Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys- 9

QUOTE(gluosnis @ 2011 12 01, 13:47)
nereikia bijoti agresijos, ziaurumo, pykcio  smile.gif  tada ju nepritrauksite ir nuo ju nenukentesite.

Tai ir nerase, kad bijo smile.gif Ar neatidi pasidarete?
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2011 12 01, 13:09)
Tai ir nerase, kad bijo smile.gif Ar neatidi pasidarete?

jauciu, kad jos jautria siela, uzkabino, pazeide mano toks tonas. reiskia zmogus turi del to problemu, nes kai neturi, tai kitu piktos energijos taves nesuzeis, neuzkabins, nepadarys nieko blogo.
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2011 12 01, 14:18)
jauciu, kad jos jautria siela, uzkabino, pazeide mano toks tonas. reiskia zmogus turi del to problemu, nes kai neturi, tai kitu piktos energijos taves nesuzeis, neuzkabins, nepadarys nieko blogo.

Apie problemas sutinku. Gal tiesiog toks tonas, neiprastas jums, nustebino smile.gif
Arba juk yra lyg nusivylimas, nelauktai is kazkur atsirado toks tonas , piktos energijos.
Sakot yra tas pats : baime ir tas, kai "uzkabina"?
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2011 12 01, 13:18)
jauciu, kad jos jautria siela, uzkabino, pazeide mano toks tonas. reiskia zmogus turi del to problemu, nes kai neturi, tai kitu piktos energijos taves nesuzeis, neuzkabins, nepadarys nieko blogo.

Vadinas neneigiat- yra tos rusies energijos pas jus g.gif o del saves tai net nesiginciju 4u.gif
Beje, visai nepiktai, tiesiog anksciau turejau kitoki ispudi apie jus cia, forume blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loja5: 01 gruodžio 2011 - 12:45
QUOTE(dinazaure @ 2011 12 01, 13:25)
Apie problemas sutinku. Gal tiesiog toks tonas, neiprastas jums,   nustebino smile.gif
Arba juk yra lyg nusivylimas, nelauktai is kazkur atsirado toks tonas , piktos energijos.
Sakot yra tas pats : baime ir tas, kai "uzkabina"?

baime pritraukia, po to viskas priklauso nuo musu poziurio ir ivertinimu.
jei as nesu tai energijai trukdys, kliutis, ji ateina, praeina pro mane, as is jos kazka gaunu - pamoka, kruopelyte isminties ar dar kazka, ji mane praturtina ir iseina. jei as ta energija idealizuoju - sulaikau ja savyje, jei smerkiu - sulaikau, ignoruoju - sulaikau. ji pati negali iseiti kol as nepaleisiu. mano kunas jai kalejimas, kuri ji anksciau ar veliau sugriaus. ir visiskai nesvarbu kaip mes ja vertinam, bloga ji ar gera. ta prasme geras ivertinimas ar blogas. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gluosnis: 01 gruodžio 2011 - 12:51
QUOTE(gluosnis @ 2011 12 01, 13:45)
baime pritraukia, po to viskas priklauso nuo musu poziurio ir ivertinimu.
jei as nesu tai energijai trukdys, kliutis, ji ateina, praeina pro mane, as is jos kazka gaunu - pamoka, kruopelyte isminties ar dar kazka, ji mane praturtina ir iseina. jei as ta energija idealizuoju - sulaikau ja savyje, jei smerkiu - sulaikau, ignoruoju - sulaikau. ji pati negali iseiti kol as nepaleisiu. mano kunas jai kalejimas, kuri ji anksciau ar veliau sugriaus. ir visiskai nesvarbu kaip mes ja vertinam, bloga ji ar gera.

Ok, tik nesupykit, kad klausimas kartotas n kartu..kokia energija as sulaikau jei mane klaikiai atakuoja migrena, ir kuo daugiau as stengiuosi suprasti ir keisti savo mastyma tuo darosi blogiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2011 12 01, 13:43)
Vadinas neneigiat- yra tos rusies energijos pas jus g.gif o del saves tai net nesiginciju 4u.gif
Beje, visai nepiktai, tiesiog anksciau turejau kitoki ispudi apie jus cia, forume blush2.gif

Mes savyje turim visas musu visatos energijas, tik mums reikia jas subalansuoti. Negalime vienas energijas aukstinti, kitas zeminti. Jos visos svarbios ir reikalingos.
Musu kunas savo ligomis, skausmais, net diskomfortu signalizuoja, kad kazkur mes klystame, kazko nepastebim, kazkokios energijos per daug, o kitos trukumas. Jei blogai, reiskia truksta meiles. Jei per daug - reiskia nepaleidom kazka.
Galva, kaklas, peciai - baimes manes nemyli sritis. Jei yra baime, as viska matau, vertinu is tos baimes pozicijos: nemyli, negirdi, nesupranta, nevertina, nepastebi ir t.t. ir pan. Kas del to supyksta, kas nusivylia, kas praranda pasitikejima savimi, ar tikejima meile- kiek zmoniu, tiek variantu+ visokios kitokios baimes ir kitu stresu variacijos ir sudaro ligos charakteri . Galvos skausmas, migrena is baimes manes nemyli, kyles klaidingas mastymas ir kaip pasekme - liudesys ir beviltiskumas, kad kazkas pasikeis. Jei yra vemimas - reiskia yra noras grazinti gerus senus laikus. T.p. isdidumo ir nenuolaidumo pozymis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2011 11 30, 17:43)
pastebejau, kad pasikeitet. bet man atrodo, kad kazkur nuklydot, taip jauciu.



QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 30, 18:58)
Ir aš tą patį pastebėjau...Atsirado daug slepiamo šalčio...



QUOTE(Avocetė @ 2011 12 01, 10:21)
o aš pastebėjau  kad tarp šitų daugtaškių seniai kažkas slepiasi mastau.gif



QUOTE(loja5 @ 2011 12 01, 10:50)
O as jauciu is jusu puses agresija blush2.gif ko anksciau nepastebejau

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Safyrinė: 01 gruodžio 2011 - 14:33
QUOTE(Safyrinė @ 2011 12 01, 14:32)


Moteriškos pajautos biggrin.gif
O mano daugtaškiai jau ne vienai užkliuvo, reikės jų nebedėti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2011 12 01, 10:27)
cia jusu klausimai, jus ir ieskokit atsakymu  smile.gif


atsakymas į klausimą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Safyrinė @ 2011 12 01, 16:05)
atsakymas į klausimą lotuliukas.gif

nenoriu is jusu atimti galimybe atrasti atsakymus paciai smile.gif
be to neturiu ka jums duoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2011 12 01, 15:12)
nenoriu is jusu atimti galimybe atrasti atsakymus paciai  smile.gif
be to neturiu ka jums duoti  4u.gif

4u.gif
Atsakyti