Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragės darželiai

Sveikos. Taip gavosi, kad greitu laiku savo mažytę gausiu vesti į darželį - auklė susirado darbą ir t.t.
Arčiausiai namų mums yra "Ąžuoliuko" darželis, bet girdėjau, kad ten laaabai prastas maitinimas. g.gif Kažin, kaip auklėtojos?
Gal kas ten vedate savo vaikiukus, ar šiaip turite kokių minčių apie Tauragės darželius? 4u.gif
Atsakyti
kiek suprantu tau yra patogiausias Azuoliuko darzelis bet kiek girdejau ten ne tik maitinimas prastas bet ir aukletojos nelabai suzsiema su vaikais bet ka as galiu tau pasakyti apie kitus darzelius jei as pati leidziu i Pusele ten ir maitinimas vietinis ir labai skanu,ir aplinka labai grazi,tvarkinga nu ir pas geriausias Taurageja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astinija @ 2006 03 18, 22:40)
kiek suprantu tau yra patogiausias Azuoliuko darzelis bet kiek girdejau ten ne tik maitinimas prastas bet ir aukletojos nelabai suzsiema su vaikais bet ka as galiu tau pasakyti apie kitus darzelius jei as pati leidziu i Pusele ten ir maitinimas vietinis ir labai skanu,ir aplinka labai grazi,tvarkinga nu ir pas geriausias Taurageja thumbup.gif

Žinau, kad "Pušelė" - geras darželis thumbup.gif . Bet mums jis per toli - reiktų kievieną rytą vežti mašina. O "Ąžuoliukas" man pakeliui į darbą ir visai netoli namų. Nors vienas pliusas. O ką su tom auklėtojom daryt? Vieną pažįstu, bet ji ruošia mokyklai, o kitos - nežinau, nueisiu -pamatysiu. unsure.gif
Atsakyti
tai negi daugiau niekas neveda i darzeli Tauragej?
Atsakyti
sveikos.as tai savo mergaite irgi vezu i pusele,bet mes i spec grupe einam,nes su negale esam.bet darzelis super,man patinka.labai grazus,tvarkingas ir aukletojos geros.jau 3 metus lankom,esu patenkinta
Atsakyti
QUOTE(*L*I*E*N*A* @ 2006 04 02, 15:48)
sveikos.as tai savo mergaite irgi vezu i pusele,bet mes i spec grupe einam,nes su negale esam.bet darzelis super,man patinka.labai grazus,tvarkingas ir aukletojos geros.jau 3 metus lankom,esu patenkinta

As drysciau jusu teiginiu suabejoti g.gif Ten tikrai smagus darzelis tik kaip ir visur yra geru , ir blogu aukletoju. Kai kurios tingi kartais ir pasisveikinti.
Dar girdejau kad geras darzelis"KREGZDUTE", bet maitinimas prastesnis.
Atsakyti
Dabar jau ir man aktualu darželis ax.gif Kas ką gero ar blogo žinot apie Žvaigždutę g.gif Apie Pušelę ir aš žinau, kad ten thumbup.gif Bet mums irgi jis gan toli verysad.gif
Atsakyti
[FONT=Times][COLOR=red] 4u.gif Apie ,,Zvaigzdute" galeciau pasakyti daug geru zodziu.Tik reikia vaikiuka is anksto uzrasyti i eile savivaldybeje.Sekmes!
Atsakyti
Mes vedame savo mažę į Ąžuoliuką darželį. Na maitinimas neypatingas, schmoll.gif , o grupės auklėtojos labai fainos. thumbup.gif .Vedame į pelėdžiukų grupę, tai esame patenkinti. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ycikas555 @ 2006 10 10, 19:30)
Mes vedame savo mažę į Ąžuoliuką darželį. Na maitinimas neypatingas,  schmoll.gif , o grupės auklėtojos labai fainos.  thumbup.gif .Vedame į pelėdžiukų grupę, tai esame patenkinti.  thumbup.gif

Na mes tam pačiam daržely BORUŽIUKŲ grupėje thumbup.gif . Auklėtojos tikrai atsidavusios savo darbui, tik maistas tas nekoks schmoll.gif . Bet šiaip thumbup.gif - jei vaikas nei pas senelius, nei namie nenori būt, o tik į darželį, vadinasi, tai daug ką pasako thumbup.gif .
Atsakyti
o sakykit ar y visus darzelius reikia savivaldybej i eile isirasyt? ir ar lopseliu yra tauragej ir kur?
Atsakyti
QUOTE(milia5 @ 2006 11 26, 22:50)
o sakykit ar y visus darzelius reikia savivaldybej i eile isirasyt? ir ar lopseliu yra tauragej ir kur?

tai nesvarbu i koki darzeli vesi bet pareiskima turi rasyti savivaldybeje ir turi jau taip padaryti kad paskui nebutu pervelu wub.gif
Atsakyti