Įkraunama...
Įkraunama...

Ioffer

Sveikutes mamos.

Apie ioffer.com daznai girdime tik blogus gandus, bet atidarius puslapiuka nutysta seile:)
Taigi keliame nuotraukas, kaip pirkinys atrode nuotraukoje ir kaip realybeje, bei aptariame kokybe:)
Atsakyti
Pries: user posted image

Po: user posted image




Taip pat video

http://www.youtube.c...h?v=2tJo6s95gkM
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evenci: 12 spalio 2011 - 16:05
wow, super tema drinks_cheers.gif , noriu is ten pirkt, bet bijau...tad ir lbai idomus atsiliepimai... mirksiukas.gif
Atsakyti
Pirkau isten ideklus telefonui, kokybe neblizganti, bet kai vieneto kaina 10lt nesieke, tai nesigailiu ax.gif
Pernai pirkau paltuka pukini, bet man jis truputi ankstokas tai pardaviau, nors seip man jis patiko. Gal pirkeja nesupyks, bet turiu uzsilikusias foto, tai ikeliu blush2.gif
user posted image
user posted image

Mano fotikas labai nekoks, tai ir nuotrauka prastoka doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gendre: 12 spalio 2011 - 17:36
O kaip fainai kad tema pajudejo i prieki:) as irgi labai noriu is ten pirkti:) zinau viena panele kuri siuncia is ioffer ir pardavineja feisbuke:) tai matomai prekes ateina geros. Man atrodo kad svarbiausia zinoti kokie pardavejai yra geri ten,nes dauguma tik pinigus pasiema ir prekes nesiuncia. Arba dar geriau kai atsiuncia ne ta preke biggrin.gif stai filmukas apie tai:D

http://www.youtube.c...h?v=30Mwy5wSzaM
Papildyta:
[quote=Gendre,2011 10 12, 19:36]
Pirkau isten ideklus telefonui, kokybe neblizganti, bet kai vieneto kaina 10lt nesieke, tai nesigailiu ax.gif
Pernai pirkau paltuka pukini, bet man jis truputi ankstokas tai pardaviau




O pirkai be tarpininku? ta prasme pati?smile.gif)))
Atsakyti
Nusižiūrėjau iš ten porą prekių, dabar galvoju kaip užsisakinėti, su pirkimu internetu dar neturėjau reikalų. Gal kuri pasidalins patirtimi?
Atsakyti
QUOTE(Evenci @ 2011 10 12, 18:44)
Pernai pirkau paltuka pukini, bet man jis truputi ankstokas tai pardaviau
O pirkai be tarpininku? ta prasme pati?smile.gif)))

Uzsakinejau pati, siunte per ems, tai nepasant to, kad buvo kaledu laikotarpis gavau per savaite. Bet dabar is ten nepirkciau arba bent jau rinkciausi siuntima paprastu registruotu pastu, jei tokia galimybe yra. Nes nuo vasaros pabaigos musu muitine labai atidziai pradejo siuntinius tikrint ir jei suma su siuntimo islaidom virsija laistinus 75lt, reik moketi pvm, plius apie 14lt pastui uz dokumentu tvarkyma, o jei siunta eina per kurjerius tai dokumentu tvarkymas kainuoja daugiau kaip 100lt doh.gif Taip, kad kas ruosiasi siustis kanors is ten bukit atidzios 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gendre: 13 spalio 2011 - 18:29

Uzsakinejau pati


Gal zinai to zmogaus is kurio parduotuveles pirkai nicka?
Atsakyti
QUOTE(Evenci @ 2011 10 13, 20:29)
Uzsakinejau pati
Gal zinai to zmogaus is kurio parduotuveles pirkai nicka?


Matau, kad jis jau neprekiauja ten g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gendre @ 2011 10 13, 21:47)
Matau, kad jis jau neprekiauja ten  g.gif



Tai gal apsivoge biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Evenci @ 2011 10 13, 21:28)
Tai gal apsivoge biggrin.gif

Nezinau, bent man problemu nebuvo
Atsakyti
Radau tarpininką, žiūrėsim ką paskaičiuos, pati nerizikuosiu siųstis.

Noriu poros Louis Vuitton skarų, tik įdomu kaip bus kokybė, nes pardavėjų daug, kainos skirtingos.

Atsakyti