas) nepadarys tokiu nuoptrauku kokias padaro profesionalas.....O be to man atrodo ta diena ir yra ta diena, kada reikia fotografuoti, nes jei vaikuti aprengiat kita diena, tai tiesiog nebelieka prasmes....Nesvarbu kad vaikutis irzlus, juk ne visada jis verkia ir pyksta, po baznycios galima pagalvoti atrakciju, kurios sdziugina vaikucius , tai balionai,muilo burbulai, ir pan,,,,tad ypsenu tikrrai galima prigaudyti:) Ir tai bus tikra: ar asaros, ar sypsenos, bet tai bus tikros kriksto dienos akimirkos, o ne kitos dienos papozavimas thumbup.gif
DoVi
QUOTE(Jurpod @ 2012 06 24, 09:35)
O as nesutinku su ta nuomone, jog fotografas nereikalingas schmoll.gif
Tikrai nei vienas svogeris (nebent jis yra fotografas) nepadarys tokiu nuoptrauku kokias padaro profesionalas.....O be to man atrodo ta diena ir yra ta diena, kada reikia fotografuoti, nes jei vaikuti aprengiat  kita diena, tai tiesiog nebelieka prasmes....Nesvarbu kad vaikutis irzlus, juk ne visada jis verkia ir pyksta, po baznycios galima pagalvoti atrakciju, kurios sdziugina vaikucius , tai balionai,muilo burbulai, ir pan,,,,tad ypsenu tikrrai galima prigaudyti:) Ir tai bus tikra: ar asaros, ar sypsenos, bet tai bus tikros kriksto dienos akimirkos, o ne kitos dienos papozavimas thumbup.gif
*

Tikrai pritariu drinks_cheers.gif as ir pati megstu pafotkinti ir zinau kad tam turiu gyslele, tiesiog neturiu normalaus fotiko kad padaryt kokybiskas foto, o ir ta diena noriu tiesiog svesti, o ne su fotiku lakstyt rolleyes.gif ir sveciu apkraut nesinori rolleyes.gif nors aisku jei nerasim, pasifotkinsim patys.. rolleyes.gif
krisiule
o mano pastebejimai del fotografu tokie-
jei nekeliat dideliu reikalavimu fotkems ar fotografams-organizuokites fotografavima patys-gal koks draugas pafotkintu..tikrai neuzsikraukit sito darbo sau ar vyrui ar krikstynu sveciam-nes sventes jiems nebus wink.gif as pati fotkinau vienas krikstynas budama sveciu-sunkus darbas-atsigavau tik prie stalo,kur jau nebefotkinau wink.gif
o jei esat priekabios fotkems,reikia ryskiu,kokybisku nuotrauku-be 500lt neissiversit.cia ieina namai,ceremonija,gamta. jei atsisakot fotografavimo namie-350-400lt
tie,kurie siulo savo paslaugas uz 200,300lt-mano nuomone geriau prasyt draugo wink.gif rezultatas bus panasus,o pinigai kiti wink.gif
Jurpod
Nesenai klausiau atsiliepimu apie fotografe is Kauno Agne "sviesos uzrasai", o dabar ir pati galiu drasiai rekomenduoti ja kitiems thumbup.gif Labai maloni fotografe, nuotraukos tikrai labai grazios, o ir kaina protinga mirksiukas.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Atsiprasau, nemaniau, kad tokio dydzio bus foto doh.gif
Pakeiciau i mazas, bet viso vaizdo nesimato...... g.gif
Zemaiciuke
QUOTE(Jurpod @ 2012 06 28, 08:49)
Nesenai klausiau atsiliepimu apie fotografe is Kauno Agne "sviesos uzrasai", o dabar ir pati galiu drasiai rekomenduoti ja kitiems thumbup.gif  Labai maloni fotografe, nuotraukos tikrai labai grazios, o ir kaina protinga mirksiukas.gif

mes kaip tik su ja ir susitare bigsmile.gif lauksiu ir as iamzintu puikiu sventes akimirku bigsmile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.