Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tauragės darželiai
Supermamų klubas > Vaikų auklėjimas ir ugdymas > Vaikų darželiai > Kiti miestai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Gintarasa
Sveikos. Taip gavosi, kad greitu laiku savo mažytę gausiu vesti į darželį - auklė susirado darbą ir t.t.
Arčiausiai namų mums yra "Ąžuoliuko" darželis, bet girdėjau, kad ten laaabai prastas maitinimas. g.gif Kažin, kaip auklėtojos?
Gal kas ten vedate savo vaikiukus, ar šiaip turite kokių minčių apie Tauragės darželius? 4u.gif
astinija
kiek suprantu tau yra patogiausias Azuoliuko darzelis bet kiek girdejau ten ne tik maitinimas prastas bet ir aukletojos nelabai suzsiema su vaikais bet ka as galiu tau pasakyti apie kitus darzelius jei as pati leidziu i Pusele ten ir maitinimas vietinis ir labai skanu,ir aplinka labai grazi,tvarkinga nu ir pas geriausias Taurageja thumbup.gif
Gintarasa
QUOTE(astinija @ 2006 03 18, 22:40)
kiek suprantu tau yra patogiausias Azuoliuko darzelis bet kiek girdejau ten ne tik maitinimas prastas bet ir aukletojos nelabai suzsiema su vaikais bet ka as galiu tau pasakyti apie kitus darzelius jei as pati leidziu i Pusele ten ir maitinimas vietinis ir labai skanu,ir aplinka labai grazi,tvarkinga nu ir pas geriausias Taurageja thumbup.gif
*

Žinau, kad "Pušelė" - geras darželis thumbup.gif . Bet mums jis per toli - reiktų kievieną rytą vežti mašina. O "Ąžuoliukas" man pakeliui į darbą ir visai netoli namų. Nors vienas pliusas. O ką su tom auklėtojom daryt? Vieną pažįstu, bet ji ruošia mokyklai, o kitos - nežinau, nueisiu -pamatysiu. unsure.gif
pilypukė
tai negi daugiau niekas neveda i darzeli Tauragej?
<Kiss>
sveikos.as tai savo mergaite irgi vezu i pusele,bet mes i spec grupe einam,nes su negale esam.bet darzelis super,man patinka.labai grazus,tvarkingas ir aukletojos geros.jau 3 metus lankom,esu patenkinta
rena
QUOTE(*L*I*E*N*A* @ 2006 04 02, 15:48)
sveikos.as tai savo mergaite irgi vezu i pusele,bet mes i spec grupe einam,nes su negale esam.bet darzelis super,man patinka.labai grazus,tvarkingas ir aukletojos geros.jau 3 metus lankom,esu patenkinta
*

As drysciau jusu teiginiu suabejoti g.gif Ten tikrai smagus darzelis tik kaip ir visur yra geru , ir blogu aukletoju. Kai kurios tingi kartais ir pasisveikinti.
Dar girdejau kad geras darzelis"KREGZDUTE", bet maitinimas prastesnis.
rasve
Dabar jau ir man aktualu darželis ax.gif Kas ką gero ar blogo žinot apie Žvaigždutę g.gif Apie Pušelę ir aš žinau, kad ten thumbup.gif Bet mums irgi jis gan toli verysad.gif
dukrytes mamyte
[FONT=Times][COLOR=red] 4u.gif Apie ,,Zvaigzdute" galeciau pasakyti daug geru zodziu.Tik reikia vaikiuka is anksto uzrasyti i eile savivaldybeje.Sekmes!
ycikas555
Mes vedame savo mažę į Ąžuoliuką darželį. Na maitinimas neypatingas, schmoll.gif , o grupės auklėtojos labai fainos. thumbup.gif .Vedame į pelėdžiukų grupę, tai esame patenkinti. thumbup.gif
Gintarasa
QUOTE(ycikas555 @ 2006 10 10, 19:30)
Mes vedame savo mažę į Ąžuoliuką darželį. Na maitinimas neypatingas,  schmoll.gif , o grupės auklėtojos labai fainos.  thumbup.gif .Vedame į pelėdžiukų grupę, tai esame patenkinti.  thumbup.gif
*

Na mes tam pačiam daržely BORUŽIUKŲ grupėje thumbup.gif . Auklėtojos tikrai atsidavusios savo darbui, tik maistas tas nekoks schmoll.gif . Bet šiaip thumbup.gif - jei vaikas nei pas senelius, nei namie nenori būt, o tik į darželį, vadinasi, tai daug ką pasako thumbup.gif .
milia5
o sakykit ar y visus darzelius reikia savivaldybej i eile isirasyt? ir ar lopseliu yra tauragej ir kur?
astinija
QUOTE(milia5 @ 2006 11 26, 22:50)
o sakykit ar y visus darzelius reikia savivaldybej i eile isirasyt? ir ar lopseliu yra tauragej ir kur?
*

tai nesvarbu i koki darzeli vesi bet pareiskima turi rasyti savivaldybeje ir turi jau taip padaryti kad paskui nebutu pervelu wub.gif
astoldita
Gal galit patarti prieš kiek laiko reikia rašyti savivaldybėje prašymą dėl darželio g.gif Mes norėtumėm į Pušelę arba Kregždutę 4u.gif Ar prieš metus nebūtų per vėlu unsure.gif O nuo kokio amžiaus į darželį priima? smile.gif
Linasa
Laba,
Mes į darželį užsirašėme prieš metus laiko, o dabar jau du mėnesiai kaip namuose sėdžiu, nes auklė susirgo, o darželyje eilė dar nedaėjo. Taip, kad patarimas užsirašyti kuo anksčiau, kad nebūtų per vėlu.
IN
sveikos mamos,

mano mergytei metukai, nezinau kada i darzeli vesiu, gal triju metu, bet gal jau uzsirasyti i darzeli? O i Pusele gali bet kas rasytis ar tik su negalia vaikai?
Jurgutėlė
QUOTE(a.inesa @ 2007 01 29, 16:02)
sveikos mamos,

mano mergytei metukai, nezinau kada i darzeli vesiu, gal triju metu, bet gal jau uzsirasyti i darzeli? O i Pusele gali bet kas rasytis ar tik su negalia vaikai?
*

Sveikute,mano maziukui irgi metukai,tai jau uzrasiau i Pusele,tikrai gali rasytis sveiki vaikiukai,nes ten ejo ir mano vyresnysis sunus bigsmile.gif
IN
QUOTE(Jurgutėlė @ 2007 01 29, 15:08)
Sveikute,mano maziukui irgi metukai,tai jau uzrasiau i Pusele,tikrai gali rasytis sveiki vaikiukai,nes ten ejo ir mano vyresnysis sunus bigsmile.gif
*

O kur konkreciai reikia rasytis?
IN
sveikos,

vakar viena mama uzpasakojo, kad PUSELEJ visi -sveiki ir neigalus vaikai bendrose grupese. Atseit jos vaikas paejes ten pradejo megdzioti vaiku su negalia elgesi ir ji teko perkelti i kita darzeli...Ka manot?
laumar
Sveikos, mano vaikas eina į Pušelę. Ten lanko normalių vaikų grupę, nieko negirdėjau apie mišrias grupes. Žinau tik tiek, kad kartais vaikai nueina aplankyti neįgalių vaikų grupių ir manau, kad tai yra gerai. darželiu esu labai patenkinta, labai geras maistas, puikios auklėtojos, tikiuosi, jog taip bus ir toliau.
IN
QUOTE(laumar @ 2007 02 01, 20:43)
Sveikos, mano vaikas eina į Pušelę. Ten lanko normalių vaikų grupę, nieko negirdėjau apie mišrias grupes. Žinau tik tiek, kad kartais vaikai nueina aplankyti neįgalių vaikų grupių ir manau, kad tai yra gerai. darželiu esu labai patenkinta, labai geras maistas, puikios auklėtojos, tikiuosi, jog taip bus ir toliau.
*

Aciu uz paaiskinima, tada gerai, kad uzsirasem i Pusele. Man irgi tas darzelis is paziuros laabai patinka. Ten ejom i korekcine manksta su mazaja, tai labai puiki atmosfera, taip viskas jaukiai sutvarkyta:)smagu kaip namuose, o jeigu dar ir aukletojos geros tai super. Mano mama aukletoja , bet kitam mieste, tai as labai atsakingai renkuosi:)

O kada jus uzsiraset i darzeli ir kada eile atejo? smile.gif
laumar
Vaiką užrašiau, kai jam suėjo du metukai, o priėmė kai suėjo treji, kiek žinau ne visus vienodai priima, o priklauso nuo situacijos grupėse, kartais gali ir nereikėti laukti visų metų, o kartais reikia lukterti ilgėliau. Prašymą rašiau savivaldybėje, be to mums ir pagal gyvenamą vietą šis darželis yra arčiausiai namų. Sėkmės jums.
IN
QUOTE(laumar @ 2007 02 05, 11:00)
Vaiką užrašiau, kai jam suėjo du metukai, o priėmė kai suėjo treji, kiek žinau ne visus vienodai priima, o priklauso nuo situacijos grupėse, kartais gali ir nereikėti laukti visų metų, o kartais reikia lukterti ilgėliau. Prašymą rašiau savivaldybėje, be to mums ir pagal gyvenamą vietą šis darželis yra arčiausiai namų. Sėkmės jums.
*

Mums irgi Pusele arciausia namu, jau uzsirasem i eile, tai gal iki triju metu sukauksim rolleyes.gif Dabar dar namuciuose augam smile.gif
Papildyta:
QUOTE(a.inesa @ 2007 02 05, 15:29)
Mums irgi Pusele arciausia namu, jau uzsirasem i eile, tai gal iki triju metu sukauksim rolleyes.gif Dabar dar namuciuose augam smile.gif
*

sulauksim ne sukauksim doh.gif
rena
QUOTE(a.inesa @ 2007 01 30, 14:04)
vakar viena mama uzpasakojo, kad PUSELEJ visi -sveiki ir neigalus vaikai bendrose grupese. Atseit jos vaikas paejes ten pradejo megdzioti vaiku su negalia elgesi ir ji teko perkelti i kita darzeli...Ka manot?
*

bet juk tai normalu, juk vaikai ir suaugusiuos pradeda megziot, tai gal juos ir nuo ju reiktu apribot g.gif
Juk viskas isaugama, tik reikia vaikui paaiskinti kas ir kaip rolleyes.gif
witalyli
mamos gal žinote ka nors apie darželi žvaigždute aš norėčiau savo mažaja ten užrašyti,kadangi tas darželis visai mums prie namu ax.gif
ritux24
QUOTE(witalyli @ 2007 02 20, 17:06)
mamos gal žinote ka nors apie darželi žvaigždute aš norėčiau savo mažaja ten užrašyti,kadangi tas darželis visai mums prie namu  ax.gif
*

mano dukryte lanko darzeli ZVAIGZDUTE . ir muns labai patinka smile.gif nes tenai labai fainos aukletojos , thumbup.gif maistas kaip ir visur , nekoksai schmoll.gif
rena
QUOTE(ritux24 @ 2007 02 24, 10:25)
mano dukryte lanko darzeli ZVAIGZDUTE . ir muns labai patinka smile.gif  nes tenai labai fainos aukletojos ,  thumbup.gif  maistas kaip ir visur , nekoksai schmoll.gif
*

o as girdejau, kad ne visose grupese, jau tokios geros aukletojos schmoll.gif
alysa
daugkas rasote kad nera geras maistas darzeliuose, as pati dirbau darzelyje vireja, maistas ruosiamas tavrkigai ir gerai, bet ar galima padaryti stebukla kai dienai vienam vaikui skiriama tik 5 lt. as nemanau jog ymanoma duoti daug ir skaniai....
Gintarasa
QUOTE(alysa @ 2007 03 30, 11:42)
daugkas rasote kad nera geras maistas darzeliuose, as pati dirbau darzelyje vireja, maistas ruosiamas tavrkigai ir gerai, bet ar galima padaryti stebukla kai dienai vienam vaikui skiriama tik 5 lt. as nemanau jog ymanoma duoti daug ir skaniai....
*

Aišku, stebuklų nepridarysi, bet kažkaip tą prėskumą reiktų panaikint, kad bent skonis būtų rolleyes.gif .
Tarkim, dar vienas atvejis - maniškė ne kartą yra paspringusi silkės ašaka - tai negi tokiems mažiems vaikams silkė paložena? Nors čia jau ne virėjų išmislas unsure.gif .
alysa
QUOTE(Gintarasa @ 2007 04 06, 17:57)
Aišku, stebuklų nepridarysi, bet kažkaip tą prėskumą reiktų panaikint, kad bent skonis būtų  rolleyes.gif .
Tarkim, dar vienas atvejis - maniškė ne kartą yra paspringusi silkės ašaka - tai negi tokiems mažiems vaikams silkė paložena? Nors čia jau ne virėjų išmislas  unsure.gif .

*

na tai taip ne virejos sudaro meniu, o sesele su virtuves savininke, maistas butu skalsesnis jei butu valstybines virtuve, nes daba ir savininkei turi buti kazkokia nauda is to... g.gif
light blue
QUOTE(rena @ 2007 03 30, 09:46)
o as girdejau, kad ne visose grupese, jau tokios geros aukletojos schmoll.gif
*

kaip kas tą gerumą įsivaizduoja mirksiukas.gif , nematėt jūs Kauno auklėtojų mirksiukas.gif O aš galiu palyginti šio darželio ir Kauno auklėtojas (kažkada vasarą esu dirbusi tauragėj, kol dar studentė buvau) ir dar šeimininkutes. Skirtumas kardinalus ir...Tauragės Žvaigždutės naudai. Mane šokiravo vien tai, kad atėjus Kaune į grupę net šeimininkė gali tau paaiškinti, kas tau čia bus galima, ir kas ne. Kai nori pastebėti, kaip adaptuojasi tavo vaikas, tai išskiria kvardatinį metrą ir sėdėk jame, nemėgink net blakstienom krustelti doh.gif Pirmas įspūdis buvo schmoll.gif Na po to gal apsipratau, o gal labiau kauniete pasidariau g.gif biggrin.gif
Beje, Žvaigždutėje ugdymo kokybė daug geresnė, nei mano buvusioje Kauno darbovietėje, o dirbau perestižiniame Kauno darže. Taip kad...galima visur rasti blogų ir gerų momentų. O palenkti auklėtojas sau naudingon linkmėn yra daug būdų mirksiukas.gif Čia jau kiekvienos mamos išmonės ir sugebėjimų reikalas. Net paskutinę pasaulio rūgeną galima išdresuoti mirksiukas.gif
cūgga
As girdejau kad labai dideles eiles i darzelius, idomu ar tiesa. Tai gal jau mums uzsirasyti nors dar tik 3,5 men smile.gif
O nuo kokio amziau i darzeli jau priima vaikuti, pasidalinkit patirtimi nuo kokio amziaus jus isleidot i darza.
Gintarasa
QUOTE(odetat @ 2007 06 16, 19:03)
As girdejau kad labai dideles eiles i darzelius, idomu ar tiesa. Tai gal jau mums uzsirasyti nors dar tik 3,5 men smile.gif
O nuo kokio amziau i darzeli jau priima vaikuti, pasidalinkit patirtimi nuo kokio amziaus jus isleidot i darza.
*

Nieks per galvą gi neduoda, nueik ir užrašyk. Kad paskui kai reiks verkiant, gali nebūti vietų unsure.gif .

Maniškė išjo 1,8 m. Patenkinta iki šiol thumbup.gif . Aišku, praėjo noro eiti, paskui nenoro eiti etapus, o dabar jokių problemų jau seniai nėra - net keliasi lengvai biggrin.gif .
rena
QUOTE(light blue @ 2007 06 01, 12:56)
kaip kas tą gerumą įsivaizduoja  mirksiukas.gif , nematėt jūs Kauno auklėtojų  mirksiukas.gif O aš galiu palyginti šio darželio ir Kauno auklėtojas (kažkada vasarą esu  dirbusi tauragėj, kol dar studentė buvau) ir dar šeimininkutes. Skirtumas kardinalus ir...Tauragės Žvaigždutės naudai. Mane šokiravo vien tai, kad atėjus Kaune į grupę net šeimininkė gali tau paaiškinti, kas tau čia bus galima, ir kas ne. Kai nori pastebėti, kaip adaptuojasi tavo vaikas, tai išskiria kvardatinį metrą ir sėdėk jame, nemėgink net blakstienom krustelti  doh.gif Pirmas įspūdis buvo  schmoll.gif Na po to gal apsipratau, o gal labiau kauniete pasidariau  g.gif  biggrin.gif
Beje, Žvaigždutėje ugdymo kokybė daug geresnė, nei mano buvusioje Kauno darbovietėje, o dirbau perestižiniame Kauno darže. Taip kad...galima visur rasti blogų ir gerų momentų. O palenkti auklėtojas sau naudingon linkmėn yra daug būdų  mirksiukas.gif Čia jau kiekvienos mamos išmonės ir sugebėjimų reikalas. Net paskutinę pasaulio rūgeną galima išdresuoti  mirksiukas.gif
*

cia siaip galima gincytis iki begalybes, bet kiekvienam darze yra savo + ir savo -, pati esu dirbus ne vienam darzely, tiesa Vilniuje ir kaip ir TRG-eje, taip ir ten yra vieni darzeliai geresni, kiti blogesni, bet siaip manau viskas priklauso nuo darze vadovaujancio personalo, o kas del aukletoju, tai juk visiems geras nebusi tongue.gif

QUOTE(odetat @ 2007 06 16, 19:03)
*

eik uzrasyk ir sedesi sau ramiai mirksiukas.gif

o as saviski leisiu nuo 3, nes anksciau i "Pusele" nepriima schmoll.gif
astoldita
O pradedant leisti vaikiuką į darželį ar jis turi mokėti pats valgyti,būti atpratintas nuo sauskelnių? g.gif
laumar
QUOTE(astoldita @ 2007 08 13, 14:01)
O pradedant leisti vaikiuką į darželį ar jis turi mokėti pats valgyti,būti atpratintas nuo sauskelnių? g.gif
*

Kadangi Puseleje priima tik nuo triju metuku, tai vaikai su pampersais jau nebuna, o valgyti jau kazkiek irgi moka, auklitojos padeda pavalgyti jei kas vaikiukui neiseina. O kaip kituose darzeliuose as nezinau.
Gintarasa
QUOTE(astoldita @ 2007 08 13, 14:01)
*

Maniškė į "Ąžuoliuką" pradėjo eiti jau be sauskelnių, bet valgyt nemokėjo - išmokė rolleyes.gif . Bet kiek pamenu, buvo vaikų ir su pampersais.
rena
na jei i lopseli, tai jos ten pakeicia pamperius, pamaitina, o jau vyresnius kiek zinau, tai priima be sauskelniu cool.gif
Astra...
QUOTE(tatedo @ 2007 06 16, 19:03)
*

man vieno darželio vedėja pasakė, kuo ankščiau užsirašysite, tuo geriau. iš pradžių užrašiau tik į vieną (kai tik gimė vaikutis), o dabar užrašiau į visus, nes mažiui jau greit du metai, o eilės nejuda. kai nueini į savivaldybę, ten pataria rašyt į visus, geriau paklausyt. na o dėl maitinimo, tai manau, kad ypatingai gerai negali būti, nes vyriausybė mūsų atžalomis nelabai ir rūpinasi.....tokia politika.....bet vis tiek reikia vesti į darželį, ypač jei nėra kur vaikučio dėt.
Debesiukee
as PUSELEJ dirbu ir galiu pasakyt kad ten tikrai sveiki vaikai nelaikomi vienoje grupeje su neigaliaisiais doh.gif jau tik nereikia sitaip nusikalbeti smile.gif maistas labai skanus, aukletojos geros ir grupes tvarkingos. smile.gif pats geriausias darzelis ir ne tik taurageje manau tongue.gif
*visterija*
QUOTE(a.inesa @ 2007 01 29, 15:02)
sveikos mamos,

*

QUOTE(a.inesa @ 2007 01 30, 14:04)
sveikos,

*

TheSweetest
sveikutes,
kiek zinau, tai dabar vos gimusius lelius raso jau i darzeli ir tai kartais eile neateina iki 3 metu. Oj ei uzrasysi i visus darzelius, tai i koki pirma pakliusi i ta ir reiks leist, o ne i ta kuri nori ar i ta kur patogu. As savaja pupa rasysiu i pusele, nes mum arciausiai ir be to daug pazystu ten personalo, tai gal bent jau neskriaus smile.gif
O siaip tai manau, kad puselej geriausia butent del tu neigaliu vaiku, nes tik per juos darzelis tiek paramos sulaukia ir toks tvarkingas yra 4u.gif
rena

QUOTE(TheSweetest @ 2008 02 12, 22:06)
O siaip tai manau, kad puselej geriausia butent del tu neigaliu vaiku, nes tik per juos darzelis tiek paramos sulaukia ir toks tvarkingas yra  4u.gif
*

na kiek zinau ten ir skaitos neigaliu vaiuku darzelis smile.gif
vasarele85
as savo dicki vedzaiu i azuoliuka tai kaipsuvargau siaubingai nes nespejom su ligom kovot bet kai israsiau viskas susitvarke geriausiais darzelis pusele ir tikrai nesigincyju ten maziukui maszus dare thumbup.gif i vandens vonias ejom thumbup.gif lb patiko visi sypsosi sveikinasi laukia wub.gif na o azuoliukas tai kaip cai pasalius doh.gif mes pirmi eileje buvom 3 metai jau ir neopiriima ten nori kysio verysad.gif verysad.gif ir nekitaip verysad.gif nes jai mes pirmi eileje o nepriima tai ka reikai galvot g.gif bet jau rudeni eisim i paruosiamaja klase ir manau bus daug geriau nei darzelis thumbup.gif
IN
mums sausio mėnesį sueis trys metukai,o eilėje į Pušelę esam 69.
Paskambinau direktorei,paklausinėjau apie situaciją.Sako nežinanti kada eiteis eilė,bet ,kad ir ateis,kol neturėsim trejų metukų,tol nepriims.
Tai čia suprasti taip-kad tik sausio mėnesį mus ten priims,nors priėmimas vyksta birželio mėnesį g.gif
Ir ką reiks daryti... g.gif Nuo rugsėjo noriu grįžti į darbą ax.gif
vaida.zan
Gal yra mamyčių kurios leis nuo birželio mėnesio į Žvaigždutės lopšelį darželį.
Dalia.tu
Zvaigzdutes labai faina vedeja-jeigu nepasikeite mirksiukas.gif Tad gali bet kada nueiti su vaikiuku ir paklausineti,manau gausi geru patarimu thumbup.gif
Vitaliux 31
labas,mano sunus lanko azuoliuka ir labai patinka,manau daug kas priklauso nuo aukletoju ir ju sugebejimu uzimt vaikus
deizi
Sveikos, mes esam uzsirase i tris darzelius. Noreciau i "pusele" vesti, bet dar metu namie tikrai neislauksiu. Rialiausiai patekti i zvaigzdute mums nuo rugsejo. Kada skelbiama ir kur apie patekima? Gal kas zino, kada sudarinejamos grupes kitiems metams? Ar zvaigzdutej nesukanda vaiku uodai, juk salia tvenkinys?
vaida.zan
Žvaigždutės darželį jau sąrašai bus birželio 2 d., o eilę gali pasitikrinti Tauragės savivaldybės puslapį. O dėl uodų tai nežinau biggrin.gif
light blue
Atsidarė Žvaigždutės internetinis puslapis, galite pasižiūrėti wink.gif

INTERNETINIS LOPŠELIO_DARŽELIO "ŽVAIGŽDUTĖ" PUSLAPIS

Dėl uodų...jei kanda, tai manau kanda visur vienodai, negi manote, kad uodai būtent nusitaiko ir atakuoja darželį? mirksiukas.gif Kadangi aikštelės saulėtos, nėra ten jų, o vakarais, kai jie labiausiai aktyvūs vaikai jau namuose wink.gif
Va kas jų psl rašoma: Vaikų priėmimas į darželį vyks birželio 2 dieną. Pranešimus atsiųsime registruotu laišku. Teirautis galima telefonu 57130.

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.