Įkraunama...
Įkraunama...

Keramika

bigsmile.gif

Lipdom lipdom nesustojam


2 tema


labai patiko sios zuvytes, tad ikeliu temos sukurimo proga wub.gif
reiks pabandyt tokias nulipdyt wub.gif blush2.gif


user posted image
Atsakyti
Aciu uz temuke nauja! mirksiukas.gif
Kaip tik svarsciau, kad reikia mums trecios pratesimui. Gerai, kad uzmaciau ja jau esant. biggrin.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif
Kreipiuosi pagalbos - ieškau keramikės Juškienės, gal kas pažįstat ar turit kontaktus, ar patartumėt kur ieškoti...
Ačiū ir sėkmės visoms kūryboje
Atsakyti
sveiki, gal aš čia ne į temą, bet norėčiau paklausti- noriu nupirkti dovanų molinius glazūruotus indelius troškiniui (čenakus), ar išeitų kaip nors ant jų užrašyti vardus? Nu ta prasme su kokiais nors dažais, ar kaip kitaip...
ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(loretaval @ 2011 10 25, 21:39)
sveiki, gal aš čia ne į temą, bet norėčiau paklausti-  noriu nupirkti dovanų molinius glazūruotus indelius troškiniui (čenakus), ar išeitų kaip nors ant jų užrašyti vardus? Nu ta prasme su kokiais nors dažais, ar kaip kitaip...
ačiū už atsakymus 4u.gif


Ant jau gatavu indeliu galite uzrasyti vardus porcelianui dekoruoti skirtais flomasteriais (uzrasius reikia dar pakaitinti orkaiteje) arba trecio degimo glazura, kitaip antglazuriniais dazais, bet cia tada jau reikia susitarti su kazkuo, kas turi keramikai degti peciu.
Dar vienas variantas-uzsakykite indelius pagaminti pas keramikes. Tada uzrasai bus tikrai visam indeliu gyvavimo laikui. Viskas bus atlikta profesionaliai ir itin isskirtinai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, mielosios. Noriu truputuką jūsų paklausinėti blush2.gif Turiu tokią idėją "y": rekonstruojame krosnį. Jos kokliai yra natūralios molio spalvos, lakuoti. Tai su jais jau turbūt nieko nenuveiksiu, beeet... nužiūrėjau, kad yra dar krūva (tikiuosi, užtektina, "biskvitinių" koklių, t.y. paprastų molinių, nelakuotų ir neglazūruotų. Jeigu aš juos glazūruočiau baltai ir nuneščiau išdegti, ar gautųsi man tokie gražūs balti glazūruoti kokliai? blush2.gif Ar permuštų balta glazūra molio spalvą?
Ačiūūūū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Crazy Daisy: 27 spalio 2011 - 16:45
Permustu. biggrin.gif
Tik, jei glazura balta, o ne bespalve. lotuliukas.gif
Atsakyti
bigsmile.gif
kaip rekomenduotume daryti -- turiu nerealiai grazia glazura - kuri turi sudetyje metalu ir svino oksido, jos negalima naudoti maisto indams, bet jai tarkim su ja glazuruoti "blogaja" indo puse arba lekstes apacia - o vidu su glazura,kuri tinka salyciui su maistu, galbut nieko bloga? ???

Atsakyti
Mielosios, sakykit, o ką, jūs perkate glazūras po 1 kg ar 1 l? blush2.gif
Na, kaip kokia Nmante, tai suprantama, ji profesionalė, daug lipdo.. o šiaip..?
pradėjau pasilipdinėt ir sau namie..(einu dar ir į tokią studiją), tad nutariau įsigyt ir glazūrų, bet tarkim iš keramikams.lt taigi tik po 1 l ar po 1 kg parduoda, pagalvojau, kad gi man per daug vienos spalvos tiek turėt... kaip jūs sprendžiat tą reikalą ? g.gif Gal kur kitur kitaip. ? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Globaliste: 22 lapkričio 2011 - 22:25
QUOTE(Globaliste @ 2011 11 22, 23:24)
Mielosios, sakykit, o ką, jūs perkate glazūras po 1 kg ar 1 l?  blush2.gif
Na, kaip kokia Nmante, tai suprantama, ji profesionalė, daug lipdo.. o šiaip..?
pradėjau pasilipdinėt ir sau namie..(einu dar ir į tokią studiją), tad nutariau įsigyt ir glazūrų, bet tarkim iš keramikams.lt taigi tik po 1 l ar po 1 kg parduoda, pagalvojau, kad gi man per daug vienos spalvos tiek turėt... kaip jūs sprendžiat tą reikalą ?  g.gif Gal kur kitur kitaip. ? rolleyes.gif


perkam ne iš keramikams.lt ir mažesniais kiekiais jei nereik tiek pvz po 100ml
Atsakyti
hm o kur, jei ne paslaptis.. ? ax.gif

QUOTE(dekor @ 2011 11 23, 00:55)
perkam ne iš keramikams.lt ir mažesniais kiekiais jei nereik tiek pvz po 100ml

Atsakyti
QUOTE(Globaliste @ 2011 11 23, 01:35)
hm o kur, jei ne paslaptis.. ?  ax.gif

nepaslaptis))
Aš emiau Kaune Baltaksei http://www.baltaxia.lt/
ir Vilniuj "dailės kombinate" yr tokia parduotuvytė, smolensko lyg gatvėj- tai ten ir gali apsipirkti- jei tau reik visai nedideliais kiekiais ,tai netoli kombinato yra mano dirbtuvės ,galiu ipilt nemokamai) ir išdegt galiu nemokamai-tik suderint laiką reiktų
Atsakyti