Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys- 9

Merginos ir moterys.
siandien Saules uztemimas -ar veikia zmogu ....as pavyzdziui sia nakti negalejau uzmigti nuo 3-iki5val.kazkokios blogos mintys -nesamoningos sukosi galvoje.
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2011 11 06, 05:30)
Kai pasaulis subyra i mazycius gabalelius ir dangu uztemdo debesys, pirmiausia reiketu nepanikuoti - kas benutiktu, VISKAS TIK I GERA. Kuo jautresnis zmogus, tuo juodesni jam rodosi debesys, tuo kaitresne dvasine liepsna...Kokios pamokos? saulele tik tu zinai, atsakas sirdyje - sustok, atsipalaiduok ir isiklausyk, tik tyloje susivoksi, kad zmogus tau nieko negali padaryti, jei tave globoja DIEVAS... atsakyk sau - kas tave globoja ?  ax.gif
IR galiausiai tavo pacios zodziai - o gal reikia islaukti ir nieko nedaryti? as taip ir padaryciau - tiksliau tokiais momentais telkiuosi i save ir stengiuosi islikti rami, kas benutiktu:) Palaimos tau, ramybes sese;)

Ąčiū visiems atsakiusiems,ypač LinguLingu atsakymas suvirpino,nes būtent taip gyvenime ir elgiuosi,bet labai dažnai jaučiuosi vieniša ir nesuprasta,tada pradedu abejoti pati savimi,kad ir koks žmogus jaustųsi nepriklausomas ar savarankiškas ,bet palaikymas be galo reikalingas.
Jau beveik ir baigiu pradėti smile.gif išsiaiškinti kodėl ar kaip aš tai prisišaukiau...Labai daug skausmo mano gyvenime(ypač vaikystėje) buvo ir kažkaip pasąmoningai ar ne, aš jį ignoravau,vėliau daug lengviau buvo suversti kaltę kitiems,taip atėjo į mano gyvenimą pyktis,neapykanta,nepakanta...Bet žmonių vis tik reikėjo,dažnai net ir veidmainiškų,netikrų santykių,nors viduje ir jaučiau,kad meluoju pati sau,meluoju kitiems...Gyvenimas pats padėjo man tikriausiai nutolindamas nuo visų ,nes pati ar kažin būčiau išdrįsus:(ir likus pačiai su savimi darosi baisoka,nes pamatai save ne tokią kokią dažnas mes piešiam,labai gerą,linksmą ir pan.,nusiplėšus visas kaukes vaizdelis ne koks:)
Kaip atleisti sau?Kaip atleisti kitam?jaučiu,kad dabar man tai gyvybiškai reikalinga,bet emocijos dažnai ima viršųsad.gif
Ir dar jau kada kas,jaučiu ,kad reikėtų nutraukti vienus niekur nevedančius santykius,bet vėlgi bijau,dėl finansinės padėties,dėl vaikų,o jei paskui gailėsiuos ir pan., taip ir tempiu 6metus,apgaudinėdama save ir kitą žmogųsad.gifsad.gifsad.gif
Na daug jau pridejavau:) ačiū dar karteli visiems....Ir geros dienelės:)
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2011 11 25, 14:01)
As is patirties galiu pasakyt..dirbau sunku fiziskai darba (ne tik fiziskai, aisku). Vis sake, kad tu, atseit, nusilpsi be mesos, neturesi pakankamai jegu, susirgsi, neistversi. Rupestis buvo nuosirdus, nes kazkodel visi isitikine, kad tik mesa duoda jegos ir energijos. Bet taip nera.
Tik kiekvienam reikia atsirinkti, kas tinka. Nemeginti aklai vykdyti patarimu. Zodziu, isiklausyti i savo organizma, bendrauti su juo daugiau ir pasitiketi savo pojuciais smile.gif

reikia ne tik atsirinkti, bet ir nesiaurinti savo matymo, supratimo. kas tinka ir gerai vienam, nevisada buna gerai kitam.
bet mesa vis tiek yra geriausias energijos saltinis paprastam primytiviam zmogui. tai irodo tas faktas, kad zmones, gyvenantys siaureje valgo beveik vien tik mesa ir zuvi. mesa jiems nera piktumo matas, mesa jiems gamtos dovana.
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2011 11 25, 16:20)
. tai irodo tas faktas, kad zmones, gyvenantys siaureje valgo beveik vien tik mesa ir zuvi. mesa jiems nera piktumo matas, mesa jiems gamtos dovana.

Jei primityviam ir siaureje, gal ir taip smile.gif
Tai siaureje gal sunkiau yra su vaisiais ir darzovem smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dinazaure: 25 lapkričio 2011 - 14:28
QUOTE(agnika @ 2011 11 25, 13:55)
Merginos ir moterys.
siandien Saules uztemimas -ar veikia zmogu ....as pavyzdziui sia nakti negalejau uzmigti nuo 3-iki5val.kazkokios blogos mintys -nesamoningos sukosi galvoje.


Gal čia nuo žmogaus jautrumo labiau priklauso g.gif nes manęs tokie reiškiniai tai tikrai neveikia. Pilnatis man plieskia galima sakyti i veida periodiškai, o miegu kaip užmušta. kas yra košmaras irgi neteko patirti. šiandien irgi maloniai sapnavau jūrą prie kurios ėjau net kelis kartus ir net nenorėjau keltis iš lovos kurį laiką tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2011 11 25, 14:20)
reikia ne tik atsirinkti, bet ir nesiaurinti savo matymo, supratimo. kas tinka ir gerai vienam, nevisada buna gerai kitam.
bet mesa vis tiek yra geriausias energijos saltinis paprastam primytiviam zmogui. tai irodo tas faktas, kad zmones, gyvenantys siaureje valgo beveik vien tik mesa ir zuvi. mesa jiems nera piktumo matas, mesa jiems gamtos dovana.

Šiandie,beje ir mokslininkai jau taip kalba,kad žmogui tinkamiausias maistas yra tas,kuris vyrauja toje vietoje kur jis gyvena. Na,sunku būtų šiauriečiui (nebūtinai primityviam bigsmile.gif ) išgyventi šaltą žiemą vien vaisiais bemintant. Lygiai kaip ir afrikiečiui-jei jo krašte nuolat karšta-tai sunku būtų karštą dieną valgyt bei virškint mėsą. Čia kaip su augalais. Vienam tinka šiaurietiškas klimatas,o pietietiško klimato augalui,tai būtų pražūtis. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Safyrinė: 25 lapkričio 2011 - 15:17
QUOTE(agnika @ 2011 11 25, 14:55)
Merginos ir moterys.
siandien Saules uztemimas -ar veikia zmogu ....as pavyzdziui sia nakti negalejau uzmigti nuo 3-iki5val.kazkokios blogos mintys -nesamoningos sukosi galvoje.

tai gal todel taip beviltiskai siandien jauciuosi, kiekviena smulkmena labai sunervina, nuo bet ko atrodo tuoj pravirksiu... nezinau kaip save pakyleti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Promile @ 2011 11 25, 14:33)
Gal čia nuo žmogaus jautrumo labiau priklauso  g.gif nes manęs tokie reiškiniai tai tikrai neveikia. Pilnatis man plieskia galima sakyti i veida periodiškai, o miegu kaip užmušta. kas yra košmaras irgi neteko patirti. šiandien irgi maloniai sapnavau jūrą prie kurios ėjau net kelis kartus ir net nenorėjau keltis iš lovos kurį laiką  tongue.gif


Aš tik iš SM sužinojau, kad kažkoks užtemimas. ax.gif Kai prisiskaitai, tai ir patiki tuo, ką kažkas parašė.

O vegetarų ir mėsėdžių ginčai turbūt niekada nesibaigs, nes daugumai vegetarų labai sunku suprasti, kad reikia gerbti kiekvieno žmogaus pasirinkimą.
Atsakyti
O gal užtemimas sustiprina tik tas emocijas kurių daugiau pas žmogų. Jei daugiau blogų emocijų, tai sustiprina blogas emocijas, o jei daugiau gerų emocijų - sustiprina geras emocijas. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 25, 17:50)
Aš tik iš SM sužinojau, kad kažkoks užtemimas.  ax.gif Kai prisiskaitai, tai ir patiki tuo, ką kažkas parašė.

O vegetarų ir mėsėdžių ginčai turbūt niekada nesibaigs, nes daugumai vegetarų labai sunku suprasti, kad reikia gerbti kiekvieno žmogaus pasirinkimą.



Manau, sutinkama abipusis toliarancijos trūkumas, vegetarai ir gi susilaukia nepakantumo iš mėsėdžių... nėra reikalo ginčytis.
Šiandien buvau renginyje, kuriame visokiausiu maistu vaišinosi, niu ir ką beliko laiminti maistelį, koks jis bebuvo ant stalo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 25, 16:50)


O vegetarų ir mėsėdžių ginčai turbūt niekada nesibaigs, nes daugumai vegetarų labai sunku suprasti, kad reikia gerbti kiekvieno žmogaus pasirinkimą.

nesu vegetare, o mano mazoji taip smile.gif tarp musu del to jokiu gincu.
Atsakyti
aciu visoms smile.gif
Atsakyti