Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragės darželiai

QUOTE(vasarele85 @ 2008 03 28, 10:15)
as savo dicki vedzaiu i azuoliuka tai kaipsuvargau siaubingai nes nespejom su ligom kovot bet kai israsiau viskas susitvarke geriausiais darzelis pusele ir tikrai nesigincyju ten maziukui maszus dare  thumbup.gif  i vandens vonias ejom  thumbup.gif  lb patiko visi sypsosi sveikinasi laukia  wub.gif  na o azuoliukas tai kaip cai pasalius doh.gif mes pirmi eileje  buvom 3 metai jau ir neopiriima  ten nori kysio  verysad.gif  verysad.gif ir nekitaip  verysad.gif  nes jai mes pirmi eileje o nepriima tai ka reikai galvot  g.gif  bet jau rudeni eisim i paruosiamaja klase ir manau bus daug geriau nei darzelis  thumbup.gif

mes ir savąjį pradėjom (prieš atostogas) vesti į Ąžuoliuką, tai kažkaip nelabai esu patenkinta: vaiką pasitinku visą murziną, ta prasme, kad veidelis nusimozojęs - nesuprantu, kodėl auklėtojos nenuprausia g.gif nosis iš karto pradėjo bėgt tik pradėjus lankyt - svarbiausia, kad namie tos slogytės nelabai pasistebi, bet tik nueina į darželį, tai net parsivedu su apdžiūvusiais žaliais snargliais , auklėtojos atrodo visai nežiūri, ar vaikas sušilęs ar sušalęs... Kol kas esu nekokios nuomonės unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ezhiux @ 2009 07 13, 15:47)
mes ir savąjį pradėjom (prieš atostogas) vesti į Ąžuoliuką, tai kažkaip nelabai esu patenkinta: vaiką pasitinku visą murziną, ta prasme, kad veidelis nusimozojęs - nesuprantu, kodėl auklėtojos nenuprausia  g.gif nosis iš karto pradėjo bėgt tik pradėjus lankyt - svarbiausia, kad namie tos slogytės nelabai pasistebi, bet tik nueina į darželį, tai net parsivedu su apdžiūvusiais žaliais snargliais , auklėtojos atrodo visai nežiūri, ar vaikas sušilęs ar sušalęs... Kol kas esu nekokios nuomonės  unsure.gif

O į kokią grupę keliaujat?
Atsakyti
Na kad vaikučiai murzini, ar su išvirkščiais rūbais tai esu pastebėjus ir aš blink.gif , bet čia pas dičkius, kurie jau patys rengiasi ir prausiasi, bet vis tiek galėtų atkreipt dėmesį, toks vaizdas kad auklėtojos sau, vaikai sau g.gif
Kaži o kada Ažuoliukas po atostogų jau priims vaikus g.gif skelbime apie atostogas rašė, kad iki liepos 22 atostogaus, o atvesti sakė galėsiu tik rugpjūčio 12 doh.gif tai kaži kaip iš tikrųjų g.gif
Atsakyti
QUOTE(betulka @ 2009 07 14, 15:25)
Na kad vaikučiai murzini, ar su išvirkščiais rūbais tai esu pastebėjus ir aš blink.gif , bet čia pas dičkius, kurie jau patys rengiasi ir prausiasi, bet vis tiek galėtų atkreipt dėmesį, toks vaizdas kad auklėtojos sau, vaikai sau g.gif
Kaži o kada Ažuoliukas po atostogų jau priims vaikus g.gif skelbime apie atostogas rašė, kad iki liepos 22 atostogaus, o atvesti sakė galėsiu tik rugpjūčio 12 doh.gif tai kaži kaip iš tikrųjų g.gif

Labutis,mes eisim i lopselinuku grupe,tai mums sake kad 22d. jau galime eiti i darzeli.Tai kogero dar reikes nueiti ir pasitikslinti.ot tvarkele doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aiste :-}: 20 liepos 2009 - 14:08
Gal yra mamyciu norinciu i dekupazo pamoka pirmadieni antradieni?

detalesne info i az
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 07 21, 09:49)
Gal yra mamyciu norinciu i dekupazo pamoka pirmadieni antradieni?

detalesne info i az


o kuo čia dėti tauragės darželiai g.gif gal vaikučiams pamokėlės bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,arteja dienele kai perzenksim darzelio slenksti,as jau pradedu panikuoti. scare.gif mes keliausim i "Azuoliuka",kaip yra kituose darzeliuose su lopselinukais? pas mus sake jokiu buteliuku,jokiu seilinuku,dvimetis turetu moketi pasiprasyti ant puoduko ir netgi pats kelnytes nusimauti g.gif ar tai normalu,ar tik man bereiklingas panikos priepolis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste :-} @ 2009 07 23, 12:18)
sveikos mamytes,arteja dienele kai perzenksim darzelio slenksti,as jau pradedu panikuoti. scare.gif  mes keliausim i "Azuoliuka",kaip yra kituose darzeliuose su lopselinukais? pas mus sake jokiu buteliuku,jokiu seilinuku,dvimetis turetu moketi pasiprasyti ant puoduko ir netgi pats kelnytes nusimauti  g.gif  ar tai normalu,ar tik man bereiklingas panikos priepolis?  ax.gif


na to pageidautų auklėtojos, bet šitaip tikrai nėra ir viskas būna gerai mirksiukas.gif vaikai greitai mokosi, juo labiau, kad jie mato pavyzdį, tai greitai išmoksta tai ko nemoka smile.gif kas liečia buteliukus, soskes, tai tikrai nelabai pageidauja - juk tai individualūs daiktai, kurių norės ir kiti vaikučiai, tai daržely juos tenka palikti spintelėj, nors pradžioj, kol vaikutis apsipranta leidžia tikrai viską, taip kad viskas tikrai bus gerai mirksiukas.gif
o aš biški pergyvenu kaip bus su miegojimu, maniškis papratęs įsikibt man į ranką užmiegant ir šiaip maminis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(betulka @ 2009 07 14, 13:25)
Kaži o kada Ažuoliukas po atostogų jau priims vaikus g.gif skelbime apie atostogas rašė, kad iki liepos 22 atostogaus, o atvesti sakė galėsiu tik rugpjūčio 12 doh.gif tai kaži kaip iš tikrųjų g.gif

Po atostogų darželis pradeda dirbti liepos 22 d. o auklėtoja dar atostogauja iki rugpjūčio 12 d. bent jau viščiukų grupės, kitų nežinau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(aiste :-} @ 2009 07 23, 12:18)
sveikos mamytes,arteja dienele kai perzenksim darzelio slenksti,as jau pradedu panikuoti. scare.gif  mes keliausim i "Azuoliuka",kaip yra kituose darzeliuose su lopselinukais? pas mus sake jokiu buteliuku,jokiu seilinuku,dvimetis turetu moketi pasiprasyti ant puoduko ir netgi pats kelnytes nusimauti  g.gif  ar tai normalu,ar tik man bereiklingas panikos priepolis?  ax.gif

O kas čia taip jum sakė, kiek pamenu jūs į viščiukų grupę kaip ir mes keliausit g.gif man sakė atsinešti antras kelnias ir batukus g.gif galvoju nuo pirmadienio jau nuvesti g.gif
Atsakyti
QUOTE(cūgga @ 2009 07 24, 16:41)
Po atostogų darželis pradeda dirbti liepos 22 d. o auklėtoja dar atostogauja iki rugpjūčio 12 d. bent jau viščiukų grupės, kitų nežinau  smile.gif
Papildyta:

O kas čia taip jum sakė, kiek pamenu jūs į viščiukų grupę kaip ir mes keliausit  g.gif  man sakė atsinešti antras kelnias ir batukus  g.gif galvoju nuo pirmadienio jau nuvesti  g.gif

viena per kita mamos pasikalbam.manes tai nedziugina tai kad dirba mokines su tokiais maziukais,suprantu kad dirbtu su darzelinukais,su kuriais eina susikalbeti,kurie jau priprate prie darzelio.O mes atvesim verkiancius naujokelius,aukletojom su ilgamete patirtim sunku juos nuraminti,o kaip tos jaunos vaiku neturincios merginos tai turi padaryti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste :-} @ 2009 07 25, 18:42)
viena per kita mamos pasikalbam.manes tai nedziugina tai kad dirba mokines su tokiais maziukais,suprantu kad dirbtu su darzelinukais,su kuriais eina susikalbeti,kurie jau priprate prie darzelio.O mes atvesim verkiancius naujokelius,aukletojom su ilgamete patirtim sunku juos nuraminti,o kaip tos jaunos vaiku neturincios merginos tai turi padaryti? g.gif

Mokinės? To tai nežinojau g.gif
Atsakyti
sveikos merginos,na mes jau apsilankeme darzelyje,isbuvome net 50 min. verysad.gif ,rytoj vel eisim nors labai verkia mano vaikinas bet kazkaip priprasti reikia.na kitoj savaitej susistatys viskas i savas vietas,bus savos aukletojos ir auklyte.
Atsakyti