Įkraunama...
Įkraunama...

Matematika

Man su matke nekas, pati vargstu su ja... sad.gif

http://www.kontrolin...-pavyzdziai.php paieskok cia wink.gif
Atsakyti
QUOTE(semkiusss @ 2011 11 27, 19:14)
Dvinarių kėlimas kvadratu. Manau, kad pagal šitą formule reikia daryti, bet man nesigauna :
Skirtumo kvadratas (a − cool.gif2 = a2 − 2ab + b2


Pats pasakei ir atsakymą, ir sprendimui naudotiną formulę, tai net keista, kur įžvelgi kliūtį g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dėdė Pranas: 27 lapkričio 2011 - 19:16
Sveikos gal kas padetu uzdavinius ispresti ir siek tiek paaiskint 4u.gif niekaip nusurantu, jau netekau vilties, reikia padaryt darba ir ismokti, iki sesijos liko savaite gauso metodu uzdavinukas http://www.photobuck...86_4ED3E975
Atsakyti
QUOTE(Sunkissed @ 2011 11 28, 23:09)
Sveikos gal kas padetu uzdavinius ispresti ir siek tiek paaiskint  4u.gif  niekaip nusurantu, jau netekau vilties, reikia padaryt darba ir ismokti, iki sesijos liko savaite gauso metodu uzdavinukas  http://www.photobuck...86_4ED3E975


Labas.

Būsiu atviras. Čia rašymo daug, o pati tema ganėtinai nuvalkiota ir išsemta, nes kone visi studentai, bent šiek tiek susiduriantys su aukštąja matematika, anksčiau ar vėliau realizuoja šią sprendimo metodiką.

"Google" pirmas rezultatas nuvedė į KTUG direktoriaus, docento B. Burgio puslapį:
http://burgis.lt/kl-...rasta-ir-patogu
Malonaus sutapimo dėka ten jis gražia lietuvių kalba aprašo ir išsprendžia sistemą, kuri yra netgi labai panaši į jūsų turimą.

Gero vakaro.
Atsakyti
Bandziau pagal sita spresti,nieko man nesigauna, nusuprantu as tiesiog,
Atsakyti
QUOTE(Sunkissed @ 2011 11 29, 00:15)
Bandziau pagal sita spresti,nieko man nesigauna, nusuprantu as tiesiog,


Net nežinau, ką patarti...

Štai tamstos uždavinys, tikiuosi bus didesnė motyvacija į jį įsigilinti:

user posted image


Pagal prasmę atitinkanti lygčių sistema (kuri nesunkiai sugeneruoja ir galutinį atsakymą):

user posted image
Atsakyti
labai jums dekui
Atsakyti
Vistiek as nesuprantu, iki 2 stulpelio isprendziu ir toliau nesuprantu del ko pakito 3 stulpekio 3 eilute...
Ar yra gauso metode kokia tai formule ar taisykle kuri galiotu visiems sprendimams, ar kiekvienam uzdavili reikia ieskoti is ko padalinti ir ka su kuo mainyti
Atsakyti
QUOTE(Sunkissed @ 2011 11 29, 02:36)
Vistiek as nesuprantu, iki 2 stulpelio isprendziu ir toliau nesuprantu del ko pakito 3 stulpekio 3 eilute...
Ar yra gauso metode kokia tai formule ar taisykle kuri galiotu visiems sprendimams, ar kiekvienam uzdavili reikia ieskoti is ko padalinti ir ka su kuo mainyti


Dėl ko pasikeitė trečia eilutė 2-3 matricose? Dėl to, kad iš 2-os matricos trečios eilutės narių buvo atimti 2-os matricos ketvirtos eilutės nariai.

Matematikoje beveik visada reikalinga šiokia tokia improvizacija.
Tiesa, pats Gauso metodas gan konkretus, iš esmės reikalauja, kad žemiau 1-os eilutės 1-o stulpelio būtų nuliai, žemiau 2-os eilutės 2-o stulpelio būtų nuliai ir t.t. Kadangi pirmos eilutės pagalba galima "panulinti" likusių eilučių pirmuosius narius, tada antros eilutės pagalba galima "panulinti" žemiau esančių eilučių antruosius narius ir t.t. - tai būtų tarsi fiksuotas metodas, tinkantis beveik visais atvejais. Sakau beveik, nes kartais ne vietoje atsiranda nuliai (kaip pavyzdžiui nagrinėjamo uždavinio antros matricos antro stulpelio ir antros eilutės sankirtoje) - tada padeda eilučių sukeitimas vietomis, nors jis yra fundamentaliai nereikšmingas dalykas, atliktas dėl estetinių priežasčių.
Atsakyti
Ateinu ir aš su prašymu. deja matematikos nebeturiu bet vis atsiranda prašančių pagalbos.. ka galiu ta padedu bet su šitais neteko man niekur susidurti. gal kas gali išspresti? ax.gif

user posted image
Atsakyti
Del gauso metodo....kaip nusprendziat is kokio skaiciaus reikia dauginti,kokius veiksmus reikia atlikti ?

1 -1 1 -3
-6 1 1 -21
8 -4 -1 14

Atsakyti
QUOTE(Dėdė Pranas @ 2011 11 29, 00:49)
Net nežinau, ką patarti...

Štai tamstos uždavinys, tikiuosi bus didesnė motyvacija į jį įsigilinti:

user posted image
Pagal prasmę atitinkanti lygčių sistema (kuri nesunkiai sugeneruoja ir galutinį atsakymą):

user posted image


o is kur 4 stulpelyje - matricoje ar kaip pavadinti atsirado antra eilute 0 -3 3 9 18 ??
maniau kad sukeitėte 4 eilute su antra.. bet tada ne -3 butu o -7 g.gif blush2.gif

sorry.. man tik idomu.. noriu prisiminti blush2.gif
Atsakyti