Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys- 9

QUOTE(Medute28 @ 2011 11 16, 11:26)
O aš negaliu ant kaklo nešioti šaliko, negaliu golfo užsidėti, taip erzina kaklą, lyg smaugtų, kutentų, jei užsidedu, tai paskui tampau tampau tą kaklą, kad tik nesiliestų su oda  doh.gif  bet nei parausta oda, nei kitaip sureaguoja, tiesiog tas jausmas yra labai nemalonus, kai kas nors apvyniota aplink kaklą. Papuošalus galiu nešioti kaklo,o va kas naudinga-ne. Ar tai ir simbolizuoja kažką, ar čia tik tokia organizmo reakcija.


Jei tai pasakytum medikui, iš karto tave nusiųstų tirtis skydliaukės. Tai vienas ryškiausių požymių, kai lyg viskas su tavimi gerai, tik va nepakenti prisilietimų prie kaklo.
Atsakyti
QUOTE(RamuneM @ 2011 11 16, 14:16)
Jei tai pasakytum medikui, iš karto tave nusiųstų tirtis skydliaukės. Tai vienas ryškiausių požymių, kai lyg viskas su tavimi gerai, tik va nepakenti prisilietimų prie kaklo.


Ir aš taip pagalvojau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnika @ 2011 11 14, 14:33)
dabar noriu paklausti del saves:as negaliu nesioti vestuvinio ziedo.Man jo vietose darosi puslingas ratas vidineje puseje.Dedu tada ant kaires rankos zieda ir ten pasidaro pusles...zieda lengvai nusiimu nuo pirstu.Ziedas aukso ir sidabro aukso.


Man tas pats darosi su vestuviniu žiedu smile.gif Ir jis irgi yra geltono ir balto aukso. Manyčiau, kad čia gal greičiau žiedas kaltas... Pastebėjau, kad kai dažniau kišu rankas į vandenį, po juo susilaiko drėgmė ir tada tos žaizdelės atsiranda g.gif
Atsakyti
Ačiū, Vaižgante, RamuneM 4u.gif skydliaukė tirta, daryti hormonų tyrimai, echo, pakitimai labai nežymūs, lyg tai guziukai, bet sakė, kad nieko baisaus, pas daug ką taip. Tiesiog periodiškai tikrintis ir tiek.
Vaižgante, o kas su gerklės čakra gali būti ?
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2011 11 16, 20:22)
Ačiū, Vaižgante, RamuneM 4u.gif skydliaukė tirta, daryti hormonų tyrimai, echo, pakitimai labai nežymūs, lyg tai guziukai, bet sakė, kad nieko baisaus, pas daug ką taip. Tiesiog periodiškai tikrintis ir tiek.
Vaižgante, o kas su gerklės čakra gali būti ?


Tik guziukai, juos daug kas turi lotuliukas.gif Kokie humoristai tie medikai bigsmile.gif
Skydliaukė ir priklauso gerklės čakrai mirksiukas.gif
Atsakyti
Hormonai vietoj, tai ir nedaro nieko dėl tų guzų.. hmm, man ir svoris ėmė augti be priežasties, dėl to ir tyriausi g.gif bet, kadangi nieko nerado, tai nusiuntė pas dietologą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2011 11 16, 21:29)
Hormonai vietoj, tai ir nedaro nieko dėl tų guzų.. hmm, man ir svoris ėmė augti be priežasties, dėl to ir tyriausi g.gif bet, kadangi nieko nerado, tai nusiuntė pas dietologą smile.gif


Na, nenoriu karksėti, bet ko gero skydliaukė kvailioja. Ir jei tuo tarpu hormonai vietoje, tai dar nereiškia, kad nekvailioja. Aš dar atkreipčiau dėmesį ar tie hormonai vietoje ne ant kažkurios ribos, nes jie labai jautrūs ir svyruoja net kelis kartus per dieną. Ir guzų neturėtų būti nei mažų, nei didelių, jei viskas gerai su skydliauke. Va čia tai pasielgė su jumis neteisingai.
Atsakyti
QUOTE(RamuneM @ 2011 11 16, 20:57)
Na, nenoriu karksėti, bet ko gero skydliaukė kvailioja. Ir jei tuo tarpu hormonai vietoje, tai dar nereiškia, kad nekvailioja. Aš dar atkreipčiau dėmesį ar tie hormonai vietoje ne ant kažkurios ribos, nes jie labai jautrūs ir svyruoja net kelis kartus per dieną. Ir guzų neturėtų būti nei mažų, nei didelių, jei viskas gerai su skydliauke. Va čia tai pasielgė su jumis neteisingai.


Medikai yra tik medikai, jie gi nesunaikins tų guzų, tai yra tos, kuri juos užsiaugino, problema...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 16, 22:53)
Medikai yra tik medikai, jie gi nesunaikins tų guzų, tai yra tos, kuri juos užsiaugino, problema...

Na bet pasakyti žmogui, kad nieko tokio, tai neetiška mirksiukas.gif Bent aš taip galvoju ax.gif
Atsakyti
Vaižgante, gal galėtumėte patarti, ką ne taip darau, kad tie guziukai atsirado ?
RamuneM, juk yra paprasčiau pasakyti, kad nieko blogo, nei kad kelti paniką ir ieškoti priežasties biggrin.gif Beja, prieš gerus 6-7 metus taip pat, tik iš kito mediko išgirdau, kad tai nieko blogo, todėl, išgirdusi vėl tokį patį atsakymą-su blogiu nesurišau tų guziukų ir palikau viską sava vaga tekėti. O dabar va kapstausi po save ir po truputį kažką keisti mėginu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medute28: 17 lapkričio 2011 - 09:47
QUOTE(Medute28 @ 2011 11 17, 09:46)
Vaižgante, gal galėtumėte patarti, ką ne taip darau, kad tie guziukai atsirado ?
RamuneM, juk yra paprasčiau pasakyti, kad nieko blogo, nei kad kelti paniką ir ieškoti priežasties biggrin.gif Beja, prieš gerus 6-7 metus taip pat, tik iš kito mediko išgirdau, kad tai nieko blogo, todėl, išgirdusi vėl tokį patį atsakymą-su blogiu nesurišau tų guziukų ir palikau viską sava vaga tekėti. O dabar va kapstausi po save ir po truputį kažką keisti mėginu


Na, tie guziukai nieko blogo, jei labai neužauga ir nesugalvoja suvėžėti biggrin.gif
O atsiradimo priežasčių gali būti įvairiausių, dažniausiai tai yra užspaustos nuoskaudos, neleidimas sau išsisakyti, savirealizacijos trūkumas, maža savivertė.
Atsakyti
Vat kaip tik aš kovoju su savo išsisakymu..esu tiesmuka ir visad maniau, kad geriau į akis, nei už akių. Žodžio į vatą nevynioju, kaip manau, taip ir pasakau. Nemoku nutylėti. O dėl savirealizacijos ir savivertės..tikrai taip ir to ir ano trūkumas. Ačiū 4u.gif
Atsakyti