Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys- 9

Labutis,ką žinot apie puliningą anginą su aukšta temperatūra?
Atsakyti
QUOTE(krikstoline*** @ 2011 12 26, 18:15)
Labutis,ką žinot apie puliningą anginą su aukšta temperatūra?


Pūliuojančios nuoskaudos, negalėjimas išsisakyti, pyktis ant konkretaus žmogaus/žmonių.
Atsakyti
Sveiki,

kokios galėtų būti akies kraujagyslių trūkinėjimo priežastys? Akis visa raudona ir kartas nuo karto tai pasikartoja.

Ačiū.
Atsakyti
Ką reiškia pastovus krenkštimas?
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 12 26, 19:03)
Ką reiškia pastovus krenkštimas?


Problemas su gerklės čakra.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 12 26, 19:29)
Pūliuojančios nuoskaudos, negalėjimas išsisakyti, pyktis ant konkretaus žmogaus/žmonių.

Tikriausiai taip ir bus,bet problema,kad negaliu visko išsakyti,o jei bent užsimenu tie žmogiukai iš karto užsigauna,viska neigia,kaltina viskuo mane pačia,neišeina mums ramiai pasišnekėti:(
Atsakyti
O bandei rasyti, aukoti ir deginti ?smile.gif.Juk issakymas yra svabus tau, ne kitiems.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 12 26, 19:07)
Problemas su gerklės čakra.

kaip padėti šiam energijos centrui vėl normaliai veikti?
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 12 26, 22:28)
kaip padėti šiam energijos centrui vėl normaliai veikti?


Tereikia būti savimi. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 12 26, 22:41)
Tereikia būti savimi.  ax.gif

ta problema mano 6 metų vaikui unsure.gif tokie vaikai dar nemoka būti tokie kaip mes - suaugusieji mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avocetė: 26 gruodžio 2011 - 22:45
QUOTE(Avocetė @ 2011 12 26, 22:44)
ta problema  mano 6 metų vaikui  unsure.gif tokie vaikai dar nemoka būti tokie kaip mes - suaugusieji mastau.gif


doh.gif
Tokio amžiaus vaikai retai kada serga savomis ligomis. Šioje temoje apie tai buvo kalbėta daugybė kartų.
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2011 12 26, 21:37)
O bandei rasyti, aukoti ir deginti ?smile.gif.Juk issakymas yra svabus tau, ne kitiems.

ne nebandžiau,nelabai žinau,kas tas yra,gal galima plačiau,ką rašyti,kam aukoti,ką sudegint?čia ne šarlatizmas koks? ax.gif
Atsakyti