Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys- 9

QUOTE(Akutee @ 2011 10 15, 18:03)
.. paskaiciau ir apie kraujavimus rusiskai is jusu nuorodu..bet..kazkaip nelabai man atitiko..tad paklausiu cia dar syky, tikiusolabai rasti atsakyma, ir pagalba is jusu, nes labai noriukeistis, ir reikia tam daug info na ir panasiai, ir medziagos apmastymui, ir zinoma savo elgesy keisti.. ax.gif

ir ar imanoma isgyti..?
buciau labai dekinga 4u.gif

Gimdos kraujavimas - noras atkersyti, susijes su seksualinem problemom.
Kiausides - vyriska puse moterisku organu, noras pakeisti vyra, peraukleti ji,
policistoze - liudesys ir nusivylimas, kad nesiseka peraukleti.
Gimdos gleivines isvesejimas- emociju, minciu ir problemu, susijusiu su motinyste kaupimas, "nesuvirskinimas", problemu isputimas.
Padidejes cukrus - noras pasaldinti gyvenima, kitaip sakant, noras kad kiti sutvarkytu mano gyvenima, issprestu mano problemas. Tai baime patiketi savo jegomis, baime padaryti kazka paciai.

Atsakyti
QUOTE(Laikmė @ 2011 10 14, 20:17)
Didelis dekui uz paaiskinimą. Aš dukrai panasiai sakau, bet ji neklauso. Labai jau gaila man jų abiejų. Kazin ka jai daryti?Ar visai nereaguoti kad vemia, bet neįmanoma, patarkite  g.gif


Pirmiauysia tai pasistenkit MYLETI, o ne gaileti.Sudetinga bet butina. Gali nutikti, jog trecio asmens kisimasis tik padidina itampa tarp mamos/dukros ir mazojo zmogucio.Melskites ir prasykit uztarimo pas Sv.Dvasia dukrai susivokti ir gydanciuju Angelu mazajam zmoguciui pagelbeti valgymo metu kramtyti.Angelai paprastai labai greitai sureaguoja ir buna visad salia, tik reikia prisiminti, jog nereikia jiems sakyti ka daryti - formuluokit prasyma, o ne liepima:) ir viskas bus gerai.Jei ka, rasykit - aiskinsimes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2011 10 16, 22:19)
Gimdos kraujavimas - noras atkersyti, susijes su seksualinem problemom.
Kiausides - vyriska puse moterisku organu, noras pakeisti vyra, peraukleti ji,
policistoze - liudesys ir nusivylimas, kad nesiseka peraukleti.
Gimdos gleivines isvesejimas- emociju, minciu ir problemu, susijusiu su motinyste kaupimas, "nesuvirskinimas", problemu isputimas.
Padidejes cukrus - noras pasaldinti gyvenima, kitaip sakant, noras kad kiti sutvarkytu mano gyvenima, issprestu mano problemas. Tai baime patiketi savo jegomis, baime padaryti kazka paciai.

laba, aciu didelis didelis, o ar imanoma issigydyti apskritai sutvarkius problemas? g.gif
pirmas keistas teiginys, kazkaip labai myliu savo vyra, ir neturiu uz ka kerstyti.. nu tikrai.. gal kazkaip kitaip cia ismastyt reiketu? g.gif
perauklet ir nesistengiu tik prasau daugiau pagalbos, ir kartais greciau suktis siek tiek biggrin.gif blush2.gif nes vis gi du maziukai pas mus..

del gleivines isvesejimo, nu tikra tiesa, pirmi leliai, ir labai del visko pergyvenu, butu jauciu ne pirmas vaikas, ramesne buciau, o dabar kai viskas nauja.. doh.gif jo pagalbos mums truksta..is tiesu, bet problemas aisku as pati turiu spresti.. savo..
o savo jegomis as visad nepasitikejau, bet cukrus niekad nebuvo uzkiles..apskritai nesedziunelaukiu, nes nepasitikiu, darau gyvenu, bet viduje giliai vis kur nors islenda tas nepasitikejimas savimi..bet na ne tai kad as kvaila ar kazkokia, net nzn is ko ir prie ko jis ir is kur.. blush2.gif

hmmm kaip dar gausu kraujavima galima paaiskinti.. g.gif visa gyvenima toks buvo, tik dabar dar "puokste" prisidejo.. doh.gif
ACIU labai 4u.gif
labai gera tema.. thumbup.gif

QUOTE(LinguLingu @ 2011 10 17, 05:08)
Angelai paprastai labai greitai sureaguoja ir buna visad salia, tik reikia prisiminti, jog nereikia jiems sakyti ka daryti - formuluokit prasyma, o ne liepima:) ir viskas bus gerai.Jei ka, rasykit - aiskinsimes smile.gif

mano maziukas irgi nenori kramtyti..o kaip prasyti angelu, melstis "savo maldele"a ra butinai maldas skaityti? na idomu labai.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2011 10 17, 15:20)
laba, aciu didelis didelis, o ar imanoma issigydyti apskritai sutvarkius problemas?  g.gif
pirmas keistas teiginys, kazkaip labai myliu savo vyra, ir neturiu uz ka kerstyti.. nu tikrai..    gal kazkaip kitaip cia ismastyt reiketu?  g.gif
perauklet ir nesistengiu tik prasau daugiau pagalbos, ir kartais greciau suktis siek tiek  biggrin.gif  blush2.gif  nes vis gi du maziukai pas mus..

del gleivines isvesejimo, nu tikra tiesa, pirmi leliai, ir labai del visko pergyvenu, butu jauciu ne pirmas vaikas, ramesne buciau, o dabar kai viskas nauja..  doh.gif jo pagalbos mums truksta..is tiesu, bet problemas aisku as pati turiu spresti.. savo..
o savo jegomis as visad nepasitikejau, bet cukrus niekad nebuvo uzkiles..apskritai nesedziunelaukiu, nes nepasitikiu, darau gyvenu, bet viduje giliai vis kur nors islenda tas nepasitikejimas savimi..bet na ne tai kad as kvaila ar kazkokia, net nzn is ko ir prie ko jis ir is kur..  blush2.gif

hmmm kaip dar gausu kraujavima galima paaiskinti..  g.gif visa gyvenima toks buvo, tik dabar dar "puokste" prisidejo..  doh.gif
ACIU labai  4u.gif
labai gera tema.. thumbup.gif
mano maziukas irgi nenori kramtyti..o kaip prasyti angelu, melstis "savo maldele"a ra butinai maldas skaityti? na idomu labai..  blush2.gif


Geriausios maldeles/prasymai tada kai susitelke i sirdi, meldziames savais zodziais:)

Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2011 10 10, 23:05)
Luule Viilma knygos ČIA (rusų kalba)
Luule Viilma anglų k. ČIA
Liz Burbo žinynas ČIA    4u.gif
Luiza Hej (rusų k. ) ČIA

Tema Nr. 8
Tema Nr.7
Tema Nr.6
Tema Nr.5
TEMA-4
TEMA-3
TEMA- 2
TEMA-1


Radau kazka idomaus... bigsmile.gif

http://www.supermama...?...=55992&st=0 verta butu prideti prie esamu temu saraso
Atsakyti
skaitau skaitau as jusu temas..nu super tikrai, kiek visko idomaus suzinau.. kaip smagu kad kazkam padedate, atrasti tiesa, nukreipiat ir panasiai.. ir as ieskau savo kelio, ir kaip keisti paciai.. ax.gif

Norejau dar paklausti, na mano maze nuo gimimo labai prastai miega..buvo pilvo diegliukai,,,ir dabar jau atrodo 16 dantu turi, o vakare uzmigdau, tiesa pati nemoka miegot, butinai ja pasut reik, geriausia musu lvooj, nors nepatogu, paryciais visad ateina pas mus, arba miega su mumis..isitaisytnegali tad, vartos. Tai va ji uzmiega apie 10 , pamiega valanda, as tuo metu skaitau mob. SM, jusu temas biggrin.gif nes geriau nemiegot, nes visteik atsikelia po valandos po 40 min. restartinasi, ir viska,s prasideda 11-12 verkimai, vartymaisi, miega atsiklaupus ant keliu, uzpakaliuka iskelus i virsu, labai taip megsta.. g.gif zodziu kol uzmigdau as ja, po to velji kelias, verkia..taip ir sokinejam abidvi visa nakty..

mama sako ji pas tave isgasdinta, taciau kO ir kDA neisivaizduoju, nieko tokio nebuvo, nebent per cezario operacija, gal issigando kai ja istrauke, na cia as taip mastau..sako rask bobulyte kad uzkalbetu..nu bet kur jos ieskot, kad ir blogiau nebutu, o kita vertus, manau neveltui atradau sia tema, kai tik emiau tuom dometis, gal ka girdejote..ar numanote?

skaiciaupas jus,kad dukros, tai tevo puse, bet MB labai ramus,labai geras, taikus, neruoko negeria, tik per sventes.. tfu tfu tfu hihihi.gif
nzn kaip padet ir jai ir sau..nes tos naktys kosmariskos pas mus nuolat..ar tiesiog nieko nedaryti? nes kaip suprataui buna dvasines priezastys, o buna na tiesiog ir naturalios, na nzn kaip cia pasakyt..na tiesiog skauda nes dantukia lenda, bet pamasciau, negi istisai kiekviena nakty tie danty slenda ir skauda, juk buna ir skausmas aprimsta visteik gi..

Na issipleciau, sorry uz salika.. ax.gif
Is anskto dekoju.

Beje ar lietuviskai isleistu knygu yra sia tema? nes rusiskai skaityciau ilgai ir nuobodziai... o galkas Vln galetu paskolinti, ar joslabai brangios...?
Atsakyti
Akutee, jei nori, kad vaikas naktį ramiai miegotų, tavo pačios viduje turi būti visiška ramybė...Tokie mažiukai kaip kempinė sugeria mamos emocijas.
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2011 10 19, 15:36)


mama sako ji pas tave isgasdinta, taciau kO ir kDA neisivaizduoju, nieko tokio nebuvo, nebent per cezario operacija, gal issigando kai ja istrauke, na cia as taip mastau..sako rask bobulyte kad uzkalbetu..nu bet kur jos ieskot, kad ir blogiau nebutu, o kita vertus, manau neveltui atradau sia tema, kai tik emiau tuom dometis, gal ka girdejote..ar numanote?



Kaip suprantu jūsų turite dvynukus?

o dėl užkalbėjimo tai mano nuomonė neigiama doh.gif nesamonė
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 10 19, 16:34)
Akutee, jei nori, kad vaikas naktį ramiai miegotų, tavo pačios viduje turi būti visiška ramybė...Tokie mažiukai kaip kempinė sugeria mamos emocijas.

aciu taip is vidaus jau pamasciau, o ypac jusu tema domintis..stengiuso buti rami, pasikeisti, ieskau problemu ir ju sprendimo, aisku kad viskas manyje, tik ne taip paprasta viska susirokuoti, susidelioti ir yveikti..
tik pamasciau na buna visokiu dienu, kai rami, kai nelabia as pati,o ji istisai nemiega. doh.gif pamasciau gal cia dar kazkas is giliau, nesaugu, baisu jai vienai miegot..nepatogu, ar kazka sapnuoja..

QUOTE(Avocetė @ 2011 10 19, 16:37)
Kaip suprantu jūsų turite dvynukus?

o dėl užkalbėjimo tai mano nuomonė neigiama  doh.gif nesamonė

taip, o tai ka nors keicia? blush2.gif biggrin.gif
na ir as taip manau, nzn ar pasitikeciau svetimu zmogum, ir tuo uzkalbejimu...noors manosese mazyte i lova sisiu darydavo buvo issigandus, tai mama, bet pas pazystama mociute uzkalbejo vandeni, pagere, ir nustojo slapintis, bijoti..va sitas tai man labai istrigo...turbut visko buna. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2011 10 19, 19:19)
aciu taip is vidaus jau pamasciau, o ypac jusu tema domintis..stengiuso buti rami, pasikeisti, ieskau problemu ir ju sprendimo, aisku kad viskas manyje, tik ne taip paprasta viska susirokuoti, susidelioti ir yveikti..
tik pamasciau na buna visokiu dienu, kai rami, kai nelabia as pati,o ji istisai nemiega.  doh.gif  pamasciau gal cia dar kazkas is giliau, nesaugu, baisu jai vienai miegot..nepatogu, ar kazka sapnuoja..
taip, o tai ka nors keicia?  blush2.gif  biggrin.gif
na ir as taip manau, nzn ar pasitikeciau svetimu zmogum, ir tuo uzkalbejimu...noors manosese mazyte i lova sisiu darydavo buvo issigandus, tai mama, bet pas pazystama mociute uzkalbejo vandeni, pagere, ir nustojo slapintis, bijoti..va sitas tai man labai istrigo...turbut visko buna.  4u.gif

noras suprasti prilyginamas supratimui smile.gif
Tai Viilmos zodziai
QUOTE
Стремление понять приравнивается к самому пониманию. Развитие зависит от старательности.

Mane jie labai palaike, kai dar nieko nezinojau, nepasitikejau savimi.

Vaikui baisu miegoti, jei tik mama taip mano, jei mama bijo ji palikti viena, pati miega neramiai, pasirengusi kiekviena minute sokti is lovos ir gelbeti vaikeli, jei kas smile.gif vaikas pasitiki savo mama, jei mama bijo, reiskia yra ko bijoti, reiskia pasaulis gasdinantis ir nesaugus. Susitvarkysite su savo baimemis, susitvarkys ir vaiko miegas, jis gales miegoti ramiai.
Buna tokia zole perluotis vaistinese, ja irgi galima pagerti nuo isgascio, tik labai nedaug jos reikia - 4-6 ziedlapius uzplikyti vienam kartui.

perluotis
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2011 10 19, 15:0)
Norejau dar paklausti, na mano maze nuo gimimo labai prastai miega..buvo pilvo diegliukai,,,ir dabar jau atrodo 16 dantu turi, o vakare uzmigdau, tiesa pati nemoka miegot, butinai ja pasut reik, geriausia musu lvooj, nors nepatogu, paryciais visad ateina pas mus, arba miega su mumis..isitaisytnegali tad, vartos. Tai va ji uzmiega apie 10 , pamiega valanda, as tuo metu skaitau mob. SM, jusu temas biggrin.gif nes geriau nemiegot, nes visteik atsikelia po valandos po 40 min. restartinasi, ir viska,s prasideda 11-12 verkimai, vartymaisi, miega atsiklaupus ant keliu, uzpakaliuka iskelus i virsu, labai taip megsta.. g.gif zodziu kol uzmigdau as ja, po to velji kelias, verkia..taip ir sokinejam abidvi visa nakty..


sveiki, apraset tiesiog mano situacija blush2.gif tik mano vyrukui jau visi dantukai, tad del to jokiu problemu. miega jusu aprasyta poza, ir turiu butinai uzmigdyt, paciam neiseina, ir miega su manim, siaip palyginus jau miegam ramiau, bet dar naktim pora kart pabundam, o dienos miego metu turiu uzmigdzius salia gulet, nes kitaip iskart prabunda unsure.gif
bandau ir apgaubt ji veidrodziais ir violetine liepsna, kalbu maldeles, bet kaip sutvarkyt, kad uzmigtu pats ir miegotu vienas- neisivaizduoju verysad.gif
gal turit dar kokiu patarimu, gal vaikuti kaip nors galima "isvalyt" nuo neigiamu seimos problemu?
Atsakyti
QUOTE(kroha @ 2011 10 19, 22:06)
sveiki, apraset tiesiog mano situacija  blush2.gif  tik mano vyrukui jau visi dantukai, tad del to jokiu problemu. miega jusu aprasyta poza, ir turiu butinai uzmigdyt, paciam neiseina, ir miega su manim, siaip palyginus jau miegam ramiau, bet dar naktim pora kart pabundam, o dienos miego metu turiu uzmigdzius salia gulet, nes kitaip iskart prabunda  unsure.gif
bandau ir apgaubt ji veidrodziais ir violetine liepsna, kalbu maldeles, bet kaip sutvarkyt, kad uzmigtu pats ir miegotu vienas- neisivaizduoju  verysad.gif
gal turit dar kokiu patarimu, gal vaikuti kaip nors galima "isvalyt" nuo neigiamu seimos problemu?


Vaikui violetinė liepsna yra per stipru...Ir kam tie veidrodžiai?
Atsakyti