Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragės darželiai

4u.gif ai ziopla as, nedaejo kaip zirafai per ilga kakla biggrin.gif rolleyes.gif
vienu zo, buvau pas direktore, tai galim bet kada pradeti eiti, tik reikia pazymos kad esame sveiki ir vaiko gimimo liudijimo kopijos. darzelio kaina 8 lt dienai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute1977 @ 2010 03 09, 12:52)
Sveikos,siaip tai reikia savo asmens dokumento ir vaiko gimimo liudijimo mirksiukas.gif
Gal kas galesit atsakyti,gavau is Kodelciaus pranesima,kad dukra priimta i darzeli,bet jai dar nera nei 1,5 men. ir vesti i ji nesiruosiu,tai ka dabar daryti reikia,eiti i savivaldybe ir vel prasyma rasyti?Gal kam tokia situacija buvo?

Jo reikia eit i savivaldybe ir rasyt prasyma,vel stosit i eile is naujo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beta999 @ 2010 02 03, 12:39)
Mes lankom darzeli 'Kodelcius' ir esam labai patenkinti, ir aukletojos geros, ir maistas geras, o sprendziu is to, kad dukra viska ten valgo, ko nepasakysi apie namus ir giria namie, kad buvo skani kose ar pan.  smile.gif


drinks_cheers.gif Neturiu jokiu priekaistu, sunus nuo pat pirmu dienu ejo noriai i darzely, ne vienos asaros nebuvo smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras, ruošiuosi užrašyti dukrytę į darželį. Kadangi esu ne iš pačios Tauragės, tai darželį žiūriu, kad arčiau darbo būtų... Kodėlčius ir Žvaigždutė kaip suprantu yra vienas šalia kito? Pagal jų aprašumus tai Žvaigždutė turėtų būti meninio pobūdžio, o Kodėlčius šokių ir dainavimo? Ar gerai supratau ir ar yra tame tiesos? Ir kokio tada pobūdžio yra Ąžuoliukas?
Atsakyti
Kaip matau nebėra čia užsukančių...
Atsakyti
QUOTE(Siguciuks @ 2010 07 12, 12:57)
Kaip matau nebėra čia užsukančių...

yra yra bet kadangi nevedu dar savo mazylio tai nezinau ka ir pasakyt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif uzrasiau i zvaigzdute ir i pusele,ziuresime kur cia pakliusime ax.gif
Atsakyti
QUOTE(janneta @ 2010 07 13, 19:34)
yra yra bet kadangi nevedu dar savo mazylio tai nezinau ka ir pasakyt lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif uzrasiau i zvaigzdute ir i pusele,ziuresime kur cia pakliusime ax.gif

Aš šiandien ir užrašiau, tai ir visus tris supyliau, o į Kodėlčių, tai sakė, kad ir dabar vietų yra...
Atsakyti
QUOTE(Siguciuks @ 2010 07 14, 00:15)
Aš šiandien ir užrašiau, tai ir visus tris supyliau, o į Kodėlčių, tai sakė, kad ir dabar vietų yra...

nelabai as suprantu kaip ten su tomis vietomis, rodo kad esame 130 tai net neisivaizduoju yra galimybe sausio menesi pakliuti ar ne g.gif drauge nesenai berniuka uzrase i azuoliuka irgi rodo eileje virs simto,jam jau nuo rugsejo reikia eiti ir savivaldybeje jai uztikrino kad gaus iki to laiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(janneta @ 2010 07 14, 15:09)
nelabai as suprantu kaip ten su tomis vietomis, rodo kad esame 130 tai net neisivaizduoju yra galimybe sausio menesi pakliuti ar ne g.gif drauge nesenai berniuka uzrase i azuoliuka irgi rodo eileje virs simto,jam jau nuo rugsejo reikia eiti ir savivaldybeje jai uztikrino kad gaus iki to laiko g.gif

Nežinau ar tai tiesa, bet pažįstama sakė, kad eiles "užkemša" socialinės mamytės, kurios turi pirmumą ir taip "nugrūda paprastas mamytes" į galą, o kiek tame tiesos, tai nežinau...
Atsakyti
ar yra mamyciu kurios veda i darzeli "Kodelcius",kokia jusu nuomone?
Atsakyti
QUOTE(Siguciuks @ 2010 07 14, 01:15)
Aš šiandien ir užrašiau, tai ir visus tris supyliau, o į Kodėlčių, tai sakė, kad ir dabar vietų yra...

mamytes is patirties patarsiu,pasirinkit pirma koki darzeli norite,tada tik rasykit prasyma,,nes kai supilam visus,o siandien laksciau ir po darzelius ir i svietimo skyriu vien del to,kad nenurodem kokio darzelio noretumem doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriki23 @ 2010 08 29, 14:26)
ar yra mamyciu kurios veda i darzeli "Kodelcius",kokia jusu nuomone?



mes einam i Kodelciu, nzn visai patinka g.gif bigsmile.gif kazkas sake kad cia buvo prasciausias darzelis Tauragej, bet gal dabar jau nebe 4u.gif
Atsakyti