Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragės darželiai

QUOTE(alinute5 @ 2011 09 05, 10:52)
Būna būna šventės "Kodėlčiuje", aišku, ją organizuoja po pusryčių. Pernai ėjom pažiūrėt, nes lauke vyko, o šiemet dėl lietaus salėje, tai nėjau, nes pagalvojau,kad nebus vietos kur stovėt, ax.gif Net Petrošius buvo atvykęs, nuotraukos jau sudėtos "Kodėlčiaus" puslapyje  bigsmile.gif

nu va kaip faina thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes Taurages super mamytes smile.gif
Nesenai persikelem cia gyventi (atvykom paskui teveli smile.gif) bandom apsiprasti su aplinka, miestu. Planuoju dukryte vesti i darzeli. Norisi sau laiko skirti (reikes ieskotis forume kokio rekomenduojamo sporto klubelio smile.gif) Tiesa, mano mazylei db tik 1,9men. Kaip manot ne per anksti tokiai princesei? Arciausiai musu namu yra "Kodelciaus" lopselis, todel galvoju i ji ir vesti. Zinoma reikes skubeti uzsirezervuoti vieta, nors teko girdeti kad i lopseli greit priima.
Gal kuriai teko girdeti, ar butina prisiregistruoti tame mieste kur vaikutis eis i darzeli (mano atveju i lopseli)?
Ir gal mamytes vedusios savo stebuklelius i "Kodelciaus" lopselio grupes galit patarti i ka man atkreipti demesi ir su kuo labiau supazindinti savo mergyte kad nebutu visiska ziopliuke grupeje smile.gif gal aukletojos turi kokiu nors pageidavimu?
Aciu labai visoms uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asesugiedre @ 2011 10 24, 03:04)
Sveikutes Taurages super mamytes smile.gif
Nesenai persikelem cia gyventi (atvykom paskui teveli smile.gif) bandom apsiprasti su aplinka, miestu. Planuoju dukryte vesti i darzeli. Norisi sau laiko skirti (reikes ieskotis forume kokio rekomenduojamo sporto klubelio smile.gif) Tiesa, mano mazylei db tik 1,9men. Kaip manot ne per anksti tokiai princesei? Arciausiai musu namu yra "Kodelciaus" lopselis, todel galvoju i ji ir vesti. Zinoma reikes skubeti uzsirezervuoti vieta, nors teko girdeti kad i lopseli greit priima.
Gal kuriai teko girdeti, ar butina prisiregistruoti tame mieste kur vaikutis eis i darzeli (mano atveju i lopseli)?
Ir gal mamytes vedusios savo stebuklelius i "Kodelciaus" lopselio grupes galit patarti i ka man atkreipti demesi ir su kuo labiau supazindinti savo mergyte kad nebutu visiska ziopliuke grupeje smile.gif gal aukletojos turi kokiu nors pageidavimu?
Aciu labai visoms uz pagalba  4u.gif

aš vedžiau į Kodėlčių 4u.gif bet mes gavome vietą Ąžuoliuke (jis man arti namų) todėl dabar laukiam kada baigsis remontai ir galės vaikis keliaut į darželį. Mus priėmė nors ir nebuvome užsirašę į šį darželį. Vietą turėtum gaut, reiks nueit į savivaldybę, nes ten viską sprendžia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asesugiedre @ 2011 10 24, 03:04)
Sveikutes Taurages super mamytes smile.gif
Nesenai persikelem cia gyventi (atvykom paskui teveli smile.gif) bandom apsiprasti su aplinka, miestu. Planuoju dukryte vesti i darzeli. Norisi sau laiko skirti (reikes ieskotis forume kokio rekomenduojamo sporto klubelio smile.gif) Tiesa, mano mazylei db tik 1,9men. Kaip manot ne per anksti tokiai princesei? Arciausiai musu namu yra "Kodelciaus" lopselis, todel galvoju i ji ir vesti. Zinoma reikes skubeti uzsirezervuoti vieta, nors teko girdeti kad i lopseli greit priima.
Gal kuriai teko girdeti, ar butina prisiregistruoti tame mieste kur vaikutis eis i darzeli (mano atveju i lopseli)?
Ir gal mamytes vedusios savo stebuklelius i "Kodelciaus" lopselio grupes galit patarti i ka man atkreipti demesi ir su kuo labiau supazindinti savo mergyte kad nebutu visiska ziopliuke grupeje smile.gif gal aukletojos turi kokiu nors pageidavimu?
Aciu labai visoms uz pagalba  4u.gif


Kažkokių spec. reikalavimų nėra. Jei vaikas dar su pampersais, tai jų reikia įdėt, drėgnų servetėlių prie to pačio. Taip pat nešiau neperšlampamą paklotėlį į lovytę (jei avarija pasitaikytų), atsarginių rūbų pamainos. Jei vaikučiui reikia kokio miego draugo ar čiulptuko - pageidautini ir tokie daiktai ax.gif O ko daugiau reikės - pasakys (pvz, tualet. popierius, pop ranšluosčiai, servetėlės...)Taip pat pati turėtumėte pasakyti, kokie vaiko įpročiai - kaip prašosi ant puoduko, ar ko nors bijo ir pan blush2.gif aš savąjį išvedžiau 1,8 m į "Kodėlčiaus" lopšelį, šiaip nesigailiu, vaikui auklėtojos tiko, nors dar tuo laiku prisileisdavo ne visas moteris doh.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
as pradejau leist savo suneli i kodelciaus lopseli net nustebau kad taip greit gavom viena nespejau uzrasyt kaip gavom atsakyma kad priimtas po triju dienu bandymu esu tikrai patenkinta kad vaikas pradejo eit i lopseli na dar su pagrindine aukletoja neturejau garbes susipazint kadangi serga ji na bet tikiuos ir ji bus tokia maloni kaip ir dabar vaikus priziurincios aukletojos rolleyes.gif na ir zinoma tikiuos kad nemeluoja pasakodamos kiek mano vaikas suvalgo ir kad gerai valgo nes siaip pagalvojus kokia joms nauda meluot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliuks mamyte @ 2011 11 19, 14:43)
sveikos  4u.gif
as pradejau leist savo suneli i kodelciaus lopseli net nustebau kad taip greit gavom viena nespejau uzrasyt kaip gavom atsakyma kad priimtas po triju dienu bandymu esu tikrai patenkinta kad vaikas pradejo eit i lopseli na dar su pagrindine aukletoja neturejau garbes susipazint kadangi serga ji na bet tikiuos ir ji bus tokia maloni kaip ir dabar vaikus priziurincios aukletojos  rolleyes.gif  na ir zinoma tikiuos kad nemeluoja pasakodamos kiek mano vaikas suvalgo ir kad gerai valgo nes siaip pagalvojus kokia joms nauda meluot  unsure.gif



Dėl valgymo nemeluoja - aš pati retai eidavau parsivest (parvesdavo vyro duktė ar vyras, kai namie būna 4u.gif ), bet girdėdavau,kad sakydavo kitoms mamoms,kad jų vaikas tai sriubos nevalgęs, tai to, tai ano doh.gif mums tik sykį sakė,kad košės nevalgė blush2.gif kiek iš pažįstamų girdėjau, vaikai darželyje geriau valgo, gal mato, kad kiti vaikai valgo, žino, kad auklėtojų nepašokdins lotuliukas.gif o tai namie būna - tai daržovių nemėgsta, tai to, tai ano doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliuks mamyte @ 2011 11 19, 14:43)
sveikos  4u.gif
as pradejau leist savo suneli i kodelciaus lopseli net nustebau kad taip greit gavom viena nespejau uzrasyt kaip gavom atsakyma kad priimtas po triju dienu bandymu esu tikrai patenkinta kad vaikas pradejo eit i lopseli na dar su pagrindine aukletoja neturejau garbes susipazint kadangi serga ji na bet tikiuos ir ji bus tokia maloni kaip ir dabar vaikus priziurincios aukletojos  rolleyes.gif  na ir zinoma tikiuos kad nemeluoja pasakodamos kiek mano vaikas suvalgo ir kad gerai valgo nes siaip pagalvojus kokia joms nauda meluot  unsure.gif

o man sakydavo, kad valgo, nors parsivedusi namuose jis man dar valgydavo (o kai žinau kad mano vaikas jei pavalgęs nieko jam negali įkišt, tai nelabai ir tikėdavau, kad darželyje valgo g.gif ) O Ąžuoliuke sako, kad su maistu blogai, tai nežinau ar Kodėlčiuje mokėjo pamaitint ar kaip g.gif
Atsakyti
na kadangi mano nevalgus yra na ne kiek nevalgus o kiek neturi jis kada valgyt tai norisi tiket kad valgo nes kiek klausiu tai buna bent sriuba isvalges tik va kodletuko pirma diena nelabai valge bet as sumaitinau kiek valge nes kaip tik tada atejau pasiimt jo o vakar sriuba isvalge o zuvies nevalge bet pusrycius nors namie buvo valges dar ir darzelyje sake valge na norisi tiket kad valgo nes jei nevalgytu tai jauciu tektu pripazint kad klydau ir nebevesciau i darzeli rolleyes.gif
Atsakyti
manasis valgydavo ir pusryčius ir daržely pusryčius šveisdavo, o vakare parėjęs ir vakarienės dar valgydavo, nes lopšely jie pavalgo apie 4 val, tai normalu,kad vakre dar nori valgyt. Dabar, kai jau didesniųjų grupėj ir vėliau vakarienę gauna, tai vakare ne visada prašo valgyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(alinute5 @ 2011 11 19, 20:30)
manasis valgydavo ir pusryčius ir daržely pusryčius šveisdavo, o vakare parėjęs ir vakarienės dar valgydavo, nes lopšely jie pavalgo apie 4 val, tai normalu,kad vakre dar nori valgyt. Dabar, kai jau didesniųjų grupėj ir vėliau vakarienę gauna, tai vakare ne visada prašo valgyt  ax.gif

maniškis yra nevalgus, tai parsivedus iš kart po pietų namo, jeigu valgydavo namuose, tai sprendžiu, kad darželyje buvo nevalgęs g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliuks mamyte @ 2011 11 19, 17:30)
na kadangi mano nevalgus yra na ne kiek nevalgus o kiek neturi jis kada valgyt tai norisi tiket kad valgo nes kiek klausiu tai buna bent sriuba isvalges tik va kodletuko pirma diena nelabai valge bet as sumaitinau kiek valge nes kaip tik tada atejau pasiimt jo o vakar sriuba isvalge o zuvies nevalge bet pusrycius nors namie buvo valges dar ir darzelyje sake valge na norisi tiket kad valgo nes jei nevalgytu tai jauciu tektu pripazint kad klydau ir nebevesciau i darzeli  rolleyes.gif

labas,as vedu dicke i Kodelciu ,namie buvo ziauriai nevalgi,o darzelyje valgo daug ir viska,ir ka sakau aukletojai,tai as bloga seimininke g.gif ,sako,nu tai taip lotuliukas.gif ir grizusi namo dukra valgo ir tikrai negalvoju,kad darzelyje nepavalge schmoll.gif ,namai yra namai,mato,kad mes vakarieniaujam,tai ir ji prisijungia rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(tina82 @ 2011 11 19, 21:57)
maniškis yra nevalgus, tai parsivedus iš kart po pietų namo, jeigu valgydavo namuose, tai sprendžiu, kad darželyje buvo nevalgęs g.gif

schmoll.gif negalvociau taip,o tai pats vaikas nepasako,valge,ar ne g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitute1977: 22 lapkričio 2011 - 09:48
QUOTE(Bitute1977 @ 2011 11 22, 10:47)
labas,as vedu dicke i Kodelciu ,namie buvo ziauriai nevalgi,o darzelyje valgo daug ir viska,ir ka sakau aukletojai,tai as bloga seimininke g.gif ,sako,nu tai taip lotuliukas.gif ir grizusi namo dukra valgo ir tikrai negalvoju,kad darzelyje nepavalge schmoll.gif ,namai yra namai,mato,kad mes vakarieniaujam,tai ir ji prisijungia rolleyes.gif
Papildyta:

schmoll.gif negalvociau taip,o tai pats vaikas nepasako,valge,ar ne g.gif

maniškis nešneka, tai ir negaliu jo paklaust valgė ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti