Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškome mezgimo, nėrimo schemų ir aprašymų (III)

[quote=diasaja,2012 01 23, 22:06]
Gal schemute pasidalintumėte? 4u.gif

as neriau ne pagal schema, nes niekur neradau jos, o kokias man duodavo, ne is tolo neprimine sio megztinuko. As pabandysiu atsiusti bent tas kurias man dave.
Atsakyti
sveikos, cia kike perverciau temu tai paveiksliukas makvyno tik 70 akiu dydzio (mum didokas truputuka) gal kuri turi mazesnio dydzio? Ar gal yra programele kurio pavercia paveiksliuka schema? nes makvyno paveiksliuku tai turiu visokiu lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos, gal kas turi lietuviska ar rusiska aprasyma sitos tunikos? Aciu. 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Alacka @ 2012 01 24, 22:05)
sveikos, gal kas turi lietuviska ar rusiska aprasyma sitos tunikos? Aciu.  4u.gif




Prašom Nors aprašymo nėra, tik schemos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naistė: 24 sausio 2012 - 21:11
QUOTE(Naistė @ 2012 01 24, 22:08)
Prašom Nors aprašymo nėra, tik schemos


aciu,sita maciau,bet nieko nesupratau blush2.gif ,butu gerai lietuviska ar rusiska rasti. O gal jus galite isversti jei supratote. 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, o gal turit minciu kokie siulai maximaliai tiktu tokiam modeliui?
Klijente nenori, kad butu siltas ir pukuotas, o medvilne manau, kad per sunki tokiam megztiniui butu.
user posted image

user posted image

user posted image

o gal netycia kas nors toki mezge, ar bent matet kur pas rusaites?
Papildyta:
QUOTE(rodyklele @ 2012 01 23, 22:03)
http://img525.images...owimagephpg.jpguser posted image
Labukas, prasau jusu visu pagalbos. Jau prineriau visa maisa tokiu gelyciu, bet dabar nezinau kaip man jas sujungti.  Gal kas galit paprastai paaiskinti kaip ta padaryti ar turit kokia aiskia schema.

bijau dabar sumeluoti, bet man atrodo esu maciusi sio megztuko schema ir jis buvo nertas ne atskiromis gelyemis o tokio principu kaip mezgama virbalais, tiesiog is tiesios pynutes formuojant ir jungiant tuos ziedlapius. vienoj eilej gaunasi puse gelytes ir griztant atgal gelyciu eile uzbaigiama
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2012 01 24, 18:10)
Ar gal yra programele kurio pavercia paveiksliuka schema?

Yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2012 01 24, 21:28)
Mergaites, o gal turit minciu kokie siulai maximaliai tiktu tokiam modeliui?
Klijente nenori, kad butu siltas ir pukuotas, o medvilne manau, kad per sunki tokiam megztiniui butu.

tobulai tiktu vilnos ir medvilnes mishiniai 30-50% vilnos, 30-40% medvilnes ir likusi sintetika...
Atsakyti
uups, dekoju. Parasiau uzsakovei, ziuresim ar bus priimtinas toks variantas
Atsakyti
Sveikutės, 4u.gif
gal kartais turit šitą schemą:
http://www.ravelry.c...te-croisee-2492
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvele33: 25 sausio 2012 - 19:03
bijau dabar sumeluoti, bet man atrodo esu maciusi sio megztuko schema ir jis buvo nertas ne atskiromis gelyemis o tokio principu kaip mezgama virbalais, tiesiog is tiesios pynutes formuojant ir jungiant tuos ziedlapius. vienoj eilej gaunasi puse gelytes ir griztant atgal gelyciu eile uzbaigiama
[/quote]

Va netycia uztikau schemute. Tik cia gelyte sesialape, bet mezgimo principas nekinta:
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Mergaites, kazkada maciau, bet neissisaugojau blush2.gif tokio dalyko - megztas sijonukas trumpas toks su pynem lygtais, platejantis ir liemene prie jo, paauglem super variantas wink.gif imeskit nuoroda ar schemute, kaip tycia nerandu dabar doh.gif
Atsakyti