Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys- 9

QUOTE(Ozkutas @ 2011 11 09, 08:51)
O gal zinote su kuo gali buti susijusi mazo vaiko po 4-5 savaites trunkanti sloga, kuriai nepadeda jokie vaistai  doh.gif ?

del alergijos nesityret?
Atsakyti
QUOTE(oujess @ 2011 11 08, 22:21)
Visada sezoniskai pavasari-rudeni slinkdavo plaukai.

šiaip visos ligos paūmėja rudenį-pavasarį. O plaukai slenka nuo stresų,įtampos.
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2011 11 09, 09:56)
del alergijos nesityret?

tirsimes dabar, nes tik is ligu maratono iskopt bandom, bet sloga kolkas nesisieja su sezonais, zydejimais, ner kad lauke ar namie pageretu ar pablogetu. ji praeina, bet be menesio niekaip
Atsakyti
QUOTE(Ozkutas @ 2011 11 09, 10:21)
tirsimes dabar, nes tik is ligu maratono iskopt bandom, bet sloga kolkas nesisieja su sezonais, zydejimais, ner kad lauke ar namie pageretu ar pablogetu. ji praeina, bet be menesio niekaip

gali buti elementarus buitiniai dalykai - skalbiklis, namu dulkes, patalynes erkute, pelesis, maistas ir tt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 09 lapkričio 2011 - 10:27
QUOTE(ragnez @ 2011 11 08, 16:20)
ta pati galima pasakyti ivairiais budais. vadinasi, pasirinkti zodziai atspindi poziuri i kalbama dalyka.
klausimas butu kodel? kodel as del (konkretaus iviykio) jauciuosi (kaip jauciuosi)?

padeda suvokimas, kad ivairus zmones i panasia situacija gali sureaguoti skirtingai. jei situacija ta pati, bet jausmai kyla skirtingi, vadinasi, jausmu priezastis - kaip zmogus vertina situacija.

jausmu negalima ignoruoti, "mokytis nejausti". jausmas - kaip laiskininkas, kuris atnesa zinia. reikia ta zinia priimti ir suprasti.


Ačiū... man kažkaip sunkiai sekasi smile.gif Tas žinias/pamokas suprasti. Atrodo, kad ieškau akinių, o jie ant nosies...
O gal forsuoju? Noriu, kad viskas būtų gerai ir teisingai jau dabar, vakar ir ryt...
Arba ką reikia padaryti, kad taip būtų...

QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 08, 19:27)
Fate, esu perskaičius visas "Karmos diagnostikos" knygas. Vėlesnėse jis aiškina, kokių klaidų pridarė rašydamas pirmąsias. Manau, kad skaityti pirmąsias tris apskritai neverta...Dar vienas dalykas- skaitytoją labai veikia stipri šių knygų energetika, todėl dažnas, kaip pastebėjau, jas skaitydamas blogai jaučiasi...Yra dar vienas dalykas- kai skaitai, pradedi prisiminti visos giminės ligas ir... juos smerkti.
Trumpai tariant, jei jau esi perskaitęs 100-ą ezoterinių knygų, tada jau gali skaityti Lazarevą, jei ne- gali būti rezultatas kitoks nei tikiesi... ax.gif  Tokia mano nuomonė.


Va va... labai panašiai jaučiuosi... Ačiū, už mintį smile.gif gal visgi padarysiu pertrauką šioms knygoms smile.gif

QUOTE(Eugi @ 2011 11 08, 21:57)
o kaip jus matot ta kelia kurio noretume eiti?


Aš žinau savo norus, dėja, tai daugiau materialūs dalykai. Tada lyg suprasdama, kad tai nėra visiškai gerai "imu norėti" aukštesnių siekių (visiems sveikatos, laimės, meilės). Nežinau, ar pavyko išreikšti tai ką jaučiu...


Naktis buvo "smagi", tad prilindo klausimų smile.gif
O virusines/infekcines ligas irgi įtakoja mūsų energetinių lygmenų pažeidimai? T.y. jeigu stiprus ir tyras, ir mylintis žmogus, tai lyg ir neturėtų sirgti pvz.: gripu, herpes virusu ir t.t.

Tada dar, o kas įtakoja pvz.: karpų atsiradimą ar herpes genitales? Nevaisingumą ar ankstyvą kūdikių mirtį?

Graži saulė šypsosi pro debesį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fate @ 2011 11 09, 11:43)
Ačiū... man kažkaip sunkiai sekasi  smile.gif Tas žinias/pamokas suprasti. Atrodo, kad ieškau akinių, o jie ant nosies...
O gal forsuoju? Noriu, kad viskas būtų gerai ir teisingai jau dabar, vakar ir ryt...
Arba ką reikia padaryti, kad taip būtų...
Va va... labai panašiai jaučiuosi... Ačiū, už mintį smile.gif gal visgi padarysiu pertrauką šioms knygoms smile.gif
Aš žinau savo norus, dėja, tai daugiau materialūs dalykai. Tada lyg suprasdama, kad tai nėra visiškai gerai "imu norėti" aukštesnių siekių (visiems sveikatos, laimės, meilės). Nežinau, ar pavyko išreikšti tai ką jaučiu...
Naktis buvo "smagi", tad prilindo klausimų smile.gif
O virusines/infekcines ligas irgi įtakoja mūsų energetinių lygmenų pažeidimai? T.y. jeigu stiprus ir tyras, ir mylintis žmogus, tai lyg ir neturėtų sirgti pvz.: gripu, herpes virusu ir t.t.

Tada dar, o kas įtakoja pvz.: karpų atsiradimą ar herpes genitales? Nevaisingumą ar ankstyvą kūdikių mirtį?

Graži saulė šypsosi pro debesį  4u.gif



O virusines/infekcines ligas irgi įtakoja mūsų energetinių lygmenų pažeidimai?

visos ligos prasimusa pro energetines taip sakant apsaugas, nes turi kaip praeit, nes mes suteikiam joms tokias galimybes,(gali buti uz praetius gyvenimus, gali buti pamokas, galim patis jas pasiimti is kito nesamoningai, galim samoningai noredami palengvinti kito dalia,yra daug variantu ) tuos ligos kurios kaip sako paveldimos, tai teveliu pamokos(karma) kuriu jie nepraejio,neisisamonino, o perleido savo vaikams.tik nesupraskyt kad reik kaltint jos uz tai, atleiskyt jems, o patis padarikyt viska, kad jusu vaikai jau tokiu pat pamoku nesulauktu.bukit ismintingi.

jeigu stiprus ir tyras, ir mylintis žmogus, tai lyg ir neturėtų sirgti pvz.: gripu, herpes virusu ir t.t.

taip neturetu, tik nedarikyt supermeno is zmogaus:) mes gyvenam dar Zemei:)

Aš žinau savo norus, dėja, tai daugiau materialūs dalykai. Tada lyg suprasdama, kad tai nėra visiškai gerai "imu norėti" aukštesnių siekių (visiems sveikatos, laimės, meilės).

labai gerai pastebeta

aciu Jums
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eugi: 09 lapkričio 2011 - 10:58
QUOTE(Fate @ 2011 11 09, 10:43)

O virusines/infekcines ligas irgi įtakoja mūsų energetinių lygmenų pažeidimai? T.y. jeigu stiprus ir tyras, ir mylintis žmogus, tai lyg ir neturėtų sirgti pvz.: gripu, herpes virusu ir t.t.



Šiame gyvenime gal ir esi stiprus ir tyras, mylintis žmogus, kaip rašai, bet vis vien turi atidirbimą, kuris vyksta sergant, patiriant traumas, avarijas ir pan. Taip būna ir vaikams, ne visada jie perima mamų ligas. Todėl į visa tai reikėtų žiūrėti pozityviai...Atidirbimas yra atidirbimas, ir neturi jis nei baltos, nei juodos spalvos...O jei mėginsi kaip mokyklinukas pabėgti iš pamokos, vis vien teks kada nors išmokti tai, ko neišmokai...Tik galbūt tai bus dar sunkiau...
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2011 11 09, 02:53)

Mieloji, isbandytas reikalas - sulciu kokteilis:
stikline burokeliu sulciu
stikline anyziaus augalo sulciu
puse stiklines morku sulciu
puse stiklines saliero kotu sulciu.
Nepaprasto skanumo misinys .
Ir jokios detoksifikacijos nebuna

4u.gif
Papildyta:
"Taip, tu teisus, bet..."  elgesys, nepasitikejimas savo sugebejimais, nepasitikejimas gyvenimo procesu.Gyvenimo baime, jausmas, jog neverta gauti ar tureti smile.gif

dėkui. pasirodo tyrimai ne tokie ir blogi. KLP tyrė kraują iš naujo. viskas gerai. nesu tokia beviltiška o taip išsigandau
Atsakyti
Jūs šaunūs, ačiū 4u.gif

Dar noriu pasitikslinti: "atidirbimas" gali būti:
-- sveikatos sutrikimai, kitokios nesėkmės (darbinės, finansinės...)?
-- ir ne tik už savas nuodemės, gali gauti iš senolių praeities?

Labai buitiškai aiškinuos, man taip lengviau - noriu priimti tai ir nepriekaištauti.
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2011 11 09, 11:26)
gali buti elementarus buitiniai dalykai - skalbiklis, namu dulkes, patalynes erkute, pelesis, maistas ir tt.

gal, bet kolkas nieko neatrenku, ir pagijus nepradeda sloguot kol nesuserga arba neuzsikrecia nuo brolio, tada vel ner galo.. na gal tyrimukai ka parodys
Atsakyti
QUOTE(Fate @ 2011 11 09, 11:18)
Jūs šaunūs, ačiū  4u.gif

Dar noriu pasitikslinti: "atidirbimas" gali būti:
-- sveikatos sutrikimai, kitokios nesėkmės (darbinės, finansinės...)?
-- ir ne tik už savas nuodemės, gali gauti iš senolių praeities?

Labai buitiškai aiškinuos, man taip lengviau - noriu priimti tai ir nepriekaištauti.


Atidirbimas tai ligos, traumos, avarijos ir viskas, ką mes įpratę vadinti nesėkmėmis.
Yra asmeninė karma, šeimos karma, giminės karma, tautos karma, jei esi, pvz., reikistas, dar gauni ir šiam ratui priklausančiųjų dalį atidirbimui. Taigi susideda daugybė pačių įvairiausių dalykų. Pvz., dažnai žmonės stebisi, kad aš sergu, nors mokau kitus savigydos. Bet kadangi esu davus Reiki iniciacijas daugiau nei 130 žmonių, o jie patys įvairiausi, man tenka nešti ir dalį jų naštos. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 09, 14:15)
dažnai žmonės stebisi, kad aš sergu, nors mokau kitus savigydos. Bet kadangi esu davus Reiki iniciacijas daugiau nei 130 žmonių, o jie patys įvairiausi, man tenka nešti ir dalį jų naštos.  ax.gif

O kaip tu nustatai, kaip supranti kad tavo ir vaiku ligos del tos reiskistu nastos?
O ne del tavo pacios klaidu, charakterio ir budo bruozu, neigiamu emociju,kurie tai itakoja. Juk daznai tos priezastys yra akivaizdzios, tik nenorime ju matyti. Patogiau (ir gal graziau skamba), kai kaltos kazkokios ypatingos jegos, karma, reikistai ir t.t.
Atsakyti