Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduokite Restoraną Vilniuje

QUOTE(vaya @ 2008 07 31, 13:15)
Įdomauju, ar yra  Lietuvoje  molekulinės virtuvės restoranas?



aha, man irgi labai idomu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2007 12 09, 02:16)
buvom i Belmonta nuvaziave, tai labai skanus maistas buvo ir aplinka fantastiska.

mes praeitą sav buvom Belmonte, sunervino blink.gif maistas neskanus, laukėm apie valandą blink.gif blink.gif aplinka išties fantastiška, bet daugiau jokių pliusų.
Atsakyti
Kas megsta italiska virtuve, labai skanu "Da Antonio" Vilniaus gatvej. Valgiau nemazai patiekalu, tai patiko tiek mesos, tiek zuvies, tiek miltiniai ir ryziu. Super thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lexa: 05 rugpjūčio 2008 - 12:15
Vilniuje viena mėgstamiausių vietų - ispanų restoranas Barcelona.. dar lb patiko zoe's katedros aikštėj wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2007 12 09, 03:16)
Paskaiciau apie Sorrento, Pylimo 21 ie plaukai piestu pasistojo, kur tik norit, bet tik ne ten schmoll.gif  Mano drauge ten dirbo keleta metu, tai prisklausiau apie tai, kaip pasenusi maista iskisineja,kaip kartais ant zemes nukritusi maista vel i lekste sudeda ir t.t. Ir savininkai apie tai zino doh.gif  Niekada gyvenime ten neiciau schmoll.gif
Mes pavasari, kai su MV buvo Vilniuje, buvom i Belmonta nuvaziave, tai labai skanus maistas buvo ir aplinka fantastiska.


naivu isivaizduoti, kad kitur kitaip biggrin.gif
Atsakyti
Patarkit, brangiosios, kur nueiti kelioms seimoms su vaikais (6-16metu) rugsejo pirmaja Vilniuje?
Noretusi ivairaus maisto, erdves ir truputi sventines atmosferos...
Atsakyti
QUOTE(Zydraite @ 2008 08 26, 14:16)
Patarkit, brangiosios, kur nueiti kelioms seimoms su vaikais (6-16metu) rugsejo pirmaja Vilniuje?
Noretusi ivairaus maisto, erdves ir truputi sventines atmosferos...



Na va buvom mes tame graiku restorane Pilies g.5. Ir mums nepatiko... schmoll.gif
Visu pirma papuole naujoke padaveja, kuri nezinojo patiekalu sudeties, o mums graikiski vardai nieko nesake... Tai praktiskai visi nepataikem uzsisakyt - ypac vaikai... Gamino maista virs valandos... Buvo labai tvanku, o ir kainos neatitiko kokybes musu galva... Vyrui atnese jau salta Karsta patiekala... Na zo - nerekomenduoju...
Atsakyti
fainas Uzupio picerija
Atsakyti
QUOTE(Zydraite @ 2008 09 04, 12:28)
Na va buvom mes tame graiku restorane Pilies g.5. Ir mums nepatiko... schmoll.gif
Visu pirma papuole naujoke padaveja, kuri nezinojo patiekalu sudeties, o mums graikiski vardai nieko nesake... Tai praktiskai visi nepataikem uzsisakyt - ypac vaikai... Gamino maista virs valandos... Buvo labai tvanku, o ir kainos neatitiko kokybes musu galva... Vyrui atnese jau salta Karsta patiekala... Na zo - nerekomenduoju...


O mūsų įspūdžiai visai kitokie. Kiek buvom, aptarnavimas - puikus, sakyčiau, netgi išskirtinai. Virtuvei priekaištų irgi neturėjom. Kainos, žinoma, nemažos, bet tikrai nepasakyčiau, kad neadekvačios. Mes klausėm, kiek reikės laukti patiekalų - kai kurie gaminami virš valandos. Tai gal dėl to, kad gaminami, o ne mikrobanginėj šildomi? Žodžiu, aš rekomenduočiau. Bent jau susipažinimui su graikiška virtuve.
Atsakyti
geras Narucio viesbutyje
Atsakyti
QUOTE(vėja tėja @ 2008 09 17, 17:08)
Žodžiu, aš rekomenduočiau. Bent jau susipažinimui su graikiška virtuve.

Ten nieko panasaus i graikiska virtuve! schmoll.gif Kaip sako patys graikai apie sia vieta - blogiausias kada ragautas "graikiskas" maistas svecioj saly. Nesakau, kad ten ziauriai neskanu, bet tikrai negraikiska cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 19 rugsėjo 2008 - 19:58
Mano naujausias atrastas restoranas - Meksika Algirdo g. Aisku ten garbiu sveciu ko gero neitu vestis, bet apskritai tai jauku ir jeigu netradiciskos virtuves norisi - tai labai tinka.
Dar prisiminiau La Boheme centre netoli Kotrynos baznycios. dydis siek tiek glumina, ner labai jauku, bet maistas skanus ir nebrangu.
Atsakyti